Hráč Krejčík Jiří

Krejčík Jiří

User Pic
Jméno: Krejčík Jiří
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2120
Elo mezinárodní: 2109
ID: 2183
FIDE ID: 313890
Rok narození: 1972
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2111 2097 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice 1786 1805 1 soutěž
2019/2020 10 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2111 2097 Mišičko Ján ŠK Kladno 1589 1639 1 soutěž
2019/2020 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2091 2097 Průdek Jiří SK Děčín 2041 2003 1 soutěž
2019/2020 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2091 2097 Šťastný Petr ŠK Teplice 1938 1971 1 soutěž
2019/2020 7 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2094 2097 Česal Jaroslav TJ Tatran Podbořany 2139 2154 1 soutěž
2019/2020 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2094 2097 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2035 2047 0 soutěž
2019/2020 5 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2073 2090 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2026 2046 1 soutěž
2019/2020 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2095 2090 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. 1988 1980 1 soutěž
2019/2020 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2095 2090 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice 1977 1957 0 soutěž
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2095 2090 Dvořák Jan TJ Kobylisy "A" 2155 2158 0 soutěž
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2084 2090 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz "B" 1997 2000 1 soutěž
2019/2020 11 KŠ Tietz C 2111 2097 Panoš Jan ŠK Valdštějn Cheb A 1859 1862 ½ soutěž
2019/2020 10 KŠ Tietz C 2111 2097 TJ Spartak Horní Slavkov A 1 soutěž
2019/2020 8 KŠ Tietz C 2091 2097 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1641 1671 1 soutěž
2019/2020 7 KŠ Tietz C 2091 2097 Tomčík Alexander Global Sokolov A 1823 1880 1 soutěž
2019/2020 6 KŠ Tietz C 2094 2097 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov A 1760 1758 1 soutěž
2019/2020 5 KŠ Tietz C 2094 2090 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov A 1912 1930 ½ soutěž
2019/2020 4 KŠ Tietz C 2073 2090 Krupař Petr TJ Tašovice A 1874 1831 1 soutěž
2019/2020 1 KŠ Tietz C 2084 2090 Radics Robert ŠK Caissa Nová Role A 1822 1833 1 soutěž
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2071 2065 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2214 2198 0 soutěž
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2071 2065 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1996 2011 1 soutěž
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2100 2065 Kozák Karel ŠK UNION Louny 1870 1929 0 soutěž
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2100 2065 Čenkovič Tomáš CHESS Most 1990 1983 0 soutěž
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2084 2065 Němec David ŠK Kladno 2014 2015 1 soutěž
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2084 2065 Král David ŠK Teplice 1994 1992 1 soutěž
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2104 2082 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 1988 2004 0 soutěž
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2104 2082 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2206 2200 0 soutěž
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2101 2082 Havránek Tomáš SK Děčín 2057 2043 ½ soutěž
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2101 2082 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2070 1 soutěž
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2111 2082 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz "B" 1943 1942 0 soutěž
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2071 2065 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role A 1858 1883 1 soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2101 2082 Hlaváč František TJ Baník Habartov A 1933 1924 ½ soutěž
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2111 2082 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1899 1874 1 soutěž
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2121 2128 Burč Zdeněk AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1873 1901 1 soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2123 2128 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1906 1896 ½ soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2121 2128 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 2040 2065 ½ soutěž
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2121 2128 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role A 1945 1955 0 soutěž
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2148 2147 Skokan Zdeněk Šachový klub Valdštejn Cheb A 1924 1915 1 soutěž
2017/2018 11 Karlovarský šachklub Tietz 2116 2128 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2209 2180 0 soutěž
2017/2018 10 Karlovarský šachklub Tietz 2121 2128 Döring Robert TJ Bohemians Praha "B" 2172 2134 0 soutěž
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz 2123 2128 Freisler Pavel ŠK Kladno 2259 2242 ½ soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz 2121 2128 Gross David TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 0 soutěž
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz 2121 2128 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2305 0 0 soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz 2121 2128 Petr Jan ŠK Praha-Smíchov 2270 2290 0 soutěž
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz 2121 2128 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2099 2107 ½ soutěž
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz 2148 2147 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2063 2055 1 soutěž
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz A 2116 2128 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2126 2119 ½ soutěž
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2088 2080 0 soutěž
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 Freisler Pavel ŠK Kladno 2261 2242 ½ soutěž
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 Salač Jiří TJ Praha - Pankrác B 2026 2008 0 soutěž
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz A 2123 2128 Rous Daniel ŠK DP Praha 2214 2222 1 soutěž
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz A 2123 2128 Mazánek Kamil TJ Tatran Podbořany 2088 2092 ½ soutěž
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2073 2070 1 soutěž
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2090 2087 0 soutěž
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 Vanka Miloslav TJ DUKLA Praha 2132 2142 0 soutěž
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2179 2164 0 soutěž
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz A 2148 2147 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2000 1889 1 soutěž
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Smrčka Jan TJ Tašovice A 1924 1910 1 soutěž
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary B 2182 2151 0 soutěž
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1913 1944 1 soutěž
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Zbořil Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1994 1977 ½ soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1904 1897 1 soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb A 1979 1988 ½ soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Peuker František AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1780 1807 1 soutěž
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 1 soutěž
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov A 1879 1933 1 soutěž
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Hollan Martin SK OAZA Praha 2214 2171 0 soutěž
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Palek Miroslav ŠK Líně 2182 2261 0 soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2153 2174 1 soutěž
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Kovář Vojtěch Unichess C 2346 2341 1 soutěž
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2132 2122 0 soutěž
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2280 2278 1 soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2281 2269 0 soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Haman Jakub ŠK Kladno 2151 2152 0 soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2203 2204 1 soutěž
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Hlaváč Rudolf ŠK Karlovy Vary 1968 1996 1 soutěž
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 0 soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim 2203 2202 0 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2132 2134 1 soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2216 2217 1 soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Bretšnajdr Vladimír Unichess B 2288 2274 0 soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Pešout Jan TJ Praha-Pankrác 2207 2208 1 soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Maříková Jana QCC České Budějovice 2188 2190 1 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2258 2254 ½ soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Červený Martin ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 0 soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Řehořek Martin Unichess A 2293 2294 0 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2289 2289 1 soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 Schula Michal ŠK AD Jičín 2263 2259 0 soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Freisler Pavel ŠK Kladno 2301 2289 0 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2226 2225 0 soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 ½ soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2285 2265 1 soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Blecha Miroslav ŠK Líně 2225 2221 0 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 2178 2079 1 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Turner Jan ŠK Tachov 2376 2373 ½ soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 0 soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 0 soutěž
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 Freisler Pavel ŠK Kladno 2357 2385 1 soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 Turner Radek Sokol Domažlice 2085 2084 1 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 Blecha Miroslav TJ Sokol Plzeň Letná 2222 2218 ½ soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 Česal Jaroslav ŠAKAL Kozolupy 2246 2235 1 soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 1983 2040 ½ soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 ½ soutěž
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2302 2301 1 soutěž
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 0 soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2192 2170 0 soutěž
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Maršálek Zdenek ŠK Zikuda Turnov B 2267 2262 1 soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 0 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2260 2254 0 soutěž
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2273 2268 0 soutěž
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác 2145 2137 1 soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Fajman Petr AD Mahrla 2267 2267 1 soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2229 2227 0 soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 ½ soutěž
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2131 2135 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov 2068 2071 1 soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2131 2135 Vanko Jiří TJ Tašovice 1972 1952 1 soutěž
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2131 2135 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1903 1882 1 soutěž
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2131 2135 Maglia Pavel TJ Tašovice 2044 2005 1 soutěž
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2131 2135 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 2020 2010 0 soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2131 2135 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov 2006 1994 1 soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2131 2135 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1918 1918 1 soutěž
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 2040 2040 1 soutěž
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Turner Radek ŠAKAL Kozolupy 2099 2147 0 soutěž
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Sedláček Jiří ŠK Tachov 2009 2029 1 soutěž
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Gutman Petr ŠK Kladno 2127 2124 1 soutěž
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Hozda David Chess Most B 1969 1960 1 soutěž
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Cichý Miroslav Chess Most A 2121 2112 0 soutěž
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň-Letná 2090 2082 1 soutěž
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2126 2130 ½ soutěž
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Folková Martina ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2167 2182 0 soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Rubeš Jan ŠK Teplice 2130 2149 1 soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1844 1788 1 soutěž
2011/2012 11 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2117 2110 1 soutěž
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Kovář Vojtěch ŠK Teplice 2308 2304 ½ soutěž
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Liuba Volodymyr Sokol Praha Vršovice 2099 0 soutěž
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 1 soutěž
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2119 2112 1 soutěž
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Kotek Daniel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2270 2262 ½ soutěž
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Valeš Václav SK Děčín 2203 2193 0 soutěž
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2150 2135 0 soutěž
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2203 2219 0 soutěž
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 Šura Jaroslav MARTY Baník Most 2187 2171 1 soutěž
2010/2011 11 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Joukl Zdeněk ŠK Kladno 2079 1 soutěž
2010/2011 10 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Papay Marek SK Děčín 2029 1 soutěž
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2163 ½ soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 1 soutěž
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2184 0 soutěž
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Volek Radomír ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 1 soutěž
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 ½ soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Kuba Jindřich ERA-Poštovní spořitelna "B" 2209 1 soutěž
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1920 ½ soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Chmelík Jiří MARTY BANÍK Most 2068 ½ soutěž
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz 2087 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2057 1 soutěž
2009/2010 11 Karlovarský Tietz A 2163 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2220 1 soutěž
2009/2010 10 Karlovarský Tietz A 2163 Švarc Roman Slovan Jirkov 2135 0 soutěž
2009/2010 9 Karlovarský Tietz A 2163 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK C 2133 0 soutěž
2009/2010 8 Karlovarský Tietz A 2163 Růžička Václav ŠK Kladno A 2082 ½ soutěž
2009/2010 7 Karlovarský Tietz A 2163 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2145 0 soutěž
2009/2010 6 Karlovarský Tietz A 2163 Petr Jan TJ Pankrác B 2211 0 soutěž
2009/2010 5 Karlovarský Tietz A 2163 Tuma Jakub MARTY Baník Most 2201 0 soutěž
2009/2010 4 Karlovarský Tietz A 2163 Umanec Filip TJ Neratovice 2171 0 soutěž
2009/2010 3 Karlovarský Tietz A 2163 Havránek Miroslav SK Děčín A 2228 ½ soutěž
2009/2010 2 Karlovarský Tietz A 2163 Sochor Jiří ŠK Spartak Ústí n.L. 2285 0 soutěž
2009/2010 1 Karlovarský Tietz A 2163 Wimmer Miroslav Karlovarský Tietz B 2066 1 soutěž
2009/2010 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2163 Dub Miroslav TJ Baník Habartov 1946 1 soutěž
2009/2010 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2163 Eliáš Miroslav Baník HEXION Sokolov 2106 ½ soutěž
2009/2010 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2163 Tiller Jaroslav C TJ Lokomotiva Cheb 2138 ½ soutěž
2009/2010 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2163 Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2104 0 soutěž
2009/2010 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2163 Vanko Jiří ŠKGlobal Sokolov 2062 1 soutěž
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2095 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2095 1 soutěž
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2095 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2039 1 soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2095 Maglia Pavel TJ Tašovice A 2017 1 soutěž
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2095 Dub Miroslav Baník Habartov A 1966 1 soutěž
2008/2009 11 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Kameník Martin Marty Baník Most 2014 ½ soutěž
2008/2009 10 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Umanec Filip TJ Neratovice 2160 0 soutěž
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2258 ½ soutěž
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Erneker Josef TJ Bohemians Praha"B" 2225 0 soutěž
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 0 soutěž
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Vanko Jiří Baník Hexion Sokolov 2118 1 soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 1 soutěž
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Mužík Martin 1.Novoborský ŠK"C" 2222 1 soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2236 0 soutěž
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Jeníček Jiří ŠK Kladno"A" 2112 0 soutěž
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2091 1 soutěž
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2314 ½ soutěž
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2310 0 soutěž
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2294 ½ soutěž
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2244 0 soutěž
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2209 ½ soutěž
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Petr Jan TJ Pankrác 2231 0 soutěž
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2366 0 soutěž
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 0 soutěž
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2324 0 soutěž
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2127 1 soutěž
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz 2117 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2301 0 soutěž
2006/2007 11 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2249 0 soutěž
2006/2007 10 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Švarc Roman ŠK Union Louny"A" 2120 1 soutěž
2006/2007 9 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Popper Tomáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 1 soutěž
2006/2007 8 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Vaněk Tomáš Bonex Teplice"A" 2221 1 soutěž
2006/2007 7 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2257 0 soutěž
2006/2007 6 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Přibyl Jaroslav Baník Chemakryl Sokolov 2100 0 soutěž
2006/2007 5 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Vondra Zbyněk ŠK Rakovník 2142 0 soutěž
2006/2007 4 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Kánský Pavel SK Děčín "A" 2178 0 soutěž
2006/2007 3 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Bretšnajdr Vladimír ČSOB"B" 2288 0 soutěž
2006/2007 2 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Toman Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2151 1 soutěž
2006/2007 1 KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 Chura Jan Bohemians Praha "B" 2230 0 soutěž
2005/2006 11 KŠT K.VaryA"" 2159 Nudčenko Karel ŠK Louny 2198 ½ soutěž
2005/2006 10 KŠT K.VaryA"" 2159 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2135 ½ soutěž
2005/2006 9 KŠT K.VaryA"" 2159 Herskovič Radek TJ Loko MostA"" 2165 ½ soutěž
2005/2006 8 KŠT K.VaryA"" 2159 Balín Jan ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 0 soutěž
2005/2006 7 KŠT K.VaryA"" 2159 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA"" 2239 0 soutěž
2005/2006 6 KŠT K.VaryA"" 2159 Pokorný Petr ŠK ČSOBB"" 2227 0 soutěž
2005/2006 5 KŠT K.VaryA"" 2159 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2189 1 soutěž
2005/2006 4 KŠT K.VaryA"" 2159 Kameník Martin Marty Most 2022 1 soutěž
2005/2006 3 KŠT K.VaryA"" 2159 Vaculík Martin 1.Novoborský B"" 2263 0 soutěž
2005/2006 2 KŠT K.VaryA"" 2159 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice 2151 0 soutěž
2005/2006 1 KŠT K.VaryA"" 2159 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2143 ½ soutěž
2004/2005 10 Tietz K.Vary A 2062 Šíbl Václav Lokomotiva Cheb 1899 1 soutěž
2004/2005 9 Tietz K.Vary A 2062 Ungr Daniel Banik Eastman 2109 0 soutěž
2004/2005 8 Tietz K.Vary A 2062 Maglia Pavel AVZO Fr.Lazne 2050 0 soutěž
2004/2005 7 Tietz K.Vary A 2062 Fuksa Miroslav SK Karlovy Vary 1925 1 soutěž
2004/2005 6 Tietz K.Vary A 2062 Maglia Pavel AVZO Fr.Lazne 2050 1 soutěž
2004/2005 5 Tietz K.Vary A 2062 Martinkovych Fr. Sp. H.Slavkov 1798 ½ soutěž
2004/2005 4 Tietz K.Vary A 2062 Vanko Jiří Banik Eastman 2145 ½ soutěž
2004/2005 2 Tietz K.Vary A 2062 Tichý Štěpán Tietz K.Vary B 1914 1 soutěž
2004/2005 1 Tietz K.Vary A 2062 Šimandl Libor TJ Ostrov 1779 1 soutěž
2004/2005 11 Baník Habartov 2062 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2203 1 soutěž
2004/2005 10 Baník Habartov 2062 Spal Milan Sokol Rekol Písek 2243 ½ soutěž
2004/2005 9 Baník Habartov 2062 Novák Michal Šachklub Sokol Klatovy 2191 1 soutěž
2004/2005 8 Baník Habartov 2062 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2252 0 soutěž
2004/2005 7 Baník Habartov 2062 Stluka Petr ŠK Alva Pb Příbram 2204 ½ soutěž
2004/2005 6 Baník Habartov 2062 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2215 1 soutěž
2004/2005 5 Baník Habartov 2062 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I C 2235 ½ soutěž
2004/2005 4 Baník Habartov 2062 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 1 soutěž
2004/2005 3 Baník Habartov 2062 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2255 0 soutěž
2004/2005 2 Baník Habartov 2062 Janeček Josef Sokol Tábor B 2123 0 soutěž
2004/2005 1 Baník Habartov 2062 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2118 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Švarc Roman ŠK Kladno 2141 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Pták Pavel Sokol Písek 2157 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2268 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Vanka Miloslav Bohemians Praha B 2260 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Borkovec Milan Sokol Tábor B 2200 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Galíček Stanislav Sokol Domažlice 2156 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Freisler Pavel DP Holdia Praha B 2319 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Eretová Jana Sokol Klatovy 2192 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Svoboda Miloš Sokol Plzeň Letná 2199 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Pinc Miroslav ŠK Alva Příbram 2185 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 Zbořil Jaroslav Baník Eastman Sokolov 1995 ½ soutěž
2003/2004 8 KŠ Tietz B 2148 Šulc Jiří Lokomotiva Cheb 1868 1 soutěž