Hráč Hurdzan Tomáš

Hurdzan Tomáš

User Pic
Jméno: Hurdzan Tomáš
Oddíl: ŠK Sokol Klatovy
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2268
Elo mezinárodní: 2317
ID: 35038
FIDE ID: 361895
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Šachklub Klatovy 2325 2258 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad "B 2399 2402 1 soutěž
2019/2020 8 Šachklub Klatovy 2325 2258 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim "B" 2241 2238 0 soutěž
2019/2020 7 Šachklub Klatovy 2313 2258 Růžička Aleš Sokol Tábor 2092 2084 1 soutěž
2019/2020 6 Šachklub Klatovy 2313 2258 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha 2211 2203 1 soutěž
2019/2020 5 Šachklub Klatovy 2315 2217 Tričkov Vasil TJ Bohemians 2322 2310 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachklub Klatovy 2226 2217 Pokorný Petr Unichess Reserve 2212 2205 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachklub Klatovy 2229 2217 Palek Miroslav TJ Sokol Domažlice 2153 0 1 soutěž
2018/2019 7 Šachklub Sokol Klatovy 2272 2223 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2199 2163 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachklub Sokol Klatovy 2272 2223 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek A 2016 2082 0 soutěž
2018/2019 5 Šachklub Sokol Klatovy 2272 2223 Londin Šimon ŠK Staré Město 2163 2127 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachklub Sokol Klatovy 2272 2223 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2094 2096 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachklub Sokol Klatovy 2257 2223 Zeman Matyáš ŠK AD Jičín 2314 2304 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachklub Sokol Klatovy 2263 2212 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 1998 2078 1 soutěž
2018/2019 1 Šachklub Sokol Klatovy 2237 2212 Přibylová Sofie ŠK PORG Praha 1973 1974 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Klatovy 2227 2223 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2425 2422 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Klatovy 2221 2223 Zeman Matyáš Sokol Tábor 2326 2304 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Klatovy 2221 2223 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2218 2213 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Klatovy 2257 2223 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2326 2303 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Klatovy 2263 2212 Jurčík Martin Unichess Underground 2331 0 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Klatovy 2263 2212 Hausner Ivan ŠACHklub NN Písek 2322 2287 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Klatovy 2269 2212 Malý Filip KŠ Říčany 1925 „B“ 1939 1948 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Klatovy 2269 2212 Bodický Michal Šachový klub Příbram-Baník 2063 2081 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Klatovy 2237 2212 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2437 2416 1 soutěž
2018/2019 7 Šachklub Sokol Klatovy 2257 2223 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 2044 2043 1 soutěž
2018/2019 6 Šachklub Sokol Klatovy 2257 2223 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2087 2098 0 soutěž
2018/2019 5 Šachklub Sokol Klatovy 2263 2212 Přibylová Sofie ŠK PORG Praha 1989 1974 1 soutěž
2018/2019 4 Šachklub Sokol Klatovy 2237 2212 Zeman Matyáš ŠK AD Jičín 2218 2194 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachklub Sokol Klatovy 2237 2212 Šmíd Pavel TJ Kobylisy 1976 1960 1 soutěž
2018/2019 2 Šachklub Sokol Klatovy 2237 2212 Viták Jiří Desko Liberec 2064 2049 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachklub Sokol Klatovy 2237 2212 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK 1897 1917 1 soutěž
2017/2018 7 Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2070 2060 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Šolc Filip Spartak Vlašim 2045 2008 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1914 1913 ½ soutěž
2017/2018 4 Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 2036 1935 0 soutěž
2017/2018 3 Šachklub Sokol Klatovy 2148 2180 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2007 2053 1 soutěž
2017/2018 2 Šachklub Sokol Klatovy 2202 2180 Viták Jiří Desko Liberec 2010 1951 1 soutěž
2017/2018 1 Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1910 1918 1 soutěž
2017/2018 7 Šachklub Sokol Klatovy 2148 2180 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2007 2053 1 soutěž
2017/2018 5 Šachklub Sokol Klatovy 2202 2180 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1876 1900 1 soutěž
2017/2018 4 Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1903 1970 ½ soutěž
2017/2018 3 Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Viták Jiří Desko Liberec 2071 2021 1 soutěž
2017/2018 2 Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Rastočný Josef Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 0 soutěž
2017/2018 1 Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Rolinek Dominik ŠA VŠTE České Budějovice 1917 1874 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Klatovy 2209 2180 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2116 2128 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Klatovy 2211 2180 Freisler Pavel ŠK Kladno 2261 2242 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Klatovy 2211 2180 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy 2373 2350 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Klatovy 2148 2180 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2377 2358 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Klatovy 2148 2180 Bujupi Fatmir ŠK Praha-Smíchov 2131 2124 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2246 2224 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Špreňar Petr TJ Baník Sokolov ŠO 2191 2106 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha "B" 2202 2213 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Klatovy 2141 2210 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2205 2201 1 soutěž
2016/2017 11 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Kupka František Šachový klub Líně B 2044 2054 0 soutěž
2016/2017 10 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Blecha Miroslav Šachový klub Líně A 2207 2196 ½ soutěž
2016/2017 8 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Michal Josef SŠK HeřNýř A 2011 1980 ½ soutěž
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy B 2204 2168 1 soutěž
2016/2017 6 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Baumruk Josef ŠK Přeštice A 1995 1988 ½ soutěž
2016/2017 5 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Herejk Petr Šachový Klub 64 Plzeň A 2209 2162 1 soutěž
2016/2017 4 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2094 2126 1 soutěž
2016/2017 2 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Kopřiva Martin Sokol Plzeň "Letná" - A 2020 1987 ½ soutěž
2016/2017 1 Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 Šimandl Karel Loko Plzeň - A 2076 2107 1 soutěž
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2004 1857 1 soutěž
2016/2017 6 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 ½ soutěž
2016/2017 5 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1 soutěž
2016/2017 4 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 ½ soutěž
2016/2017 3 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 ½ soutěž
2016/2017 2 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 1 soutěž
2016/2017 1 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 1 soutěž
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 0 soutěž
2016/2017 6 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Balek Filip Sokol Buštěhrad 1603 1566 1 soutěž
2016/2017 5 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1917 1890 1 soutěž
2016/2017 4 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 ½ soutěž
2016/2017 3 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 1 soutěž
2016/2017 2 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 1 soutěž
2016/2017 1 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Plzeň Košutka 2148 2180 Kotyk Václav ŠK Kladno 2170 2154 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Plzeň Košutka 2202 2180 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2356 2344 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Plzeň Košutka 2202 2180 Dobeš Vojtěch TJ Bohemians Praha B 2210 2210 0 soutěž
2015/2016 7 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy 1710 1713 1 soutěž
2015/2016 6 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Škuthan Radek Chess Most 1357 1359 1 soutěž
2015/2016 5 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 0 soutěž
2015/2016 4 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 1 soutěž
2015/2016 3 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 1 soutěž
2015/2016 2 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 1 soutěž
2015/2016 1 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2132 2122 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha 2227 2214 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Haman Jakub ŠK Kladno 2151 2152 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2233 2232 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Ondreját Miroslav ŠK Karlovy Vary 1980 1971 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2184 2196 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Hollan Martin SK OAZA Praha 2214 2171 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 1 soutěž
2015/2016 7 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny A 1974 1993 1 soutěž
2015/2016 6 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1 soutěž
2015/2016 5 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 1 soutěž
2015/2016 4 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 1 soutěž
2015/2016 3 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 0 soutěž
2015/2016 2 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 1 soutěž
2015/2016 1 Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 1 soutěž
2014/2015 7 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 1 soutěž
2014/2015 6 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová 1579 1633 1 soutěž
2014/2015 5 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny 1995 1985 1 soutěž
2014/2015 4 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 1 soutěž
2014/2015 3 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Kadlec Daniel CHESS Most 1807 1839 1 soutěž
2014/2015 2 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2066 1978 ½ soutěž
2014/2015 1 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 1904 1956 0 soutěž
2014/2015 7 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Kadlec Daniel CHESS Most 1807 1839 1 soutěž
2014/2015 6 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jandl Vojtěch Sokol Buštěhrad 1890 1955 1 soutěž
2014/2015 5 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1723 1849 1 soutěž
2014/2015 4 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Vít Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1674 ½ soutěž
2014/2015 3 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2066 1978 ½ soutěž
2014/2015 2 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 1904 1956 0 soutěž
2014/2015 1 Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Viták Jiří Desko Liberec 1655 1777 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2048 2026 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Tannenberg Jindřich ŠK Tachov 1770 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Toulec Stanislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2064 2061 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Turková Karolína ŠK Holdia DP Praha 1970 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Mišičko Ján ŠK Kladno 2036 2025 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2132 2134 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 1939 1975 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Kaňák Filip BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 1752 1843 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1903 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hanzlík Daniel Chess Most 1772 1832 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2115 2136 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Grill Roman ŠACHklub Písek 2148 2147 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad B 2077 2069 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň Letná 2056 2053 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Janeba Petr TJ ČZ Strakonice 1890 1906 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1647 1699 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Bobek Daniel TJ Sokol Údlice 1694 1755 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hanzlík Daniel Chess Most 1772 1832 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1792 1796 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1670 1692 1 soutěž
2012/2013 7 Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Vašíček Martin Sokol Domažlice B 2153 2158 ½ soutěž
2012/2013 6 Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1944 1925 0 soutěž
2012/2013 4 Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Kříž Daniel TJ Košutka Plzeň C 1996 2057 ½ soutěž
2012/2013 3 Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Vácha Jaroslav ŠK Tachov B 1962 1967 ½ soutěž
2012/2013 2 Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Mařík Jiří Loko Plzeň B 2094 2055 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1775 1887 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1697 1754 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Kuka Denis TJ Slovan Havířov 1000 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1812 1795 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Vokoun Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 1800 1749 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1750 1824 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Tůma Jan TJ Štefanydes Polička 1738 1788 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Tůma Jan TJ Štefanydes Polička 1738 1788 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Vokoun Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 1800 1749 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1750 1824 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1745 1740 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Sokol Klatovy 1827 1825 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 ½ soutěž
2011/2012 11 Šachklub Sokol Klatovy 1773 Jenč Milan ŠK Líně 1888 1916 ½ soutěž
2011/2012 4 Šachklub Sokol Klatovy 1773 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1959 1959 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy 1594 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1535 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Pham Roman Chess Most D 1250 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Brunová Blanka ŠK Tachov 1416 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Holub Jan TJ Sokol Domažlice 1579 1627 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Fryček David Chess Most B 1555 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Ho Tuan Anh Chess Most C 1528 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Chaloupka Zdeněk ŠK Sokol Klatovy B 1378 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Lipták Zdeněk TJ Spartak Chodov 1591 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Brejník Gustav ŠK Teplice 1597 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Sokol Klatovy A 1773 Říha Jaroslav Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 0 soutěž
2011/2012 10 Šachklub Sokol Klatovy C 1773 Michal Josef SŠK HeřNýř B 1993 1996 1 soutěž
2011/2012 5 Šachklub Sokol Klatovy C 1773 Tochor Zdeněk ŠK Kdyně 2035 0 soutěž
2011/2012 1 Šachklub Sokol Klatovy C 1773 Sova Zdeněk Šachklub Sokol Klatovy B 1701 1761 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Sokol Klatovy 1424 Škuthan Jiří DDM Most A 1570 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Sokol Klatovy 1424 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1250 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Sokol Klatovy 1424 Sliva Richard Spartak Ústín.L. 1506 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Sokol Klatovy 1424 Brejník Gustav ŠK Viamont Teplice 1467 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Sokol Klatovy 1424 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad 1509 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Sokol Klatovy 1424 Brunová Blanka ŠK DDM Planá 1386 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Sokol Klatovy 1424 Sivák Matěj DDM Most C 1250 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Sokol Klatovy 1424 Průša Václav Sokol Údlice B 1250 1 soutěž
2010/2011 10 Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Kašpar Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1797 ½ soutěž
2010/2011 9 Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Dostál Karel SŠK HeřNýř B 1601 1 soutěž
2010/2011 8 Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 1808 1 soutěž
2010/2011 7 Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Buďárek Jaroslav TJ Košutka Plzeň B 1000 0 soutěž
2010/2011 6 Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Česal Václav Slavoj Dvorec A 1570 1 soutěž
2010/2011 4 Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Kaše Jiří ŠK Líně D 1331 1 soutěž
2010/2011 2 Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Veverka Robert ŠK Kdyně 1409 1 soutěž
2010/2011 10 Šachklub Sokol Klatovy A 1424 Kvapil Vladislav ŠAKAL Kozolupy B 1765 0 soutěž
2009/2010 9 Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Kántor Jozef Šachklub Sokol Klatovy "C" 1731 1 soutěž
2009/2010 8 Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Rudlof Luděk TJ Sokol Postřekov "B" 1484 0 soutěž
2009/2010 6 Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Svitalský Slavomír TJ Dynamo Horšovský Týn "B" 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Sokol Klatovy B 1250 Šťastný Tomáš ŠK Řevnice 1250 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Sokol Klatovy B 1250 Černý Michal ŠK Kladno 1491 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Sokol Klatovy B 1250 Seják Michal ŠK Líně 1250 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Sokol Klatovy B 1250 Lipták Zdeněk ŠK Karlovy Vary 1250 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Sokol Klatovy B 1250 Fryček David ŠK Most B 1450 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Sokol Klatovy B 1250 Stehlík Alan Sokol Údlice B 1100 1 soutěž
2008/2009 9 Klatovy "F" 1100 Kryvoruka Mykhajlo Horšovský Týn 0 soutěž
2008/2009 3 Klatovy "F" 1100 Šimáček Václav Klatovy "C" 1738 0 soutěž
2008/2009 2 Klatovy "F" 1100 Chlíbec Tomáš Staňkov "B" 0 soutěž
2008/2009 1 Klatovy "F" 1100 Špačková Martina Klatovy "D" 1652 0 soutěž
2008/2009 11 Šachklub Klatovy B 1100 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary 1250 0 soutěž
2008/2009 10 Šachklub Klatovy B 1100 Simon Lukáš Montako Kralupy 1250 1 soutěž
2008/2009 9 Šachklub Klatovy B 1100 Mišičko Ján ŠK Kladno 1250 0 soutěž