Hráč Babička Michal

Babička Michal

User Pic
Jméno: Babička Michal
Oddíl: SK Děčín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2037
Elo mezinárodní: 2016
ID: 34529
FIDE ID: 351849
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B SK Děčín 2016 2037 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2217 2162 ½
2018/2019 1 Č SK Děčín 2022 2037 Volek Radomír ŠK UNION Louny 2169 2150 0
2017/2018 10 B SK Děčín"B" 2018 2030 Häusler Milan ŠK Šachy Chlumec"A" 2026 2013 0
2017/2018 9 Č SK Děčín"B" 2018 2030 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 2027 2006 1
2017/2018 8 B SK Děčín"B" 2034 2030 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2008 2004 ½
2017/2018 7 Č SK Děčín"B" 2034 2030 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2138 2121 0
2017/2018 6 B SK Děčín"B" 2010 2030 Sochor Jiří Šachy Povrly 2208 2205 0
2017/2018 5 Č SK Děčín"B" 2010 2030 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec"A" 1987 1958 1
2017/2018 4 B SK Děčín"B" 2018 2030 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O 2087 2092 ½
2017/2018 3 Č SK Děčín"B" 2018 2030 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 1
2017/2018 2 B SK Děčín"B" 2018 2030 Polanský Adam Luboš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1942 1864 ½
2017/2018 1 B SK Děčín"B" 2012 2032 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 2000 1973 ½
2017/2018 10 B SK Děčín 2018 2030 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2177 2178 ½
2017/2018 9 Č SK Děčín 2034 2030 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2181 2118 0
2017/2018 8 B SK Děčín 2034 2030 Voloshin Leonid ŠK Slavoj Litoměřice 2365 2394 0
2017/2018 7 Č SK Děčín 2010 2030 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2221 2224 1
2017/2018 6 B SK Děčín 2010 2030 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov 2152 2136 ½
2017/2018 5 Č SK Děčín 2018 2030 Brouček Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2160 2125 0
2017/2018 4 B SK Děčín 2018 2030 Schula Michal TJ Neratovice "C" 2313 2289 0
2017/2018 3 Č SK Děčín 2018 2030 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2232 2255 0
2017/2018 2 B SK Děčín 2018 2030 Richterová Nataša ŠK AD Jičín 2177 2189 ½
2017/2018 1 Č SK Děčín 2012 2032 Štross František Sokol Bakov nad Jizerou 2265 2276 0
2016/2017 11 Č SK Děčín 1978 2063 Bradáč Daniel Desko Liberec 2012 2011 ½
2016/2017 10 B SK Děčín 1978 2063 Šťastný Petr ŠK Teplice 2085 2072 1
2016/2017 9 Č SK Děčín 1978 2063 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2142 2090 ½
2016/2017 8 B SK Děčín 1978 2063 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2188 2175 ½
2016/2017 7 Č SK Děčín 1978 2063 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2033 1992 ½
2016/2017 6 B SK Děčín 1978 2063 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 ½
2016/2017 5 Č SK Děčín 1978 2063 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 1
2016/2017 4 B SK Děčín 1978 2063 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2104 2114 0
2016/2017 3 Č SK Děčín 1978 2063 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2280 2262 ½
2016/2017 2 B SK Děčín 1978 2063 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1930 1969 ½
2015/2016 11 Č SK Děčín 1978 2063 Kameník Martin CHESS Most 1937 1983 ½
2015/2016 10 B SK Děčín 1978 2063 Forman Štěpán ŠK AD Jičín "B" 2292 2302 0
2015/2016 9 Č SK Děčín 1978 2063 Buchar Petr ŠK AD Jičín "C" 1967 1991 ½
2015/2016 8 B SK Děčín 1978 2063 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 0
2015/2016 6 Č SK Děčín 1978 2063 Netušil Jaroslav TJ Neratovice "B" 1994 2012 0
2015/2016 4 Č SK Děčín 1978 2063 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 1
2015/2016 3 B SK Děčín 1978 2063 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1980 1999 ½
2015/2016 2 Č SK Děčín 1978 2063 Čížek Martin Unichess "B" 1986 2016 ½
2015/2016 11 B Unichess E 1978 2063 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov C 2099 2089 ½
2015/2016 7 Č Unichess E 1978 2063 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 0
2015/2016 6 B Unichess E 1978 2063 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2183 2194 0
2015/2016 1 Č Unichess E 1978 2063 Nosek Filip TJ Bohemians Praha F 1981 1970 ½
2015/2016 11 B SK Děčín"B" 1978 2063 Hladík Vladimír Sokol Údlice"B" 1741 1758 0
2015/2016 10 Č SK Děčín"B" 1978 2063 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1841 1831 ½
2015/2016 9 B SK Děčín"B" 1978 2063 Reitinger Petr ŠK Union Louny"A" 1963 2003 ½
2015/2016 8 Č SK Děčín"B" 1978 2063 Tureček Václav SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 1
2015/2016 7 B SK Děčín"B" 1978 2063 Berežný Jan ŠK Teplice"B" 1837 1821 1
2015/2016 6 Č SK Děčín"B" 1978 2063 Zítek Miroslav Sokol Údlice"A" 1947 1930 1
2015/2016 5 B SK Děčín"B" 1978 2063 Klátil Karel Šachy Povrly 1984 1964 ½
2015/2016 4 Č SK Děčín"B" 1978 2063 Šura Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2056 2094 0
2015/2016 2 B SK Děčín"B" 1978 2063 Fultner Jaromír Chess Most"B" 2005 1983 0
2015/2016 1 Č SK Děčín"B" 1978 2063 Jirásek Jiří ŠK Teplice"C" 1868 1874 1
2014/2015 11 Č SK Děčín 1858 2071 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1817 1792 1
2014/2015 9 Č SK Děčín 1858 2071 Cichý Miroslav CHESS MOST "A" 2108 2096 ½
2014/2015 8 B SK Děčín 1858 2071 Doležal Vít NERATOVICE 2031 2025 0
2014/2015 6 Č SK Děčín 1858 2071 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 0
2014/2015 2 Č SK Děčín 1858 2071 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2006 2023 0
2014/2015 1 B SK Děčín 1858 2071 Brouček Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2089 2111 0
2014/2015 10 B SK Děčín "C" 1858 2071 Šťastný Petr ŠK Teplice "C" 2033 2044 0
2014/2015 7 B SK Děčín "C" 1858 2071 Wichs Jakub SVAH Všebořice 2097 2107 ½
2014/2015 5 B SK Děčín "C" 1858 2071 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 1
2014/2015 4 Č SK Děčín "C" 1858 2071 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2092 2066 1
2014/2015 3 B SK Děčín "C" 1858 2071 Kostišče Ján Sportis Svádov - Olšinky "B" 1738 1730 1
2014/2015 11 Č SK Děčín "B" 1858 2071 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 1878 1863 ½
2014/2015 10 B SK Děčín "B" 1858 2071 Reitingerová Iveta Union Louny "A" 1998 2004 ½
2014/2015 9 Č SK Děčín "B" 1858 2071 Kovář Jan Sokol Údlice "A" 2025 2031 ½
2014/2015 8 B SK Děčín "B" 1858 2071 Klátil Karel Šachy Povrly 1949 1927 ½
2014/2015 7 B SK Děčín "B" 1858 2071 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1983 2015 1
2014/2015 6 Č SK Děčín "B" 1858 2071 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 ½
2014/2015 5 B SK Děčín "B" 1858 2071 Kudrlička Ladislav Teplice "B" 2035 2046 0
2014/2015 4 Č SK Děčín "B" 1858 2071 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1984 1912 0
2014/2015 3 B SK Děčín "B" 1858 2071 Kastl Daniel Chess Most "C" 1814 1804 ½
2014/2015 2 Č SK Děčín "B" 1858 2071 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 1
2014/2015 1 B SK Děčín "B" 1858 2071 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1767 1765 1
2013/2014 8 B SK Děčín"D" 1752 1829 Krutský Martin ŠK Teplice"D" 1760 1778 ½
2013/2014 7 B SK Děčín"D" 1752 1829 Malý Jiří ŠK Teplice"E" 1662 1658 1
2013/2014 5 B SK Děčín"D" 1752 1829 Bauer Pavel DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1841 1850 1
2013/2014 4 Č SK Děčín"D" 1752 1829 Balvín Rudolf TJ Svádov/Olšinky"C" 1673 1
2013/2014 3 B SK Děčín"D" 1752 1829 Povr Milan SK Šachy Chlumec"C" 1496 1
2013/2014 2 Č SK Děčín"D" 1752 1829 Kapoun Pavel SK Šachy Chlumec"B" 1780 1785 1
2013/2014 1 B SK Děčín"D" 1752 1829 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1703 1675 ½
2013/2014 11 Č SK Děčín "C" 1752 1829 Hlavatý Radek SKD Průmstav - stavby SO "A" 1918 1938 1
2013/2014 10 B SK Děčín "C" 1752 1829 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1658 1689 1
2013/2014 9 Č SK Děčín "C" 1752 1829 Zaťko Michal ŠK Slávie Děčín 1937 1926 1
2013/2014 8 B SK Děčín "C" 1752 1829 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1766 1818 1
2013/2014 7 Č SK Děčín "C" 1752 1829 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 1723 1
2013/2014 6 B SK Děčín "C" 1752 1829 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2050 2044 ½
2013/2014 5 Č SK Děčín "C" 1752 1829 Balvín Rudolf SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1673 1
2013/2014 4 B SK Děčín "C" 1752 1829 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1810 1781 1
2013/2014 1 B SK Děčín "C" 1752 1829 Sláma Lukáš TJ SVAH Všebořice 1596 1
2013/2014 11 Č SK Děčín "B" 1752 1829 Richter Pavel Slovan Jirkov 1752 1759 1
2013/2014 10 B SK Děčín "B" 1752 1829 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1737 1719 1
2013/2014 9 B SK Děčín "B" 1752 1829 Hanzlík Tomáš Chess Most "C" 1622 1616 1
2013/2014 6 Č SK Děčín "B" 1752 1829 Spejchal Josef ŠK Sj.Litoměřice "B" 1902 1881 1
2012/2013 11 Č SK Děčín "C" 1700 1761 Černý Vladimír Svádov-Olšinky "C" 1718 1740 1
2012/2013 10 B SK Děčín "C" 1700 1761 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1692 1695 ½
2012/2013 9 Č SK Děčín "C" 1700 1761 Vojtěchovský Vojtěch Slavia SČE Děčín 1705 ½
2012/2013 7 Č SK Děčín "C" 1700 1761 Brýda Martin SK ŠACHY Chlumec "B" 1624 1
2012/2013 6 B SK Děčín "C" 1700 1761 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1620 ½
2012/2013 5 Č SK Děčín "C" 1700 1761 Balvín Rudolf SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1719 1
2012/2013 4 B SK Děčín "C" 1700 1761 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1488 ½
2012/2013 3 B SK Děčín "C" 1700 1761 Bartoš Miroslav SVAH Všebořice "A" 1639 1
2012/2013 2 Č SK Děčín "C" 1700 1761 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1674 1779 1
2012/2013 1 B SK Děčín "C" 1700 1761 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1795 1795 0
2012/2013 11 Č SK Děčín"D" 1700 1761 Stránská Kamila ŠK Teplice"D" 1627 1674 ½
2012/2013 10 B SK Děčín"D" 1700 1761 Svah Všebořice"B" 1
2012/2013 8 B SK Děčín"D" 1700 1761 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 1
2012/2013 7 Č SK Děčín"D" 1700 1761 Dudek Karel TJ Start Karko ÚL 1597 1
2012/2013 6 B SK Děčín"D" 1700 1761 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice"D" 1859 1863 0
2012/2013 5 B SK Děčín"D" 1700 1761 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí"C" 1617 1549 ½
2012/2013 4 Č SK Děčín"D" 1700 1761 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci"B" 1455 1
2011/2012 9 Č SK Děčín C 1502 Stupka Jan Svah Všebořice 1000 0
2011/2012 8 B SK Děčín C 1502 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci B 1369 1
2011/2012 7 Č SK Děčín C 1502 Prokůpek Václav Sp.Ústí n.L. C 1485 1
2011/2012 6 B SK Děčín C 1502 Říha Miroslav Stropnik Osek 1339 1
2011/2012 5 Č SK Děčín C 1502 Rážek Jiří Chlumec C 1467 1
2011/2012 4 B SK Děčín C 1502 Rubáš Jakub ŠK Teplice D 1250 1
2011/2012 3 Č SK Děčín C 1502 Šotolová Jana Štětí 1614 ½
2011/2012 1 Č SK Děčín C 1502 Kovařík Daniel Sj.Litoměřice D 1000 0
2010/2011 10 B SK Děčín "B" 1459 Krejčí Josef TJ Lovochemie Lovosice 1651 ½
2010/2011 9 B SK Děčín "B" 1459 Seiner Roman ŠK Viamont Teplice "D" 1100 1
2010/2011 6 Č SK Děčín "B" 1459 Kalinová Eliška TJ ČSAD Libouchec 1100 1
2010/2011 1 B SK Děčín "B" 1459 Kubica Vojtěch ŠK MOSAD Česká Kamenice 1000 1
2010/2011 7 Č SK Děčín"C" 1459 Kubiska Miroslav KŠ Štětí 1534 0
2010/2011 6 B SK Děčín"C" 1459 Nepraš Karel TJ Svah Všebořice 1673 0
2010/2011 5 Č SK Děčín"C" 1459 Ladra Antonín TJ Chlumec"B" 1735 0
2010/2011 4 B SK Děčín"C" 1459 Růžička Bohuslav TJ Chlumec"C" 1508 0
2010/2011 3 Č SK Děčín"C" 1459 Pavelka Hubert Jan ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1100 0
2009/2010 10 B SK Děčín"D" 1250 Prokůpek Václav Sp.Ústí n.L."D" 1522 1
2009/2010 9 Č SK Děčín"D" 1250 Šourková Irena TJ Start Karko UL 1640 0
2009/2010 8 Č SK Děčín"D" 1250 Vodička Milan KŠ Štětí 1802 0
2009/2010 7 B SK Děčín"D" 1250 Mühlfeit Radek TJ Sj.Litoměřice"D" 1514 0
2009/2010 6 Č SK Děčín"D" 1250 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky"D" 1525 0
2009/2010 5 Č SK Děčín"D" 1250 Kalinová Eliška Sp.Ústí n.L."D" 1100 0
2009/2010 4 B SK Děčín"D" 1250 Birtus Rudolf TJ Start Karko UL 1672 ½
2009/2010 3 B SK Děčín"D" 1250 Cvek Jaroslav KŠ Štětí 1816 0
2009/2010 2 Č SK Děčín"D" 1250 Rychtařík Václav TJ Sj.Litoměřice"D" 0
2009/2010 1 B SK Děčín"D" 1250 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky"D" 1525 0
2009/2010 9 Č SK Děčín "C" 1250 Řeháček Josef ŠK Mosad Česká Kamenice 1608 0
2009/2010 6 B SK Děčín "C" 1250 Chudina Jan Ulimex Svádov Olšinky "C" 1445 1
2009/2010 5 B SK Děčín "C" 1250 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1463 0
2009/2010 4 Č SK Děčín "C" 1250 Pokorný Petr Slavia SČE Děčín 1595 1
2009/2010 3 B SK Děčín "C" 1250 Sedlák Jan Spartak UL "C" 1318 1
2009/2010 2 Č SK Děčín "C" 1250 Musil Antonín Sportis Svádov Olšinky "B" 1588 1
2009/2010 5 Č SK Děčín 1250 Vykouk Jan DDM Most "A" 1675 1
2009/2010 4 B SK Děčín 1250 Valterová Veronika ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1308 0
2009/2010 3 Č SK Děčín 1250 Kovařík Pavel Sokol Údlice "C" 1250 0
2009/2010 2 B SK Děčín 1250 Kuchař Tomáš DDM Most "B" 1250 1
2009/2010 1 Č SK Děčín 1250 Halakuc Hynek SK Teplice "B" 1100 1
2008/2009 8 Č SK Děčín "C" 1250 Král Jaromír TJ Svádov-Olšinky "A" 1526 0
2008/2009 7 B SK Děčín "C" 1250 Kebrt Jaromír Slavie SČE Děčín "A" 1653 0
2008/2009 5 Č SK Děčín "C" 1250 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1463 0
2008/2009 4 B SK Děčín "C" 1250 Řeháček Josef ŠK Mosad Česká Kamenice 1599 0
2008/2009 3 Č SK Děčín "C" 1250 Carboch Ladislav Spartak UL "D" 1726 0
2008/2009 1 Č SK Děčín"E" 1250 Flachsová Lada SK Děčín"D" 1250 0
2008/2009 7 B š.o. SK Děčín 1250 Sarközi Ali DDM Most "B" 1100 0
2008/2009 6 Č š.o. SK Děčín 1250 Ho Tuan Anh DDM Most "A" 1250 1
2008/2009 5 B š.o. SK Děčín 1250 Stránská Kamila ŠK Teplice "B" 1533 0
2008/2009 4 Č š.o. SK Děčín 1250 Sliva Richard ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1380 0
2008/2009 1 Č š.o. SK Děčín 1250 Rozšafný Michal ŠK Most "C" 1676 0
2007/2008 5 Č SK Narnie Děčín 1000 Glasl Karel ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1000 1
2007/2008 4 B SK Narnie Děčín 1000 Vargas Ariel ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1000 1