Hráč Skalský Alexandr

Skalský Alexandr

User Pic
Jméno: Skalský Alexandr
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2181
Elo mezinárodní: 2172
ID: 39325
FIDE ID: 381799
Rok narození: 2002
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Staré Město 2153 2170 Pilch Roman TŽ Třinec 2141 2126 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2251 2155 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 2019 1980 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2251 2155 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 2001 1948 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2251 2155 Reljič Michael Šachový klub 64 Plzeň 2005 2017 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 2251 2155 Mach Petr Siesta Solution Unichess 2081 2048 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 2205 2155 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 2014 1980 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 2238 2199 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2125 2060 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 2255 2199 Winter Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1806 1840 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Staré Město 2251 2155 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2179 2176 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Staré Město 2251 2155 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2140 2130 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město 2219 2155 Walek Milan TŽ Třinec 2303 2283 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město 2219 2155 Růžička Petr TJ Ostrava 2220 2207 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2219 2155 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2319 2293 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2205 2155 Sluka Radek Moravská Slavia Brno "B" 2298 2305 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2205 2199 Vereš Andrej Zbrojovka Vsetín 2237 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 2238 2199 Danada Tomáš Šachy Hošťálková 2257 0 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 2191 2199 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2312 2287 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 2255 2199 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2334 2329 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město F 2219 2155 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1956 1967 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město F 2219 2155 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1901 1903 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město F 2205 2155 Navrátilík Pavel ŠK RAPOS Sulimov A 2050 2062 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město F 2205 2155 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1966 1950 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město F 2238 2199 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice B 2346 2357 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město F 2191 2199 Dvouletý Tomáš ŠK Holešov B 1948 1955 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město F 2255 2199 Šaňák František SK Boršice B 1805 1766 1 soutěž
2019/2020 4 Labortech Ostrava 2191 2199 Konopka Michal Slavia Kroměříž 2345 2363 ½ soutěž
2019/2020 3 Labortech Ostrava 2191 2199 Mrázek Lumír BŠŠ Frýdek-Místek 2312 2287 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 2205 2155 Gnojek Petr Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2149 2119 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 2205 2155 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 2014 1980 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 2238 2199 Glozar Petr ŠK DURAS BVK Brno 1848 1915 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 2255 2199 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2055 2060 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 2255 2199 Zvolenský David TJ Spartak Vlašim 2086 2108 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 2255 2199 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny A 2104 2177 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 2255 2199 Winter Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1806 1840 0 soutěž
2018/2019 11 Labortech Ostrava 2071 2108 Kislinsky Alexey Vystaviste Lysa nad Labem 2429 2424 ½ soutěž
2018/2019 8 Labortech Ostrava 2102 2108 Jaracz Pavel SK ZIKUDA Turnov 2453 0 ½ soutěž
2018/2019 7 Labortech Ostrava 2102 2108 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2455 2436 0 soutěž
2018/2019 2 Labortech Ostrava 2202 2197 Šimek Petr Siesta Solution Unichess A 2338 2324 ½ soutěž
2018/2019 1 Labortech Ostrava 2202 2197 Krejčí Jan 1. Novoborsky SK 2563 2549 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2071 2108 Haase Pavel ŠK PORG Praha 2129 2136 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2071 2108 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 2065 2043 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2071 2108 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2402 2348 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2071 2108 Špreňar Petr ŠK AD Jičín 2158 2254 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2066 2108 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek A 2212 2158 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2106 2197 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny 2137 2186 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2240 2197 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2056 2088 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město 2071 2108 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel 2025 2052 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město 2103 2108 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2292 0 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město 2103 2108 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny "C" 2172 2082 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město 2102 2108 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2365 2328 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2102 2108 Štohl Igor TŽ Třinec 2500 0 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2066 2108 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2319 2306 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2066 2108 Novotný Josef Panda Rychnov n. K. 2029 2024 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2106 2197 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2462 2448 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2240 2197 Malík Jan TJ Ostrava 2300 2276 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2066 2108 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny 2145 2141 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2066 2108 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2098 2124 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2106 2197 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 2241 2227 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2240 2197 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek A 2164 2135 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2240 2197 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek B 1786 1745 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2240 2197 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2169 2031 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2240 2197 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 2020 1799 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město 2207 2029 Sládek Vladislav Lokomotiva Brno A 1929 1917 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město 2109 2029 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2189 2138 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město 2121 2029 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2123 2121 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2046 2029 Pánis Radim KVS Ekodivize Opava 2082 0 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2046 2029 Sikora Jan TŽ Třinec 2232 2204 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2109 2029 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2065 2051 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2152 2116 Trapl Dalibor TJ Ostrava "A" 2132 2120 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2207 2029 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2134 2132 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2207 2029 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2140 2106 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2207 2029 Kotál Václav ŠA VŠTE České Budějovice 2134 2210 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2207 2029 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2046 2029 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2089 2091 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2109 2029 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1906 1847 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2046 2029 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1997 1935 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2046 2029 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2089 2091 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2109 2029 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 2071 2084 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2152 2116 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1811 1802 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2152 2116 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město B 2207 2029 Staňa Marek TJ Vlčnov 1968 2007 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město B 2109 2029 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2183 2188 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město B 2121 2029 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2246 2222 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2121 2029 Malčánek Jan ŠK Zlín 2123 2121 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 2046 2029 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2121 2110 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město B 2109 2029 Danada Tomáš SK Podlužan Prušánky 2272 0 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město B 2109 2029 Dvořák Martin TJ SLAVIA Kroměříž B 2181 2157 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město B 2152 2116 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno B 2513 2506 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město C 2004 1857 Vraj Karel Sokol Ústí 1755 1849 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město C 2004 1857 Ptáček Jiří ŠO Karolinka 1155 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město C 2004 1857 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice 1484 1541 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město C 2004 1857 Opluštil David Sokol Postoupky 1616 1716 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město E 2004 1857 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město E 2004 1857 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 2122 2041 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město E 2004 1857 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město E 2004 1857 Macura Emil TJ Vlčnov B 2004 1935 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město E 2004 1857 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 2001 1929 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město E 2004 1857 Mikulčík Josef TJ Spartak Uherský Brod 1847 1877 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město D 2004 1857 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město D 2004 1857 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 2004 1857 Kunc Miroslav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 2004 1857 Malčánek Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2109 2097 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 2004 1857 Fiala Václav SK Boršice A 2273 2248 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 2004 1857 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2085 2078 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 2004 1857 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2032 2030 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 2004 1857 Pyš Zbyněk TJ Valašské Meziříčí A 1915 1947 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město D 2004 1857 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2023 2027 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2004 1857 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2004 1857 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2004 1857 Bareš Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 1925 1949 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2004 1857 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2004 1857 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2004 1857 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2004 1857 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2004 1857 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2004 1857 Nehyba Martin Šachy Hošťálková 1805 1861 1 soutěž
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 2004 1857 Sojka Aleš Slavia Krom��� B 2142 2121 ½ soutěž
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2004 1857 Mouryc Tomáš MKS Vy�kov 1950 1924 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město D 2004 1857 Polášek Libor Fatra-Slavia Napajedla A 1621 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město D 2004 1857 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1930 1951 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 2004 1857 Gergela Antonín ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1694 1695 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 2004 1857 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město D 2004 1857 Vavřík Jiří ŠK Staré Město C 2044 2037 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město D 2004 1857 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1875 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město D 2004 1857 Gazda Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 2004 1857 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1938 1955 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město E 2004 1857 Dubina Pavel TJ Vlčnov A 2136 2095 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město E 2004 1857 Vlach Karel Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2094 2108 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město E 2004 1857 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2136 2115 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město E 2004 1857 Havránek Michal SK Boršice B 2039 2073 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město E 2004 1857 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2080 2083 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město E 2004 1857 Mikulčík Ladislav Spartak Uherský Brod 2224 2183 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město E 2004 1857 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město E 2004 1857 Navrátil Jiří TJ Bojkovice 2016 1929 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město 2004 1857 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1704 1698 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město 2004 1857 Šebesta Jan SK Slavia Orlová B 1472 1555 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město 2004 1857 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město 2004 1857 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny A 1974 1993 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město 2004 1857 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny B 1482 1511 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město 2004 1857 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK-Královo Pole 1478 1533 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město 2004 1857 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1544 1679 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město "A" 2004 1857 Švancara Petr A64 VALOZ Grygov\r 2040 2057 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město 2004 1857 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město 2004 1857 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1632 1681 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město 2004 1857 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město 2004 1857 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2070 1976 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město 2004 1857 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny A 1974 1993 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město 2004 1857 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1704 1698 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město 2004 1857 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město D 2004 1857 Plšek Petr ŠK Zlín-Malenovice B 1240 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město D 2004 1857 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1505 1537 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 2004 1857 Mrkus František ŠK Staré Město C 1842 1850 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1767 1628 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1767 1628 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1626 1628 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1767 1628 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1735 1767 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1767 1628 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha 1470 1657 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1767 1628 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1814 1910 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1767 1628 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1529 1621 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1767 1628 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1743 1743 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město H 1767 1628 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město H 1767 1628 Hlúšek Pavel Sokol Velehrad 1864 1920 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město H 1767 1628 Volčík Stanislav SK Boršice C 1764 1787 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město H 1767 1628 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1950 1944 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město H 1767 1628 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1657 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1767 1628 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1677 1709 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1767 1628 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1814 1910 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1767 1628 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1665 1813 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1767 1628 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1939 1987 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1767 1628 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1529 1621 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1767 1628 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1767 1628 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1743 1743 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město F 1767 1628 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2127 2116 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město F 1767 1628 Volčík Luděk SK Boršice B 2052 2056 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město F 1767 1628 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1865 1910 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město F 1767 1628 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1937 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město F 1767 1628 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město F 1767 1628 Šašek Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1700 1835 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 1767 1628 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 1599 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město F 1767 1628 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1900 1894 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město F 1767 1628 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1823 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město F 1767 1628 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1988 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město D 1767 1628 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1845 1804 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město D 1767 1628 Plšek Pavel Sokol Hošťálková A 1970 1944 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město D 1767 1628 Stojan František ŠK Zlín C 1761 1830 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město D 1767 1628 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1806 1853 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město D 1767 1628 Javora Stanislav ŠK Zlínterm Zlín A 1660 1754 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Šigut David BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1523 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Nezval Filip TJ Slovan Havířov 1100 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Hrabal Matěj Agentura 64 Grygov 1352 1324 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Pecháček Tomáš TJ Sokol Postoupky 1323 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1533 1533 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Dančáková Klára Zbrojovka Vsetín 1250 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Štefanišin Jan OŠŠ TJ Ostrava 1661 1590 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Grešák Ivo SK Řetězárna Česká Ves 1000 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1227 1245 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Liška Martin ŠK KME-DDM Kuřim 1437 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město "A" 1746 1746 Vinš Antonín ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město G 1746 1746 Krátký Ctibor TJ Bojkovice B 1589 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město G 1746 1746 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1617 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město G 1746 1746 Stodůlka Václav SK Boršice C 1607 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město G 1746 1746 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1538 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město G 1746 1746 Zifčák Josef TJ Mařatice 1487 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město G 1746 1746 Zemčík Jan ŠO Kunovice A 1603 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město G 1746 1746 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1822 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město F 1746 1746 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1657 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město F 1746 1746 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice A 1837 1668 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město F 1746 1746 Jestříbek Martin TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1554 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město F 1746 1746 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2003 1969 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město F 1746 1746 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1513 1486 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 1746 1746 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí A 1597 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město F 1746 1746 Stodůlka Václav SK Boršice B 1607 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město F 1746 1746 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 1785 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město F 1746 1746 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1647 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město F 1746 1746 Gajdůšek Zdeněk ŠK Zlín D 1655 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město F 1746 1746 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1544 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 1250 Pecháček Tomáš SVČ Šipka Kroměříž 1250 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 1250 Stoklásek Robin ŠK Zlín 1100 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 1250 Kunc Ondřej ŠK DDM Slavičín 1100 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město G 1250 Borák Antonín TJ Mařatice 1000 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město G 1250 Pondělek Patrik SK Boršice D 1000 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město G 1250 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1533 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město G 1250 TJ Bojkovice B 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město G 1250 Kolačný David ŠK Staré Město H 1448 1470 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město G 1250 Sýkorová Soňa TJ Vlčnov C 1407 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město G 1250 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1600 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město 1250 Adamczyk Martin Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1250 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město 1250 Gruszka Aleš SK Slavie Orlová "B" 1512 1480 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město 1250 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1537 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město 1250 Budík Pavel Zbrojovka Vsetín 1585 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město 1250 Opluštil Pavel TJ Sokol Postoupky 1250 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město 1250 TŽ Třinec 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město 1250 Navrátil Martin Rošáda Prostějov 1000 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město 1250 Jelínek Jindřich Agentura 64 Grygov 1313 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město 1250 Zelnitius Albert ŠO Kunovice 1100 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město 1250 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1100 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město 1250 Pavlík Vladimír KME-DDM Kuřim 1250 0 soutěž