Hráč Pivoňka Michael

Pivoňka Michael

User Pic
Jméno: Pivoňka Michael
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1766
ID: 34490
FIDE ID: 364142
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Smíchov B 1766 1804 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2178 2175 0
2018/2019 8 ŠK Smíchov B 1766 1804 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1951 2006 ½
2018/2019 6 ŠK Smíchov B 1766 1804 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 "A" 2146 2114 0
2018/2019 5 ŠK Smíchov B 1766 1804 Hadrava Jaroslav Unichess E 1937 1911 1
2018/2019 4 ŠK Smíchov B 1766 1804 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad H 1867 1868 1
2018/2019 3 ŠK Smíchov B 1766 1804 Rožumberský Adolf TJ Bohemians Praha G 0 1839 1
2018/2019 2 ŠK Smíchov B 1766 1804 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace B 1984 2024 ½
2018/2019 1 ŠK Smíchov B 1766 1804 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha D - EA Hotels 2239 0 0
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov A 1766 1804 Gorbunov Artemiy ŠK Aurora 1796 1794 ½
2017/2018 3 ŠK Praha - Smíchov B 1766 1804 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1852 1813 0
2017/2018 7 ŠK Praha-Smíchov 1770 1782 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 1973 1971 0
2017/2018 4 ŠK Praha-Smíchov 1765 1782 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1859 1898 0
2015/2016 11 ŠK Smíchov C 1692 1746 Malá Anna Sokol Praha-Kobylisy E 1886 1922 0
2015/2016 10 ŠK Smíchov C 1692 1746 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha E 1908 1935 1
2015/2016 7 ŠK Smíchov C 1692 1746 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 0
2015/2016 6 ŠK Smíchov C 1692 1746 Hála Martin TJ Praga Praha B 1902 1908 0
2015/2016 5 ŠK Smíchov C 1692 1746 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác F 2165 2150 0
2015/2016 4 ŠK Smíchov C 1692 1746 Kouba Libor Unichess F 1865 1872 0
2015/2016 2 ŠK Smíchov C 1692 1746 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha E 1885 ½
2015/2016 1 ŠK Smíchov C 1692 1746 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2013 1992 0
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov B 1692 1746 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha D 1702 1
2015/2016 10 ŠK Praha - Smíchov B 1692 1746 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1888 1891 ½
2015/2016 5 ŠK Praha - Smíchov B 1692 1746 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 0
2015/2016 2 ŠK Praha - Smíchov B 1692 1746 Doležel Jan ŠK Bohnice B 1603 1
2014/2015 7 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 0
2014/2015 6 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 ½
2014/2015 5 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 1
2014/2015 4 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 ½
2014/2015 2 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Viták Jiří Desko Liberec 1655 1777 1
2014/2015 1 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Vít Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1674 1
2014/2015 8 ŠK Smíchov C 1690 1771 Brabec Jaroslav Sokol Vršovice F 1617 1
2014/2015 3 ŠK Smíchov C 1690 1771 Lienert Kamil TJ Pankrác G 1540 1
2014/2015 1 ŠK Smíchov C 1690 1771 Schmidt Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1593 0
2014/2015 10 ŠK Smíchov B 1690 1771 Jarrah Kamal GROP C 2044 2054 1
2014/2015 9 ŠK Smíchov B 1690 1771 Kaprálek Martin DDM Praha 6 B 1673 ½
2014/2015 8 ŠK Smíchov B 1690 1771 Kindl Dobroslav SK Rapid Praha A 1703 1
2014/2015 6 ŠK Smíchov B 1690 1771 Istel Oldřich TJ Praga Praha D 1724 1726 1
2014/2015 2 ŠK Smíchov B 1690 1771 Pecina Ondřej Unichess ČSOB F 1813 ½
2014/2015 3 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Viták Jiří Desko Liberec 1655 1777 1
2014/2015 2 Sokol Buštěhrad 1690 1771 Vít Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1674 1
2013/2014 9 ŠK Smíchov D 1556 1682 Kobr Vladimír TJ Praga Praha G 1538 1
2013/2014 8 ŠK Smíchov D 1556 1682 Havrdová Lenka Bohemians Praha F 1871 1864 1
2013/2014 5 ŠK Smíchov D 1556 1682 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha F 1529 1539 ½
2013/2014 4 ŠK Smíchov D 1556 1682 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1781 1
2013/2014 3 ŠK Smíchov D 1556 1682 Inquort Vít ŠK Sokol Vyšehrad H 1562 1
2013/2014 9 ŠK Smíchov C 1556 1682 Černý Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1602 1
2013/2014 4 ŠK Smíchov C 1556 1682 Lavrinčík Radek ŠK Mahrla Praha C 1343 ½
2013/2014 2 ŠK Smíchov C 1556 1682 Šmíd Petr Sokol Praha-Kobylisy E 1302 1
2013/2014 11 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Hons Tomáš ŠK Teplice 1412 ½
2013/2014 10 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Zahradník Aleš ŠK Spartak Ústí n.L. 1387 ½
2013/2014 9 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Hanzlík Tomáš CHESS Most B 1622 1616 ½
2013/2014 8 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Balek Filip Sokol Buštěhrad B 1597 1522 1
2013/2014 7 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1572 1727 ½
2013/2014 6 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Běl Jiří SŠK HeřNýř 1256 1
2013/2014 5 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Simet Martin TJ Sokol Domažlice 1757 1772 0
2013/2014 4 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Bělík Jan ŠK Slavoj Litoměřice 1658 1
2013/2014 3 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Kopáček Lukáš CHESS Most C 1250 1
2013/2014 2 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Lipták Zdeněk ŠK Spartak Chodov 1634 1635 1
2013/2014 1 ŠK Praha Smíchov 1556 1682 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1596 1432 ½
2012/2013 11 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Turková Hana TJ Slavoj Litoměřice 1100 1
2012/2013 10 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Krutský Martin ŠK Teplice 1717 1773 ½
2012/2013 9 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Kuchař Tomáš Chess Most B 1711 1702 0
2012/2013 8 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Pelnář Jan TJ Sokol Domažlice 1354 1
2012/2013 7 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Trejbal Jan ŠK Líně 1333 ½
2012/2013 6 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Veselý Libor ŠK Kralupy 1446 1
2012/2013 5 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad 1655 1493 0
2012/2013 4 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Hollan Martin SK OAZA Praha 1726 1897 0
2012/2013 3 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Fryček David Chess Most C 1561 0
2012/2013 2 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Brunová Blanka ŠK Tachov 1487 ½
2012/2013 1 ŠK Praha Smíchov 1547 1674 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov 1322 0
2011/2012 11 ŠK Praha-Smíchov 1413 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kn. 1789 1789 1
2011/2012 10 ŠK Praha-Smíchov 1413 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 0
2011/2012 9 ŠK Praha-Smíchov 1413 John Petr TJ a DDM Lanškroun 1634 ½
2011/2012 8 ŠK Praha-Smíchov 1413 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1307 0
2011/2012 7 ŠK Praha-Smíchov 1413 Novák Jan Desko Liberec B 1516 0
2011/2012 5 ŠK Praha-Smíchov 1413 Pařízek Vojtěch TJ Sokol Praha-Kobylisy 1667 1683 0
2011/2012 4 ŠK Praha-Smíchov 1413 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1503 0
2011/2012 3 ŠK Praha-Smíchov 1413 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1468 0
2011/2012 2 ŠK Praha-Smíchov 1413 Zolman Pavel Jiskra RMSK N. Bydžov 1492 0
2011/2012 1 ŠK Praha-Smíchov 1413 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1719 1674 0
2010/2011 11 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Suchomelová Simona Jiskra Havlíčkův Brod 1510 1
2010/2011 10 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Krčil Tomáš PROTECT.CZ Humpolec 1291 1
2010/2011 9 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Široký Richard ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1308 ½
2010/2011 8 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Vyterna Miroslav Spartak Vlašim B 1483 ½
2010/2011 7 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Lužíková Nicola Klub šachistů Říčany 1925 A 1845 0
2010/2011 6 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Müllerová Kateřina Klub šachistů Říčany 1925 B 1333 ½
2010/2011 5 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Abelyan Murad TJ Bohemians Praha A 1822 0
2010/2011 4 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1250 ½
2010/2011 3 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1507 0
2010/2011 2 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Nuc Kryštof QCC České Budějovice 1459 0
2010/2011 1 ŠK Praha - Smíchov A 1392 Jandl Vojtěch ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1605 ½
2009/2010 11 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1422 0
2009/2010 10 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1100 1
2009/2010 9 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1623 0
2009/2010 8 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno A 1628 0
2009/2010 6 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Boček Lukáš Biomedica Říčany A 1354 0
2009/2010 5 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Luxemburk Jan Biomedica Říčany B 1264 0
2009/2010 4 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Jelínek Lukáš Spartak Vlašim B 1527 0
2009/2010 3 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Vojtěšek Jan TJ Bohemians Praha 1372 0
2009/2010 2 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Creweová Nicole Jiskra Humpolec 1250 0
2009/2010 1 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Suchomelová Simona Jiskra Havlíčkův Brod 1250 0
2008/2009 11 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Žahour Daniel ŠO DKV České Budějovice 1100 1
2008/2009 10 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Knotek Petr ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 9 ŠK Smíchov - Praha A 1000 Šperková Kristýna ŠK Duras BVK Brno A 1250 0