Hráč Horsák Jan

Horsák Jan

User Pic
Jméno: Horsák Jan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2084
Elo mezinárodní: 2046
ID: 11449
FIDE ID: 327573
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Staré Město 2036 2100 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 1902 1838 0
2018/2019 8 ŠK Staré Město 2052 2100 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2202 2156 0
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2052 2100 Pilch Roman TŽ Třinec 2158 2160 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2058 2100 Tauš Martin BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2105 2104 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2025 2088 Mitura Karel Šachy Hošťálková 2162 2154 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2025 2088 Růžička Martin Jezdci Jundrov 1954 1919 ½
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2031 2088 Veselý Martin TJ Ostrava 2074 2072 ½
2018/2019 11 Bystrc Oilers "B" 2036 2100 Petlan Ivan DM Klášterského "A" 1951 1991 1
2018/2019 9 Bystrc Oilers "B" 2052 2100 Janků Luboslav Moravská Slávia "D" 0 1808 ½
2018/2019 8 Bystrc Oilers "B" 2052 2100 Zamazal Milan ŠK 64 Brno "B" 0 1858 1
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 2036 2100 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2027 2034 1
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 2036 2100 Sremaňák Slavomír SK Podlužan Prušánky z.s. 2144 0 1
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 2052 2100 Londin Šimon SK Prostějov 2084 2127 0
2018/2019 7 ŠK Staré Město B 2058 2100 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2039 2042 1
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 2058 2100 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov 2172 2150 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 2045 2088 Sohr Vladimír ŠK Velké Losiny 2076 2081 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 2045 2088 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2114 2101 1
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 2025 2088 Knotek Josef ŠO Kunovice 1950 1950 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město B 2031 2088 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2142 2119 0
2017/2018 10 ŠK Staré Město 2096 2090 Šmajzr Martin Panda Rychnov nad Kněžnou A 2141 2200 0
2017/2018 9 ŠK Staré Město 2096 2090 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2135 0 0
2017/2018 8 ŠK Staré Město 2084 2090 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1926 1885 1
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2090 2090 Chwistek Karel KVS Ekodivize Opava 2051 1991 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2090 2090 Frolík Martin TŽ Třinec 2182 2191 ½
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2096 2090 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov 2124 2123 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2096 2090 Žigo Viktor ŠK Gordic 2270 2245 1
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2096 2090 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1946 1956 0
2017/2018 11 ŠK Staré Město B 2078 2090 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov 1767 1754 1
2017/2018 10 ŠK Staré Město B 2096 2090 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2075 2081 ½
2017/2018 9 ŠK Staré Město B 2084 2090 Habina Martin ŠK Kuřim 1984 1966 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2084 2090 Svoboda Rostislav ŠK Zlín 2053 2040 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město B 2090 2090 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2120 2118 0
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 2090 2090 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2058 2074 ½
2017/2018 5 ŠK Staré Město B 2096 2090 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky 2120 2106 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město B 2096 2090 Dirgas Josef ŠK Agrotec Hustopeče 2058 2045 0
2017/2018 3 ŠK Staré Město B 2096 2090 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2061 2081 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město B 2096 2090 Kapusta Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 2139 2111 0
2016/2017 11 �K Star� M�sto B 2080 2091 Sekanina Jiří �K GARDE Lipovec 2100 2084 ½
2016/2017 10 �K Star� M�sto B 2080 2091 Balšínek Pavel SK Podlu�an Pru��nky 2056 2069 1
2016/2017 9 �K Star� M�sto B 2080 2091 Mičulka Petr �K Lokomotiva Brno B 2014 2028 1
2016/2017 7 �K Star� M�sto B 2080 2091 Sysel Michal �K Duras BVK B 1951 1937 ½
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 2080 2091 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1931 1995 ½
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2080 2091 Zvardoň Petr Zbrojovka Vset�n 2008 2033 1
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2080 2091 Malčánek Jan �achy Ho���lkov� 2109 2097 1
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2080 2091 Jireš Jiří MKS Vy�kov 1955 2006 0
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 2080 2091 Sládek Vladislav �K Ku�im 2009 1999 1
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2080 2091 Kapusta Petr Slavia Kroměříž 2156 2072 1
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2080 2091 Trapl Dalibor TJ Ostrava 2167 2179 0
2016/2017 8 ŠK Staré Město 2080 2091 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2064 2006 ½
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2080 2091 Brychta David ŠK Gordic Jihlava 2146 2142 ½
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2080 2091 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2080 2091 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1963 1962 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2080 2091 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2188 2192 1
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky 1823 1885 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2142 2121 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba "B" 2151 2156 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 2090 2140 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2117 2147 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Tomeček Jan Baník Havířov 2134 2155 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2008 2033 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Didi Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 2080 2091 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2080 2091 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "A" 2187 2201 1
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2080 2091 Novák Jiří SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2080 2091 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2080 2091 Veselý Martin TJ Ostrava "A" 2089 2105 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2080 2091 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2080 2091 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 0
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2080 2091 Kredl Karel Moravská Slavia Brno\r "A" 2102 2083 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2049 2063 ŠK Vinohrady Brno 1
2014/2015 8 ŠK Staré Město B 2049 2063 Pecha Tomáš Moravská Slavia Brno 2217 2214 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2049 2063 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 1899 1862 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2049 2063 Kubíček Pavel OREL Ořechov 1977 1963 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2049 2063 Sládek Vladislav ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1996 2003 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město B 2049 2063 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 0
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 2049 2063 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2127 2130 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2049 2063 König Robert TJ Podlužan Prušánky 1871 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město C 2078 2095 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2139 2153 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město C 2078 2095 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2028 2080 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město C 2078 2095 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město D 2157 2159 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město C 2078 2095 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2142 2152 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město C 2078 2095 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město B 2078 2095 Majer Jiří ŠK Kuřim 2066 2085 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město B 2078 2095 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 2078 2095 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město B 2078 2095 Zapletal Jiří Sportovní Klub Prostějov 2142 2133 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 2078 2095 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2103 2109 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město B 2078 2095 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město B 2078 2095 Beil Martin Slavia Kroměříž B 2198 2199 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 2078 2095 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město B 2078 2095 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 2078 2095 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město C 2115 2118 Svítek Jiří TJ FS NAPAJEDLA 2078 2085 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město C 2115 2118 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2248 2262 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město C 2115 2118 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2176 2162 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město C 2115 2118 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2202 2213 0
2012/2013 6 ŠK Staré Město C 2115 2118 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2195 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město C 2115 2118 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2333 2332 1
2012/2013 4 ŠK Staré Město C 2115 2118 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2266 2257 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město C 2115 2118 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno A 2402 2403 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 2115 2118 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2150 2139 ½
2012/2013 1 ŠK Staré Město C 2115 2118 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město D 2115 2118 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2044 2036 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město D 2115 2118 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město D 2115 2118 Fiala Václav SK Boršice A 2188 2193 0
2012/2013 7 ŠK Staré Město D 2115 2118 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2108 2109 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město D 2115 2118 Macura Emil ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město D 2115 2118 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2065 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město D 2115 2118 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2020 2031 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 2109 2108 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2137 2129 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 2109 2108 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2103 2084 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 2109 2108 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 2109 2108 Fiala Václav SK Boršice 2163 2187 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 2109 2108 Švehla Karel Spartak Adamov 2106 2101 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 2109 2108 Zwardoň Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 2109 2108 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2124 2137 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 2109 2108 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková 2061 2055 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 2109 2108 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2233 2229 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 2109 2108 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2106 2121 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 2112 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2256 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 2112 Molík Zdeněk SPgŠ+G Znojmo 2146 1
2010/2011 8 ŠK Staré Město C 2112 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 2112 Zicháček Libor ŠK Holešov 2019 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 2112 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 2112 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2065 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 2112 Sýkora Jan SK Prostějov 2120 ½
2009/2010 11 ŠK Staré Město B 2056 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město B 2056 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2022 0
2009/2010 9 ŠK Staré Město B 2056 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2128 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město B 2056 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2091 0
2009/2010 6 ŠK Staré Město B 2056 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město B 2056 Mikulů Lukáš SPgŠ+G Znojmo 1978 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město B 2056 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2018 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město B 2056 Řehák Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1949 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město B 2056 Šudřich Radek MKS Holešov 2103 ½
2009/2010 1 ŠK Staré Město B 2056 Lasák Radek SK Prostějov 2117 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město C 2069 Bohuslav Jan Tatran Poštorná 2062 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město C 2069 Rafaja Marek MKS Holešov 2040 0
2008/2009 9 ŠK Staré Město C 2069 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2157 ½
2008/2009 7 ŠK Staré Město C 2069 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město B 2169 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 2069 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno B 2251 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město C 2069 Trávníček Petr TJ Tatran Litovel B 2188 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město C 2069 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2321 ½
2008/2009 1 ŠK Staré Město C 2069 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2163 1
2007/2008 10 ŠK Staré Město D 1957 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2012 1
2007/2008 9 ŠK Staré Město D 1957 Běhunčík Josef ŠO Brumov Bylnice 1850 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město D 1957 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2146 ½
2007/2008 6 ŠK Staré Město D 1957 Kozojed Vlastislav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město D 1957 Volčík Luděk SK Boršice B 2032 1
2007/2008 4 ŠK Staré Město D 1957 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2230 1
2007/2008 3 ŠK Staré Město D 1957 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2027 0
2007/2008 2 ŠK Staré Město D 1957 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1965 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město D 1957 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2138 ½
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 1957 Zavacký Peter C ŠK Lokomotiva Brno C 0
2007/2008 8 ŠK Staré Město C 1957 Godula Martin ŠK Lokomotiva Brno B 0
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 1957 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2146 0
2007/2008 6 ŠK Staré Město C 1957 Seget Milan TJ Tatran Poštorná 2100 ½
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 1957 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2127 1
2007/2008 4 ŠK Staré Město C 1957 Matoušek Petr SK Prostějov 2062 0
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 1957 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2084 1
2007/2008 2 ŠK Staré Město C 1957 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2169 1
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Klecker Tadeáš Sportovní klub OAZA Praha 2037 0
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2056 0
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Prokopová Jiřina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1648 ½
2006/2007 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Klement Lukáš Šachový klub Most A 1819 0
2006/2007 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Náplava Petr SK Boršice A 1686 0
2006/2007 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město 1923 2025 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2147 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město 1923 2025 Bureš Martin Mittal Ostrava "A" 2151 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město 1923 2025 Omelka Roman ŠK Staré Město 2058 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město C 2025 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2018 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město C 2025 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla 2099 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město C 2025 Šudřich Radek MKS Holešov B 2096 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město C 2025 Svoboda Rostislav ŠK Zlin D 2073 0
2006/2007 7 ŠK Staré Město C 2025 Tkadlec Miloslav TJ Sokol Hutisko-Solanec 2137 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město C 2025 Kusalík Roman TJ Vlčnov 2018 ½
2006/2007 5 ŠK Staré Město C 2025 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 0
2006/2007 3 ŠK Staré Město C 2025 Strakáč Petr TJ Loko Uh. Ostroh 2084 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město C 2025 Partyš Petr ŠK Staré Město D 1978 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město C 2025 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1949 1
2006/2007 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 ½
2006/2007 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Půlpán Jakub Š.O. TJ Chrudim 1762 1
2006/2007 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Náplava Petr SK Boršice A 1686 0
2006/2007 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov 1846 0
2006/2007 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0
2006/2007 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Miturová Magdaléna BŠS Frýdek-Místek B 1868 1
2006/2007 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 0
2005/2006 7 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Jonáš Václav ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1900 ½
2005/2006 6 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Svoboda Václav OAZA PRAHA 1968 ½
2005/2006 5 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Klement Lukáš TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 1
2005/2006 4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Vala Filip TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 0
2005/2006 11 TJ Loko Uherský Ostroh 2095 Hromada Jiří MKS Holešov 1756 1
2005/2006 8 TJ Loko Uherský Ostroh 2095 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1855 1
2005/2006 6 TJ Loko Uherský Ostroh 2095 Šobáň Jaroslav A64 MIPAP Grygov B 2091 0
2005/2006 5 TJ Loko Uherský Ostroh 2095 Fiala Jiří SK Prostějov 2019 ½
2005/2006 3 TJ Loko Uherský Ostroh 2095 Krčál Michal ŠK Zlín B 2121 0
2005/2006 2 TJ Loko Uherský Ostroh 2095 Zádrapa Radek ŠKZ Vsetín 2126 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město D 2095 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice 1942 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město D 2095 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1905 ½
2005/2006 8 ŠK Staré Město D 2095 Rojar Libor LOKO Uherský Ostroh B 1830 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město D 2095 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 1927 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město D 2095 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1978 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město D 2095 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1936 0
2005/2006 3 ŠK Staré Město D 2095 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2229 ½
2005/2006 2 ŠK Staré Město D 2095 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2145 0
2005/2006 1 ŠK Staré Město D 2095 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2154 1
2005/2006 7 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Šnevajs Heřman A64 GRYGOV 1851 ½
2005/2006 6 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Šimek Jan LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 ½
2005/2006 5 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Krejčí Jan BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 0
2005/2006 4 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Mitura Karel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 ½
2005/2006 3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 Krčál Michal ŠK ZLÍN 2121 0
2004/2005 7 Staré Město 1784 Vancl Jakub Liberec 1662 1
2004/2005 6 Staré Město 1784 Svoboda Václav OAZA Praha 1912 ½
2004/2005 5 Staré Město 1784 Heller Šimon Tábor 1663 1
2004/2005 4 Staré Město 1784 Havlík Jindřich Plzeň A 1768 0
2004/2005 3 Staré Město 1784 Vysloužil Lukáš Grygov 1773 ½
2004/2005 2 Staré Město 1784 Milat Patrik Frýdek-Místek 1878 ½
2004/2005 1 Staré Město 1784 Tesař Martin Zlín 1788 1
2004/2005 9 Staré Město F 1784 Churý Petr Osvětimany 1712 ½
2004/2005 8 Staré Město F 1784 Světinský Antonín Dol. Němčí 1849 ½
2004/2005 6 Staré Město F 1784 Šebela Ladislav Boršice C 1830 ½
2004/2005 5 Staré Město F 1784 Frýbort Pavel Boršice B 1848 1
2004/2005 4 Staré Město F 1784 Podešva Antonín Mařatice A 1922 ½
2004/2005 3 Staré Město F 1784 Plášek Radim Bojkovice A 2055 1
2004/2005 2 Staré Město F 1784 Martinák Josef Kunovice ŠO 1835 ½
2004/2005 1 Staré Město F 1784 Kunčar Stanislav Vlčnov B 1805 ½
2004/2005 7 Staré Město u U.H. 1784 Svoboda Karel Loko Brno 1559 1
2004/2005 6 Staré Město u U.H. 1784 Ondrák Marek Havlíčkův Brod 1440 1
2004/2005 5 Staré Město u U.H. 1784 Čuprová Iva Brankovice 1674 ½
2004/2005 4 Staré Město u U.H. 1784 Vysloužil Lukáš Grygov 1773 ½
2004/2005 3 Staré Město u U.H. 1784 Ondrová Michaela Bruntál 1805 1
2004/2005 2 Staré Město u U.H. 1784 Milat Patrik Frýdek Místek 1878 ½
2004/2005 1 Staré Město u U.H. 1784 Tesař Martin Zlín 1788 1
2003/2004 11 SŠŠ Staré Město B 1604 Zavadil Roman ŠK ZŠ Brankovice B 1593 ½
2003/2004 10 SŠŠ Staré Město B 1604 Stodůlka Radek ŠK Boršice 1482 ½
2003/2004 3 SŠŠ Staré Město B 1604 Basovník Marek Sokol Postoupky B 1309 1
2003/2004 2 SŠŠ Staré Město B 1604 Dvořák Martin Sokol Postoupky A 1523 1
2003/2004 1 SŠŠ Staré Město B 1604 Štětina Pavel Sokol Postoupky C 1