Hráč Hruška Tomáš

Hruška Tomáš

User Pic
Jméno: Hruška Tomáš
Oddíl: CAISSA Roztoky
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1961
Elo mezinárodní: 1956
ID: 462
FIDE ID: 327212
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 2 Caissa Roztoky A 1956 1961 Novák Vítězslav ŠK Kralupy A 1978 1957 ½
2017/2018 1 Caissa Roztoky A 1972 1973 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1991 1983 ½
2017/2018 3 Caissa Roztoky B 1956 1961 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda A 2013 2018 0
2017/2018 1 Caissa Roztoky B 1972 1973 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2071 2048 0
2016/2017 11 Caissa Úholičky B 1963 1984 Burda Roman TJ Neratovice C 2061 2059 ½
2016/2017 10 Caissa Úholičky B 1963 1984 Horký Pavel TJ Neratovice D 1949 1981 1
2016/2017 8 Caissa Úholičky B 1963 1984 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 0
2016/2017 7 Caissa Úholičky B 1963 1984 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 ½
2016/2017 5 Caissa Úholičky B 1963 1984 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1714 1744 ½
2016/2017 4 Caissa Úholičky B 1963 1984 Jerman Richard Český Lev Kolešovice A 2095 2125 ½
2016/2017 3 Caissa Úholičky B 1963 1984 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2122 2143 0
2016/2017 2 Caissa Úholičky B 1963 1984 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 ½
2015/2016 4 TJ Bohemians Praha D 1976 1984 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov B 1985 1969 ½
2015/2016 11 Caissa Úholičky 1963 1984 Strejc Josef Šachový klub Příbram Baník 2144 2143 1
2015/2016 8 Caissa Úholičky 1963 1984 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice 1943 1906 0
2015/2016 7 Caissa Úholičky 1963 1984 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 ½
2015/2016 5 Caissa Úholičky 1963 1984 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 1
2015/2016 4 Caissa Úholičky 1963 1984 Boháč Pavel ŠK Řevnice 1731 1734 ½
2015/2016 3 Caissa Úholičky 1963 1984 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1900 1920 1
2015/2016 2 Caissa Úholičky 1963 1984 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2019 1995 ½
2015/2016 1 Caissa Úholičky 1963 1984 Prášek Vladimír Šachový klub Zdice 1891 1871 ½
2015/2016 10 Caissa Úholičky B 1963 1984 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1934 1928 ½
2015/2016 8 Caissa Úholičky B 1963 1984 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 0
2015/2016 6 Caissa Úholičky B 1963 1984 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 1
2015/2016 4 Caissa Úholičky B 1963 1984 Baran Peter TJ Neratovice C 2023 2035 0
2015/2016 3 Caissa Úholičky B 1963 1984 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2054 2034 0
2015/2016 2 Caissa Úholičky B 1963 1984 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 0
2014/2015 11 Caissa Úholičky B 2041 2044 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2091 2124 ½
2014/2015 10 Caissa Úholičky B 2041 2044 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1983 1964 ½
2014/2015 9 Caissa Úholičky B 2041 2044 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 2030 2043 ½
2014/2015 8 Caissa Úholičky B 2041 2044 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2113 2111 0
2014/2015 6 Caissa Úholičky B 2041 2044 Macků Emil KŠ Říčany 1925 E 1973 1970 1
2014/2015 5 Caissa Úholičky B 2041 2044 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1829 1860 0
2014/2015 4 Caissa Úholičky B 2041 2044 Sladovník Tomáš ŠK Zdice A 2010 1961 1
2014/2015 3 Caissa Úholičky B 2041 2044 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1838 1906 ½
2014/2015 2 Caissa Úholičky B 2041 2044 Doležal Vít TJ Neratovice C 2031 2025 ½
2014/2015 1 Caissa Úholičky B 2041 2044 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2050 2094 ½
2014/2015 8 Bohemians Praha D 2041 2044 Růžička Aleš TJ Praga Praha B 2044 2047 ½
2014/2015 4 Bohemians Praha D 2041 2044 Pospíšil Evžen Sokol Vršovice C 2090 2098 0
2014/2015 2 Bohemians Praha D 2041 2044 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2129 2128 0
2014/2015 1 Bohemians Praha D 2041 2044 Strnad Václav SK OAZA Praha C 2157 2139 0
2014/2015 11 Caissa Úholičky 2041 2044 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2112 ½
2014/2015 10 Caissa Úholičky 2041 2044 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2058 2067 0
2014/2015 7 Caissa Úholičky 2041 2044 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2009 2004 0
2014/2015 5 Caissa Úholičky 2041 2044 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2060 2103 ½
2014/2015 3 Caissa Úholičky 2041 2044 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 0
2014/2015 2 Caissa Úholičky 2041 2044 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1932 1934 1
2014/2015 1 Caissa Úholičky 2041 2044 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 ½
2013/2014 11 Bohemians Praha C 2032 2036 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2138 2132 ½
2013/2014 10 Bohemians Praha C 2032 2036 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2128 2134 ½
2013/2014 8 Bohemians Praha C 2032 2036 Pilař Miloslav SK Loko Praha A 2254 2252 ½
2013/2014 7 Bohemians Praha C 2032 2036 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 ½
2013/2014 6 Bohemians Praha C 2032 2036 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 ½
2013/2014 4 Bohemians Praha C 2032 2036 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 0
2013/2014 2 Bohemians Praha C 2032 2036 Němec Jan DDM Praha 6 A 2030 2019 ½
2013/2014 1 Bohemians Praha C 2032 2036 Daniel Martin Bohemians Praha D 2093 2082 ½
2013/2014 11 Caissa Úholičky 2032 2036 Burda Roman TJ Neratovice B 2116 2107 1
2013/2014 10 Caissa Úholičky 2032 2036 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1866 1890 ½
2013/2014 9 Caissa Úholičky 2032 2036 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1970 0
2013/2014 8 Caissa Úholičky 2032 2036 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Černými lesy 1869 1880 ½
2013/2014 7 Caissa Úholičky 2032 2036 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2089 2080 0
2013/2014 6 Caissa Úholičky 2032 2036 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1966 1942 ½
2013/2014 5 Caissa Úholičky 2032 2036 Hinz František Šachový klub Rakovník 1909 1917 1
2013/2014 3 Caissa Úholičky 2032 2036 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2049 2050 1
2013/2014 2 Caissa Úholičky 2032 2036 Makeš Martin Dolní Kralovice 2079 2046 1
2013/2014 1 Caissa Úholičky 2032 2036 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2011 2023 0
2012/2013 11 Caissa Úholičky 2060 2066 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1878 1907 1
2012/2013 9 Caissa Úholičky 2060 2066 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 ½
2012/2013 5 Caissa Úholičky 2060 2066 Burda Roman Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2123 0
2012/2013 3 Caissa Úholičky 2060 2066 Gernert Otakar TJ Sokol Struhařov 2084 2085 0
2012/2013 2 Caissa Úholičky 2060 2066 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 1893 1861 0
2012/2013 1 Caissa Úholičky 2060 2066 Beneš Petr Sokol Kolín A 2114 2127 0
2011/2012 10 Caissa Úholičky 2026 2039 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 ½
2011/2012 9 Caissa Úholičky 2026 2039 Horníček Jiří TJ Sokol Nymburk 2121 2098 1
2011/2012 8 Caissa Úholičky 2026 2039 Stluka František SK Pyrit Příbram 2089 2069 ½
2011/2012 7 Caissa Úholičky 2026 2039 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 1
2011/2012 6 Caissa Úholičky 2026 2039 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2015 1972 1
2011/2012 5 Caissa Úholičky 2026 2039 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 ½
2011/2012 3 Caissa Úholičky 2026 2039 Müller Jan Šachový klub Rakovník 1880 ½
2011/2012 2 Caissa Úholičky 2026 2039 Macek Kamil TJ Bohemia Poděbrady 2006 1981 1
2011/2012 1 Caissa Úholičky 2026 2039 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2026 2012 ½
2010/2011 11 Caissa Úholičky 2040 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 1905 1
2010/2011 8 Caissa Úholičky 2040 Kovář Karel JAWA Brodce 2058 0
2010/2011 7 Caissa Úholičky 2040 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2010 0
2010/2011 6 Caissa Úholičky 2040 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2087 0
2010/2011 3 Caissa Úholičky 2040 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem C 2049 0
2010/2011 2 Caissa Úholičky 2040 Štolba Miloš Sokol Kolín B 2112 0
2010/2011 1 Caissa Úholičky 2040 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 ½
2009/2010 11 Caissa Úholičky 2089 Štursa Jan Kralupy n.Vltavou A 2127 0
2009/2010 10 Caissa Úholičky 2089 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2096 0
2009/2010 9 Caissa Úholičky 2089 Matějovský Ondřej TRW autoel. Vlašim 2042 0
2009/2010 8 Caissa Úholičky 2089 Grečný Karol Sokol Struhařov 2007 ½
2009/2010 7 Caissa Úholičky 2089 Jerman Richard ŠK Kladno B 2147 ½
2009/2010 6 Caissa Úholičky 2089 Procházka Petr JAWA Brodce 1964 1
2009/2010 5 Caissa Úholičky 2089 Konvalinka Vladislav Kralupy n.Vltavou B 1873 1
2009/2010 4 Caissa Úholičky 2089 Pospěch Roman Biomedica Říčany C 1954 ½
2009/2010 2 Caissa Úholičky 2089 Al Masani Abdul Sokol Hostivice 1983 0
2009/2010 1 Caissa Úholičky 2089 Grulich Jiří Rakovník 2032 1
2008/2009 11 Caissa Úholičky 2088 Kozlovský Libor Rakovník 1994 ½
2008/2009 10 Caissa Úholičky 2088 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany B 2084 1
2008/2009 9 Caissa Úholičky 2088 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2115 ½
2008/2009 2 Caissa Úholičky 2088 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2248 ½
2008/2009 1 Caissa Úholičky 2088 Hostička František Spartak Žebrák 2180 0
2007/2008 11 Caissa Úholičky 2068 Trmal Jaroslav Alva Příbram B 2245 0
2007/2008 10 Caissa Úholičky 2068 Nosek Filip Sokol Struhařov 2009 1
2007/2008 9 Caissa Úholičky 2068 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 0
2007/2008 7 Caissa Úholičky 2068 Zdeněk Petr MONTAKO Kralupy n.V. B 2111 0
2006/2007 11 Caissa Úholičky A 2084 Plíva Vojtěch ŠK Kladno "A" 2052 ½
2006/2007 10 Caissa Úholičky A 2084 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1947 ½
2006/2007 9 Caissa Úholičky A 2084 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2116 ½
2006/2007 8 Caissa Úholičky A 2084 Doležel Radovan ŠK Alva Pb Příbram - B 2078 0
2006/2007 7 Caissa Úholičky A 2084 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2142 0
2006/2007 6 Caissa Úholičky A 2084 Hadžala Daniel TJ Spartak Žebrák A 2141 0
2006/2007 4 Caissa Úholičky A 2084 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 ½
2006/2007 3 Caissa Úholičky A 2084 Jandourek Lukáš Sokol Tišice "A" 2249 0
2006/2007 2 Caissa Úholičky A 2084 Maláč Petr Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2095 1
2006/2007 1 Caissa Úholičky A 2084 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou A 2176 1
2005/2006 11 Caissa Úholičky A 2118 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad J. 2152 1
2005/2006 10 Caissa Úholičky A 2118 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1955 ½
2005/2006 8 Caissa Úholičky A 2118 Crha Pavel S.E. Ml.Boleslav B 2175 ½
2005/2006 7 Caissa Úholičky A 2118 Černík Lukáš NeratoviceVyvolení 2180 ½
2005/2006 5 Caissa Úholičky A 2118 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1876 ½
2005/2006 4 Caissa Úholičky A 2118 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 0
2005/2006 3 Caissa Úholičky A 2118 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1915 1
2005/2006 2 Caissa Úholičky A 2118 Žáček Zdeněk TJ Auto Škoda MB A 2072 ½
2005/2006 1 Caissa Úholičky A 2118 Jarrah Kamal ŠK Kralupy n.Vlt.A 2019 0
2004/2005 11 Caissa Úholičky 2083 Purnoch Josef Neratovice Nazguls 2180 0
2004/2005 10 Caissa Úholičky 2083 Hlaváč Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 0
2004/2005 9 Caissa Úholičky 2083 Vozka Pavel ŠK ČSOBB" 2231 1
2004/2005 8 Caissa Úholičky 2083 Vaculík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2252 0
2004/2005 7 Caissa Úholičky 2083 Valeš Václav SK Demas DěčínA" 2194 1
2004/2005 6 Caissa Úholičky 2083 Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice A 2183 0
2004/2005 5 Caissa Úholičky 2083 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa 2109 1
2004/2005 4 Caissa Úholičky 2083 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2174 ½
2004/2005 3 Caissa Úholičky 2083 Pokorný Milan TJ Bohemians B" 2202 0
2004/2005 2 Caissa Úholičky 2083 Petr Jan TJ PankrácB" 2196 0
2004/2005 1 Caissa Úholičky 2083 Kameník Martin Marty Baník Most 2040 1
2003/2004 11 Caissa Uholicky 2113 Burda Roman Spol. Neratovice B 2200 1
2003/2004 10 Caissa Uholicky 2113 Kraisl Vlastimil TJ CeSTV Jince 1741 1
2003/2004 9 Caissa Uholicky 2113 Fejtek Petr SK Kladno C 1952 ½
2003/2004 8 Caissa Uholicky 2113 Rujder Roman TJ Loko Beroun 1985 1
2003/2004 6 Caissa Uholicky 2113 Jeřábek Jindřich AS Mlada Boleslav 2017 ½
2003/2004 5 Caissa Uholicky 2113 Plíva Vojtěch SK Rakovnik 2042 ½
2003/2004 4 Caissa Uholicky 2113 Pechoč Bohumil Alva Pb Pribram B 2007 0
2003/2004 3 Caissa Uholicky 2113 Šnajdr Tomáš SK Kladno B 2026 ½
2003/2004 2 Caissa Uholicky 2113 Rynt Pavel Easy Engl. Kralupy 2108 1
2003/2004 1 Caissa Uholicky 2113 Kučera Tomáš SK Mělník 1885 2035 0