Hráč Vozka Pavel

Vozka Pavel

User Pic
Jméno: Vozka Pavel
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2241
Elo mezinárodní: 2227
ID: 280
FIDE ID: 307254
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2238 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2372 2355 ½
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2242 Sochor Jiří SK Děčín 2217 2213 ½
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2226 2242 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "B" 2049 2030 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2226 2242 Špreňar Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2268 2240 ½
2016/2017 5 SK Děčín 2246 2256 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 ½
2016/2017 2 SK Děčín 2246 2256 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2057 2058 ½
2016/2017 1 SK Děčín 2246 2256 Sháněl Jaroslav Bartoš Unichess "B" 2139 2132 0
2015/2016 8 SK Děčín 2246 2256 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 ½
2015/2016 7 SK Děčín 2246 2256 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov "B" 2290 2277 ½
2015/2016 6 SK Děčín 2246 2256 Šilhan Petr TJ Neratovice "B" 2087 2067 1
2015/2016 5 SK Děčín 2246 2256 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2245 2203 ½
2015/2016 3 SK Děčín 2246 2256 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2177 ½
2015/2016 2 SK Děčín 2246 2256 Pařízek Vojtěch Unichess "B" 1910 1847 ½
2015/2016 1 SK Děčín 2246 2256 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½
2014/2015 10 SK Děčín 2282 2289 Kuchař Tomáš CHESS MOST "B" 1966 1879 ½
2014/2015 8 SK Děčín 2282 2289 Purnoch Josef NERATOVICE 2188 2185 ½
2014/2015 7 SK Děčín 2282 2289 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 0
2014/2015 4 SK Děčín 2282 2289 Šlampa Jan ŠK Teplice 2069 2135 1
2014/2015 10 Šachy Povrly 2282 2289 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 1
2014/2015 7 Šachy Povrly 2282 2289 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 ½
2014/2015 5 Šachy Povrly 2282 2289 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 ½
2013/2014 8 SK Děčín 2287 2294 Matějka Petr TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2088 2083 ½
2013/2014 7 SK Děčín 2287 2294 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2155 2141 ½
2013/2014 6 SK Děčín 2287 2294 Toman Ondřej ŠK Teplice 2080 2057 ½
2013/2014 5 SK Děčín 2287 2294 Říha Jaroslav ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 1
2013/2014 2 SK Děčín 2287 2294 Dvořák Jaroslav TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2058 2049 1
2012/2013 8 SK Děčín 2271 2274 Gregor Jiří TJ Neratovice 2261 2250 1
2012/2013 7 SK Děčín 2271 2274 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2226 2220 1
2012/2013 6 SK Děčín 2271 2274 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2178 2186 1
2012/2013 4 SK Děčín 2271 2274 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 ½
2012/2013 2 SK Děčín 2271 2274 Štursa Jan Káva Longberry Kralupy 2135 2134 ½
2011/2012 11 SK Děčín 2270 2274 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2249 2231 ½
2011/2012 9 SK Děčín 2270 2274 Černík Lukáš TJ Neratovice 2199 2207 ½
2011/2012 7 SK Děčín 2270 2274 Kšána Václav MARTY Baník Most 2136 2126 ½
2011/2012 6 SK Děčín 2270 2274 Štursa Jan ŠK Kralupy 2123 2122 ½
2011/2012 5 SK Děčín 2270 2274 Kovář Vojtěch ŠK Teplice 2308 2304 ½
2011/2012 4 SK Děčín 2270 2274 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2115 2137 ½
2011/2012 3 SK Děčín 2270 2274 Wimmer Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2116 2123 1
2011/2012 2 SK Děčín 2270 2274 Horák Jiří CHESS MOST 2277 2248 1
2011/2012 1 SK Děčín 2270 2274 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2227 2239 ½
2010/2011 11 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2293 ½
2010/2011 9 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 ½
2010/2011 8 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2060 1
2010/2011 7 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 Kudrlička Ladislav ŠK Viamont Teplice"B" 2048 1
2010/2011 6 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň 2080 1
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 ½
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 1
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Erban Dušan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 1
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Valeš Václav SK Děčín 2193 0
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz 2231 ½
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Hadraba Vladimír ŠK Viamont Teplice 2225 ½
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2213 1
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 Švarc Roman ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 ½
2009/2010 9 SK Děčín A 2245 Růžička Václav ŠK Kladno A 2082 1
2009/2010 7 SK Děčín A 2245 Petr Jan TJ Pankrác B 2211 ½
2009/2010 6 SK Děčín A 2245 Kameník Martin MARTY Baník Most 2029 1
2009/2010 5 SK Děčín A 2245 Umanec Filip TJ Neratovice 2171 ½
2009/2010 4 SK Děčín A 2245 Bujak Michal ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 0
2009/2010 2 SK Děčín A 2245 Wimmer Miroslav Karlovarský Tietz B 2066 1
2009/2010 1 SK Děčín A 2245 Schula Michal Sokol Praha Kobylisy 2275 ½
2009/2010 9 Poštovní spořitelna B"" 2245 Daneš Jaroslav ŠK Teplice 2256 1
2009/2010 8 Poštovní spořitelna B"" 2245 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2292 ½
2009/2010 7 Poštovní spořitelna B"" 2245 Česal Jaroslav Holdia DP Praha B"" 2297 ½
2009/2010 6 Poštovní spořitelna B"" 2245 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2286 ½
2009/2010 4 Poštovní spořitelna B"" 2245 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 ½
2009/2010 3 Poštovní spořitelna B"" 2245 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2385 ½
2009/2010 2 Poštovní spořitelna B"" 2245 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2292 ½
2009/2010 1 Poštovní spořitelna B"" 2245 Vávra Pavel Poštovní spořitelna A"" 2351 0
2008/2009 9 TJ Svádov-Olšinky "A" 2240 Strauss Jindřich Slavie SČE Děčín "A" 1865 1
2008/2009 7 TJ Svádov-Olšinky "A" 2240 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2019 ½
2008/2009 6 TJ Svádov-Olšinky "A" 2240 Hrdina Stanislav ŠK Mosad Česká Kamenice 1667 1
2008/2009 4 TJ Svádov-Olšinky "A" 2240 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2325 1
2008/2009 3 TJ Svádov-Olšinky "A" 2240 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2181 ½
2008/2009 1 TJ Svádov-Olšinky "A" 2240 Malinkovič Viktor TJ Svádov-Olšinky "B" 1737 1
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2291 ½
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 Sharashenidze Akaki Holdia DP Praha B 2294 ½
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2297 ½
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 Váchal Josef Sokol Plzeň - Letná 2172 1
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 ½
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2361 0
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2287 ½
2007/2008 11 TJ Svádov-Olšinky A 2191 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 ½
2007/2008 8 TJ Svádov-Olšinky A 2191 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2227 1
2007/2008 7 TJ Svádov-Olšinky A 2191 Havránek Tomáš SK Děčín B 1976 1
2007/2008 5 TJ Svádov-Olšinky A 2191 Kurka František TJ Bonex Teplice B 2115 1
2007/2008 4 TJ Svádov-Olšinky A 2191 Šura Jaroslav TJ Sj.Litoměřice A 2115 1
2007/2008 2 TJ Svádov-Olšinky A 2191 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2106 1
2007/2008 1 TJ Svádov-Olšinky A 2191 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L.B 2107 ½
2007/2008 8 ŠK ČSOB "B" Klakurka Stanislav TJ SSZŠ Litvínov 1
2007/2008 6 ŠK ČSOB "B" Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 4 ŠK ČSOB "B" Pokorný Milan Bohemians Praha B ½
2007/2008 3 ŠK ČSOB "B" Soukal Rudolf ŠK DA Praha A ½
2007/2008 1 ŠK ČSOB "B" Hlaváč Rudolf Baník Hexion Sokolov 1
2006/2007 9 Svádov Olšinky"A" Jedlička Jan Mosad Č.Kamenice"A" 1
2006/2007 8 Svádov Olšinky"A" Pekař František SK Děčín"C" ½
2006/2007 7 Svádov Olšinky"A" Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín"A" ½
2006/2007 6 Svádov Olšinky"A" Kupšovský Václav Spartak Ústí n.L."C" ½
2006/2007 4 Svádov Olšinky"A" Říha Jaroslav ČSAD Libouchec 1
2006/2007 3 Svádov Olšinky"A" Kapoun Pavel Lokomotiva Ústí n.L."A" ½
2006/2007 2 Svádov Olšinky"A" Bezpalec Vratislav TJ Chlumec 1
2006/2007 1 Svádov Olšinky"A" Malinkovič Viktor Svádov Olšinky"B" 1
2005/2006 9 Svádov-Olš. B 2188 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec 2041 ½
2005/2006 8 Svádov-Olš. B 2188 Smrček Martin ČSAD Libouchec 1879 1
2005/2006 7 Svádov-Olš. B 2188 Koper Štefan Mosad Č.Kamenice 2079 1
2005/2006 6 Svádov-Olš. B 2188 Jersák Jiří SK Demas Děčín C 1754 1
2005/2006 5 Svádov-Olš. B 2188 Strauss Jindřich Slávia Děčín B 1916 0
2005/2006 4 Svádov-Olš. B 2188 Sochor Jiří TJ Povrly 2242 1
2005/2006 3 Svádov-Olš. B 2188 Kníže Václav Sp.Ústí n.L D 1778 1
2005/2006 2 Svádov-Olš. B 2188 Horák Lukáš Loko Ústí n.L A 1812 1
2005/2006 1 Svádov-Olš. B 2188 Král Karel Svádov-Olš.A 1904 1
2004/2005 9 ŠK ČSOBB" 2231 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2083 0
2004/2005 7 ŠK ČSOBB" 2231 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2174 ½
2004/2005 5 ŠK ČSOBB" 2231 Jandovský Viktor TJ PankrácB" 2155 ½
2004/2005 1 ŠK ČSOBB" 2231 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice A 2210 ½
2004/2005 11 ŠK ČSOB "A" 2231 Bauma Jiří DA Praha 2163 0
2004/2005 9 ŠK ČSOB "A" 2231 Šilar Lubomír Synt.Pardubice 2123 0
2004/2005 8 ŠK ČSOB "A" 2231 Pešout Jan TJ Pankrác "A" 2253 ½
2004/2005 6 ŠK ČSOB "A" 2231 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 0
2004/2005 5 ŠK ČSOB "A" 2231 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP B 2137 ½
2004/2005 4 ŠK ČSOB "A" 2231 Folk Petr Sokol Plzeň I "B" 2246 1
2004/2005 3 ŠK ČSOB "A" 2231 Illetško Jaroslav Bohemians "A" 2144 ½
2004/2005 2 ŠK ČSOB "A" 2231 Cichý Miroslav Loko Most 2086 1
2004/2005 1 ŠK ČSOB "A" 2231 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 0
2003/2004 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2254 Dvořák Jan Sokol KobylisyA" 2247 ½
2003/2004 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2254 Urbánková Eva TJ Pankrác B" 2172 ½
2003/2004 6 ŠK ČSOB A 2254 Táborský Rostislav TJ Bohemians 2318 0
2003/2004 5 ŠK ČSOB A 2254 Sabol Marian ŠO+DDM Chrudim 2302 0
2003/2004 4 ŠK ČSOB A 2254 Plešek Jiří TJ Pankrác 2203 1
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2254 Novák Pavel Sokol Plzeň I B 2319 0
2003/2004 2 ŠK ČSOB A 2254 Zelený Tomáš TJ Slávie Turnov 2262 ½
2003/2004 1 ŠK ČSOB A 2254 Nováček Jan ŠK čSOB B 2179 0