Hráč Palášek Jan

Palášek Jan

User Pic
Jméno: Palášek Jan
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2059
Elo mezinárodní: 2049
ID: 25301
FIDE ID: 334448
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 Sokol Postoupky 2057 2065 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 0
2015/2016 3 Sokol Postoupky 2057 2065 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž "B" 2365 2336 1
2014/2015 10 Sokol Postoupky 1956 2006 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2029 2042 ½
2014/2015 9 Sokol Postoupky 1956 2006 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1870 1906 ½
2014/2015 7 Sokol Postoupky 1956 2006 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2208 2222 ½
2014/2015 6 Sokol Postoupky 1956 2006 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2030 2031 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky 1956 2006 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 1983 1966 ½
2014/2015 4 Sokol Postoupky 1956 2006 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2084 2057 ½
2014/2015 3 Sokol Postoupky 1956 2006 Kubíček Pavel OREL Ořechov 1977 1963 1
2014/2015 2 Sokol Postoupky 1956 2006 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2005 2013 1
2014/2015 1 Sokol Postoupky 1956 2006 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2073 2047 0
2014/2015 10 Sokol Postoupky B 1956 2006 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 1
2014/2015 9 Sokol Postoupky B 1956 2006 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2124 2124 ½
2014/2015 8 Sokol Postoupky B 1956 2006 Krča Milan ŠK Staré Město C 2054 2023 ½
2014/2015 7 Sokol Postoupky B 1956 2006 Zvardoň Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota 2074 2079 1
2014/2015 5 Sokol Postoupky B 1956 2006 Balážec Ludovít ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 0
2014/2015 4 Sokol Postoupky B 1956 2006 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2030 2031 0
2014/2015 3 Sokol Postoupky B 1956 2006 Kapusta Petr ŠK Staré Město D 2112 2102 1
2014/2015 1 Sokol Postoupky B 1956 2006 Bělunek Vladimír TJ Sokol Valašská Bystřice A 2241 2224 ½
2013/2014 10 Sokol Postoupky B 1841 1997 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2098 2077 1
2013/2014 9 Sokol Postoupky B 1841 1997 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2100 2105 0
2013/2014 8 Sokol Postoupky B 1841 1997 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2113 2112 0
2013/2014 7 Sokol Postoupky B 1841 1997 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2022 2010 1
2013/2014 5 Sokol Postoupky B 1841 1997 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 ½
2013/2014 4 Sokol Postoupky B 1841 1997 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 1
2013/2014 3 Sokol Postoupky B 1841 1997 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2200 2193 0
2013/2014 2 Sokol Postoupky B 1841 1997 Gabriel Adam SK Boršice A 2165 2194 0
2013/2014 1 Sokol Postoupky B 1841 1997 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1917 1943 ½
2013/2014 11 Sokol Postoupky 1841 1997 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 0
2013/2014 10 Sokol Postoupky 1841 1997 Mlčoch David Sportovní Klub Prostějov 2138 2163 0
2013/2014 9 Sokol Postoupky 1841 1997 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2063 2059 ½
2013/2014 8 Sokol Postoupky 1841 1997 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2118 2136 ½
2013/2014 7 Sokol Postoupky 1841 1997 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2135 2133 0
2013/2014 6 Sokol Postoupky 1841 1997 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2053 ½
2013/2014 5 Sokol Postoupky 1841 1997 Dirgas Josef ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 0
2013/2014 4 Sokol Postoupky 1841 1997 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla 2053 2047 1
2013/2014 3 Sokol Postoupky 1841 1997 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2083 2080 ½
2013/2014 2 Sokol Postoupky 1841 1997 Parák Dominik ŠK Kuřim 2060 2065 ½
2013/2014 1 Sokol Postoupky 1841 1997 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2088 2089 ½
2012/2013 10 Junior Postoupky 1789 1908 Daněk Libor ŠK RAPOS Sulimov 2084 2020 ½
2012/2013 7 Junior Postoupky 1789 1908 Vichlenda Milan TJ Prusinovice 1699 ½
2012/2013 6 Junior Postoupky 1789 1908 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 1759 1
2012/2013 5 Junior Postoupky 1789 1908 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1893 1902 1
2012/2013 2 Junior Postoupky 1789 1908 Janál Vladimír Sokol Kvasice 2122 2035 0
2012/2013 1 Junior Postoupky 1789 1908 Petr Zdeněk TJ Bystřice pod Hostýnem B 1705 1
2012/2013 11 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1860 0
2012/2013 10 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1951 2017 0
2012/2013 9 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Volčík Luděk SK Boršice B 2035 2047 1
2012/2013 8 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1892 1
2012/2013 7 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1853 1
2012/2013 5 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1907 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2109 2100 0
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Stánec Stanislav TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 2192 2175 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 Vrtal Jaroslav KK-ŠK Osvětimany 2109 2110 0
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1553 1673 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1673 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová A 2107 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Lojek Marek SK Slavia Orlová B 1672 1778 1
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Janska Petr SK Boršice B 1767 1691 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Spaček Marcel ŠK Staré Město B 1818 1604 0
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1620 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno C 1509 1541 1
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Kladňák Martin Duras BVK Brno B 1597 1666 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Vaculík Jakub A64 Grygov 1783 1855 0
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky 1711 1775 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1921 1921 0
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Frýbort Pavel SK Boršice C 1832 1814 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1882 1
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1990 0
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B 2094 2136 0
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2010 2016 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1908 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1747 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2028 2102 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1853 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky A 1711 1775 Piskač Ondřej ŠK Holešov A 1708 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky A 1711 1775 Martinka Ladislav TJ Sokol Francova Lhota A 1611 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky A 1711 1775 Šaňák František SK Boršice B 1929 1868 0
2010/2011 11 Junior Postoupky 1772 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1841 0
2010/2011 10 Junior Postoupky 1772 Žáček Svatoslav ŠK Holešov C 1669 1
2010/2011 9 Junior Postoupky 1772 Petr Zdeněk TJ Bystřice pod Hostýnem B 1687 1
2010/2011 8 Junior Postoupky 1772 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1690 ½
2010/2011 5 Junior Postoupky 1772 Stašiak Josef TJ SOKOL Kvasice 1661 ½
2010/2011 4 Junior Postoupky 1772 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice B 1715 1
2010/2011 3 Junior Postoupky 1772 Mlčák Bohumil ŠK Prusinovice 1552 0
2010/2011 2 Junior Postoupky 1772 Kociňák Rostislav TJ Sokol Morkovice A 1589 1
2010/2011 1 Junior Postoupky 1772 Krčmář Jan TJ Lutopecny/Měrůtky 1709 0
2010/2011 11 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Kavoň Rastislav ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Brno "A" 1595 0
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Alfimov Igor ŠK Lokomotiva Brno "B" 1763 1
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Jireš Jiří SK DDM Vyškov 1759 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1888 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková 2127 0
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Rydzewski Pawel SK Slavie Orlová "B" 1720 1
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky "B" 1396 0
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Fusková Martina ŠK Staré Město "B" 1785 0
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky "A" 1772 Skalka Jan SK Boršice "B" 1692 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky B 1772 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky B 1772 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1857 1
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky B 1772 Frýbort Pavel SK Boršice C 1835 1
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky B 1772 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1765 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky B 1772 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1788 1
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky B 1772 Svítek Jiří ZLÍNTERM Zlín A 2060 1
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky B 1772 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 1991 0
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky B 1772 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1878 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky B 1772 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1859 0
2009/2010 11 TJ Sokol Postoupky C 1838 Daněk Libor SK RAPOS Sulimov 2032 0
2009/2010 10 TJ Sokol Postoupky C 1838 Trávníček Jaroslav TJ Sokol Morkovice 1585 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Postoupky C 1838 Richter Michael TJ Sokol Litencice 1509 1
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky C 1838 Zicháček Libor TJ Bystrice p. Host. 2002 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Postoupky C 1838 Svašek Jan SO TJ Zborovice B 1701 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky C 1838 Kašík Jiří Slavia Kromeriz C 2021 0
2009/2010 5 TJ Sokol Postoupky C 1838 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravcice 1744 1
2009/2010 4 TJ Sokol Postoupky C 1838 Dvorník Pavel TJ Lutopecny-Merutky 1731 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Postoupky C 1838 Hromada Jiří MKS Holesov C 1749 0
2009/2010 2 TJ Sokol Postoupky C 1838 Ploch Petr TJ Sokol Holesov 1821 0
2009/2010 1 TJ Sokol Postoupky C 1838 Stachoň Martin Slavia Kromeriz D 1925 0
2009/2010 9 Sokol Postoupky "A" 1838 Karapetyan David SK Lokomotiva Brno "C" 1443 1
2009/2010 8 Sokol Postoupky "A" 1838 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno "B" 1390 1
2009/2010 7 Sokol Postoupky "A" 1838 Wojcik Jan Slavia Orlova "B" 1393 1
2009/2010 6 Sokol Postoupky "A" 1838 Chowaniok Pavel TZ Trinec 1535 ½
2009/2010 5 Sokol Postoupky "A" 1838 Zuziak Petr SK Duras BVK Brno "B" 1250 1
2009/2010 4 Sokol Postoupky "A" 1838 Gorba Matěj Rosada Prostejov 1567 1
2009/2010 3 Sokol Postoupky "A" 1838 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky "B" 1464 1
2009/2010 2 Sokol Postoupky "A" 1838 Skalka Jan SK Veseli nad Moravou 1480 0
2009/2010 1 Sokol Postoupky "A" 1838 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1337 1
2009/2010 11 TJ Sokol Postoupky B 1838 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1617 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Postoupky B 1838 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1494 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky B 1838 Zpěváková Jana Spartak Uherský Brod 1632 0
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky B 1838 Stašiak Josef TJ Sokol Kvasice 1674 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Postoupky B 1838 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1755 0
2009/2010 1 TJ Sokol Postoupky B 1838 Šťuka Josef TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky 1647 Blahynka Svatopluk ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1612 0
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky 1647 Burda Josef ŠK Staré Město D 1992 0
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky 1647 Staňa Marek SK Stare Mesto "A" 1782 1
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky 1647 Štefaník Richard SK Stare Mesto "B" 1508 0
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky 1647 Suchomel Jiří SK Lokomotiva Brno "C" 1423 1
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky 1647 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno "B" 1611 1
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky 1647 Čudek Martin SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky 1647 Hájek Oskar TJ Tatran Postorna 1250 0
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky 1647 Jodl Daniel SK Rošáda Prostějov 1640 0
2008/2009 4 TJ Sokol Postoupky 1647 Szotkowski Jakub TZ Trinec 1848 1
2008/2009 3 TJ Sokol Postoupky 1647 Valenčík Michal ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1725 0
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky 1647 Borufka Roman TJ ŠK Veseli nad Moravou 1473 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Postoupky 1647 Janska Petr SK Borsice "B" 1268 1
2008/2009 3 Sokol Postoupky B 1647 Prachař David TJ ŠO Zborovice 1250 1
2008/2009 2 Sokol Postoupky B 1647 Lapčík Václav ŠK Staré Město C 1499 1
2008/2009 1 Sokol Postoupky B 1647 Náplava Lukáš KK-ŠK Osvětimany 1250 1
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky C 1647 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1624 1
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky C 1647 Volčík Stanislav SK Boršice C 1790 0
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky C 1647 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky B 1964 0
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky C 1647 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1863 1
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky C 1647 Holík Miroslav TJ Mařatice 1637 0
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky C 1647 Frýbort Pavel TJ Polešovice 1813 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky C 1647 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 0
2008/2009 4 TJ Sokol Postoupky C 1647 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1803 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Postoupky C 1647 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky C 1647 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1688 0
2008/2009 1 TJ Sokol Postoupky C 1647 Mašek Luboš TJ Fatra Slavia Napajedla B 1621 0
2007/2008 11 TJ Sokol Postoupky A 1666 Borufka Roman TJ SK Veseli nad Moravou 1521 1
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky A 1666 Lapčík Václav SK SSS Stare Mesto B 1486 ½
2007/2008 9 TJ Sokol Postoupky A 1666 Musil Jiří SK Lokomotiva Brno B 1535 1
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky A 1666 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1276 1
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky A 1666 Pfeffer Dominik SK Borsice B 1726 1
2007/2008 4 TJ Sokol Postoupky A 1666 Kazda Ondřej SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1341 1
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky A 1666 Indra Josef TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky A 1666 Svoboda Matěj BSS Frydek-Mistek C 1863 0
2007/2008 1 TJ Sokol Postoupky A 1666 Fiala Petr BSS Frydek-Mistek D 1736 0
2007/2008 11 TJ Sokol Postoupky C 1666 Peška Antonín TJ Sokol Holešov 1681 0
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky C 1666 Janál Vladimír TJ Sokol Kvasice 2122 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky C 1666 Novák Zdeněk ŠK Loukov 1645 0
2007/2008 7 TJ Sokol Postoupky C 1666 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1617 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky C 1666 Dvorník Pavel TJ Lutopecny-Měrůtky 1710 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky C 1666 Štencel Karel Slavia Kroměříž C 1798 1
2007/2008 4 TJ Sokol Postoupky C 1666 Krajcar Pavel MKS Holešov C 1717 1
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky C 1666 Pešák Ondřej TJ Sokol Morkovice 1451 0
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky C 1666 Matějka František TJ Sokol Litenčice 1631 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Postoupky C 1666 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice B 1821 0
2007/2008 9 TJ Sokol Postoupky B 1666 Kucián Miloš DK Kroměříž 1706 0
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky B 1666 Ludvíček Josef SK Boršice C 1878 0
2007/2008 7 TJ Sokol Postoupky B 1666 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1798 0
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky B 1666 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1573 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky B 1666 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1642 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky B 1666 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín E 1826 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky B 1666 Ředina Petr ŠK Rapos Sulimov 1583 ½
2006/2007 8 TJ Sokol Postoupky 1396 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1703 0
2006/2007 6 TJ Sokol Postoupky 1396 Plevák Petr SŠŠ Staré Město B 1386 ½
2006/2007 5 TJ Sokol Postoupky 1396 Premus Jan MSA Dolní Benešov 1
2006/2007 4 TJ Sokol Postoupky 1396 Řadová Jana Slavia Kroměříž 1257 1
2006/2007 3 TJ Sokol Postoupky 1396 Náplava Pavel SK Boršice B 1455 0
2006/2007 2 TJ Sokol Postoupky 1396 Šuťjak Tomáš Tatran Poštorná 1100 1
2006/2007 1 TJ Sokol Postoupky 1396 Ševčíková Marie BVK Duras Brno 1450 1
2006/2007 11 Sokol Postoupky B 1396 Pospíšil Emil TJ Sokol Kvasice 1616 0
2006/2007 10 Sokol Postoupky B 1396 Březovják Štěpán ŠK RAPOS Sulimov 1578 1
2006/2007 9 Sokol Postoupky B 1396 Škrla Zdeněk TJ Bystřice p. Host. B 1414 1
2006/2007 8 Sokol Postoupky B 1396 Novák Miroslav MKS Holešov C 1591 1
2006/2007 7 Sokol Postoupky B 1396 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1610 0
2006/2007 6 Sokol Postoupky B 1396 Matyáš Stanislav ŠK Loukov 1460 1
2006/2007 5 Sokol Postoupky B 1396 Tobolík Martin ŠK Prusinovice 1545 1
2006/2007 4 Sokol Postoupky B 1396 Vaňhara Jan TJ Sokol Holešov 1413 1
2006/2007 2 Sokol Postoupky B 1396 Doležal Jiří Sokol Postoupky C 1371 1
2005/2006 7 Sokol Postoupky B 1475 Náplava Lukáš ŠK Osvětimany 1100 1
2005/2006 2 Sokol Postoupky B 1475 Zámečník Jiří FATRA NAPAJEDLA 1250 1
2005/2006 1 Sokol Postoupky B 1475 Richter Michael Sokol Postoupky C 1000 1
2005/2006 9 TJ Sokol Postoupky 1475 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2005/2006 7 TJ Sokol Postoupky 1475 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Poštorná 1100 1
2005/2006 6 TJ Sokol Postoupky 1475 Indrák Jiří Slavia Kroměříž 1252 0
2005/2006 5 TJ Sokol Postoupky 1475 Pfeffer Erik ŠK Boršice 1701 0
2005/2006 4 TJ Sokol Postoupky 1475 Dobeš Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 1
2005/2006 3 TJ Sokol Postoupky 1475 Borufka Roman ŠK Hodonín 1250 1
2005/2006 2 TJ Sokol Postoupky 1475 Smetana Ondřej ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1365 1
2005/2006 1 TJ Sokol Postoupky 1475 Pavlík Lukáš TJ Dolní Benešov 1250 0
2004/2005 11 TJ Sok.Postoupky B Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 0
2004/2005 10 TJ Sok.Postoupky B Pokorný Petr TJ F.-S.Napajedla 0
2004/2005 9 TJ Sok.Postoupky B Prášek Tomáš ŠK Hodonín 1471 0
2004/2005 8 TJ Sok.Postoupky B Šikula František BŠŠ+ŠK FM B 1786 0
2004/2005 7 TJ Sok.Postoupky B Vojtík Jakub ŠK SŠŠ St.Město B ½
2004/2005 6 TJ Sok.Postoupky B Rabatin Jakub BŠŠ+ŠK FM C 1418 ½
2004/2005 5 TJ Sok.Postoupky B Trapl Dalibor TJ VOKD O.-Poruba 1560 0
2004/2005 4 TJ Sok.Postoupky B Miketa Tomáš ŠK TJMSA D.Benešov 0
2004/2005 3 TJ Sok.Postoupky B Gabriel Adam ŠK Boršice 1463 0
2004/2005 2 TJ Sok.Postoupky B Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1353 0
2004/2005 1 TJ Sok.Postoupky B Dvořák Petr TJ Sok.Postoupky A 1736 0