Hráč Boreš Roman

Boreš Roman

User Pic
Jméno: Boreš Roman
Oddíl: ŠK Česká Lípa
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2125
Elo mezinárodní: 2132
ID: 242
FIDE ID: 303194
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK Česká Lípa 2129 2116 Groh Jiří Desko Liberec "B" 1954 1962 1
2017/2018 5 Č ŠK Česká Lípa 2121 2116 Maršálek Zdeněk ŠK Frýdlant 2224 2214 1
2017/2018 1 Č ŠK Česká Lípa 2135 2127 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 2103 2114 0
2017/2018 11 Č SK Děčín 2134 2116 Ta Van Duy ŠK Teplice 2056 2055 ½
2017/2018 8 B SK Děčín 2130 2116 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2065 ½
2017/2018 6 B SK Děčín 2121 2116 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov 1962 1917 ½
2017/2018 4 B SK Děčín 2129 2116 Mitura Karel TJ Neratovice "C" 2175 2157 ½
2017/2018 2 B SK Děčín 2129 2116 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 2050 2048 ½
2017/2018 1 Č SK Děčín 2135 2127 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2057 2063 ½
2016/2017 9 B ŠK Česká Lípa 2132 2113 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2007 2013 1
2016/2017 8 Č ŠK Česká Lípa 2132 2113 Václavíček Lukáš TJ Slavia Liberec 2047 2030 1
2016/2017 6 Č ŠK Česká Lípa 2132 2113 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 ½
2016/2017 5 B ŠK Česká Lípa 2132 2113 Cakl Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2100 2083 1
2016/2017 4 Č ŠK Česká Lípa 2132 2113 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 ½
2016/2017 2 B ŠK Česká Lípa 2132 2113 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2158 2005 0
2016/2017 1 Č ŠK Česká Lípa 2132 2113 Vltavský Vladimír TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2214 2198 ½
2016/2017 11 Č SK Děčín 2132 2113 Haase Pavel Desko Liberec 1929 1931 ½
2016/2017 9 Č SK Děčín 2132 2113 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2134 2107 1
2016/2017 8 B SK Děčín 2132 2113 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín "D" 2110 2090 ½
2016/2017 7 Č SK Děčín 2132 2113 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 ½
2016/2017 4 B SK Děčín 2132 2113 Kšána Václav CHESS MOST 2050 2064 ½
2016/2017 3 Č SK Děčín 2132 2113 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2214 2198 ½
2016/2017 2 B SK Děčín 2132 2113 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1852 1830 1
2016/2017 1 Č SK Děčín 2132 2113 Bartoš Jan Bartoš Unichess "B" 2176 2175 0
2015/2016 7 B SK Děčín 2132 2113 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 ½
2015/2016 5 B SK Děčín 2132 2113 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 ½
2015/2016 4 Č SK Děčín 2132 2113 Krtouš Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2059 2058 1
2015/2016 3 B SK Děčín 2132 2113 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 ½
2015/2016 1 B SK Děčín 2132 2113 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 1
2015/2016 2 Č 1.Novoborský ŠK C 2132 2113 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa B 2091 2084 ½
2015/2016 10 Č ŠK Česká Lípa 2132 2113 Hejduk Miroslav Desko Liberec "B" 1874 1915 1
2015/2016 9 B ŠK Česká Lípa 2132 2113 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "E" 1881 1896 1
2015/2016 8 Č ŠK Česká Lípa 2132 2113 Nosek Jan ŠK Libštát 1875 2007 1
2015/2016 4 Č ŠK Česká Lípa 2132 2113 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 1
2015/2016 1 B 1.Novoborský ŠK C 2132 2113 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa B 2000 2027 1
2014/2015 10 B SK Děčín 2093 2093 Valenta Petr CHESS MOST "B" 1900 1894 ½
2014/2015 8 B SK Děčín 2093 2093 Drábek Vojtěch NERATOVICE 2156 2147 ½
2014/2015 7 B SK Děčín 2093 2093 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 ½
2014/2015 6 Č SK Děčín 2093 2093 Juřek Josef Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 0
2014/2015 4 Č SK Děčín 2093 2093 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2194 2190 ½
2014/2015 3 B SK Děčín 2093 2093 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 1
2014/2015 2 Č SK Děčín 2093 2093 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2062 2049 ½
2014/2015 1 B SK Děčín 2093 2093 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 0
2014/2015 11 B ŠK Česká Lípa 2093 2093 Bláha Milan ŠK Libštát 2119 2103 ½
2014/2015 10 Č ŠK Česká Lípa 2093 2093 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 ½
2014/2015 8 Č ŠK Česká Lípa 2093 2093 Sýkora Marek ŠK Zikuda Turnov "D" 1873 1985 1
2014/2015 6 Č ŠK Česká Lípa 2093 2093 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 ½
2014/2015 5 Č ŠK Česká Lípa 2093 2093 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2098 2128 ½
2014/2015 3 Č ŠK Česká Lípa 2093 2093 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1935 1948 1
2014/2015 1 Č ŠK Česká Lípa 2093 2093 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 2033 2056 ½
2013/2014 2 Č Šachový klub Česká Lípa 2120 2116 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1742 1
2013/2014 6 B 1. Novoborský ŠK B 2120 2116 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2068 2079 0
2013/2014 10 B 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 Jeníček Emil TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 0
2013/2014 9 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2079 2074 ½
2013/2014 8 B 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2321 2325 0
2013/2014 7 B 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 Sochor Jiří SK Děčín 2277 2267 ½
2013/2014 5 B 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 Gregor Jiří TJ NERATOVICE 2239 2221 0
2013/2014 3 B 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 Vágner Tomáš CHESS MOST 2316 2313 0
2013/2014 1 B 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 Toman Ondřej ŠK Teplice 2080 2057 ½
2012/2013 10 B SK Děčín 2163 2160 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 ½
2012/2013 8 B SK Děčín 2163 2160 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 1
2012/2013 7 Č SK Děčín 2163 2160 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2150 2152 ½
2012/2013 6 B SK Děčín 2163 2160 Balín Kamil Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2054 2045 ½
2012/2013 5 Č SK Děčín 2163 2160 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov “B“ 2177 2176 0
2012/2013 4 B SK Děčín 2163 2160 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 ½
2012/2013 3 Č SK Děčín 2163 2160 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 1
2012/2013 2 B SK Děčín 2163 2160 Kučera Tomáš Káva Longberry Kralupy 2047 2042 1
2012/2013 11 Č 1.Novoborský ŠK "C" 2163 2160 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "C" 2021 2017 1
2012/2013 10 B 1.Novoborský ŠK "C" 2163 2160 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 1
2012/2013 8 B 1.Novoborský ŠK "C" 2163 2160 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1977 2011 1
2012/2013 7 Č 1.Novoborský ŠK "C" 2163 2160 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 1921 1
2012/2013 1 B 1.Novoborský ŠK "C" 2163 2160 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1833 1
2011/2012 10 Č ŠK Česká Lípa 2139 2130 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 1
2011/2012 9 B ŠK Česká Lípa 2139 2130 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2107 2115 1
2011/2012 7 B ŠK Česká Lípa 2139 2130 Kadeřábek Jiří TJ Jiskra Tanvald 2203 2210 ½
2011/2012 3 B ŠK Česká Lípa 2139 2130 Bláha Milan ŠK Libštát 2204 2147 1
2011/2012 2 Č ŠK Česká Lípa 2139 2130 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 2058 2080 1
2011/2012 1 B ŠK Česká Lípa 2139 2130 Malec Jan TJ Desko Liberec "C" 1991 1986 ½
2011/2012 11 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2139 2130 Bargel Martin TJ Neratovice 2162 2146 1
2011/2012 10 B 1. Novoborský ŠK "C" 2139 2130 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2203 2219 ½
2011/2012 8 B 1. Novoborský ŠK "C" 2139 2130 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2117 2110 ½
2011/2012 6 B 1. Novoborský ŠK "C" 2139 2130 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2105 2148 ½
2011/2012 5 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2139 2130 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2099 2114 ½
2011/2012 4 B 1. Novoborský ŠK "C" 2139 2130 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2133 2113 ½
2010/2011 10 Č ŠK Česká Lípa 2143 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2138 0
2010/2011 7 B ŠK Česká Lípa 2143 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1981 ½
2010/2011 5 B ŠK Česká Lípa 2143 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2228 0
2010/2011 4 Č ŠK Česká Lípa 2143 Rigo Imrich TJ PS ZK Semily 1992 1
2010/2011 2 Č ŠK Česká Lípa 2143 Buchcar Tomáš TJ Slávia Liberec 2122 1
2010/2011 1 Č ŠK Česká Lípa 2143 Maryško Leoš ŠK Libštát 1935 ½
2010/2011 11 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2143 Kšána Václav MARTY BANÍK Most 2127 ½
2010/2011 10 B 1. Novoborský ŠK "C" 2143 Kupšovský Václav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2003 1
2010/2011 8 B 1. Novoborský ŠK "C" 2143 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 ½
2010/2011 6 B 1. Novoborský ŠK "C" 2143 Nguyen Dinh Phong ŠK Viamont Teplice 2186 ½
2010/2011 5 B 1. Novoborský ŠK "C" 2143 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2039 1
2010/2011 3 B 1. Novoborský ŠK "C" 2143 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 1
2010/2011 1 B 1. Novoborský ŠK "C" 2143 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1870 ½
2009/2010 11 Č ŠK Česká Lípa 2185 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 1966 ½
2009/2010 3 Č ŠK Česká Lípa 2185 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2056 ½
2009/2010 2 B ŠK Česká Lípa 2185 Zimmermann Rene TJ Krásná Lípa 2044 0
2009/2010 1 Č ŠK Česká Lípa 2185 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 1998 1
2009/2010 10 B 1. Novoborský ŠK C 2185 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1999 ½
2009/2010 9 Č 1. Novoborský ŠK C 2185 Čontoš Václav Karlovarský Tietz A 2106 1
2009/2010 6 B 1. Novoborský ŠK C 2185 Šišák Richard Slovan Jirkov 2060 1
2009/2010 5 B 1. Novoborský ŠK C 2185 Sochor Jiří ŠK Spartak Ústí n.L. 2285 0
2009/2010 4 Č 1. Novoborský ŠK C 2185 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2056 ½
2009/2010 3 B 1. Novoborský ŠK C 2185 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2072 0
2009/2010 2 Č 1. Novoborský ŠK C 2185 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2286 1
2009/2010 1 B 1. Novoborský ŠK C 2185 Kšána Václav MARTY Baník Most 2094 1
2008/2009 11 B 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 1
2008/2009 10 Č 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Rozkovec Hynek ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 1
2008/2009 6 Č 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha"B" 2198 0
2008/2009 5 B 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Hlaváč Rudolf Baník Hexion Sokolov 2068 ½
2008/2009 4 Č 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 1
2008/2009 3 Č 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Mišičko Ján ŠK Kladno"A" 2138 1
2008/2009 2 B 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Krajíc Karel Marty Baník Most 2049 0
2008/2009 1 Č 1.Novoborský ŠK"C" 2170 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2269 ½
2008/2009 8 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2170 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 0
2007/2008 10 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2173 Blaháček Evžen Desko Liberec "A" 2054 ½
2007/2008 8 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2173 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 ½
2007/2008 7 B 1. Novoborský ŠK "C" 2173 Jakubů Milan ŠK Libštát 1905 ½
2007/2008 1 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2173 Ščerba Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1888 1
2007/2008 5 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2173 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2080 1
2007/2008 2 B 1. Novoborský ŠK B"" 2173 Kovář Vojtěch ŠK ČSOB 2234 0
2006/2007 6 Č 1.Novoborský ŠK "C" 2203 Hnát Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1870 1
2006/2007 4 Č 1.Novoborský ŠK "C" 2203 Ďúran Tomáš TJ Zikuda Turnov "B" 2154 0
2006/2007 3 B 1.Novoborský ŠK "C" 2203 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1994 1
2006/2007 9 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2203 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2078 1
2006/2007 8 B 1. Novoborský ŠK B"" 2203 Pokorný Petr ŠK ČSOB 2237 0
2006/2007 5 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2203 Klecker Tadeáš Holdia DP Praha 2037 ½
2006/2007 2 B 1. Novoborský ŠK B"" 2203 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové 2246 ½
2006/2007 1 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2203 Mrkos Miroslav TJ Pankrác 2131 ½
2005/2006 11 Č 1.Novoborský B"" 2207 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA"" 2239 ½
2005/2006 10 B 1.Novoborský B"" 2207 Volf Jaromír ŠK Rakovník 1996 ½
2005/2006 9 Č 1.Novoborský B"" 2207 Pletánek Jan ŠK ČSOBB"" 2226 1
2005/2006 8 B 1.Novoborský B"" 2207 Švarc Roman ŠK Louny 2145 ½
2005/2006 7 Č 1.Novoborský B"" 2207 Jeníček Michal TJ SSZŠ Litvínov 2092 1
2005/2006 5 Č 1.Novoborský B"" 2207 Reitinger Petr Marty Most 2095 1
2005/2006 4 B 1.Novoborský B"" 2207 Cichý Miroslav TJ Loko MostA"" 2096 ½
2005/2006 3 Č 1.Novoborský B"" 2207 Lorenc Tomáš KŠT K.VaryA"" 2125 ½
2005/2006 2 B 1.Novoborský B"" 2207 Chochol Libor ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2137 ½
2005/2006 1 Č 1.Novoborský B"" 2207 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 2130 0
2004/2005 10 Č 1.Novoborský ŠKA" 2140 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice A 2028 ½
2004/2005 9 Č 1.Novoborský ŠKA" 2140 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA" 2072 1
2004/2005 8 B 1.Novoborský ŠKA" 2140 Framberk Jan Caissa Úholičky 2106 1
2004/2005 7 Č 1.Novoborský ŠKA" 2140 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1935 1
2004/2005 6 B 1.Novoborský ŠKA" 2140 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 ½
2004/2005 5 Č 1.Novoborský ŠKA" 2140 Drahorád Daniel TJ Bohemians B" 2024 1
2004/2005 4 B 1.Novoborský ŠKA" 2140 Viták Pavel TJ PankrácB" 2194 1
2004/2005 3 Č 1.Novoborský ŠKA" 2140 Krajíc Karel Marty Baník Most 1981 1
2004/2005 2 B 1.Novoborský ŠKA" 2140 Bargel Martin Neratovice Nazguls 2136 ½
2004/2005 1 Č 1.Novoborský ŠKA" 2140 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2157 ½
2004/2005 8 Č ŠK Česká Lípa 2140 Bém Miloslav Jiskra Tanvald 1853 1
2003/2004 11 B ŠK Čes.LípaA" 2220 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2222 ½
2003/2004 10 Č ŠK Čes.LípaA" 2220 Mrňa Vladimír ŠK SmíchovA" 2136 ½
2003/2004 9 B ŠK Čes.LípaA" 2220 Dvořák Jan Sokol KobylisyA" 2247 0
2003/2004 8 Č ŠK Čes.LípaA" 2220 Paganik Pavel Marty Baník Most 2219 0
2003/2004 7 B ŠK Čes.LípaA" 2220 Černík Lukáš TJ Spol.Neratovice 2171 0
2003/2004 5 B ŠK Čes.LípaA" 2220 Maláč Petr Sok.Emer.Ml.BolB" 2041 1
2003/2004 4 Č ŠK Čes.LípaA" 2220 Petr Jan TJ Pankrác B" 2206 0
2003/2004 3 B ŠK Čes.LípaA" 2220 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2300 ½
2003/2004 2 Č ŠK Čes.LípaA" 2220 Horák Michal TJ Loko MostA" 2316 0
2003/2004 1 Č ŠK Čes.LípaA" 2220 Trapl Jindřich Bonex TepliceA" 2392 0