Hráč Papírník Milan

Papírník Milan

User Pic
Jméno: Papírník Milan
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1722
Elo mezinárodní: 1688
ID: 3666
FIDE ID: 354066
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1599 1531 1
2018/2019 10 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Macoun Jiří Dukla E 1712 1788 0
2018/2019 9 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Hlaváč Jiří Sokol Praha Vršovice G 1267 1485 ½
2018/2019 7 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1758 1683 0
2018/2019 6 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Páťal Luboš TJ Pankrác G 0 1569 ½
2018/2019 5 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Sedlák Josef Šachový klub Bohnice - C 1799 1795 0
2018/2019 2 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1630 1634 1
2018/2019 1 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Kučera Tomáš ŠK DP Praha F 1523 1650 0
2018/2019 11 ŠK Mahrla C 1688 1722 Omelka Antonín Šachový klub Bohnice - B 1891 1861 1
2018/2019 9 ŠK Mahrla C 1688 1722 Medek Karel Šachový klub Praha 4 "B" 0 1711 0
2018/2019 7 ŠK Mahrla C 1688 1722 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice B 1828 1744 1
2018/2019 6 ŠK Mahrla C 1688 1722 Stanke Vilém SK OAZA Praha F 1367 1338 1
2018/2019 2 ŠK Mahrla C 1688 1722 Morávek Michael ŠK DP Praha H - PORG 1323 1367 1
2018/2019 1 ŠK Mahrla C 1688 1722 Dudarec Elias ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1228 1
2018/2019 8 ŠO Praga Praha D 1688 1722 Doležal Oldřich GROP - F 1740 1757 0
2018/2019 1 ŠO Praga Praha D 1688 1722 Svačina Tobiáš SK OAZA Praha G 1590 1608 0
2017/2018 9 ŠO Praga Praha D 1688 1722 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad I 1407 1508 1
2017/2018 7 ŠO Praga Praha D 1688 1722 Urbanec Richard ŠK DP Praha F 1537 1525 1
2017/2018 11 ŠK Mahrla Praha C 1688 1722 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice D 0 1559 1
2017/2018 10 ŠK Mahrla Praha C 1688 1722 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1732 1731 ½
2017/2018 9 ŠK Mahrla Praha C 1688 1722 Adam Rostislav TJ Kobylisy G 1470 1515 1
2017/2018 4 ŠK Mahrla Praha C 1688 1722 Flusser Michal ŠO Praga Praha E 0 1467 1
2017/2018 2 ŠK Mahrla Praha C 1688 1722 Kalík Josef SK Lokomotiva Radlice C 1599 1531 ½
2017/2018 11 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Škutil František ŠK DP Praha G 1681 1629 0
2017/2018 9 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Mašát Jan ŠO TJ Dukla Praha F 0 1494 ½
2017/2018 8 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Rejzek Miloslav ŠK Bohnice C 1124 1293 1
2017/2018 7 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 0 1650 0
2017/2018 6 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Kalaidzidis Mikis TJ Kobylisy F 1608 1690 1
2017/2018 5 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Přichystal Zdeněk ŠK Praha - Smíchov D 0 1512 ½
2017/2018 4 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1519 1516 1
2017/2018 2 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Šilhavý Josef USK Praha C 1448 1490 1
2017/2018 1 ŠO Praga Praha C 1688 1722 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1532 1551 ½
2015/2016 9 TJ Praga Praha E 1685 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov D 1775 1843 1
2015/2016 6 TJ Praga Praha E 1685 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 1688 0
2015/2016 1 TJ Praga Praha E 1685 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 0
2015/2016 10 TJ Praga Praha D 1685 Žižka Petr TJ Bohemians Praha F 1957 1969 0
2015/2016 8 TJ Praga Praha D 1685 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 0
2015/2016 7 TJ Praga Praha D 1685 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 0
2015/2016 6 TJ Praga Praha D 1685 Talpa Pavel Unichess E 1885 1848 0
2015/2016 5 TJ Praga Praha D 1685 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1866 1874 ½
2015/2016 4 TJ Praga Praha D 1685 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1733 1818 0
2015/2016 2 TJ Praga Praha D 1685 Celba Pavel TJ Pankrác E 1742 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha D 1685 Vandas Jakub ŠK Praha - Smíchov B 1930 1933 ½
2015/2016 8 TJ Praga Praha F 1685 Žáček Petr SK Lokomotiva Radlice D 1629 1522 1
2015/2016 5 TJ Praga Praha F 1685 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1874 1849 ½
2015/2016 2 TJ Praga Praha F 1685 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1653 0
2014/2015 11 TJ Praga Praha F 1699 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1694 1713 1
2014/2015 9 TJ Praga Praha F 1699 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna A 1645 0
2014/2015 8 TJ Praga Praha F 1699 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha C 1913 1
2014/2015 6 TJ Praga Praha F 1699 Trochta Vojtěch GROP G 1792 0
2014/2015 5 TJ Praga Praha F 1699 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1771 0
2014/2015 4 TJ Praga Praha F 1699 Malá Anna Sokol Kobylisy E 1940 1910 0
2014/2015 3 TJ Praga Praha F 1699 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1826 0
2014/2015 1 TJ Praga Praha F 1699 Holý Filip ŠK Praha 4 A 1849 1980 0
2014/2015 11 TJ Praga Praha D 1699 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha D 1618 1719 0
2014/2015 10 TJ Praga Praha D 1699 Kozlová Lucie Unichess ČSOB F 1637 1
2014/2015 8 TJ Praga Praha D 1699 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha B 1802 0
2014/2015 7 TJ Praga Praha D 1699 Hýbl Vladislav Sokol Vršovice E 1820 0
2014/2015 6 TJ Praga Praha D 1699 Vandas Karel ŠK Smíchov B 1733 1
2014/2015 5 TJ Praga Praha D 1699 Daňhel Lukáš Bohemians Praha F 1773 1826 0
2014/2015 4 TJ Praga Praha D 1699 Havrlík Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 1
2014/2015 3 TJ Praga Praha D 1699 Barabas Aleš GROP C 1859 0
2014/2015 6 TJ Praga Praha B 1699 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1828 1
2013/2014 11 TJ Praga Praha C 1716 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1812 ½
2013/2014 8 TJ Praga Praha C 1716 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov B 1873 0
2013/2014 7 TJ Praga Praha C 1716 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice B 1420 1
2013/2014 6 TJ Praga Praha C 1716 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy D 1712 0
2013/2014 9 TJ Praga Praha D 1716 Rogach Ivan ŠK Aurora A 1100 1
2013/2014 8 TJ Praga Praha D 1716 Kazyrevich Andrew DDM Praha 6 C 1000 0
2013/2014 7 TJ Praga Praha D 1716 Staněk Ondřej Bohemians Praha G 1584 1619 ½
2013/2014 6 TJ Praga Praha D 1716 Kantor Lukáš Holdia DP Praha D 1834 ½
2013/2014 3 TJ Praga Praha D 1716 Kadera Daniel SK Újezd nad Lesy A 1000 1
2013/2014 9 TJ Praga Praha F 1716 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace 1899 1842 ½
2013/2014 8 TJ Praga Praha F 1716 Kouba Libor ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1827 1900 0
2013/2014 6 TJ Praga Praha F 1716 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1823 1858 ½
2013/2014 5 TJ Praga Praha F 1716 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 1656 1
2013/2014 4 TJ Praga Praha F 1716 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1832 ½
2013/2014 3 TJ Praga Praha F 1716 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2080 2034 0
2013/2014 1 TJ Praga Praha F 1716 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy E 1832 0