Hráč Sargsyan Karen

Sargsyan Karen

User Pic
Jméno: Sargsyan Karen
Oddíl: ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 1881
ID: 2204
FIDE ID: 13302515
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1935 1912 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Chmiel Michael DDM Praha 6 B 0 1605 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Sakař Miloš Dukla C 1926 1934 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Růžička Filip TJ Kobylisy D 1737 1779 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Němec Stanislav ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1850 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1735 1731 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1906 1943 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 Šimurda Jan ŠO Praga Praha A 1915 1784 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK AURORA 1918 1918 Pták Pavel Dukla B 2047 2062 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK AURORA 1918 1918 Strnad Pavel Sokol Vršovice B 1889 1925 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK AURORA 1918 1918 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi Praha 1702 1715 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK AURORA 1918 1918 Strahl Jiří USK Praha A 1941 1959 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK AURORA 1918 1918 Paulovič Milan TJ Kobylisy C 1756 1751 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK AURORA 1918 1918 Maršálek Luboš Dukla D 1882 1877 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK AURORA 1918 1918 Tocháček Michal ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK AURORA 1918 1918 Koper Štefan ŠK Mahrla B 1823 1797 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK AURORA 1918 1918 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 1598 1624 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK AURORA 1938 0 Hořínek Karel Šachový klub Bohnice - A 1919 1914 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK AURORA 1938 0 Lizner Jaroslav TJ Pankrác E 1914 1924 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK AURORA 1938 0 Poš Jiří LISA A 1870 1868 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK AURORA 1938 0 Strnad Jakub TJ Kobylisy D 2003 2013 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK AURORA 1938 0 Jarrah Kamal USK Praha A 2023 2033 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK AURORA 1938 0 Pospěch Radim Dukla C 1981 2009 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK AURORA 1938 0 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1911 1886 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK AURORA 1938 0 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1887 1916 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK AURORA 1938 0 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1987 1960 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK AURORA 1938 0 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2052 2040 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Růžička Filip TJ Kobylisy E 1771 1793 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2026 2009 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha E 1945 1976 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Šmíd Radek ŠO Praga Praha A 1873 1883 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Hruška Jan Unichess D 2040 2055 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Světlý Jiří Dukla D 1879 1863 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1990 1980 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2062 2066 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Kříž Pavel TJ Kobylisy C 1955 1974 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1855 1852 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Kameník Robert ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1906 1864 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1927 1914 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1955 1967 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1864 1912 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Vogl Milan USK Praha A 1971 1951 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1856 1888 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 Molkanov Oleg TJ Kobylisy E 1912 1892 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Aurora 1925 0 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1854 1841 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Aurora 1925 0 Hruška Jan Unichess D 2052 2068 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Aurora 1925 0 Špaček Michal GROP Classical Chess 1982 1985 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Aurora 1925 0 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1877 1879 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Aurora 1925 0 Kříž Pavel TJ Kobylisy D 1943 1981 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Aurora 1925 0 Hackel Luděk ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Aurora 1925 0 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1879 1852 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Aurora 1925 0 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Aurora 1925 0 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1738 1732 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Aurora 1925 0 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Aurora Němec Stanislav ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Aurora Černý Richard Sokol Praha Vršovice Č.B. 1878 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Aurora Černoušková Alena Unichess Ž 1622 1725 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Aurora Celba Pavel TJ Pankrác F 1708 1742 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Aurora Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1860 1860 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Aurora Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1982 1923 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Aurora Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1899 1858 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Aurora Strahl Jiří USK Praha A 2030 2037 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Aurora Císař Jiří ŠO Praga Praha B 1731 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Aurora Patka Milan ŠK Praha - Smíchov C 1735 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad E Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1927 1959 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Sokol Vyšehrad E Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2192 2168 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1881 0 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1873 1889 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1881 0 Vogl Milan USK Praha A 1891 1922 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1881 0 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1889 1876 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1881 0 Molkanov Oleg TJ Kobylisy E 2074 2059 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Šudoma Marek ŠK Smíchov E 1833 1766 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Matys Michal Šachový klub Praha 4 A 1760 1745 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Hořínek Petr SK OAZA Praha E 1312 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Barabas Aleš ŠK DP Praha - EA Hotels I 1811 1830 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Orna Jan Sokol Praha-Kobylisy G 1399 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Plate Marion Helga Sokol Nebušice 1000 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Vojta Ladislav ŠK Teplárna Malešice 1453 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova Uher Eduard TJ Praga Praha G 1665 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad E Dlouhý David ŠK Bohnice A 1897 1895 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad E Třešňák Filip ŠK DP Praha - VŠFS I 1964 1977 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad E Vávra Jan Sokol Vršovice B 2055 2051 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad E Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1877 1925 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad E Klaus Jan GROP Classic.Chess 1991 2005 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad E Srostlík Zdeněk Sokol Kobylisy C 1832 1856 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad E Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad E Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad E Krupička Josef ŠK Smíchov A 1879 1901 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad E Krejbich Miloslav SK Loko Praha B 1971 1969 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad E Melich Jindřich TJ Pankrác D 2083 2092 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad E Kočí Martin Stavby mostů Praha A 1814 1844 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad E Klaus Václav ŠK PORG Classical Chess 1938 1966 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad E Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1874 1885 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Aurora A Vítek Jan TJ Praga Praha D 1791 1829 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Aurora A Kalvach Ladislav ŠK Praha 4 A 1832 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Aurora A Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy A 1781 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Aurora A Chmiel Michael DDM Praha 6 C 1577 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Aurora A Škvařil Michal Bohemians Praha G 1726 1785 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Aurora A Zimák Karel Holdia DP Praha D 1918 1901 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Aurora A Štěrba Erik ŠK Mlejn A 2017 0 soutěž