Hráč Valíčková Martina

Valíčková Martina

User Pic
Jméno: Valíčková Martina
Oddíl: TŽ Třinec
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1974
Elo mezinárodní: 1909
ID: 12319
FIDE ID: 320447
Rok narození: 1986
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 DDM Praha 6 A 1919 1981 Hejsek Lukáš TJ Bohemians C 1958 1927 0 soutěž
2019/2020 9 DDM Praha 6 A 1919 1981 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 ½ soutěž
2019/2020 8 DDM Praha 6 A 1919 1981 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 1 soutěž
2019/2020 7 DDM Praha 6 A 1919 1981 Matějka Petr TJ Bohemians B 2052 2041 ½ soutěž
2019/2020 6 DDM Praha 6 A 1919 1981 Vičar Petr TJ Pankrác D 2088 2094 0 soutěž
2019/2020 4 DDM Praha 6 A 1919 1981 Kičmer Libor GROP - B 2012 2050 0 soutěž
2019/2020 1 DDM Praha 6 A 1919 1981 Šplíchal Petr Unichess D 1906 1914 0 soutěž
2019/2020 9 Unichess Ž 1919 1981 Rada Miroslav Unichess E 1910 1919 ½ soutěž
2019/2020 7 Unichess Ž 1919 1981 Dušek Richard SK Rapid Praha 1805 1846 1 soutěž
2019/2020 6 Unichess Ž 1919 1981 Mihál Sergej GROP - E 1870 1906 ½ soutěž
2019/2020 5 Unichess Ž 1919 1981 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 1952 1978 1 soutěž
2019/2020 4 Unichess Ž 1919 1981 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace A 1751 1793 0 soutěž
2019/2020 2 Unichess Ž 1919 1981 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 A 0 1885 1 soutěž
2019/2020 1 Unichess Ž 1919 1981 Profant Tibor LISA A 2167 0 ½ soutěž
2019/2020 3 TŽ Třinec "B" 1928 1989 Chliapas Nikos Labortech Ostrava "B" 1962 1952 0 soutěž
2018/2019 13 DDM Praha 6 A 1922 1954 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2114 2107 0 soutěž
2018/2019 11 DDM Praha 6 A 1922 1954 Neuman Zákoucká Adéla ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 ½ soutěž
2018/2019 8 DDM Praha 6 A 1922 1954 Růžička Zdeněk ŠK Loko Praha A 2194 2191 1 soutěž
2018/2019 6 DDM Praha 6 A 1922 1954 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2016 2052 ½ soutěž
2018/2019 5 DDM Praha 6 A 1922 1954 Postupa Pavel GROP - B 2218 2212 0 soutěž
2018/2019 1 DDM Praha 6 A 1922 1954 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2082 2095 0 soutěž
2018/2019 11 Unichess Ž 1922 1954 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1873 1858 1 soutěž
2018/2019 9 Unichess Ž 1922 1954 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha C - VŠFS 2194 2198 ½ soutěž
2018/2019 7 Unichess Ž 1922 1954 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1790 1798 1 soutěž
2018/2019 5 Unichess Ž 1922 1954 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 1 soutěž
2018/2019 4 Unichess Ž 1922 1954 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha F 1802 1797 1 soutěž
2018/2019 3 Unichess Ž 1922 1954 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 2116 2046 ½ soutěž
2018/2019 2 Unichess Ž 1922 1954 Steiner Juraj Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 1 soutěž
2018/2019 1 Unichess Ž 1922 1954 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1855 ½ soutěž
2018/2019 4 TŽ Třinec "B" 1931 1962 Chliapas Nikos Labortech Ostrava "B" 1955 1946 0 soutěž
2018/2019 2 TŽ Třinec "B" 1931 1962 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1928 1973 ½ soutěž
2017/2018 11 DDM Praha 6 A 1940 1974 Hála Martin TJ Pankrác C 2083 2080 ½ soutěž
2017/2018 10 DDM Praha 6 A 1940 1974 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2114 2131 ½ soutěž
2017/2018 7 DDM Praha 6 A 1940 1974 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2149 2164 0 soutěž
2017/2018 6 DDM Praha 6 A 1940 1974 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad C 2318 0 ½ soutěž
2017/2018 3 DDM Praha 6 A 1940 1974 Vičar Petr TJ Pankrác D 2140 2131 0 soutěž
2017/2018 1 DDM Praha 6 A 1940 1974 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2088 2093 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Ostrov 1940 1974 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz C 1895 1825 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Ostrov 1940 1974 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role A 1881 1891 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Ostrov 1940 1974 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov 1872 1903 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Ostrov 1940 1974 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1913 1912 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Ostrov 1942 1978 Hlaváč František Baník Habartov A 1926 1925 ½ soutěž
2017/2018 11 TŽ Třinec "B" 1979 1993 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1686 1724 ½ soutěž
2017/2018 7 TŽ Třinec "B" 1979 1993 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 1956 1963 ½ soutěž
2016/2017 10 Unichess Ž 1979 1993 Veselský Michal USK Praha A 2048 2083 0 soutěž
2016/2017 9 Unichess Ž 1979 1993 Šmíd Radek ŠO Praga Praha B 1904 1897 ½ soutěž
2016/2017 8 Unichess Ž 1979 1993 Movsesian Julia ŠK Aurora 2328 2327 ½ soutěž
2016/2017 7 Unichess Ž 1979 1993 Bicek Richard ŠK DP Praha - EA Hotels I 2033 2043 1 soutěž
2016/2017 5 Unichess Ž 1979 1993 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2006 1983 ½ soutěž
2016/2017 4 Unichess Ž 1979 1993 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 ½ soutěž
2016/2017 3 Unichess Ž 1979 1993 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác F 2167 2150 ½ soutěž
2016/2017 2 Unichess Ž 1979 1993 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 ½ soutěž
2016/2017 1 Unichess Ž 1979 1993 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2142 2090 0 soutěž
2016/2017 11 DDM Praha 6 A 1979 1993 Šplíchal Petr Unichess C 1964 1980 ½ soutěž
2016/2017 8 DDM Praha 6 A 1979 1993 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1638 1724 1 soutěž
2015/2016 11 DDM Praha 6 A 1979 1993 TJ Praga Praha A 1 soutěž
2015/2016 10 DDM Praha 6 A 1979 1993 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 0 soutěž
2015/2016 9 DDM Praha 6 A 1979 1993 Spurný Ondřej GROP B 2079 2098 0 soutěž
2015/2016 7 DDM Praha 6 A 1979 1993 Daniel Martin TJ Bohemians Praha B 2049 2065 0 soutěž
2015/2016 6 DDM Praha 6 A 1979 1993 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2025 2022 ½ soutěž
2015/2016 5 DDM Praha 6 A 1979 1993 Janda Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2209 2225 ½ soutěž
2015/2016 4 DDM Praha 6 A 1979 1993 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy C 1828 1920 0 soutěž
2015/2016 2 DDM Praha 6 A 1979 1993 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha C 1837 1826 ½ soutěž
2015/2016 1 DDM Praha 6 A 1979 1993 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha A 2098 2102 ½ soutěž
2015/2016 9 Unichess Ž 1979 1993 Veselský Michal USK Praha B 2048 2083 1 soutěž
2015/2016 8 Unichess Ž 1979 1993 Fryš Jiří Šachový klub Praha 4 C 1506 1 soutěž
2015/2016 7 Unichess Ž 1979 1993 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 ½ soutěž
2015/2016 6 Unichess Ž 1979 1993 Plesnivý Martin SK OAZA Praha H 1775 1747 ½ soutěž
2015/2016 5 Unichess Ž 1979 1993 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice E 1814 1796 ½ soutěž
2015/2016 3 Unichess Ž 1979 1993 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1815 1 soutěž
2015/2016 2 Unichess Ž 1979 1993 Novák Václav ŠK Loko Praha C 2049 2043 1 soutěž
2015/2016 11 TŽ Třinec "B" 1979 1993 Matějka Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2220 2206 0 soutěž
2015/2016 9 TŽ Třinec "B" 1979 1993 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2041 2046 0 soutěž
2015/2016 3 TŽ Třinec "B" 1979 1993 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2129 2144 0 soutěž
2014/2015 11 DDM Praha 6 A 2026 2027 Matějka Petr Bohemians Praha C 2057 2056 ½ soutěž
2014/2015 10 DDM Praha 6 A 2026 2027 Postupa Martin GROP B 2060 2058 0 soutěž
2014/2015 9 DDM Praha 6 A 2026 2027 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad C 2058 2072 ½ soutěž
2014/2015 8 DDM Praha 6 A 2026 2027 Rozkovec Hynek SK Loko Praha A 2045 2028 ½ soutěž
2014/2015 7 DDM Praha 6 A 2026 2027 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2001 1982 0 soutěž
2014/2015 6 DDM Praha 6 A 2026 2027 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2054 2062 ½ soutěž
2014/2015 4 DDM Praha 6 A 2026 2027 Gáj Miloš Unichess ČSOB D 2017 2028 ½ soutěž
2014/2015 2 DDM Praha 6 A 2026 2027 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2198 2189 0 soutěž
2014/2015 11 TŽ Třinec "B" 2026 2027 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov "B" 2091 2093 ½ soutěž
2014/2015 9 TŽ Třinec "B" 2026 2027 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2006 1992 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Tachov 2026 2027 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2096 2111 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Tachov 2026 2027 Volf Jaromír ŠK Kladno 2058 2067 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Tachov 2026 2027 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Tachov 2026 2027 Petras Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 ½ soutěž
2013/2014 11 DDM Praha 6 A 2038 2039 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2128 2134 1 soutěž
2013/2014 10 DDM Praha 6 A 2038 2039 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2096 2055 0 soutěž
2013/2014 9 DDM Praha 6 A 2038 2039 Holub Jan SK Loko Praha A 2026 2025 1 soutěž
2013/2014 8 DDM Praha 6 A 2038 2039 Kukačka Martin Sokol Praha-Vršovice B 2005 2008 1 soutěž
2013/2014 7 DDM Praha 6 A 2038 2039 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 0 soutěž
2013/2014 5 DDM Praha 6 A 2038 2039 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2072 2120 0 soutěž
2013/2014 4 DDM Praha 6 A 2038 2039 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2125 2135 ½ soutěž
2013/2014 3 DDM Praha 6 A 2038 2039 Lampíř Tomáš Bohemians Praha D 2054 2077 ½ soutěž
2013/2014 1 DDM Praha 6 A 2038 2039 Hinz František Holdia DP Praha C 1909 1917 0 soutěž
2013/2014 9 TŽ Třinec "B" 2038 2039 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "B" 1931 2004 ½ soutěž
2013/2014 3 TŽ Třinec "B" 2038 2039 Strašil Pavel Agentura Garde Calcio Olomouc 2121 2120 0 soutěž
2012/2013 9 TŽ Třinec 2064 2064 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1996 2006 1 soutěž
2012/2013 7 TŽ Třinec 2064 2064 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2141 2153 0 soutěž
2012/2013 4 TŽ Třinec 2064 2064 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2140 2142 ½ soutěž
2012/2013 3 TŽ Třinec 2064 2064 Mrva Marek TJ Ostrava 2207 2208 ½ soutěž
2012/2013 2 TŽ Třinec 2064 2064 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž "B" 2008 1982 1 soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec 2071 2072 Válek Milan Sokol Dobrá 2087 2010 ½ soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec 2071 2072 Siwek Antonín Baník Havířov B 1912 1899 ½ soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec 2071 2072 Hladík Oto Mittal Ostrava 2189 2206 ½ soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec 2071 2072 Vavřínek Michal MSA Dolní Benešov 1834 1821 1 soutěž
2010/2011 8 TŽ Třinec 2087 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1951 0 soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 2087 Hladík Oto Mittal Ostrava 2194 0 soutěž
2010/2011 4 TŽ Třinec 2087 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2209 0 soutěž
2010/2011 2 TŽ Třinec 2087 Tomeček Jan Baník Havířov 2202 ½ soutěž
2010/2011 1 TŽ Třinec 2087 Závěšický Petr ŠK Šenov 2037 0 soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec C 2064 Holeček Vladimír BŠŠ FM B 2062 1 soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec C 2064 Bulava Petr Baník Havířov 2116 ½ soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec C 2064 Kocur Valter ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 ½ soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec C 2064 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2059 0 soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec C 2064 Poláček Michal TJ Mittal B 2009 ½ soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec C 2064 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov B 2238 0 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec C 2064 Beseda Roman TJ Mořkov 2152 1 soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec C 2064 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2228 0 soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec C 2064 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 1 soutěž
2006/2007 11 TŽ Třinec C 2040 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2068 0 soutěž
2006/2007 10 TŽ Třinec C 2040 Kolář Jaroslav Sokol Fryčovice 2027 ½ soutěž
2006/2007 9 TŽ Třinec C 2040 Záleský Karel Slezan Opava B 2036 ½ soutěž
2006/2007 8 TŽ Třinec C 2040 Hošek Stanislav MSA Dolní Benešov B 1956 1 soutěž
2006/2007 7 TŽ Třinec C 2040 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1921 1 soutěž
2006/2007 3 TŽ Třinec C 2040 Sieber Martin SK Slavia Orlová B 2101 0 soutěž
2006/2007 2 TŽ Třinec C 2040 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2027 0 soutěž
2005/2006 11 TŽ Třinec C 2062 Židek Václav VOKD Poruba A 2015 0 soutěž
2005/2006 9 TŽ Třinec C 2062 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2047 0 soutěž
2005/2006 7 TŽ Třinec C 2062 Krajina Aleš LaborTech Ostrava B 2204 ½ soutěž
2005/2006 6 TŽ Třinec C 2062 Gil Karel Baníl Havířov B 2008 1 soutěž
2005/2006 4 TŽ Třinec C 2062 Olšar Robin Slezan Opava B 1983 0 soutěž
2005/2006 2 TŽ Třinec C 2062 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2080 1 soutěž
2004/2005 11 Třinec C 2034 Gajdušek Josef Petrovice A 1883 1 soutěž
2004/2005 10 Třinec C 2034 Uherek Michal Frýdek-Místek D 1760 ½ soutěž
2004/2005 9 Třinec C 2034 Šíma Čestmír Bohumín A 2027 ½ soutěž
2004/2005 7 Třinec C 2034 Turoň Petr Vendryně 2012 ½ soutěž
2004/2005 6 Třinec C 2034 Bembenek Osvald Slavia Havířov A 1800 ½ soutěž
2004/2005 5 Třinec C 2076 Kleibert Vladislav Rychvald A 1931 ½ soutěž
2004/2005 3 Třinec C 2076 Hóta Petr Třinec D 2056 1 soutěž
2004/2005 2 Třinec C 2076 Novák Bohdan Fryčovice 1909 ½ soutěž
2003/2004 11 TŽ Třinec D 2034 Palovský Ladislav Slavia Orlová C 2003 ½ soutěž
2003/2004 10 TŽ Třinec D 2034 Raszka Janusz LokomotivaPetrovice ½ soutěž
2003/2004 9 TŽ Třinec D 2034 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 2007 0 soutěž
2003/2004 8 TŽ Třinec D 2034 Martinec Tomáš Baník Havířov C 1810 1 soutěž
2003/2004 7 TŽ Třinec D 2034 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice 1934 1 soutěž
2003/2004 5 TŽ Třinec D 2034 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2023 1 soutěž
2003/2004 3 TŽ Třinec D 2034 Walowy Bohumír Jäkl Karviná B 2203 0 soutěž
2003/2004 2 TŽ Třinec D 2034 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 2011 1 soutěž
2003/2004 1 TŽ Třinec D 2034 Kolář Jaroslav Sokol Fryčovice 2056 1 soutěž