Hráč Švanda Pavel

Švanda Pavel

User Pic
Jméno: Švanda Pavel
Oddíl: ŠK Gordic Jihlava
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2043
Elo mezinárodní: 2042
ID: 87
FIDE ID: 311286
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Zelezne hory 2041 2054 Kraus Ondřej Eurobit 1964 1962 ½
2018/2019 10 Zelezne hory 2041 2054 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1736 1752 1
2018/2019 9 Zelezne hory 2048 2054 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1873 1871 ½
2018/2019 6 Zelezne hory 2051 2054 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1677 1692 1
2018/2019 5 Zelezne hory 2041 2063 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1762 1754 1
2018/2019 3 Zelezne hory 2056 2063 Dvořák Slavomil SO Hlinsko B 1913 1920 0
2018/2019 1 Zelezne hory 2061 2063 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1958 1943 ½
2018/2019 8 Gambit Jihlava A 2048 2054 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1978 1947 ½
2018/2019 6 Gambit Jihlava A 2051 2054 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2135 2116 0
2018/2019 5 Gambit Jihlava A 2051 2054 Volák Michal Spartak Pelhřimov A 2148 2155 ½
2018/2019 4 Gambit Jihlava A 2041 2063 Ježek Zdeněk ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1913 1897 1
2018/2019 3 Gambit Jihlava A 2056 2063 Procházka Petr Gambit Jihlava B 1884 1873 1
2018/2019 2 Gambit Jihlava A 2056 2063 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1796 1806 ½
2018/2019 1 Gambit Jihlava A 2061 2063 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1996 1994 ½
2017/2018 7 ŠK Gordic 2091 2082 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2137 2099 ½
2017/2018 11 Zelezne hory 2069 2082 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1721 1781 ½
2017/2018 10 Zelezne hory 2078 2082 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice B 2129 2113 0
2017/2018 9 Zelezne hory 2091 2082 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1945 1942 0
2017/2018 7 Zelezne hory 2087 2082 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1899 1890 1
2017/2018 6 Zelezne hory 2087 2082 Černý Jan 2222 SK Polabiny F 2028 2026 ½
2017/2018 5 Zelezne hory 2078 2082 Ret Adam Josef SK Rapid Pardubice B 1840 1707 1
2017/2018 4 Zelezne hory 2078 2082 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1872 1876 ½
2017/2018 3 Zelezne hory 2078 2082 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka C 1969 1975 ½
2017/2018 2 Zelezne hory 2078 2082 Baudyš Ondřej SO Hlinsko B 2157 2204 ½
2017/2018 1 Zelezne hory 2086 2085 Cach Ondřej 2222 SK Polabiny G 1711 1661 0
2017/2018 6 ŠK Caissa Třebíč B 2087 2082 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou B 2114 2100 ½
2017/2018 4 ŠK Caissa Třebíč B 2078 2082 Kratochvíl Vít Spartak Velké Meziříčí 2239 2217 1
2017/2018 2 ŠK Caissa Třebíč B 2078 2082 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou A 1973 1974 1
2016/2017 7 ŠK Caissa Třebíč B 2069 2083 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 ½
2016/2017 5 ŠK Caissa Třebíč B 2069 2083 Jána Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1856 1913 ½
2016/2017 1 ŠK Caissa Třebíč B 2069 2083 Mejzlík Vojtěch TJ Náměšť nad Oslavou 2221 2217 1
2016/2017 10 ŠK Gordic Jihlava 2069 2083 Bureš Vít Moravská Slavia Brno 2192 2179 ½
2016/2017 5 ŠK Gordic Jihlava 2069 2083 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 0
2016/2017 4 ŠK Gordic Jihlava 2069 2083 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2040 2057 ½
2016/2017 2 ŠK Gordic Jihlava 2069 2083 Buločkin Martin Region Panda 1941 2058 ½
2015/2016 10 ŠK GORDIC 2069 2083 Fiala Jiří SK Prostějov 1912 1906 ½
2015/2016 6 ŠK GORDIC 2069 2083 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2100 2084 0
2015/2016 4 ŠK GORDIC 2069 2083 Kubíček Pavel OREL Ořechov 2009 1976 ½
2015/2016 3 ŠK GORDIC 2069 2083 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 ½
2015/2016 9 Šachový spolek Železné hory 2069 2083 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1999 1972 1
2015/2016 5 Šachový spolek Železné hory 2069 2083 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1904 1923 ½
2015/2016 2 Šachový spolek Železné hory 2069 2083 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1864 1885 1
2015/2016 1 Šachový spolek Železné hory 2069 2083 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 1
2014/2015 8 Silko Gambit Jihlava B 2136 2131 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1974 1978 ½
2014/2015 6 Silko Gambit Jihlava B 2136 2131 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 2004 1992 1
2014/2015 4 Silko Gambit Jihlava B 2136 2131 Věchet Stanislav ŠK Caissa Třebíč B 2204 2171 0
2014/2015 3 Silko Gambit Jihlava B 2136 2131 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 0
2014/2015 2 Silko Gambit Jihlava B 2136 2131 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1931 1875 ½
2014/2015 11 ŠK Gordic 2136 2131 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 1924 1905 ½
2014/2015 10 ŠK Gordic 2136 2131 Zvára David Dolní Kralovice 2103 2100 0
2014/2015 9 ŠK Gordic 2136 2131 Jirk Aleš ŠK Joly Lysá nad Labem C 2173 2163 1
2014/2015 8 ŠK Gordic 2136 2131 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2065 2100 1
2014/2015 7 ŠK Gordic 2136 2131 Souček Milan Sokol Kolín 2071 2049 1
2014/2015 6 ŠK Gordic 2136 2131 Hollan Martin SK OAZA Praha 2012 2006 ½
2014/2015 3 ŠK Gordic 2136 2131 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2027 2015 0
2014/2015 2 ŠK Gordic 2136 2131 Umanec Filip ŠK GROP Praha 2290 2286 0
2014/2015 1 ŠK Gordic 2136 2131 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 0
2013/2014 9 TJ Energetik Chvaletice 2156 2157 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny G 1832 1838 1
2013/2014 1 TJ Energetik Chvaletice 2156 2157 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1861 1924 0
2013/2014 11 ŠK Gordic 2156 2157 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2104 2102 ½
2013/2014 10 ŠK Gordic 2156 2157 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2078 2074 ½
2013/2014 9 ŠK Gordic 2156 2157 Rýdl Jiří TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 8 ŠK Gordic 2156 2157 Jurásek Miroslav ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 1
2013/2014 7 ŠK Gordic 2156 2157 Hollan Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1951 1964 1
2013/2014 6 ŠK Gordic 2156 2157 Koubek Václav ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 0
2013/2014 5 ŠK Gordic 2156 2157 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 0
2013/2014 4 ŠK Gordic 2156 2157 Rozkovec Hynek ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2089 1
2013/2014 3 ŠK Gordic 2156 2157 Hora Milan Sokol Kolín 2133 2137 ½
2013/2014 2 ŠK Gordic 2156 2157 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 ½
2013/2014 1 ŠK Gordic 2156 2157 Hrubý Milan Sokol Tábor 2080 2071 ½
2013/2014 9 ŠK Caissa Třebíč B 2156 2157 Janáček Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2031 2032 ½
2013/2014 6 ŠK Caissa Třebíč B 2156 2157 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod B 1857 1953 0
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2180 2183 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1945 1937 1
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2180 2183 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 ½
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2180 2183 Mezlík Stanislav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1851 1859 0
2012/2013 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 Mitura Václav SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 ½
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “B“ 2133 2149 ½
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 Lys Josef Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 0
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2209 2208 0
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 1
2011/2012 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2186 2185 ½
2011/2012 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 Petráž Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 1
2011/2012 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2065 2058 1
2011/2012 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2136 2147 1
2011/2012 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1988 1965 1
2011/2012 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 Hofírek Benedikt Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1949 1915 1
2011/2012 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1958 1957 1
2011/2012 10 ŠK Gordic 2159 2164 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2137 2129 1
2011/2012 9 ŠK Gordic 2159 2164 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2202 2201 1
2011/2012 6 ŠK Gordic 2159 2164 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 0
2011/2012 5 ŠK Gordic 2159 2164 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2272 0
2011/2012 3 ŠK Gordic 2159 2164 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2145 2161 0
2011/2012 2 ŠK Gordic 2159 2164 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2047 2017 1
2011/2012 1 ŠK Gordic 2159 2164 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2061 2052 1
2010/2011 6 SK Gordic 2168 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1955 0
2010/2011 2 SK Gordic 2168 Mrázek Lumír Slavia Orlova 2183 1
2010/2011 11 SK Caissa Trebic B 2168 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2318 1
2010/2011 9 SK Caissa Trebic B 2168 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 ½
2010/2011 8 SK Caissa Trebic B 2168 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 ½
2010/2011 7 SK Caissa Trebic B 2168 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 ½
2010/2011 5 SK Caissa Trebic B 2168 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny B 2332 0
2010/2011 4 SK Caissa Trebic B 2168 Kraus Tomáš SK Vysoke Myto 2159 0
2010/2011 2 SK Caissa Trebic B 2168 Smištík Milan SK Caissa Trebic A 2337 0
2009/2010 10 ŠK Gordic Jihlava 2202 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2198 ½
2009/2010 6 ŠK Gordic Jihlava 2202 Novák Jiří SK Slavia Orlová 2009 ½
2009/2010 3 ŠK Gordic Jihlava 2202 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2133 ½
2009/2010 2 ŠK Gordic Jihlava 2202 Knajbl Michael Tatran Litovel A 1794 1
2009/2010 1 ŠK Gordic Jihlava 2202 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2110 1
2009/2010 11 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou 2141 ½
2009/2010 10 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2131 ½
2009/2010 9 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 ½
2009/2010 8 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "B" 2291 ½
2009/2010 7 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2038 0
2009/2010 6 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Medunová Věra Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 ½
2009/2010 5 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2218 0
2009/2010 4 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2278 0
2009/2010 3 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov 2205 ½
2009/2010 1 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 Sabol Marian TJ SOKOL Zaječice 2343 0
2008/2009 11 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1916 ½
2008/2009 10 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Večeřa Pavel TJ Žďár n. Sázavou A 2133 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2233 ½
2008/2009 8 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Dvořák Libor SPgŠ+G Znojmo A 2123 1
2008/2009 7 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2238 1
2008/2009 6 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Nehybka Jiří Pila Ořechov A 2236 1
2008/2009 5 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice A 2102 1
2008/2009 4 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice A 2155 1
2008/2009 3 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Sládek Vladislav ŠK Kuřim KME-DDM A 2071 0
2008/2009 2 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Sedláček Oldřich ŠK Caissa Třebíč A 2313 ½
2008/2009 1 ŠK Caissa Třebíč B 2217 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava B 2151 ½
2006/2007 11 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2177 0
2006/2007 10 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 0
2006/2007 9 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 0
2006/2007 7 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2200 ½
2006/2007 6 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 1923 2148 1
2006/2007 5 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2191 ½
2006/2007 4 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Staufčík Robert ŠK Staré Město 2155 1
2006/2007 1 ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 Vykydal František Lokomotiva Brno "B" 2157 1
2005/2006 10 ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 Beil Zdeněk Tatran Litovel "A" 2289 1
2005/2006 9 ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 Vyskočil Neklan ŠK DURAS Brno "A" 2318 0
2005/2006 8 ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2346 ½
2005/2006 7 ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 0
2005/2006 5 ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2163 ½
2005/2006 4 ŠK Gordic Jihlava "A" 2233 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2224 0
2004/2005 4 Duras BVK Brno A" 2244 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2376 0
2004/2005 2 Duras BVK Brno A" 2244 Augustin Josef Loko Brno 2337 ½
2004/2005 1 Duras BVK Brno A" 2244 Berezjuk Sergej ŠK Frýdek-Místek 2381 0
2003/2004 10 Duras BVK Brno 2302 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2204 ½
2003/2004 9 Duras BVK Brno 2302 Hladík Josef Garde Brno 2200 ½
2003/2004 8 Duras BVK Brno 2302 Nábělek Marek Slezan Opava 2120 0
2003/2004 6 Duras BVK Brno 2302 Dittrich Pavel TJ Náměšť n/Osl. 2182 ½
2003/2004 1 Duras BVK Brno 2302 Misiuga Andrzej Slavia Orlová 2269 ½