Hráč Chaloupka Vladimír

Chaloupka Vladimír

User Pic
Jméno: Chaloupka Vladimír
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2068
Elo mezinárodní: 2043
ID: 1440
FIDE ID: 321265
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2057 2068 Gutman Petr ŠK Kladno 2079 2075 ½
2019/2020 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2057 2068 Havránek Tomáš SK Děčín 2023 2010 0
2019/2020 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2063 2068 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2201 2197 0
2019/2020 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2057 2068 Reitingerová Iveta ŠK Louny"A" 2025 2049 0
2019/2020 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2057 2068 Černý Jakub SK Děčín"B" 1988 1973 1
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2069 Reitingerová Iveta ŠK UNION Louny 2064 2062 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2069 Šala Dalibor CHESS Most 1923 1926 1
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2063 2069 Haman Jakub ŠK Kladno 2232 2225 1
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2063 2069 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2049 2038 0
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2064 2069 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2238 2232 0
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2064 2069 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2217 2209 ½
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2059 2070 Havránek Tomáš SK Děčín 2048 2043 0
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2059 2070 Fedorov Evgenii ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2239 0 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2070 Mestl Martin Karlovarský šachklub Tietz "B" 1957 1970 1
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2070 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2101 2082 0
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2064 2070 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice 1940 1920 ½
2017/2018 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2071 2076 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2194 2187 0
2017/2018 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2080 2076 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2130 2066 0
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2076 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 1972 1984 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2076 Havránek Tomáš SK Děčín 2048 2032 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2072 2076 Purnoch Josef TJ Neratovice "C" 2155 2154 ½
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2080 2076 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 2050 2048 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2080 2076 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2133 2130 0
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2075 2080 Kučera Jaroslav ŠK SLAVIA Liberec 1931 1924 ½
2016/2017 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Hons Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. 1983 1996 1
2016/2017 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Horák Aleš CHESS MOST 2064 1972 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2054 2032 0
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Kučera Jaroslav Desko Liberec 1982 1948 0
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Kryšpín Libor Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 0
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 1
2016/2017 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Babička Michal SK Děčín 1978 2063 0
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Hučín Jan Bartoš Unichess "B" 2120 2160 1
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Ta Van Duy ŠK Teplice 2085 2061 ½
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 ŠK AD Jičín "D" 1
2015/2016 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Forman Štěpán ŠK AD Jičín "B" 2292 2302 ½
2015/2016 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Duczynski Martin ŠK AD Jičín "C" 2118 2114 ½
2015/2016 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Braun Marek ŠK Zikuda Turnov "B" 2195 2215 0
2015/2016 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Sochor Jiří SK Děčín 2200 2220 0
2015/2016 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Körschner Miroslav TJ Neratovice "B" 2070 2046 0
2015/2016 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Toman Ondřej ŠK Teplice 2198 2140 0
2015/2016 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Pražák Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2033 2052 1
2015/2016 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2018 2017 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Popper Tomáš Unichess "B" 2033 2032 1
2015/2016 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 1
2015/2016 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2104 2114 ½
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Friml Antonín CHESS MOST "A" 2068 2099 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí nad Labem 1938 1914 1
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Drábek Vojtěch NERATOVICE 2156 2147 0
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Jínová Lucie Sokol Bakov nad Jizerou 2083 2083 ½
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Janda Zdeněk SK Děčín 2178 2163 1
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 0
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Duczynski Martin Šachklub AD Jičín "C" 2133 2131 1
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1932 1947 0
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2036 2032 1
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Valenta Petr CHESS MOST "B" 1900 1894 1
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2194 2190 0
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Vykouk Jan CHESS MOST 2051 2078 0
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Vevera Radek TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2120 2118 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Rubeš Jan ŠK Teplice 2142 2156 0
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Polák Benedikt Desko Liberec 2195 2196 1
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Paganik Pavel TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2225 2223 0
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2079 2074 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 0
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Kotek Daniel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 1
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Umanec Filip TJ NERATOVICE 2244 2246 ½
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 1
2013/2014 9 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 Jeníček Emil ŠK Union Louny "A" 2132 2139 1
2013/2014 6 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2123 2136 0
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1820 1726 0
2013/2014 1 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 1
2012/2013 11 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 ½
2012/2013 10 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2020 2028 1
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1883 1913 1
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Ulrych Radek ŠK Union Louny"A" 1875 1875 1
2012/2013 7 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Kovář Jan TJ Sokol Údlice"A" 2015 2021 0
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1900 1944 1
2012/2013 5 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1965 1958 0
2012/2013 4 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2017 2028 1
2012/2013 3 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Vykouk Jan Chess Most"D" 1962 1985 0
2012/2013 2 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Budil Zdeněk Chess Most"C" 2018 2012 1
2012/2013 1 Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2019 2015 1
2011/2012 11 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1880 1987 0
2011/2012 10 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 0
2011/2012 9 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1991 2004 ½
2011/2012 8 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Hořan Tomáš Chess Most B 1923 1896 1
2011/2012 7 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 0
2011/2012 6 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Matoušek Aleš TJ Chlumec A 1679 1938 1
2011/2012 5 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice B 1853 1856 1
2011/2012 4 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1833 1833 1
2011/2012 3 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Paluch Rostislav Slovan Jirkov A 1917 1975 1
2011/2012 2 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Hlavatý Radek Průmstav Svádov-Olšinky A 1860 1886 1
2011/2012 1 Sj.Litoměřice A 2058 2075 Šišák Richard ŠK Union Louny A 2044 2073 1
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1753 1
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 0
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2047 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Vrchotka Josef ŠK Viamont Teplice"B" 2021 0
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1946 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Kšána Václav DDM Most"A" 2127 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Hamala Miroslav DDM Most"B" 1971 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 1
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1926 1
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2026 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2001 0
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Kindl František TJ Sokol Údlice 1933 0
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 1
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2072 ½
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Matoušek Aleš TJ Chlumec"A" 1990 1
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Rozšafný Michal ŠK Teplice"C" 1724 1
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 ½
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2001 0
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 0
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Hanzlík Daniel ŠK Most"A" 1681 1
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2135 1
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 2074 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň"A" 1891 1
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"A" 2074 Dusbaba Karel ŠK Teplice"C" 2035 0
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 2074 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2061 0
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"A" 2074 Miškovský Pavel ŠK Union Louny"A" 2072 0
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"A" 2074 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1993 1
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"A" 2074 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí"C" 1979 ½
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 2074 Skála Kamil ŠK Most"A" 1933 1
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 2074 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 1
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 2074 Kánský Pavel SK Děčín"A" 2162 1
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 2074 Novák František ŠK Sp.Ústí"B" 1958 1
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 2074 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"B" 1780 1
2007/2008 11 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Lešák Ondřej SK Děčín B 1762 1
2007/2008 10 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice B 2041 1
2007/2008 9 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 1800 0
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 1
2007/2008 7 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 1
2007/2008 6 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2227 1
2007/2008 5 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Pecka František Slovan Jirkov A 2049 1
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 0
2007/2008 2 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Hamala Miroslav ŠK Most A 1961 0
2007/2008 1 TJ Sj.Litoměřice A 2059 Klakurka Stanislav ŠK Louny A 2028 1
2006/2007 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Kalous Miroslav Bohemians Praha "B" 2131 ½
2006/2007 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Burda Roman TJ Neratovice 2015 ½
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Čontoš Václav KŠ Tietz Karlovy Vary 2165 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 1
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Král David Bonex Teplice"A" 1941 ½
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Pecka František TJ SSZŠ Litvínov 2039 0
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Hlaváč Rudolf Baník Chemakryl Sokolov 2092 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2015 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Havránek Tomáš SK Děčín "A" 1984 0
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Nováček Jan ČSOB"B" 2100 1
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2129 0
2005/2006 7 Slavoj LT C"" 1974 Semerdžiev Stefan KŠ Štětí A"" 1983 1
2005/2006 3 Slavoj LT C"" 1974 Šimovič Ludvík Bonex TP C"" 1773 1
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Rödl Martin Loko MostB"" 2113 1
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice 1914 1
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Kalina Jiří CHP Litvínov 2052 1
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Hrabal Ivan Sp.Ustí n.L.B"" 1942 1
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1890 1
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Polenský Vladislav SK Demas DěčínB"" 1967 ½
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Dvořák Stanislav Bonex TepliceB"" 2046 ½
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Lenner Jan Sj.LitoměřiceB"" 1927 ½
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Batelková Lucie Sp.Ústí n.LC"" 1678 1
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Košťál Jindřich Union LounyB"" 1948 1
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceA"" 1974 Francl Zdeněk Slávia DěčínA"" 1874 ½
2004/2005 11 Sj.Litoměřice "A" 2005 Mrnka Jan CHP Litvínov 2021 0
2004/2005 9 Sj.Litoměřice "A" 2005 Beránek Jan Slavia SČE Děčín "A" 1862 0
2004/2005 8 Sj.Litoměřice "A" 2005 Vašíček Milan Bystřanští jezd "A" 1687 0
2004/2005 7 Sj.Litoměřice "A" 2005 Bouška Milan Glaverbel Teplice 1754 1
2004/2005 6 Sj.Litoměřice "A" 2005 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice "A" 2071 0
2004/2005 5 Sj.Litoměřice "A" 2005 Líbal František SK Demas Děčín "B" 2009 ½
2004/2005 4 Sj.Litoměřice "A" 2005 Král David Bonex Teplice "B" 1859 ½
2004/2005 3 Sj.Litoměřice "A" 2005 Jeníček Michal Slovan Jirkov 2118 1
2004/2005 2 Sj.Litoměřice "A" 2005 Němec Petr Sp.Ústí n.L. "B" 2008 0
2004/2005 1 Sj.Litoměřice "A" 2005 Klakurka Stanislav Union Louny "A" 1991 1
2003/2004 11 Sj.Litoměřice 2032 Magát Josef Sokol Údlice 1951 1
2003/2004 10 Sj.Litoměřice 2032 Ledvina Jiří Glaverbel Teplice 1816 ½
2003/2004 9 Sj.Litoměřice 2032 Horáček Karel Loko Ústí n.L. 1873 1
2003/2004 8 Sj.Litoměřice 2032 Šlangal Lukáš Bonex Teplice 2029 ½
2003/2004 7 Sj.Litoměřice 2032 Vávra Karel Tatran Podbořany 1917 1
2003/2004 6 Sj.Litoměřice 2032 Němec Petr Sp.Ústí n.L. 2010 1
2003/2004 5 Sj.Litoměřice 2032 Ernes Josef Slovan Jirkov 2005 0
2003/2004 4 Sj.Litoměřice 2032 Doubrava Jan SK Demas Děčín 1955 ½
2003/2004 3 Sj.Litoměřice 2032 Reitinger Petr SSZŠ Litvínov 2089 ½
2003/2004 2 Sj.Litoměřice 2032 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny 1974 0
2003/2004 1 Sj.Litoměřice 2032 Kalina Jiří CHP Litvínov 2005 1