Hráč Hoke Petr

Hoke Petr

User Pic
Jméno: Hoke Petr
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1984
Elo mezinárodní: 1997
ID: 4320
FIDE ID: 305006
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1997 1984 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1834 1823 1
2019/2020 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1994 1984 Majerik Vladimír ŠK Louny"A" 1822 1855 ½
2019/2020 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1994 1984 Mašek Daniel SK Děčín"B" 1653 1591 1
2019/2020 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1997 1984 Voslař Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2021 2062 ½
2019/2020 4 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1994 1984 Drbal Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1615 1609 1
2019/2020 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1994 1984 Toman Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1441 1562 1
2019/2020 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1994 1984 Řezáč Pavel SK Děčín "C" 1723 1731 1
2019/2020 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1997 1984 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1845 1858 ½
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1965 1955 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1998 1982 ½
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1964 1955 Kindl František TJ Sokol Údlice"B" 1834 1818 0
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1964 1955 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1893 1900 1
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1974 1955 Volák Jan Chess Most"B" 1910 1911 ½
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1974 1955 Skiba Michal SK Šachy Chlumec"A" 1897 1880 0
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1958 1955 Beil Richard Sportis Svádov/Olšinky"A" 1439 1531 1
2018/2019 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1953 1968 Jílek Jaromír ŠK Union Louny"B" 1823 1824 ½
2018/2019 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1958 1968 Kozák Karel TJ Klášterec n.O"A" 1893 1953 1
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1958 1968 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1811 1806 1
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1974 1968 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1813 1815 ½
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1964 1955 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1838 1887 1
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1974 1955 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1733 1781 1
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1955 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2065 2064 1
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1955 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1849 1860 1
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1953 1968 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1896 1889 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1968 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2004 2023 0
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1968 Vrchotka Josef DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1959 2004 0
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1974 1968 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1920 1924 0
2017/2018 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1980 1971 Vrchotka Josef Chess Most"B" 1996 2002 1
2017/2018 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 Hanzlík Tomáš TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1829 1806 0
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2034 2005 0
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1998 1971 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1852 1846 1
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1998 1971 Dostál Petr ŠK Magic Žatec"A" 1825 1813 1
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1984 1971 Kostišče Ján Sportis Svádov-Olšinky"A" 1741 1734 1
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2034 2004 ½
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1961 1967 1
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1901 1874 1
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1942 1938 Skiba Michal ŠK Šachy Chlumec"A" 1917 1883 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1998 1971 Křehla Milan ŠK Teplice "B" 1745 1736 1
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2013 1971 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1909 1904 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2013 1971 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2027 2030 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2013 1971 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "B" 2037 2009 0
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2013 1971 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1770 1777 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1942 1938 Pošva Jaroslav ASK Lovosice "A" 1788 1773 1
2017/2018 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1980 1971 Hácha Aleš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2101 2082 1
2017/2018 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2013 1971 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2040 2039 0
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1984 1971 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice "C" 2039 2027 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 ½
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1783 1742 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 ½
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 0
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 0
2016/2017 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 Polanský Adam Luboš ŠK Spartak Ústí n. L. 1693 1687 0
2016/2017 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 Fultner Jaromír CHESS MOST 2005 1983 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 Popper Tomáš Bartoš Unichess "B" 2033 2032 1
2015/2016 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín "C" 2127 2145 0
2015/2016 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "B" 2172 2207 ½
2015/2016 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 Babička Michal SK Děčín 1978 2063 1
2015/2016 9 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1947 1912 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky"B" 1580 1600 1
2015/2016 8 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1947 1912 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1685 1639 1
2015/2016 2 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1947 1912 Vrána František ŠK Sj.Litoměřice"C" 1476 1762 ½
2015/2016 1 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1947 1912 Kufel Pavol ŠK Teplice"D" 1795 1733 1
2015/2016 7 SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 Pavelka Hubert Jan SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 1
2015/2016 6 SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 1
2015/2016 5 SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1955 1931 1
2015/2016 4 SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 Strauss Jindřich SK Slavie Decin 1946 2001 0
2015/2016 3 SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 Mareš Otakar SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 1
2015/2016 1 SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 Dusbaba Karel SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 0
2014/2015 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 0
2014/2015 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 1
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2092 2066 1
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1954 1984 ½
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 1
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Šťastný Petr ŠK Teplice "C" 2033 2044 0
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2055 2041 ½
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Krňávek Lubomír Sportis Svádov - Olšinky "A" 2221 2216 0
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1874 1887 ½
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 Franěk Jan TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 1994 2075 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 Chmelík Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 0
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2206 2194 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1857 1866 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 Přibyl Jakub ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 0
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 Novotný Roman TJ NERATOVICE 2030 2046 0
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 Reitinger Petr SK Děčín 2054 2070 0
2013/2014 11 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2246 2241 0
2013/2014 10 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 0
2013/2014 8 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Horák Aleš Slovan Jirkov 1989 2043 0
2013/2014 7 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Říha Jaroslav TJ Šachy Povrly 2062 2025 0
2013/2014 6 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Papay Marek SK Děčín "B" 1964 1980 ½
2013/2014 5 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 0
2013/2014 4 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "A" 1985 1979 1
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1772 1832 0
2013/2014 2 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 ½
2013/2014 1 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 Král David ŠK Teplice "B" 2013 1996 1
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1848 1848 1
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Stankev Martin Svádov-Olšinky "C" 1909 1
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 1
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Zaťko Michal Slavia SČE Děčín 1908 1908 ½
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2060 2030 ½
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Skiba Michal SK ŠACHY Chlumec "B" 1792 1
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 ½
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1879 1894 ½
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1827 1
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 Krivoš Rudolf SVAH Všebořice "A" 1915 1880 1
2012/2013 10 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1819 1800 1
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1884 1875 1
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Brázda Antonín ŠK Union Louny"A" 1809 1711 1
2012/2013 7 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice"A" 1955 1984 1
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Černý Jakub SK Děčín"B" 1742 1781 0
2012/2013 4 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1759 1743 1
2012/2013 3 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Rozšafný Michal Chess Most"D" 1886 1869 ½
2012/2013 2 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Škuthan Jiří Chess Most"C" 1788 1826 1
2012/2013 1 Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 Krivoš Rudolf TJ Šachy Povrly 1915 1880 1
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "B" 1908 1929 ½
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Šimovič Ludvík ŠK Teplice "C" 1732 1691 ½
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Král Karel TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1925 1925 1
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1920 1975 1
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 1
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 ½
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "C" 1804 1
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1901 1
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1800 1829 1
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 Strašlipka Jiří ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 1
2011/2012 8 Štětí 1969 1974 Bayer Radek ŠK Teplice D 2060 2064 1
2011/2012 6 Štětí 1969 1974 Štěpán Šimon Svah Všebořice 1663 1
2011/2012 5 Štětí 1969 1974 Sláma Lukáš Sp.Ústí n.L. C 1511 0
2011/2012 2 Štětí 1969 1974 Mrišová Eliška Sj.Litoměřice D 1363 1
2011/2012 1 Štětí 1969 1974 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci B 1000 1
2010/2011 3 Štětí 1883 Laban Vladimír Chlumec B 1805 ½
2010/2011 2 Štětí 1883 Král Karel Svádov-Olšinky D 1862 ½
2010/2011 1 Štětí 1883 Purkyt Jaroslav SK Děčín C 1800 ½
2010/2011 6 KŠ Štětí 1883 Waclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"D" 1608 1
2010/2011 5 KŠ Štětí 1883 Krivoš Rudolf TJ Svah Všebořice 1880 1
2010/2011 4 KŠ Štětí 1883 Häusler Milan TJ Chlumec"B" 2038 ½
2010/2011 3 KŠ Štětí 1883 Brýda Martin TJ Chlumec"C" 1590 1
2010/2011 2 KŠ Štětí 1883 Sláma Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1500 1
2010/2011 1 KŠ Štětí 1883 Adamovský Petr TJ Start Karko ÚL 1482 1
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1711 1
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1912 1
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Strašlipka Jiří ŠK Viamont Teplice "C" 1776 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1814 ½
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1930 ½
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Křehla Milan ŠK Viamont Teplice "D" 1784 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Dusbaba Karel TJ Chlumec "A" 2105 0
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Mrišo Miloš TJ Lovochemie Lovosice 1787 ½
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2021 1
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 Černý Vladimír Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 ½
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1719 0
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov "B" 1556 1
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci "A" 1411 1
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 Šimovič Ludvík ŠK Teplice "D" 1709 1
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 Němeček Jan ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1299 1
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 Jodas Jan ŠK Teplice "E" 1479 1
2009/2010 10 KŠ Štětí 1875 Weiss Petr TJ Start Karko UL 1855 ½
2009/2010 9 KŠ Štětí 1875 Král Antonín Sportis Svádov-Olšinky"D" 1839 1
2009/2010 8 KŠ Štětí 1875 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1750 1
2009/2010 7 KŠ Štětí 1875 Ederer Karel Sp.Ústí n.L."D" 1990 ½
2009/2010 6 KŠ Štětí 1875 Rynda Vlastimil TJ Sj.Litoměřice"D" 1617 1
2009/2010 5 KŠ Štětí 1875 Weiss Petr TJ Start Karko UL 1855 0
2009/2010 4 KŠ Štětí 1875 Král Antonín Sportis Svádov-Olšinky"D" 1839 1
2009/2010 3 KŠ Štětí 1875 Lešák Jiří SK Děčín"D" 1870 ½
2008/2009 8 KŠ Štětí 1860 Lešák Ondřej SK Děčín"E" 1780 ½
2008/2009 6 KŠ Štětí 1860 Malina Josef TJ Svádov-Olšinky"C" 1801 1
2008/2009 5 KŠ Štětí 1860 Kostišče Ján TJ Svádov-Olšinky"D" 1699 1
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"B" 1860 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1995 0
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"B" 1860 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 0
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"B" 1860 Balín Jan TJ Tatran Podbořany"A" 2298 0
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"B" 1860 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí"B" 2084 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"B" 1860 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2086 ½
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"B" 1860 Kurka František ŠK Teplice"B" 2070 ½
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"B" 1860 Louček Vlastimil ŠK Union Louny"A" 2272 0
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"B" 1860 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice"A" 2128 ½
2007/2008 9 KŠ Štětí 1812 Palík Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1711 1
2007/2008 8 KŠ Štětí 1812 Kučera Jaroslav ŠK Mosad Čes. Kamenice 2005 1
2007/2008 7 KŠ Štětí 1812 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "A" 2051 1
2007/2008 6 KŠ Štětí 1812 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 1
2007/2008 5 KŠ Štětí 1812 Voslař Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2044 0
2007/2008 4 KŠ Štětí 1812 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2016 ½
2007/2008 3 KŠ Štětí 1812 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1786 1
2007/2008 2 KŠ Štětí 1812 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1864 ½
2007/2008 1 KŠ Štětí 1812 Sejkora Vlastimil SK Děčín "C" 2227 0
2006/2007 8 TJ Lovochemie Lovosice 1785 Malý Jiří Lokomotiva Most "B" 1616 1
2006/2007 4 TJ Lovochemie Lovosice 1785 Šára Stanislav TJ Lokomotiva Most "A" 1930 ½
2006/2007 9 ŠK Štětí "A" 1785 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 1
2006/2007 8 ŠK Štětí "A" 1785 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1800 1
2006/2007 6 ŠK Štětí "A" 1785 Smolík Boris ŠK Most "D" 1359 1
2006/2007 5 ŠK Štětí "A" 1785 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 0
2006/2007 4 ŠK Štětí "A" 1785 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 0
2006/2007 2 ŠK Štětí "A" 1785 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 ½
2006/2007 1 ŠK Štětí "A" 1785 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina 1907 1
2005/2006 9 KŠ Štětí A"" 1780 Černý Josef Loko Most F"" 1499 1
2005/2006 8 KŠ Štětí A"" 1780 Lachman Jaroslav Bystř. jezdci A"" 1470 1
2005/2006 7 KŠ Štětí A"" 1780 Chaloupka František Slavoj LT C"" 1932 0
2005/2006 6 KŠ Štětí A"" 1780 Kudrlička Ladislav Glaverbel TP A"" 2020 0
2005/2006 5 KŠ Štětí A"" 1780 Černík Vladimír Loko Most E"" 1849 1
2005/2006 4 KŠ Štětí A"" 1780 Cerman Eduard Bystř. jezdci B"" 1776 1
2005/2006 3 KŠ Štětí A"" 1780 Bartoš Miroslav Spartak UL E"" 1616 0
2005/2006 2 KŠ Štětí A"" 1780 Kučera Bohuslav Bonex TP C"" 1765 1
2005/2006 1 KŠ Štětí A"" 1780 Froněk Vítězslav Lovoch. Lovosice 1941 0
2004/2005 9 Trend Roudnice 1762 Kirs Pavel Bonex Teplice C" 1755 1
2004/2005 8 Trend Roudnice 1762 Hrubý Václav Stropník Osek A" 1814 1
2004/2005 6 Trend Roudnice 1762 Popper Tomáš Sl Litoměřice B" 2045 0
2004/2005 5 Trend Roudnice 1762 Kamenský Antonín Bystř. jezdci B" 1424 1
2004/2005 4 Trend Roudnice 1762 Lasík Petr Kaskáda Bílina A" 1464 1
2004/2005 3 Trend Roudnice 1762 Budil Zdeněk Lokomot. Most F" 1917 0
2004/2005 2 Trend Roudnice 1762 Vejvoda Antonín Litoměřické dámy 1706 1
2004/2005 1 Trend Roudnice 1762 Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1742 ½
2003/2004 9 Trend Roudnice Šulc František Sl. Litoměřice B ½
2003/2004 7 Trend Roudnice Šimovič Ludvík Bonex Teplice C 1
2003/2004 6 Trend Roudnice Tachovský Pavel Bystř. jezdci A 0
2003/2004 5 Trend Roudnice Hozda David Kaskáda Bílina A 1
2003/2004 4 Trend Roudnice 1699 Hartmann František Litoměřické dámy 1862 1
2003/2004 3 Trend Roudnice 1699 Chutný Vladimír Stropník Osek B 1584 1
2003/2004 2 Trend Roudnice 1699 Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1793 ½