Hráč Papírník Milan

Papírník Milan

User Pic
Jméno: Papírník Milan
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1660
Elo mezinárodní: 1572
ID: 3666
FIDE ID: 354066
Rok narození: 1965
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠO Praga Praha C 1548 1659 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1606 1556 0 soutěž
2019/2020 8 ŠO Praga Praha C 1548 1659 Tocháček Michal ŠK DP Praha E - VŠFS 1967 1983 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha C 1548 1659 Stankev Martin Sokol Vršovice E 1802 1792 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha C 1548 1659 Kvapil Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 0 1605 0 soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha C 1548 1659 Már Tomáš TJ Bohemians H 1707 1653 0 soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha C 1548 1659 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad J 1819 1751 0 soutěž
2019/2020 8 ŠO Praga Praha D 1548 1659 Kuneš Vladimír LR Expres 0 1759 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO Praga Praha D 1548 1659 Brabec Jaroslav Sokol Vršovice F 1652 1593 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha D 1548 1659 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 C 1775 1732 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha D 1548 1659 Hlavina Jan Sokol Nebušice 0 1482 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Mahrla C 1548 1659 Černý Richard Sokol Vršovice D 1785 1816 1 soutěž
2018/2019 11 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1599 1550 1 soutěž
2018/2019 10 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Macoun Jiří Dukla E 1707 1806 0 soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Hlaváč Jiří Sokol Praha Vršovice G 1205 1488 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1758 1679 0 soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Páťal Luboš TJ Pankrác G 0 1584 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Sedlák Josef Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 0 soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1624 1633 1 soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha C 1763 1759 Kučera Tomáš ŠK DP Praha F 1523 1633 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Mahrla C 1763 1759 Omelka Antonín Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Mahrla C 1763 1759 Medek Karel Šachový klub Praha 4 "B" 0 1715 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Mahrla C 1763 1759 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice B 1828 1822 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Mahrla C 1763 1759 Stanke Vilém SK OAZA Praha F 1371 1326 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Mahrla C 1763 1759 Morávek Michael ŠK DP Praha H - PORG 1323 1323 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Mahrla C 1763 1759 Dudarec Elias ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1100 1 soutěž
2018/2019 8 ŠO Praga Praha D 1763 1759 Doležal Oldřich GROP - F 0 0 0 soutěž
2018/2019 1 ŠO Praga Praha D 1763 1759 Svačina Tobiáš SK OAZA Praha G 1379 1414 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha D 0 1751 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad I 1442 1499 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha D 0 1751 Urbanec Richard ŠK DP Praha F 1537 1605 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha C 0 1751 Škutil František ŠK DP Praha G 0 1250 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO Praga Praha C 0 1751 Mašát Jan ŠO TJ Dukla Praha F 0 1529 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha C 0 1751 Rejzek Miloslav ŠK Bohnice C 1124 1324 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO Praga Praha C 0 1751 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 0 1708 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha C 0 1751 Kalaidzidis Mikis TJ Kobylisy F 0 1543 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha C 0 1751 Přichystal Zdeněk ŠK Praha - Smíchov D 0 1512 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha C 0 1751 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1547 1539 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha C 0 1751 Šilhavý Josef USK Praha C 1396 1498 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha C 0 1751 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1532 1564 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Mahrla Praha C 0 1751 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice D 0 1589 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Mahrla Praha C 0 1751 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1707 1771 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Mahrla Praha C 0 1751 Adam Rostislav TJ Kobylisy G 0 1508 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Mahrla Praha C 0 1751 Flusser Michal ŠO Praga Praha E 0 1498 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Mahrla Praha C 0 1751 Kalík Josef SK Lokomotiva Radlice C 1585 1532 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha E 1685 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice D 1453 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha E 1685 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha F 1663 1650 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha E 1685 Hejný Marek Unichess G 1704 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha E 1685 Svoboda Vratislav GROP E 1555 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha E 1685 Přichystal Zdeněk ŠK Praha - Smíchov E 1585 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha E 1685 Staněk Václav ŠK Loko Praha C 1813 1866 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha E 1685 Šafář Miroslav Sokol Praha Vršovice E 1738 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha E 1685 Hořínek Petr SK OAZA Praha E 1312 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha E 1685 Bílek Otakar ŠK Viktoria Žižkov D 1694 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha C 1685 Vít Zdeněk Steinitz - Makabi 1721 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha C 1685 Žáček Martin Sokol Praha Vršovice F 1366 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha C 1685 Šimčík Petr SK OAZA Praha F 1201 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha C 1685 Komenda Vladimír ŠO TJ Dukla Praha E 1000 1 soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha C 1685 Tóth Richard ŠK DP Praha C 1 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha C 1685 Fryš Jiří Šachový klub Praha 4 B 1506 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha C 1685 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice B 1689 1646 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha C 1685 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha C 1685 Šauer Jiří ŠK Bohnice D 1278 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO Praga Praha D 1685 Ďurčat Josef SK Lokomotiva Radlice C 1370 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO Praga Praha D 1685 Encinas Michelle Diane ŠK Sokol Vyšehrad H 1330 1 soutěž
2016/2017 9 ŠO Praga Praha D 1685 Sokol Nebušice 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO Praga Praha D 1685 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1784 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha D 1685 Baštýř Pavel TJ Pankrác G 1491 1 soutěž
2016/2017 5 ŠO Praga Praha D 1685 Opletal Mojmír USK Praha C 1571 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha D 1685 Pekárek Jan ŠK DP Praha - EA Hotels II 1250 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Praga Praha D 1685 Žižka Petr TJ Bohemians Praha F 1957 1969 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha D 1685 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha D 1685 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Praga Praha D 1685 Talpa Pavel Unichess E 1885 1848 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha D 1685 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1866 1874 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha D 1685 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1733 1818 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha D 1685 Celba Pavel TJ Pankrác E 1708 1742 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha D 1685 Vandas Jakub ŠK Praha - Smíchov B 1930 1933 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Praga Praha E 1685 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov D 1775 1843 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Praga Praha E 1685 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 1688 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha E 1685 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha F 1685 Žáček Petr SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha F 1685 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1874 1849 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha F 1685 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1637 1653 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha D 1699 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha D 1618 1719 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha D 1699 Kozlová Lucie Unichess ČSOB F 1637 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha D 1699 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha B 1802 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha D 1699 Hýbl Vladislav Sokol Vršovice E 1820 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha D 1699 Vandas Karel ŠK Smíchov B 1733 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha D 1699 Daňhel Lukáš Bohemians Praha F 1773 1826 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha D 1699 Havrlík Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha D 1699 Barabas Aleš GROP C 1811 1859 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha B 1699 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1828 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha F 1699 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1694 1713 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Praga Praha F 1699 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna A 1645 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha F 1699 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha C 1948 1913 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha F 1699 Trochta Vojtěch GROP G 1764 1792 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha F 1699 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1771 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha F 1699 Malá Anna Sokol Kobylisy E 1940 1910 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha F 1699 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1826 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha F 1699 Holý Filip ŠK Praha 4 A 1849 1980 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Praga Praha C 1716 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1812 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha C 1716 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Praga Praha C 1716 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice B 1420 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha C 1716 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy D 1712 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha F 1716 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace 1899 1842 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha F 1716 Kouba Libor ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1827 1900 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha F 1716 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1823 1858 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha F 1716 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 1656 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha F 1716 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1832 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Praga Praha F 1716 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2080 2034 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Praga Praha F 1716 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy E 1832 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha D 1716 Rogach Ivan ŠK Aurora A 1100 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha D 1716 Kazyrevich Andrew DDM Praha 6 C 1000 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Praga Praha D 1716 Staněk Ondřej Bohemians Praha G 1584 1619 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Praga Praha D 1716 Kantor Lukáš Holdia DP Praha D 1834 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Praga Praha D 1716 Kadera Daniel SK Újezd nad Lesy A 1000 1 soutěž