Hráč Větrovský Michal

Větrovský Michal

User Pic
Jméno: Větrovský Michal
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2133
Elo mezinárodní: 2147
ID: 182
FIDE ID: 303372
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 2080 2058 ½
2019/2020 10 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2079 2095 ½
2019/2020 9 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Sandvik Thomas GROP - B 2089 0 ½
2019/2020 8 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 1
2019/2020 7 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Markovič Milan Sokol Vršovice A 2151 2156 ½
2019/2020 6 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Hruška Jan Unichess D 2059 2065 1
2019/2020 5 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Aubrecht Petr TJ Bohemians C 2043 1993 ½
2019/2020 4 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 1
2019/2020 3 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Táborský Rostislav ŠK Viktoria Žižkov A 2102 2189 1
2019/2020 2 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 1
2019/2020 1 ŠK Loko Praha A 2110 2105 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians B 2268 2246 0
2018/2019 13 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice B 2024 2025 ½
2018/2019 12 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 2016 1990 1
2018/2019 11 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2203 2204 ½
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2193 2179 0
2018/2019 8 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2008 2031 1
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2054 2089 1
2018/2019 6 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha B 2005 1997 1
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Lýsek Lukáš Dukla B 1952 1997 ½
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Řezníček Tomáš TJ Pankrác D 2245 2240 ½
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2016 2053 ½
2018/2019 1 ŠK Loko Praha A 2058 2073 Kičmer Libor GROP - B 1984 2047 ½
2017/2018 11 ŠK Loko Praha A 2077 2131 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1934 1960 1
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 2077 2131 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1940 1974 ½
2017/2018 8 ŠK Loko Praha A 2077 2131 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2036 2062 0
2017/2018 7 ŠK Loko Praha A 2077 2131 Strnad Jakub TJ Kobylisy C 2026 2018 ½
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2077 2131 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2187 2189 ½
2017/2018 4 ŠK Loko Praha A 2077 2131 Routner Jakub TJ Kobylisy B 2101 2136 ½
2017/2018 3 ŠK Loko Praha A 2077 2131 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2218 2223 1
2016/2017 11 ŠK Loko Praha A 2179 2191 GROP B 1
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Růžička Aleš ŠO Praga Praha A 2065 2050 1
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 0
2016/2017 8 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2036 2052 ½
2016/2017 7 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2223 2226 0
2016/2017 6 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 ½
2016/2017 5 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2111 2107 0
2016/2017 4 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 ½
2016/2017 3 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Nováček Josef TJ Pankrác D 2167 2203 ½
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 ½
2016/2017 1 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 ½
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha B 2343 2337 0
2015/2016 10 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2122 2135 1
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 ½
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2111 2148 ½
2015/2016 6 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2170 2163 ½
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2363 2327 0
2015/2016 3 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 ½
2015/2016 2 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Postupa Pavel GROP B 2233 2218 0
2015/2016 1 ŠK Loko Praha A 2179 2191 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2092 2090 ½
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2236 2235 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 ½
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2236 2235 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2236 2237 ½
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2236 2235 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2103 2102 ½
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2236 2235 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2271 2266 0
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2236 2235 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2236 2235 Cherednichenko Elena Unichess ČSOB D 2186 1
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2236 2235 Bartoš Jan Unichess ČSOB C 2194 2165 1
2014/2015 4 SK Loko Praha A 2236 2235 Soural Jan TJ Pankrác B 2143 2160 0
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2236 2235 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2117 2100 1
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2236 2235 Jurásek Miroslav GROP B 2284 2257 0
2013/2014 11 SK Loko Praha A 2244 2244 Jančařík Joel Sokol Praha-Kobylisy B 2254 2251 1
2013/2014 10 SK Loko Praha A 2244 2244 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2238 2156 1
2013/2014 9 SK Loko Praha A 2244 2244 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0
2013/2014 8 SK Loko Praha A 2244 2244 Kopička Karel Bohemians Praha C 2119 2121 ½
2013/2014 7 SK Loko Praha A 2244 2244 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2138 2132 ½
2013/2014 6 SK Loko Praha A 2244 2244 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2046 2044 1
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2244 2244 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2202 2199 ½
2013/2014 4 SK Loko Praha A 2244 2244 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2131 2122 0
2013/2014 3 SK Loko Praha A 2244 2244 Šeleljo Daniel Sokol Praha-Vršovice B 2196 2207 ½
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2244 2244 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 1
2013/2014 1 SK Loko Praha A 2244 2244 Jurásek Miroslav ŠK PORG A 2242 2258 0