Hráč Havlík Jan

Havlík Jan

User Pic
Jméno: Havlík Jan
Oddíl: ŠO TJ Tatran Prachatice
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2384
Elo mezinárodní: 2400
ID: 10964
FIDE ID: 319783
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Tatran Prachatice 2399 2376 Jandl Vojtěch ŠS Bechyně 2014 2047 1
2017/2018 10 Č Tatran Prachatice 2398 2376 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2059 2076 1
2017/2018 9 B Tatran Prachatice 2392 2376 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2079 2067 1
2017/2018 8 Č Tatran Prachatice 2392 2376 Dolanský Lukáš ŠK Český Krumlov 2097 2091 1
2017/2018 7 B Tatran Prachatice 2395 2376 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1796 1817 1
2017/2018 6 Č Tatran Prachatice 2395 2376 Šimeček Alexej DDM Písek 1989 2002 1
2017/2018 5 Č Tatran Prachatice 2398 2376 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2113 2098 1
2017/2018 4 B Tatran Prachatice 2398 2376 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2100 2081 1
2017/2018 3 Č Tatran Prachatice 2398 2376 Matějka Radek Šachklub Písek B 1938 1958 1
2017/2018 2 B Tatran Prachatice 2404 2392 Sn Jindřichův Hradec 1
2017/2018 1 Č Tatran Prachatice 2404 2392 Lacina Adolf ČZ Strakonice A 2249 2225 0
2017/2018 8 B SACHklub Pisek 2392 2376 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2206 2190 1
2017/2018 7 Č SACHklub Pisek 2395 2376 Hora Milan Sokol Kolin 2171 2162 ½
2017/2018 6 B SACHklub Pisek 2395 2376 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2266 2265 ½
2017/2018 5 Č SACHklub Pisek 2398 2376 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2306 2301 ½
2017/2018 3 Č SACHklub Pisek 2398 2376 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlasim 2282 2323 ½
2017/2018 2 B SACHklub Pisek 2398 2376 Moravec Vít Sparta Kutna Hora 2211 2195 ½
2017/2018 1 Č SACHklub Pisek 2404 2392 Baláček Tadeáš Klub sachistu Ricany 1925 2299 2303 ½
2016/2017 9 B QCC Ceske Budejovice 2389 2373 Filipi Štěpán SK Sokol Vysehrad 2152 2166 1
2016/2017 5 B QCC Ceske Budejovice 2389 2373 Forman Štěpán SK AD Jicin B 2292 2302 ½
2015/2016 11 Č ŠACHklub Písek 2389 2373 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 ½
2015/2016 6 B ŠACHklub Písek 2389 2373 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2245 2237 1
2015/2016 5 Č ŠACHklub Písek 2389 2373 Baláček Tadeáš ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2307 2294 ½
2015/2016 4 B ŠACHklub Písek 2389 2373 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 ½
2015/2016 3 Č ŠACHklub Písek 2389 2373 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 ½
2015/2016 2 B ŠACHklub Písek 2389 2373 Zvára David ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 1
2015/2016 1 B ŠACHklub Písek 2389 2373 Kubečka David Sokol Praha-Vršovice 2249 2254 1
2015/2016 11 Č Tatran Prachatice 2389 2373 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2108 2119 ½
2015/2016 10 B Tatran Prachatice 2389 2373 Punčochář Jiří QCC Č.Budějovice B 2114 2095 1
2015/2016 9 Č Tatran Prachatice 2389 2373 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 1
2015/2016 8 B Tatran Prachatice 2389 2373 Spal Milan ČZ Strakonice 2147 2151 1
2015/2016 7 Č Tatran Prachatice 2389 2373 Matějka Radek Šk Písek B 2044 2037 ½
2015/2016 6 B Tatran Prachatice 2389 2373 Kukla Petr Šk Český Krumlov 2145 2149 1
2015/2016 5 Č Tatran Prachatice 2389 2373 Petrák Robert ŠSRH Bechyně 2007 2015 1
2015/2016 4 B Tatran Prachatice 2389 2373 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 ½
2015/2016 3 B Tatran Prachatice 2389 2373 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2083 2090 ½
2015/2016 2 Č Tatran Prachatice 2389 2373 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2163 2131 ½
2015/2016 1 B Tatran Prachatice 2389 2373 Šimeček Alexej DDM Písek B 2038 2097 1
2014/2015 11 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 2400 2384 Bartoš Alois Sokol Tábor B 1980 1960 1
2014/2015 9 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Hausner Ivan DDM Písek B 2335 2327 ½
2014/2015 8 Č ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Houdek Pavel Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 1
2014/2015 7 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2120 2117 ½
2014/2015 6 Č ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Borkovec Milan Sokol Tábor 2200 2208 1
2014/2015 5 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Němec Roman ČZ Strakonice B 1868 1869 1
2014/2015 4 Č ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Miesbauer Jan Šachklub Písek B 2178 2079 1
2014/2015 3 Č ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2151 2156 1
2014/2015 2 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Vacek Miroslav QCC České Budějovice B 2045 2054 1
2014/2015 1 Č ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1906 1902 1
2014/2015 10 Č ŠACHklub Písek 2343 2347 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2275 2285 ½
2014/2015 7 Č ŠACHklub Písek 2343 2347 Šperl Hynek ŠK Tachov 2043 2051 1
2014/2015 5 Č ŠACHklub Písek 2343 2347 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2104 2089 1
2014/2015 4 B ŠACHklub Písek 2343 2347 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2132 2139 1
2014/2015 3 Č ŠACHklub Písek 2343 2347 Matsenko Andrei ŠK Holdia DP Praha 2294 1
2014/2015 2 B ŠACHklub Písek 2343 2347 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2128 2128 1
2013/2014 7 Č Tatran Prachatice 2323 2322 Lacina Adolf Slávia České Budějovice 2197 2192 ½
2013/2014 6 B Tatran Prachatice 2323 2322 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec B 1921 1951 1
2013/2014 5 Č Tatran Prachatice 2323 2322 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1920 1
2013/2014 4 B Tatran Prachatice 2323 2322 Janovský Martin Spartak Soběslav 2003 2006 1
2013/2014 3 Č Tatran Prachatice 2323 2322 Hlavsa Filip Šachklub Písek C 1896 1926 1
2013/2014 2 B Tatran Prachatice 2323 2322 Růžička Vojtěch DDM Písek 1961 ½
2013/2014 1 B Tatran Prachatice 2323 2322 Šperger Michal Royal CB 1962 1984 1
2013/2014 7 Č Tatran Prachatice 2323 2322 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1943 1
2013/2014 5 Č Tatran Prachatice 2323 2322 Bernáth Štefan ŠS Bechyně B 1932 1952 1
2013/2014 4 B Tatran Prachatice 2323 2322 Šperger Michal Royal CB 1962 1984 1
2013/2014 2 Č Tatran Prachatice 2323 2322 Růžička Vojtěch DDM Písek 1961 ½
2013/2014 1 B Tatran Prachatice 2323 2322 Hlavsa Filip Šachklub Písek C 1896 1926 1
2013/2014 10 B ŠACHklub Písek 2323 2322 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2147 2122 1
2013/2014 9 Č ŠACHklub Písek 2323 2322 Toman Jan ŠK Tachov 2108 2071 1
2013/2014 7 Č ŠACHklub Písek 2323 2322 Haman Jakub ŠK Kladno 2182 2234 ½
2013/2014 5 Č ŠACHklub Písek 2323 2322 Houška Jiří TJ Sokol Plzeň Letná 2212 2216 ½
2013/2014 3 Č ŠACHklub Písek 2323 2322 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice 2306 2301 1
2013/2014 1 B ŠACHklub Písek 2323 2322 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2321 2320 1
2012/2013 11 Č Tatran Prachatice A 2325 2318 Mazur David ŠS Bechyně B 2058 2000 1
2012/2013 10 B Tatran Prachatice A 2325 2318 Janovský Martin DDM Písek 1984 1987 1
2012/2013 9 Č Tatran Prachatice A 2325 2318 Šauer Pavel Royal Č.Budějovice 1901 1901 1
2012/2013 8 B Tatran Prachatice A 2325 2318 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 2018 1987 1
2012/2013 7 Č Tatran Prachatice A 2325 2318 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1946 1924 1
2012/2013 6 B Tatran Prachatice A 2325 2318 Fučíková Leona ŠACHklub Tábor A 1726 1
2012/2013 5 B Tatran Prachatice A 2325 2318 Hejl Jaroslav TRAXLER Veselí n/L B 2039 2051 ½
2012/2013 4 Č Tatran Prachatice A 2325 2318 Melmuk Petr Spartak Počátky 2009 2045 1
2012/2013 3 B Tatran Prachatice A 2325 2318 Ceplecha Tomáš ŠACHklub Písek C 2020 2039 1
2012/2013 2 Č Tatran Prachatice A 2325 2318 Lorenc Zdeněk QCC Č.Budějovice C 1993 1
2012/2013 1 B Tatran Prachatice A 2325 2318 Muzikář Jan Spartak Kaplice 2053 2001 ½
2012/2013 11 Č ŠACHklub Písek 2325 2318 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 ½
2012/2013 10 B ŠACHklub Písek 2325 2318 Trepka Jan Sokol Tábor A 2200 2201 1
2012/2013 9 Č ŠACHklub Písek 2325 2318 Procházka Jiří Sokol Tábor B 2132 2137 ½
2012/2013 7 Č ŠACHklub Písek 2325 2318 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2334 2354 ½
2012/2013 6 B ŠACHklub Písek 2325 2318 Seidl Štěpán SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 ½
2012/2013 5 Č ŠACHklub Písek 2325 2318 Volák Michal TRW autolektronika Vlašim 2176 2194 ½
2012/2013 4 B ŠACHklub Písek 2325 2318 Karásek Lukáš Sparta Kutná Hora 2190 2208 1
2012/2013 3 Č ŠACHklub Písek 2325 2318 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 ½
2012/2013 2 B ŠACHklub Písek 2325 2318 Táborský Rostislav TJ Bohemians Praha B 2254 2251 ½
2011/2012 10 B ŠACHklub Písek 2343 2335 Orság Milan Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2407 2416 0
2011/2012 9 B ŠACHklub Písek 2343 2335 Folk Petr Sokol Plzeň 1 2238 2247 ½
2011/2012 8 Č ŠACHklub Písek 2343 2335 Borkovec Milan Sokol Tábor 2188 2213 ½
2011/2012 7 B ŠACHklub Písek 2343 2335 Kourousis Epaminondas Sokol Plzeň Letná 2277 ½
2011/2012 6 Č ŠACHklub Písek 2343 2335 Kopecký Pavel Šachový klub Viktoria Žižkov 2252 2233 ½
2011/2012 5 B ŠACHklub Písek 2343 2335 Pokrupa Marek ŠK Líně 2222 2198 ½
2011/2012 4 Č ŠACHklub Písek 2343 2335 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2050 2113 1
2011/2012 2 Č ŠACHklub Písek 2343 2335 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2479 0
2011/2012 1 B ŠACHklub Písek 2343 2335 Turner Radek Sokol Domažlice 2128 2154 1
2011/2012 11 B ŠK Gordic 2343 2335 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2289 2280 0
2011/2012 8 B ŠK Gordic 2343 2335 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná 2297 2290 ½
2011/2012 7 Č ŠK Gordic 2343 2335 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 ½
2011/2012 4 B ŠK Gordic 2343 2335 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 1
2011/2012 3 Č ŠK Gordic 2343 2335 Kaňovský David A64 Grygov B 2462 2467 ½
2010/2011 10 B QCC České Budějovice 2373 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2348 ½
2010/2011 9 Č QCC České Budějovice 2373 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 0
2010/2011 8 B QCC České Budějovice 2373 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 ½
2010/2011 6 B QCC České Budějovice 2373 Turner Jan Šakal Kozolupy 2361 0
2010/2011 4 B QCC České Budějovice 2373 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2424 0
2010/2011 3 B QCC České Budějovice 2373 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 ½
2010/2011 2 Č QCC České Budějovice 2373 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 ½
2010/2011 1 B QCC České Budějovice 2373 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2426 0
2010/2011 10 Č Sokol Platan Pisek 2373 Císler Petr Sokol Domazlice 2236 ½
2010/2011 9 B Sokol Platan Pisek 2373 Česal Jaroslav Sokol Plzen 1 2258 1
2010/2011 8 Č Sokol Platan Pisek 2373 Kříž Luboš SSK HerNyr 2207 ½
2010/2011 7 B Sokol Platan Pisek 2373 Blažek Jiří Sokol Tabor A 2239 ½
2010/2011 6 Č Sokol Platan Pisek 2373 Turner Jan SK Line A 2361 0
2010/2011 4 B Sokol Platan Pisek 2373 Šimeček Bohumil SK Cesky Krumlov 2190 ½
2010/2011 3 Č Sokol Platan Pisek 2373 Burdík Lubomír Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 ½
2010/2011 2 B Sokol Platan Pisek 2373 Houška Jiří Sokol Plzen Letna A 2186 0
2010/2011 1 Č Sokol Platan Pisek 2373 Trepka Jan Sokol Tabor B 2159 1
2009/2010 11 B Sokol Platan Písek A 2309 Pokrupa Marek ŠK Líně A 2195 1
2009/2010 10 Č Sokol Platan Písek A 2309 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2254 1
2009/2010 9 B Sokol Platan Písek A 2309 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná A 2313 1
2009/2010 8 Č Sokol Platan Písek A 2309 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2260 1
2009/2010 7 B Sokol Platan Písek A 2309 Cuhra Martin ŠK Český Krumlov A 2177 ½
2009/2010 6 Č Sokol Platan Písek A 2309 Neuman Petr Sokol Plzeň 1 A 2439 ½
2009/2010 4 Č Sokol Platan Písek A 2309 Hostička František TJ Spartak Žebrák A 2185 ½
2009/2010 3 B Sokol Platan Písek A 2309 Novák Michal ŠK Sokol Klatovy A 2203 1
2009/2010 2 Č Sokol Platan Písek A 2309 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy A 2336 0
2009/2010 1 B Sokol Platan Písek A 2309 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2215 1
2009/2010 11 Č QCC České Budějovice 2309 Roško Luboš ŠK Sokol Vyšehrad 2313 ½
2009/2010 10 B QCC České Budějovice 2309 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 1
2009/2010 9 Č QCC České Budějovice 2309 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2397 1
2009/2010 8 B QCC České Budějovice 2309 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 ½
2009/2010 7 Č QCC České Budějovice 2309 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 1
2009/2010 6 B QCC České Budějovice 2309 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2479 ½
2009/2010 5 B QCC České Budějovice 2309 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2582 0
2009/2010 4 Č QCC České Budějovice 2309 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2345 0
2009/2010 3 B QCC České Budějovice 2309 Sodoma Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2376 ½
2009/2010 1 B QCC České Budějovice 2309 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2286 0
2008/2009 11 B QCC České Budějovice A 2287 Pinc Miroslav ŠK Pyrit Příbram A 2185 0
2008/2009 10 Č QCC České Budějovice A 2287 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2210 1
2008/2009 9 B QCC České Budějovice A 2287 Balín Jan Sokol Plzeň 1 B 2298 1
2008/2009 8 Č QCC České Budějovice A 2287 Fajman Petr TJ DUKLA Praha A 2244 ½
2008/2009 7 B QCC České Budějovice A 2287 Šimek Petr TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2253 ½
2008/2009 6 Č QCC České Budějovice A 2287 Novák Michal Sokol Klatovy A 2241 ½
2008/2009 5 B QCC České Budějovice A 2287 Lacina Adolf Sokol Platan Písek A 2159 0
2008/2009 4 Č QCC České Budějovice A 2287 Schula Michal TJ Pankrác Praha B 2312 1
2008/2009 3 B QCC České Budějovice A 2287 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy A 2235 0
2008/2009 2 Č QCC České Budějovice A 2287 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 ½
2008/2009 11 Č Tatran Prachatice 2287 Korostenski František SK Cesky Krumlov 2162 1
2008/2009 10 B Tatran Prachatice 2287 Fiala Jan Traxler Veseli n.Luzn. 2107 1
2008/2009 9 Č Tatran Prachatice 2287 Vlach Martin CZ Strakonice 1895 1
2008/2009 8 B Tatran Prachatice 2287 Lacina Adolf Sokol Platan Pisek B 2159 1
2008/2009 7 Č Tatran Prachatice 2287 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor B 2134 ½
2008/2009 6 B Tatran Prachatice 2287 Trepka Jan Sokol Tabor C 2154 1
2008/2009 5 Č Tatran Prachatice 2287 Brom Jiří SK Tyn n.Vlt. 2046 1
2008/2009 4 B Tatran Prachatice 2287 Janeček Josef Reality Hornak Bechyne 2085 1
2008/2009 2 B Tatran Prachatice 2287 Janda Pavel Spartak MAS Sezimovo Usti 2056 1
2008/2009 1 B Tatran Prachatice 2287 Popelka Oldřich Slovan Jindrichuv Hradec 2029 1
2007/2008 11 B ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1920 ½
2007/2008 10 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1923 ½
2007/2008 9 B ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Vlach Martin ČZ Strakonice C 1929 1
2007/2008 8 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Mezera Lukáš TJ Royal Č.Budějovice 2100 1
2007/2008 7 B ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Lacina Adolf ŠO Mikrochem Třeboň 2266 ½
2007/2008 6 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1899 1
2007/2008 5 B ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Korostenski František Sokol Chvalšiny 2169 1
2007/2008 4 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Pekárek Petr Sokol Tábor D 2144 ½
2007/2008 3 B ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Punčochář Jiří ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1920 1
2007/2008 2 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí B 2080 ½
2007/2008 11 B Sokol Platan Písek A 2278 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná A 2167 1
2007/2008 10 Č Sokol Platan Písek A 2278 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2158 1
2007/2008 9 B Sokol Platan Písek A 2278 Schula Michal TJ Pankrác B 2265 ½
2007/2008 8 Č Sokol Platan Písek A 2278 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy A 2113 1
2007/2008 6 Č Sokol Platan Písek A 2278 Kopecký Pavel Viktoria Žižkov Praha A 2185 1
2007/2008 5 B Sokol Platan Písek A 2278 Tupý Martin QCC České Budějovice A 2254 0
2007/2008 4 Č Sokol Platan Písek A 2278 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 C 2210 1
2007/2008 3 Č Sokol Platan Písek A 2278 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2170 0
2007/2008 2 B Sokol Platan Písek A 2278 Janeček Josef Sokol Tábor B 2071 ½
2007/2008 1 Č Sokol Platan Písek A 2278 Vávra Pavel Sokol Vyšehrad Praha B 2294 0
2006/2007 7 Č ŠK Mahrla Praha 2218 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2188 1
2005/2006 10 B Tatran Prachatice 2218 Nejdl Eduard Loko DKV České Budějovice B 2014 1
2005/2006 8 B Tatran Prachatice 2218 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2068 1
2005/2006 7 B Tatran Prachatice 2218 Pekárek Petr Sokol Tábor C 2123 1
2005/2006 4 Č Tatran Prachatice 2218 Doležal Jiří Sokol Tábor B 2195 ½
2005/2006 3 B Tatran Prachatice 2218 Pahorecký Jiří Koberce Kájov 1895 1
2005/2006 2 Č Tatran Prachatice 2218 Hůda Martin Slovan Jindřichův Hradec 2101 1
2005/2006 11 Č Sokol Písek 2218 Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha Kobylisy 2275 ½
2005/2006 10 B Sokol Písek 2218 Trmal Jaroslav ŠK Alva Pb Příbram 2293 ½
2005/2006 8 B Sokol Písek 2218 Turner Radek TJ Sokol Domažlice 2093 ½
2005/2006 7 Č Sokol Písek 2218 Tobyáš Miroslav Praga Praha 2265 1
2005/2006 5 B Sokol Písek 2218 Zvára Petr Bohemians Praha 2391 0
2005/2006 4 Č Sokol Písek 2218 Šimek Petr QCC DKV České Budějovice 2306 0
2005/2006 3 B Sokol Písek 2218 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2164 1
2005/2006 2 Č Sokol Písek 2218 Čedíková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 2245 1
2005/2006 1 B Sokol Písek 2218 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy 2297 1
2004/2005 11 Č Sokol Rekol Písek 2185 Janoušek Petr Sokol Plzeň I C 2119 ½
2004/2005 9 Č Sokol Rekol Písek 2185 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2197 0
2004/2005 8 B Sokol Rekol Písek 2185 Hrubý Milan Sokol Tábor B 2104 1
2004/2005 7 Č Sokol Rekol Písek 2185 Krischke Arnold ŠK Kladno 2133 1
2004/2005 5 B Sokol Rekol Písek 2185 Pokrupa Marek Sokol Plzeň Letná 2151 ½
2004/2005 4 Č Sokol Rekol Písek 2185 Novák Michal Šachklub Sokol Klatovy 2191 ½
2004/2005 3 B Sokol Rekol Písek 2185 Klicnar Martin Viktoria Žižkov 2170 ½
2004/2005 2 Č Sokol Rekol Písek 2185 Hlaváček Karel ŠK Alva Pb Příbram 2001 ½
2004/2005 1 B Sokol Rekol Písek 2185 Císler Petr Sokol Domažlice 2196 1