Hráč Větrovský Michal

Větrovský Michal

User Pic
Jméno: Větrovský Michal
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2133
Elo mezinárodní: 2147
ID: 182
FIDE ID: 303372
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 2080 2058 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2079 2095 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Sandvik Thomas GROP - B 2089 0 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Markovič Milan Sokol Vršovice A 2151 2156 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Hruška Jan Unichess D 2059 2065 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Aubrecht Petr TJ Bohemians C 2043 1993 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Táborský Rostislav ŠK Viktoria Žižkov A 2102 2189 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians B 2268 2246 0 soutěž
2018/2019 13 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice B 2024 2025 ½ soutěž
2018/2019 12 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 1992 1994 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2201 2194 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2196 2191 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2007 2028 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2063 2070 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha B 2002 1995 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Lýsek Lukáš Dukla B 1945 1991 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Řezníček Tomáš TJ Pankrác D 2245 2240 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2016 2052 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha A 2072 2081 Kičmer Libor GROP - B 1984 2047 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha A 2114 2131 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1935 1960 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 2114 2131 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1940 1974 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha A 2114 2131 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2036 2062 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Loko Praha A 2114 2131 Strnad Jakub TJ Kobylisy C 2026 2018 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2114 2131 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2187 2189 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha A 2114 2131 Routner Jakub TJ Kobylisy B 2101 2136 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha A 2114 2131 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2223 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha A 2179 2191 GROP B 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Růžička Aleš ŠO Praga Praha A 2065 2050 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2036 2052 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2223 2226 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2111 2107 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Nováček Josef TJ Pankrác D 2167 2203 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha B 2337 2337 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2122 2135 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy B 2171 2164 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2125 2148 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2175 2163 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2341 2327 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Postupa Pavel GROP B 2272 2218 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2236 2235 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2236 2235 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2236 2237 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2236 2235 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2103 2102 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2236 2235 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2271 2266 0 soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2236 2235 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2236 2235 Žemličková Olena Unichess ČSOB D 1 soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2236 2235 Bartoš Jan Unichess ČSOB C 2194 2165 1 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha A 2236 2235 Soural Jan TJ Pankrác B 2143 2160 0 soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2236 2235 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2117 2100 1 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2236 2235 Jurásek Miroslav GROP B 2284 2257 0 soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha A 2244 2244 Jančařík Joel Sokol Praha-Kobylisy B 2254 2251 1 soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha A 2244 2244 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2238 2156 1 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha A 2244 2244 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0 soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha A 2244 2244 Kopička Karel Bohemians Praha C 2119 2121 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha A 2244 2244 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2138 2132 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha A 2244 2244 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2046 2044 1 soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2244 2244 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2202 2199 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha A 2244 2244 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2131 2122 0 soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha A 2244 2244 Šeleljo Daniel Sokol Praha-Vršovice B 2196 2207 ½ soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2244 2244 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 1 soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha A 2244 2244 Jurásek Miroslav ŠK PORG A 2242 2258 0 soutěž