Hráč Onderek David

Onderek David

User Pic
Jméno: Onderek David
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2207
Elo mezinárodní: 2201
ID: 1413
FIDE ID: 315788
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 11 ŠK PORG A 2188 2196 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice B 2098 2106 ½
2013/2014 6 ŠK PORG A 2188 2196 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 2002 1982 1
2013/2014 1 ŠK PORG A 2188 2196 Pilař Miloslav SK Loko Praha A 2254 2252 ½
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim B 2188 2196 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim B 2188 2196 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 1
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim B 2188 2196 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2326 2327 0
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2188 2196 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2194 2203 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2049 2012 0
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim B 2194 2203 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2081 2076 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim B 2194 2203 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 1
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim B 2194 2203 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 1
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim 2202 2211 Vyskočil Neklan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 0
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2202 2211 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 ½
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "B" 2187 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto "C" 1960 1
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 2187 Vobořil Pavel Rapid Pardubice 2025 1
2010/2011 9 SK Chrudim 2187 Bradáč Roman SK Caissa Trebic B 2050 1
2010/2011 7 SK Chrudim 2187 Čižinský Petr 2222 SK Polabiny B 2180 ½
2010/2011 5 SK Chrudim 2187 Švub Jan Jiskra Usti nad Orlici 2001 1
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2190 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička C"" 2042 1
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2190 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2190 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 1940 1
2009/2010 10 TJ ŠO Chrudim 2190 Pokorný Petr Poštovní spořitelna A"" 2191 ½
2009/2010 8 TJ ŠO Chrudim 2190 Mezera Lukáš QCC České Budějovice 2112 ½
2009/2010 6 TJ ŠO Chrudim 2190 Erban Tomáš TJ Sokol Praha Vršovice 2138 1
2009/2010 4 TJ ŠO Chrudim 2190 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2202 0
2008/2009 9 TJ ŠO Chrudim 2171 Zimák Karel Holdia DP Praha B 2081 ½
2008/2009 7 TJ ŠO Chrudim 2171 Janočko Petr Sokol Plzeň - Letná 2047 1
2008/2009 5 TJ ŠO Chrudim 2171 Jirk Aleš Výstaviště Lysá nad Labem 2142 1
2008/2009 2 TJ ŠO Chrudim 2171 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2184 ½
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2171 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2145 ½
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2171 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2245 ½
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2171 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 ½
2007/2008 11 TJ ŠO Chrudim 2138 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2229 1
2007/2008 6 TJ ŠO Chrudim 2138 Šubrt Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad 2099 1
2007/2008 4 TJ ŠO Chrudim 2138 Česenek Jiří TJ Sokol Zaječice 1958 1
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2134 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2243 ½
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2132 Kořínek Ondřej Slavia Hradec Kr. 2195 ½
2005/2006 11 TJ + DDM Chrudim B 2132 Roušar Zdeněk TJ DDM Hlinsko 2034 ½
2005/2006 8 TJ + DDM Chrudim B 2132 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 ½
2005/2006 5 TJ + DDM Chrudim B 2132 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 1
2005/2006 4 TJ + DDM Chrudim B 2132 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1949 1
2005/2006 3 TJ + DDM Chrudim B 2132 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2054 1
2004/2005 11 ŠO DDM Chrudim 2119 Chura Jan Bohemians "A" 2209 ½
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 2119 Pešout Jan TJ Pankrác "A" 2253 ½
2004/2005 9 ŠO DDM Chrudim 2119 Cichý Miroslav Loko Most 2086 0
2004/2005 7 ŠO DDM Chrudim 2119 Jaček Martin Sokol Vyšehrad "B" 2227 ½
2004/2005 5 ŠO DDM Chrudim 2119 Bujak Michal DA Praha 2188 1
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 2119 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 1949 ½
2004/2005 6 TJ ŠO Chrudim B 2119 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1837 1
2004/2005 4 TJ ŠO Chrudim B 2119 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 1
2004/2005 3 TJ ŠO Chrudim B 2119 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 1
2004/2005 2 TJ ŠO Chrudim B 2119 Hrubeš Pavel SK Žamberk 2130 0
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 2119 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2111 ½
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim 2117 Soural Jan TJ Pankrác 2162 ½
2003/2004 10 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Daniel Martin ŠK Vysoké Mýto 2074 1
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Zeinert Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 1
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1824 1
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Korol Jiří Plzeňka Pardubice 2090 1
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2187 1
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Červený Petr TJ Lanškroun 2043 ½
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 ½
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim B 2117 Just Pavel TJ Synthesia Pardubice C 2023 ½