Hráč Hrubant Ivan

Hrubant Ivan

User Pic
Jméno: Hrubant Ivan
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2005
Elo mezinárodní: 1987
ID: 473
FIDE ID: 306762
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1987 2003 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1982 1973 ½ soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1990 2003 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 1968 1977 ½ soutěž
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1990 2003 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1910 1897 ½ soutěž
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1984 2003 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2318 2323 ½ soutěž
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1987 2003 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2002 2001 ½ soutěž
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1987 2003 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2053 2091 0 soutěž
2017/2018 7 KŠ Říčany 1925 D 1984 2003 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1921 0 ½ soutěž
2017/2018 4 KŠ Říčany 1925 D 1987 2003 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1762 1825 1 soutěž
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Žigmund David DDM Sokol Nymburk B 1886 1897 ½ soutěž
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1926 1939 ½ soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1855 1871 ½ soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 0 soutěž
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Doležal Karel Bohemia Poděbrady A 1952 1979 ½ soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 ½ soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Horák Martin ŠK Český Brod A 2144 2132 0 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0 soutěž
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2132 2113 1 soutěž
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2064 2130 ½ soutěž
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Sladovník Tomáš Šachový klub Zdice 1975 1960 ½ soutěž
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram Baník 2213 2198 0 soutěž
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2116 2109 0 soutěž
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Záhorbenský Jaroslav Šachklub města Dobrovice 2027 2066 1 soutěž
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2087 2062 ½ soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2057 2037 0 soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 ½ soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 Matějka Vladimír ŠK Řevnice 1968 1991 1 soutěž
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 Tocháček Michal ŠK Dopravní podnik Praha B 2077 2061 ½ soutěž
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 Růžička Aleš Sokol Tábor 2065 2050 0 soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 Vajčner Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1865 1875 ½ soutěž
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 Řehák Martin Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 0 soutěž
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 1 soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 Mareš Daniel ŠACHklub Písek 2007 1981 ½ soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2221 2197 0 soutěž
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2169 2169 ½ soutěž
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1949 1960 ½ soutěž
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1924 1905 0 soutěž
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice B 2101 2095 0 soutěž
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2166 2154 ½ soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Dungl Martin Caissa Úholičky 2105 2104 0 soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice 2060 2058 ½ soutěž
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem D 2340 2348 0 soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 0 soutěž
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1968 1977 1 soutěž
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Pokrupa Marek ŠK Gordic 2142 2142 0 soutěž
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2057 2056 ½ soutěž
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 0 soutěž
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Žemlička Vít Sokol Praha-Kobylisy B 1899 1914 1 soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Londýn Radek ŠK GROP Praha 2340 2348 0 soutěž
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 ½ soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Eisner Michal Sokol Kolín 2054 2043 ½ soutěž
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Zvára David Dolní Kralovice 2103 2100 1 soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2154 2150 0 soutěž
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2065 2100 0 soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1982 2002 ½ soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 Filip Vojtěch ŠK Pravonín A 1864 1914 ½ soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 Srba Milan TcJ Sokol Benešov A 2130 2122 ½ soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 ½ soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2065 2097 1 soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 ½ soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 Doležal Radoslav Stříbrná Skalice A 1958 1951 1 soutěž
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2076 2065 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2011 2023 0 soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2076 2065 Cvikl Michal Caissa Úholičky 1995 1956 0 soutěž
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2179 2176 ½ soutěž
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 ½ soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 1 soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2076 2094 0 soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Hora Milan Sokol Kolín 2133 2137 1 soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2078 2074 ½ soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor 2093 2090 ½ soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava 1765 1919 1 soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Švanda Pavel ŠK Gordic 2156 2157 ½ soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 0 soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Mrňa Vladimír Šachklub města Dobrovice 2087 2052 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Palas Aleš Caissa Úholičky 2020 2010 1 soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 ½ soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Brezmen Pavel Sokol Kolín A 2087 2084 ½ soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1866 1871 1 soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 0 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1882 1915 ½ soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2033 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1810 1814 1 soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Hochman Jan Sokol Buštěhrad A 1991 1920 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1955 1919 1 soutěž
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 1871 1922 1 soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 ½ soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2097 2084 ½ soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 1960 1 soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1978 1980 0 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1902 1853 1 soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1894 1882 ½ soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1927 1929 1 soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1957 1925 1 soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 Zvára David ŠK Pravonín 1979 2145 0 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 Moravec Vít Sokol Český Brod B 2144 2116 ½ soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 Grečný Karol TJ Sparta Kutná Hora B 1974 1998 ½ soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 Tyko Josef Sokol Kolín D 1869 1 soutěž
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 Pýcha Patrik Dolní Kralovice A 1789 1892 ½ soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1965 2015 1 soutěž
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Franc Lubor Sokol Kolín C 1930 1868 ½ soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Holub Milan JAWA Brodce A 2061 2054 ½ soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 ½ soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Čermák Michal JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 1 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Doležal Jan Sokol Český Brod A 1915 1928 1 soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1942 1928 1 soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1908 ½ soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 0 soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 Mareš Vladimír SK Pyrit Příbram B 1981 0 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Hroník Petr JAWA Brodce 2006 1 soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2060 ½ soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2087 0 soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem C 2049 0 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2140 ½ soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2110 0 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 0 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2042 1 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 Franc Lubor Sokol Kolín C 1847 ½ soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 Smolka Josef JAWA Brodce B 1914 1 soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2067 ½ soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 Grečný Karol Sokol Struhařov A 2008 ½ soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1833 1 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 Mazánek David JOLY Lysá n.Labem D 1909 0 soutěž
2009/2010 11 Biomedica Říčany B 2072 Al Masani Abdul Sokol Hostivice 1983 ½ soutěž
2009/2010 10 Biomedica Říčany B 2072 Vlach Karel Caissa Úholičky 2161 1 soutěž
2009/2010 9 Biomedica Říčany B 2072 Skřivánek Jan Kralupy n.Vltavou A 2186 0 soutěž
2009/2010 7 Biomedica Říčany B 2072 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2236 ½ soutěž
2009/2010 6 Biomedica Říčany B 2072 Evan Jan Sokol Struhařov 1939 0 soutěž
2009/2010 4 Biomedica Říčany B 2072 Vávra Jan JAWA Brodce 2066 ½ soutěž
2009/2010 3 Biomedica Říčany B 2072 Popelka Pavel Kralupy n.Vltavou B 1809 0 soutěž
2009/2010 2 Biomedica Říčany B 2072 Havlík František Biomedica Říčany C 2037 1 soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany C 2068 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2055 ½ soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany C 2068 Kalivoda Libor Pyrit Příbram B 1940 ½ soutěž
2008/2009 9 Biomedica Říčany C 2068 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1858 ½ soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany C 2068 Gernert Otakar Sokol Struhařov 2110 ½ soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany C 2068 Hadžala Daniel Spartak Žebrák 2101 ½ soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany C 2068 Zamrazil Jan Biomedica Říčany D 1936 1 soutěž
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 2070 Zeman Martin Alva Příbram B 1966 0 soutěž
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 2070 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2161 0 soutěž
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 2070 Růžička Václav ŠK Kladno B 1920 1 soutěž
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 2070 Martinec Karel MONTAKO Kralupy n.V. B 1946 ½ soutěž
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 2070 Framberk Jan Caissa Úholičky 1968 ½ soutěž
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 2070 Hostička František Spartak Žebrák 2190 0 soutěž
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 2070 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2123 ½ soutěž
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 2070 Hlína Miloš Biomedica Říčany C 1792 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2070 Beneš Petr Sokol Kolín 2149 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2070 Tejkal Lubomír TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2114 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2070 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2003 1 soutěž
2006/2007 10 Biomedica Říčany 2120 Matějovský Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2069 ½ soutěž
2006/2007 9 Biomedica Říčany 2120 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2316 ½ soutěž
2006/2007 8 Biomedica Říčany 2120 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem 2109 0 soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany 2120 Crha Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2119 ½ soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany 2120 Hejkrlík Filip AVE-Kontakt Pardubice 2070 1 soutěž
2006/2007 5 Biomedica Říčany 2120 Machlowski Slawomir Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 ½ soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany 2120 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2131 1 soutěž
2006/2007 3 Biomedica Říčany 2120 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1962 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Tobyáš Miroslav Praga Praha 2265 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2222 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Pták Pavel Sokol Písek 2130 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Korostenski František QCC DKV České Budějovice 2230 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Eret Jaroslav Šachklub Sokol Klatovy 2164 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Janočko Petr ŠAKAL Kozolupy 2105 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2299 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Stluka Petr ŠK Alva Pb Příbram 2204 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Choleva Zdeněk Bohemians Praha 2235 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 Turner Radek TJ Sokol Domažlice 2093 1 soutěž
2005/2006 10 Říčany B 2140 Feierfeil Jiří Brodce 2090 0 soutěž
2005/2006 9 Říčany B 2140 Listopad Martin Kutná Hora 2012 ½ soutěž
2005/2006 8 Říčany B 2140 Šmíd Miroslav Benešov 2211 ½ soutěž
2005/2006 7 Říčany B 2140 Forman Miroslav Kostelec A 2038 1 soutěž
2005/2006 6 Říčany B 2004 2034 Vlasák Jiří Kolín B 1918 1889 0 soutěž
2005/2006 5 Říčany B 2140 Mejzlík Vojtěch Vlašim 2082 ½ soutěž
2005/2006 4 Říčany B 2140 Drašner František Sendražice 1915 1 soutěž
2005/2006 3 Říčany B 2140 Doležal Jan Poděbrady 1964 1 soutěž
2005/2006 1 Říčany B 2140 Buriánek Tomáš SE Ml.Boleslav C 1929 ½ soutěž
2004/2005 10 Biomedica Říčany A 2113 Pištík Petr Sokol Nymburk A 2130 ½ soutěž
2004/2005 9 Biomedica Říčany A 2113 Jeřábek Pavel Bohemia PoděbradyA 1887 1 soutěž
2004/2005 8 Biomedica Říčany A 2113 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1793 1 soutěž
2004/2005 7 Biomedica Říčany A 2113 Macků Emil Sokol Benešov A 1860 1 soutěž
2004/2005 5 Biomedica Říčany A 2113 Horák Vladimír TRW A. Vlašim A 2155 0 soutěž
2004/2005 4 Biomedica Říčany A 2113 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1773 1 soutěž
2004/2005 1 Biomedica Říčany A 2113 Svoboda Jaromír Jawa Brodce A 1952 0 soutěž
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany E 2113 Drašner František Sokol Sendražice B 1919 ½ soutěž
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany E 2113 Kotzot Jiří Kavalier Sázava A 2094 1 soutěž
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany E 2113 Žák Zbyněk Sokol Pečky B 1820 1 soutěž
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany E 2113 Pech Hynek Sokol Kolín D 1250 1 soutěž
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany E 2113 Doležal Karel BOHEMIA PoděbradyB 1992 ½ soutěž
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany E 2113 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l.B 2146 ½ soutěž
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany E 2113 Kopecký Tomáš Stad.Kutná Hora B 1972 1 soutěž
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany E 2113 Soural Jan Sokol Struhařov 2162 0 soutěž
2003/2004 11 Biomedica Říčany E 2119 Huml Miroslav Sokol Kolín G 1774 1 soutěž
2003/2004 8 Biomedica Říčany E 2119 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice A 1955 0 soutěž
2003/2004 6 Biomedica Říčany E 2119 Kopecký Tomáš Stad.Kutná Hora B 1975 ½ soutěž
2003/2004 5 Biomedica Říčany E 2119 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim C 1736 1 soutěž
2003/2004 2 Biomedica Říčany E 2119 Daneš Filip Kavalier Sázava 1845 ½ soutěž
2003/2004 11 Biomedica Říčany A 2119 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1795 ½ soutěž
2003/2004 9 Biomedica Říčany A 2119 Mrňa Vladimír Sokol Benešov A 2136 ½ soutěž
2003/2004 8 Biomedica Říčany A 2119 Bouček Vlastimil Kostelec n/ČL A 2024 0 soutěž
2003/2004 7 Biomedica Říčany A 2119 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1823 1 soutěž
2003/2004 6 Biomedica Říčany A 2119 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1863 1 soutěž
2003/2004 5 Biomedica Říčany A 2119 Holub Milan Jawa Brodce A 2133 ½ soutěž
2003/2004 4 Biomedica Říčany A 2119 Oulovský Pavel Biomedica Říčany B 1926 ½ soutěž
2003/2004 3 Biomedica Říčany A 2119 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1851 1 soutěž
2003/2004 2 Biomedica Říčany A 2119 Masák Radim Sokol Nymburk A 1956 1 soutěž
2003/2004 1 Biomedica Říčany A 2119 Černovský Jiří Stad. Kutná Hora A 2101 1 soutěž