Hráč Kopička Karel

Kopička Karel

User Pic
Jméno: Kopička Karel
Oddíl: TJ Bohemians Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2044
Elo mezinárodní: 2041
ID: 537
FIDE ID: 311464
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 12 TJ Bohemians Praha B 2041 2044 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 0
2018/2019 11 TJ Bohemians Praha 2038 2050 Loskot Petr Sokol Tábor 1996 2019 ½
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha 2045 2050 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2047 2042 0
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha 2045 2050 Saxl Jiří Šachový klub Příbram-Baník 1748 1790 1
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha 2043 2049 Hryzbil František ČZ Strakonice 1578 1764 1
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Mihál Sergej GROP Classical Chess 1870 1906 1
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1929 1916 1
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Rondoš Jakub TJ Pankrác E 2077 2055 0
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1918 1954 1
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 ½
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Hřebíček Petr Šachový klub Bohnice - A 1772 1782 1
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Gorbunov Artemiy ŠK AURORA 1796 1794 1
2017/2018 11 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Zámorský Ladislav Kbel.�ach. reprezentace A 1804 1840 0
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Černý Josef �K Viktoria �i�kov B 1833 1889 1
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Sviták David SK OAZA Praha B 2023 2032 ½
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Ursta Lubomír �K Bohnice A 1831 1839 1
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Mařík Miloslav �K Loko Praha B 1951 2006 ½
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Poborský Josef USK Praha A 1858 1854 ½
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Barabas Aleš �K DP Praha C - V�FS I 1757 1820 1
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1934 1927 1
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Rývová Anna �O Praga Praha A 1838 1837 1
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1951 2006 ½
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Poborský Josef USK Praha A 1858 1854 ½
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1757 1820 1
2016/2017 3 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1934 1927 1
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha D 2041 2044 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1838 1837 1
2016/2017 10 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Přibyl Martin ŠK DP Praha 2322 2344 ½
2016/2017 8 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2072 2070 ½
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 1942 1941 1
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Novák Petr TJ DUKLA Praha 2227 0 0
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2179 2164 0
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2293 0 0
2016/2017 3 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2219 2240 ½
2016/2017 2 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2205 2177 ½
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha B 2034 2045 Haman Jakub ŠK Kladno 2205 2215 0
2015/2016 11 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Růžička Zdeněk ŠK Loko Praha A 2177 2176 ½
2015/2016 10 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2030 2004 0
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2045 2040 1
2015/2016 6 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2084 2096 ½
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Koníček Petr Viktoria Žižkov A 2029 2023 1
2015/2016 4 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2070 2069 ½
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy C 1804 1871 ½
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2078 0
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha B 2105 2101 Nosek Filip TJ Bohemians Praha C 1981 1970 0
2015/2016 9 Sněžka TJ Náchod A 2082 2101 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1901 1898 0
2015/2016 5 Sněžka TJ Náchod A 2082 2101 Fiedler Bedřich ŠK Lípa B 2122 2125 ½
2015/2016 3 Sněžka TJ Náchod A 2082 2101 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 1
2015/2016 10 Bohemians Texbase.cz Praha 2082 2101 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2167 2150 ½
2015/2016 9 Bohemians Texbase.cz Praha 2082 2101 Novotný Roman TJ Sparta Kutná Hora 1816 1792 1
2015/2016 8 Bohemians Texbase.cz Praha 2082 2101 Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1963 1922 ½
2015/2016 6 Bohemians Texbase.cz Praha 2082 2101 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 1989 1987 ½
2014/2015 11 Bohemians Praha D 2092 2092 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 1
2014/2015 9 Bohemians Praha D 2092 2092 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 ½
2014/2015 8 Bohemians Praha D 2092 2092 Háse Pavel TJ Praga Praha B 2036 2040 0
2014/2015 6 Bohemians Praha D 2092 2092 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 ½
2014/2015 5 Bohemians Praha D 2092 2092 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2164 2158 ½
2014/2015 11 Sněžka TJ Náchod 2092 2092 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 ½
2014/2015 10 Sněžka TJ Náchod 2092 2092 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 ½
2014/2015 9 Sněžka TJ Náchod 2092 2092 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín D 2108 2109 0
2014/2015 1 Sněžka TJ Náchod 2092 2092 Kouba Václav DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 1
2014/2015 10 TJ Bohemians Praha B 2092 2092 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 1
2014/2015 9 TJ Bohemians Praha B 2092 2092 Kratochvíl Jakub Klub šachistů Říčany 1925 2052 2063 ½
2014/2015 8 TJ Bohemians Praha B 2092 2092 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2203 2202 ½
2013/2014 11 Bohemians Praha C 2119 2121 Přibyl Josef Holdia DP Praha C 2308 2310 0
2013/2014 8 Bohemians Praha C 2119 2121 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2244 2244 ½
2013/2014 7 Bohemians Praha C 2119 2121 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice B 2224 2248 1
2013/2014 5 Bohemians Praha C 2119 2121 Sharashenidze Akaki ŠK PORG A 2346 2346 0
2013/2014 3 Bohemians Praha C 2119 2121 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2238 2156 0
2013/2014 2 Bohemians Praha C 2119 2121 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2087 2094 0
2013/2014 1 Bohemians Praha C 2119 2121 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha D 2257 2252 0
2013/2014 9 Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 1
2013/2014 8 Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2040 2046 1
2013/2014 5 Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1913 1907 0
2013/2014 4 Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 Gorecki Janusz TJ Hronov 1878 1949 1
2013/2014 1 Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 0
2013/2014 8 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2119 2121 Janda Zdeněk SK Děčín 2123 2136 0
2013/2014 4 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2119 2121 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 1988 1936 1
2012/2013 7 TJ Bohemians Praha B 2135 2138 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2039 2058 0
2010/2011 7 TJ Bohemians Praha 2087 Turner Radek Šakal Kozolupy 2168 ½
2010/2011 2 TJ Bohemians Praha 2087 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2205 1
2009/2010 4 TJ Bohemians Praha B 2143 Koubek Václav SK Viktoria Žižkov A 2087 0
2009/2010 1 TJ Bohemians Praha B 2143 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy A 2177 ½
2008/2009 9 TJ Bohemians Praha"B" 2152 Burda Roman TJ Neratovice 2067 0
2008/2009 8 TJ Bohemians Praha"B" 2152 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 ½
2008/2009 1 TJ Bohemians Praha"B" 2152 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2064 ½
2007/2008 11 Bohemians Praha B Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 1
2005/2006 6 TJ Bohemians Praha B 2136 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2196 0
2004/2005 9 TJ Bohemians B" 2135 Krajíc Karel Marty Baník Most 1981 0
2004/2005 7 TJ Bohemians B" 2135 Soukal Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 ½
2004/2005 4 TJ Bohemians B" 2135 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2195 1
2004/2005 1 TJ Bohemians B" 2135 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 0
2003/2004 3 TJ Bohemians 2143 Šilar Lubomír TJ Synthesia Pard. 2134 0
2003/2004 1 TJ Bohemians 2143 Hrubý Milan Sokol Tábor 2012 0