Hráč Straka Jaroslav

Straka Jaroslav

User Pic
Jméno: Straka Jaroslav
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2013
Elo mezinárodní: 2014
ID: 491
FIDE ID: 313084
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2014 2013 Drábek Vojtěch TJ Neratovice C 2106 2101 0
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2014 2013 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2024 2014 ½
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2009 2016 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1869 1817 1
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2019 2016 Šmíd Ondřej Český lev Kolešovice A 1889 1892 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2019 2016 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou B 1777 1792 ½
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 2016 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2033 1998 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 2016 Pražák Ondřej TJ Kralupy nad Vltavou A 2034 2054 ½
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2015 2016 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1911 1922 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2015 2016 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk A 2039 2038 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2011 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice C 2010 2036 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2002 2011 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem E 0 1388 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2002 2011 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1572 1516 1
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2011 Šindelář Pavel ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1933 1949 ½
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2019 2016 Kracík Dobroslav Šachový klub Líně 1970 1995 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2015 2016 Janeba Petr ČZ Strakonice 1809 1831 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2002 2011 Petras Milan Šachový klub Příbram-Baník 2023 2028 ½
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2021 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1900 1915 1
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1917 1926 0
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 Petras Milan Příbram Baník A 2016 2016 ½
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2021 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2082 2096 0
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2021 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1835 1843 1
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2015 2021 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1926 1892 1
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1854 1865 1
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 Palas Aleš ŠK Kralupy A 1979 1982 ½
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2011 2021 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1937 1938 ½
2017/2018 11 KŠ Říčany 1925 D 2004 2021 Hataš Radim Caissa Roztoky B 1685 1716 ½
2017/2018 10 KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1822 1834 ½
2017/2018 9 KŠ Říčany 1925 D 2017 2021 Obrázek Karel TJ Hostivice A 1797 1787 1
2017/2018 8 KŠ Říčany 1925 D 2017 2021 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1760 1780 1
2017/2018 7 KŠ Říčany 1925 D 2015 2021 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1819 1818 ½
2017/2018 6 KŠ Říčany 1925 D 2015 2021 Vávra Jan JAWA Brodce A 1978 1981 ½
2017/2018 5 KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1907 1876 1
2017/2018 4 KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1718 1739 1
2017/2018 3 KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 Koper Štefan Český Lev Kolešovice B 1825 1850 ½
2017/2018 2 KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 1
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Tesař Martin Sokol Bakov n.Jiz. B 1947 1990 0
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1937 1924 1
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1918 1889 1
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1919 1917 0
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 ½
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 1
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Doležal Jan Bohemia Poděbrady A 1961 1967 ½
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 ½
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 1
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 ½
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Vávra Jan JAWA Brodce A 2028 2025 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1973 1983 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1928 1899 0
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Vrecion Jiří Šachový klub Zdice 1957 1924 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Stluka František Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2087 2076 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2011 2024 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1995 1963 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 Švach Jan ŠK Řevnice 1884 1881 ½
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Stluka František SK Pyrit Příbram 2067 2062 0
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Horák Martin Spartak Vlašim B 2066 1978 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1929 1922 ½
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk 2130 2129 0
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2020 1987 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 0
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice 1996 2002 1
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2022 2018 ½
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 2003 2012 ½
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1781 1969 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1985 1
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2068 2075 0
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1909 1917 1
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1859 1868 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Holub Milan JAWA Brodce A 2069 2027 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2114 2114 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 2114 2106 Kořenek František ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 2114 2106 Bartoš Alois Sokol Tábor 2083 2087 ½
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1911 1929 1
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2169 ½
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Vevera Radek Caissa Úholičky 2109 2108 0
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Evan Jan TJ Sokol Struhařov 2116 2050 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Štolba Miloš Sokol Kolín A 2149 2155 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1878 1907 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Stluka František SK Pyrit Příbram 2071 2064 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1966 1946 1
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk 2019 2034 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 Kalík Jan Sokol Kolín B 2003 1850 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2127 2118 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2026 2012 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2127 2118 Vávra Jan JAWA Brodce A 2066 2061 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2127 2118 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2113 2117 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2173 2175 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Paulovič Martin TJ Sokol Praha Kobylisy 2133 2122 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Souček Milan Sokol Kolín 2186 2188 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Duda Antonín ŠK Zikuda Turnov C 2032 2012 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Groh Jiří Desko Liberec 2064 2064 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2070 2077 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad B 2051 2086 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2185 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2104 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Šmíd Miroslav JOLY Lysá nad Labem C 2199 ½
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2131 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Stluka František SK Pyrit Příbram 2098 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2126 1
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2049 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 A 2150 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou 1994 ½
2009/2010 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2139 0
2009/2010 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2138 0
2009/2010 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Paldus Petr Desko Liberec 2025 ½
2009/2010 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2425 0
2009/2010 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 0
2009/2010 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Sýkora Petr TJ Dukla Praha 2072 0
2009/2010 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Michálek František Sokol Kolín 2138 ½
2009/2010 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B"" 2188 1
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Crha Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav 2101 ½
2008/2009 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 ½
2008/2009 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Buchar Petr TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2026 ½
2008/2009 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny C"" 2026 0
2008/2009 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2218 ½
2008/2009 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2049 1
2008/2009 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2337 1
2008/2009 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2093 ½
2008/2009 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Duczynski Martin Šachklub AD Jičín 2115 ½
2008/2009 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 ½
2007/2008 8 Biomedica Říčany C 2136 Skácel Tomáš Alva Příbram B 1841 1
2007/2008 5 Biomedica Říčany C 2136 Čižinský Jiří ŠK Kladno B 1901 1
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2133 0
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Vaněček Stanislav Sokol Mladá Boleslav 2002 1
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Kučera Vladimír TJ Neratovice 2067 1
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Hála Viktor Sokol Kolín 2067 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Brouček Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2077 1
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Švondr Michal ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1961 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Černovský Jiří TJ Stadion Kutná Hora 2084 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B"" 2195 ½
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Šrejber Michal Sněžka TJ Náchod 1926 ½
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Buchar Petr TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2087 1
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 0
2006/2007 11 Biomedica Říčany 2156 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2060 ½
2006/2007 10 Biomedica Říčany 2156 Vinklárek Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2078 ½
2006/2007 9 Biomedica Říčany 2156 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové B 2246 1
2006/2007 6 Biomedica Říčany 2156 Outulný Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2204 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany 2156 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2145 0
2006/2007 3 Biomedica Říčany 2156 Buchar Petr TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2020 ½
2006/2007 2 Biomedica Říčany 2156 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2106 ½
2006/2007 1 Biomedica Říčany 2156 Hála Viktor Sokol Kolín 2074 0
2005/2006 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Procházka Dalibor Praga Praha 2174 ½
2005/2006 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Blažek Jiří Sokol Tábor 2207 1
2005/2006 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2128 ½
2005/2006 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Mezera Lukáš QCC DKV České Budějovice 1940 0
2005/2006 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 0
2005/2006 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2066 1
2005/2006 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Cvikl Michal ŠAKAL Kozolupy 2083 ½
2005/2006 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 ½
2005/2006 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram 1984 1
2005/2006 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Sodoma Jan Bohemians Praha 2239 0
2005/2006 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice 2130 1
2004/2005 11 Biomedica Říčany A 2192 Kalvach Ladislav Kostelec n/ČL A 1906 1
2004/2005 10 Biomedica Říčany A 2192 Masák Radim Sokol Nymburk A 1959 1
2004/2005 9 Biomedica Říčany A 2192 Štěpánek Stanislav Bohemia PoděbradyA 1956 ½
2004/2005 8 Biomedica Říčany A 2192 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1820 1
2004/2005 7 Biomedica Říčany A 2192 Feierfeil Jiří Sokol Benešov A 1902 ½
2004/2005 6 Biomedica Říčany A 2192 Franc Lubor Sokol Kolín C 1894 ½
2004/2005 5 Biomedica Říčany A 2192 Pecháček Stanislav TRW A. Vlašim A 2048 ½
2004/2005 4 Biomedica Říčany A 2192 Dudek Josef Sokol Český Brod A 1760 1
2004/2005 3 Biomedica Říčany A 2192 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1796 0
2004/2005 2 Biomedica Říčany A 2192 Havlík František Biomedica Říčany B 1845 1
2004/2005 1 Biomedica Říčany A 2192 Procházka Jaroslav Jawa Brodce A 1956 ½
2003/2004 11 Biomedica Říčany A 2187 Eisner Michal Sokol Pečky A 1952 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany A 2187 Postupa Pavel Joly Lysá n/L B 2008 ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany A 2187 Fišer Jiří Sokol Benešov A 2128 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany A 2187 Vrabec Miloš Kostelec n/ČL A 2151 ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany A 2187 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2121 ½
2003/2004 6 Biomedica Říčany A 2187 Šindelář Pavel Sokol Český Brod A 1976 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany A 2187 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1955 ½
2003/2004 3 Biomedica Říčany A 2187 Macků Emil Sokol Benešov B 1817 0
2003/2004 2 Biomedica Říčany A 2187 Hora Milan Sokol Nymburk A 2135 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany A 2187 Daneš Jaroslav Stad. Kutná Hora A 2138 1