Hráč Řehořek Martin

Řehořek Martin

User Pic
Jméno: Řehořek Martin
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2283
Elo mezinárodní: 2292
ID: 114
FIDE ID: 303704
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Siesta Solution Unichess B 2298 2274 Bureš Jaroslav SK Slavoj Poruba 2384 2407 0
2018/2019 10 Siesta Solution Unichess B 2298 2274 Velička Petr Labortech Ostrava 2434 2449 ½
2018/2019 6 Siesta Solution Unichess B 2282 2274 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2336 2325 ½
2018/2019 5 Siesta Solution Unichess B 2282 2274 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2448 2436 0
2018/2019 4 Siesta Solution Unichess B 2277 2272 Černoušek Lukáš Siesta Solution Unichess A 2426 2428 0
2018/2019 3 Siesta Solution Unichess B 2278 2272 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2538 2520 ½
2018/2019 2 Siesta Solution Unichess B 2278 2272 Zwardoň Vojtěch Beskydska sachova skola 2453 2448 0
2018/2019 1 Siesta Solution Unichess B 2278 2272 Wiewiora Eneasz Slavoj Cesky Tesin 2324 0 ½
2018/2019 11 Sokol Mladá Boleslav B 2298 2274 Vrabec Miloš ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2149 2118 1
2018/2019 10 Sokol Mladá Boleslav B 2285 2274 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice A 2085 2099 1
2018/2019 9 Sokol Mladá Boleslav B 2285 2274 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2181 2155 ½
2018/2019 8 Sokol Mladá Boleslav B 2286 2274 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou B 2284 2270 ½
2018/2019 5 Sokol Mladá Boleslav B 2282 2274 Hánl František TJ Kralupy nad Vltavou A 2114 2097 1
2018/2019 4 Sokol Mladá Boleslav B 2277 2272 Jirovský Pavel DDM Sokol Nymburk A 2336 2344 ½
2018/2019 3 Sokol Mladá Boleslav B 2278 2272 Kawulok Marek Cayman Pharma Neratovice C 2215 2200 1
2018/2019 2 Sokol Mladá Boleslav B 2278 2272 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2401 2400 0
2018/2019 1 Sokol Mladá Boleslav B 2283 2272 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 2146 2135 ½
2018/2019 11 Sokol Mlada Boleslav 2285 2274 Bednář Marcel SK JOLY Lysa nad Labem D 2240 2266 1
2018/2019 10 Sokol Mlada Boleslav 2285 2274 Kulhánek Tomáš Sokol Praha Vrsovice 2314 2286 1
2018/2019 9 Sokol Mlada Boleslav 2286 2274 Orság Milan TJ Neratovice B 2286 2311 0
2018/2019 8 Sokol Mlada Boleslav 2286 2274 Kučera Petr TJ Desko Liberec 2235 2260 1
2018/2019 7 Sokol Mlada Boleslav 2282 2274 Voloshin Leonid Sokol Bakov nad Jizerou 2381 2411 ½
2018/2019 5 Sokol Mlada Boleslav 2277 2272 Meduna Eduard SK JOLY Lysa nad Labem C 2396 2400 ½
2018/2019 3 Sokol Mlada Boleslav 2278 2272 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2306 2296 ½
2018/2019 1 Sokol Mlada Boleslav 2283 2272 Jirásek Pavel SK Lipa 2249 2224 ½
2017/2018 10 Sokol Mladá Boleslav B 2271 2277 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2053 2091 1
2017/2018 6 Sokol Mladá Boleslav B 2286 2277 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice A 2271 2271 0
2017/2018 4 Sokol Mladá Boleslav B 2271 2277 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 1
2017/2018 11 Bartos Unichess 2261 2277 Sokolov Alexander TJ Pankrac 2380 0 ½
2017/2018 9 Bartos Unichess 2271 2277 Orság Milan TJ Neratovice A 2327 2361 0
2017/2018 8 Bartos Unichess 2280 2277 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2064 2008 1
2017/2018 7 Bartos Unichess 2280 2277 Jaček Martin SK Sokol Vysehrad 2219 2223 0
2017/2018 5 Bartos Unichess 2286 2277 Richtrová Eliška QCC Ceske Budejovice 2192 2199 ½
2017/2018 3 Bartos Unichess 2271 2277 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2271 2255 ½
2017/2018 2 Bartos Unichess 2271 2277 Přibyl Martin SK Dopravni podnik Praha 2322 2344 1
2017/2018 1 Bartos Unichess 2262 2259 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2187 2181 ½
2017/2018 10 Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 Maník Mikuláš SK Děčín 2423 0 0
2017/2018 9 Sokol Mladá Boleslav 2280 2277 Voloshin Leonid ŠK Slavoj Litoměřice 2365 2394 ½
2017/2018 8 Sokol Mladá Boleslav 2280 2277 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov 2119 2131 ½
2017/2018 7 Sokol Mladá Boleslav 2286 2277 Forman Štěpán TJ Neratovice "C" 2290 2304 1
2017/2018 6 Sokol Mladá Boleslav 2286 2277 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2178 2179 ½
2017/2018 5 Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 Rubeš Jan ŠK Teplice 2333 2288 1
2017/2018 4 Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2370 2390 0
2017/2018 3 Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 1
2017/2018 2 Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2147 2162 ½
2017/2018 1 Sokol Mladá Boleslav 2262 2259 Konopka Michal ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2391 2401 ½
2016/2017 4 Prestige Photo Unichess 2314 2291 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 0
2016/2017 11 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 ½
2016/2017 10 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Richterová Nataša TJ Jiskra Hořice 2187 2104 0
2016/2017 9 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Braun Marek Desko Liberec 2195 2215 ½
2016/2017 8 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 1
2016/2017 7 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 0
2016/2017 6 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 1
2016/2017 4 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Jurčík Martin Bartoš Unichess "B" 2341 2372 0
2016/2017 3 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 0
2016/2017 2 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 ½
2016/2017 1 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 ½
2015/2016 11 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Umanec Filip TJ Neratovice "B" 2249 2252 1
2015/2016 10 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2015/2016 9 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 1
2015/2016 8 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 ½
2015/2016 7 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Kopta Pavel Unichess "B" 2276 2266 1
2015/2016 6 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 0
2015/2016 5 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Vykouk Jan CHESS Most 2427 2322 0
2015/2016 4 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Rýdl Jiří ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 ½
2015/2016 3 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Neuman Petr ŠK AD Jičín "C" 2443 2400 0
2015/2016 2 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 1
2015/2016 1 Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 ½
2015/2016 9 Unichess 2314 2291 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy 2111 2107 ½
2015/2016 8 Unichess 2314 2291 Klecker Tadeáš TJ Praha-Pankrác 2208 2208 1
2015/2016 7 Unichess 2314 2291 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové 2112 2121 1
2015/2016 5 Unichess 2314 2291 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 1
2015/2016 4 Unichess 2314 2291 Voloshin Leonid AD Jičín 2403 2430 ½
2015/2016 2 Unichess 2314 2291 Postupa Pavel GROP Praha 2272 2218 ½
2015/2016 1 Unichess 2314 2291 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK B 2016 2122 ½
2015/2016 11 Sokol Mladá Boleslav B 2314 2291 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 ½
2015/2016 10 Sokol Mladá Boleslav B 2314 2291 Moravec Michal DDM Sokol Nymburk 2248 2247 1
2015/2016 6 Sokol Mladá Boleslav B 2314 2291 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 2219 2214 ½
2015/2016 3 Sokol Mladá Boleslav B 2314 2291 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 0
2014/2015 11 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2271 2283 1
2014/2015 10 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2322 2323 0
2014/2015 9 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2006 2008 1
2014/2015 8 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Kameník Martin CHESS MOST "B" 2022 2025 1
2014/2015 7 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Vykouk Jan CHESS MOST "A" 2238 2197 ½
2014/2015 6 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Přibyl Josef NERATOVICE 2252 2236 0
2014/2015 5 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2250 2261 1
2014/2015 4 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Studnička Tomáš Šachklub AD Jičín "C" 2359 2378 ½
2014/2015 3 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 1
2014/2015 2 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Rubeš Jan ŠK Teplice 2206 2240 ½
2014/2015 1 Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 Balín Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem 2301 2302 ½
2014/2015 11 Unichess A 2293 2294 Maříková Jana QCC České Budějovice 2188 2190 1
2014/2015 10 Unichess A 2293 2294 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2258 2254 0
2014/2015 9 Unichess A 2293 2294 Jurásek Miroslav ŠK Joly Lysá nad Labem B 2284 2257 0
2014/2015 8 Unichess A 2293 2294 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 1
2014/2015 7 Unichess A 2293 2294 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2235 2223 0
2014/2015 6 Unichess A 2293 2294 Schula Michal ŠK AD Jičín 2263 2259 0
2014/2015 4 Unichess A 2293 2294 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2169 2170 ½
2014/2015 3 Unichess A 2293 2294 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 1
2014/2015 2 Unichess A 2293 2294 Miskolczi Vítězslav Unichess B 2091 2091 1
2014/2015 1 Unichess A 2293 2294 Jirovský Pavel TJ Praha-Pankrác 2316 2304 1
2013/2014 11 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2008 2000 1
2013/2014 9 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2201 2200 ½
2013/2014 8 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2139 2124 1
2013/2014 7 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2277 2314 ½
2013/2014 6 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Postupa Pavel Šachklub města Dobrovice 2237 2239 0
2013/2014 5 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Drábek Vojtěch TJ Neratovice B 2218 2210 1
2013/2014 4 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2070 2072 ½
2013/2014 3 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2155 2142 ½
2013/2014 2 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2126 2128 0
2013/2014 1 Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 Kubíková Hana Klub šachistů Říčany 1925 B 2158 2152 ½
2013/2014 9 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2242 2240 1
2013/2014 8 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 Mikeš Jan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 1
2013/2014 7 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 Přibyl Josef TJ NERATOVICE 2308 2310 0
2013/2014 5 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 Lechtýnský Jiří CHESS MOST 2367 2369 ½
2013/2014 4 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 Constantinou Peter TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2254 1
2013/2014 2 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 Kučera Petr Desko Liberec 2224 2215 ½
2013/2014 1 Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 Šlampa Jan TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2097 2126 1
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 ½
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2153 2124 0
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2478 2472 0
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 0
2012/2013 11 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 1
2012/2013 10 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2310 2293 ½
2012/2013 9 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 ½
2012/2013 8 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 1
2012/2013 7 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 1
2012/2013 6 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 ½
2012/2013 5 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Orság Milan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2393 2407 ½
2012/2013 4 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 0
2012/2013 3 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 1
2012/2013 2 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2290 2317 ½
2012/2013 1 Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 Balín Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 ½
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Routner Jakub TJ Sokol Praha - Kobylisy 2118 2129 ½
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Vacek Miroslav QCC České Budějovice 2043 2055 1
2012/2013 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2288 2287 ½
2012/2013 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2232 2243 0
2012/2013 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 1
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2237 2224 1
2012/2013 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Gregor Jiří TJ Pankrác 2261 2250 0
2012/2013 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2263 2258 1
2012/2013 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 ½
2012/2013 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 ½
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 Markovič Milan Sokol Praha - Vršovice 2194 2195 ½
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Braun Marek Desko Liberec 2129 2152 ½
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2285 2315 1
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 ½
2011/2012 7 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 ½
2011/2012 6 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Stoklasa Jan TRW autoelektronika Vlašim 2188 2177 ½
2011/2012 5 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 ½
2011/2012 4 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Spirin Oleg ŠK AD Jičín B 2493 2464 ½
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 ½
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2243 2221 ½
2011/2012 11 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2209 2211 ½
2011/2012 10 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 1
2011/2012 9 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2236 1
2011/2012 8 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 1
2011/2012 7 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Beneš Petr Sokol Kolín B 2166 2169 1
2011/2012 6 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2144 2181 ½
2011/2012 5 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2087 2139 1
2011/2012 4 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Vlach Karel Caissa Úholičky 2183 2169 1
2011/2012 3 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 0
2011/2012 2 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2036 2023 1
2011/2012 1 Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 Seifert Milan TJ Sokol Nymburk 2145 2147 ½
2010/2011 10 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác "B" 2279 ½
2010/2011 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2356 ½
2010/2011 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2370 0
2010/2011 7 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2241 0
2010/2011 6 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 ½
2010/2011 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2335 ½
2010/2011 4 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2285 1
2010/2011 3 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "B" 2456 0
2010/2011 2 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Bednář Marcel Desko Liberec 2199 ½
2010/2011 1 Sokol Bakov nad Jizerou 2280 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 1
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2223 ½
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Folk Petr Šakal Kozolupy 2242 ½
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 1
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2306 0
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2239 1
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2287 1
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín 2193 1
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2254 1
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2213 1
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Petr Jan TJ Pankrác 2199 1
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna 2280 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2305 0
2009/2010 11 Poštovní spořitelna A"" 2342 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2385 ½
2009/2010 10 Poštovní spořitelna A"" 2342 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2335 0
2009/2010 9 Poštovní spořitelna A"" 2342 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2402 0
2009/2010 8 Poštovní spořitelna A"" 2342 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2133 1
2009/2010 7 Poštovní spořitelna A"" 2342 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 ½
2009/2010 6 Poštovní spořitelna A"" 2342 Bláha Jiří ŠK Teplice 2207 ½
2009/2010 5 Poštovní spořitelna A"" 2342 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2270 ½
2009/2010 4 Poštovní spořitelna A"" 2342 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2195 ½
2009/2010 3 Poštovní spořitelna A"" 2342 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2295 ½
2009/2010 1 Poštovní spořitelna A"" 2342 Dvořák Jan Poštovní spořitelna B"" 2174 ½
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov 2342 Fuksík Jakub A64 VALOZ Grygov 2158 0
2009/2010 10 ŠK Zikuda Turnov 2342 Krajina Aleš ŠK Geofin Ostrava 2204 1
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov 2342 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 0
2009/2010 6 ŠK Zikuda Turnov 2342 Walek Milan TŽ Třinec 2350 0
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov 2342 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 0
2009/2010 4 ŠK Zikuda Turnov 2342 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2413 0
2009/2010 3 ŠK Zikuda Turnov 2342 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2188 ½
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov 2342 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2429 0
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov 2342 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 ½
2008/2009 11 Sokol Mladá Boleslav 2329 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 ½
2008/2009 8 Sokol Mladá Boleslav 2329 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2256 ½
2008/2009 7 Sokol Mladá Boleslav 2329 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2380 0
2008/2009 6 Sokol Mladá Boleslav 2329 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice 2343 1
2008/2009 5 Sokol Mladá Boleslav 2329 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 1
2008/2009 3 Sokol Mladá Boleslav 2329 Vojta Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 1
2008/2009 1 Sokol Mladá Boleslav 2329 Němcová Kateřina SK OAZA Praha 2369 1
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Walek Milan TŽ Třinec A 2343 ½
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 1
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2508 0
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Velička Petr ŠK GEOFIN Ostrava 2464 ½
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2385 1
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Votava Jan RC Sport Pardubice 2542 0
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2433 1
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2415 ½
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 ½
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna" 2329 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 0
2007/2008 11 ŠK ČSOB 2348 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2228 1
2007/2008 10 ŠK ČSOB 2348 Možný Miloš TJ Pankrác 2373 ½
2007/2008 9 ŠK ČSOB 2348 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 ½
2007/2008 7 ŠK ČSOB 2348 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 1
2007/2008 6 ŠK ČSOB 2348 Sabol Marian TJ Sokol Zaječice 2333 0
2007/2008 5 ŠK ČSOB 2348 Gregor Jiří Holdia DP Praha B"" 2248 0
2007/2008 4 ŠK ČSOB 2348 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 ½
2007/2008 3 ŠK ČSOB 2348 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 0
2007/2008 2 ŠK ČSOB 2348 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK B"" 2492 0
2007/2008 1 ŠK ČSOB 2348 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2244 1
2007/2008 10 Sokol Mladá Boleslav 2348 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2171 1
2007/2008 9 Sokol Mladá Boleslav 2348 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2385 ½
2007/2008 8 Sokol Mladá Boleslav 2348 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2298 ½
2007/2008 7 Sokol Mladá Boleslav 2348 Jüptner Jan TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 0
2007/2008 6 Sokol Mladá Boleslav 2348 Lechtýnský Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2422 0
2007/2008 5 Sokol Mladá Boleslav 2348 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice 2349 0
2007/2008 4 Sokol Mladá Boleslav 2348 Balhar Jan TJ Stadion Kutná Hora 2234 1
2007/2008 3 Sokol Mladá Boleslav 2348 Bargel Martin TJ Neratovice 2168 1
2007/2008 2 Sokol Mladá Boleslav 2348 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2326 ½
2007/2008 1 Sokol Mladá Boleslav 2348 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov B"" 2240 ½
2006/2007 11 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Voloshin Leonid JOLY Lysá nad Labem 2440 ½
2006/2007 10 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Petr Jan TJ Pankrác B 2219 ½
2006/2007 9 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Pačovský Jiří AVE-Kontakt Pardubice 2277 0
2006/2007 8 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Zeberski Jakub Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2430 0
2006/2007 7 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Blümel Otto Biomedica Říčany 2270 ½
2006/2007 6 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 ½
2006/2007 5 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Polák Benedikt Desko Liberec 2114 1
2006/2007 4 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2080 1
2006/2007 3 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2256 1
2006/2007 2 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Vojta Tomáš TRW Autoelektronika Vlašim 2331 1
2006/2007 1 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2382 0
2006/2007 10 ŠK ČSOB 2334 Petr Jan TJ Pankrác 2219 ½
2006/2007 8 ŠK ČSOB 2334 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2457 1
2006/2007 7 ŠK ČSOB 2334 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2141 ½
2006/2007 5 ŠK ČSOB 2334 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2254 1
2006/2007 4 ŠK ČSOB 2334 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2301 1
2006/2007 2 ŠK ČSOB 2334 Jirka Jiří Bohemians Praha 2345 ½
2006/2007 1 ŠK ČSOB 2334 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2311 ½
2005/2006 9 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2289 1
2005/2006 8 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Gregor Jiří TJ Praga Praha B 2241 1
2005/2006 7 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 ½
2005/2006 6 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Šťastný Jan TJ Synthesia Pardubice B 2260 1
2005/2006 5 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2245 1
2005/2006 4 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Forman Štěpán TJ Sokol Praha Vršovice 2283 1
2005/2006 3 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Srba Milan TJ Bohemians Praha B 2213 1
2005/2006 2 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Šklíba Martin AVE-Kontakt Pardubice 2217 ½
2005/2006 1 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 Schula Michal TJ Pankrác B 2245 1
2005/2006 11 ŠK ČSOB 2283 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 1
2005/2006 8 ŠK ČSOB 2283 Vacek Martin Slavia Hradec Kr. 2313 1
2005/2006 7 ŠK ČSOB 2283 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2260 0
2005/2006 6 ŠK ČSOB 2283 Studnička Tomáš ŠK DP Holdia 2317 0
2005/2006 4 ŠK ČSOB 2283 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 1
2005/2006 3 ŠK ČSOB 2283 Novotný Michal ŠO DDM Chrudim 2233 1
2005/2006 2 ŠK ČSOB 2283 Moravec Michal Sokol Kolín 2269 0
2004/2005 11 ŠK ČSOB "A" 2304 Jansa Vlastimil DA Praha 2507 0
2004/2005 8 ŠK ČSOB "A" 2304 Polášek Jaroslav TJ Pankrác "A" 2304 ½
2004/2005 5 ŠK ČSOB "A" 2304 Štross František ŠK Holdia DP B 2261 ½
2004/2005 4 ŠK ČSOB "A" 2304 Fiala Robert Sokol Plzeň I "B" 2331 ½
2004/2005 3 ŠK ČSOB "A" 2304 Znamenáček Květoslav Bohemians "A" 2260 1
2004/2005 2 ŠK ČSOB "A" 2304 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 1
2004/2005 1 ŠK ČSOB "A" 2304 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad "B" 2284 1
2004/2005 11 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Prymula Roman Slavia Hradec Králové B 2286 1
2004/2005 10 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 0
2004/2005 9 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Hostinský Jiří Synthesia Pardubice B 2206 0
2004/2005 8 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2158 1
2004/2005 7 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2009 1
2004/2005 6 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Bakalář Petr TJ Praga Praha 2275 1
2004/2005 5 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Prandstetter Eduard AVE - Kontakt Pardubice 2348 0
2004/2005 4 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Bělaška Přemysl Sokol Praha - Kobylisy 2278 ½
2004/2005 3 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Moravec Michal Sokol Kolín B 2311 1
2004/2005 2 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2266 1
2004/2005 1 Sokol Emerge Mladá Boleslav 2304 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 1
2003/2004 10 Emerge Mladá Boleslav 2254 Hála Viktor Sokol Kolín C 2094 ½
2003/2004 9 Emerge Mladá Boleslav 2254 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2214 ½
2003/2004 8 Emerge Mladá Boleslav 2254 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2167 ½
2003/2004 7 Emerge Mladá Boleslav 2254 Schula Michal Viktoria Žižkov 2251 0
2003/2004 6 Emerge Mladá Boleslav 2254 Mojžíš Jaroslav ŠK Polabiny Pardubice 2247 1
2003/2004 5 Emerge Mladá Boleslav 2254 Navrátil František Synthesia Pardubice B 2183 1
2003/2004 4 Emerge Mladá Boleslav 2254 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2178 1
2003/2004 3 Emerge Mladá Boleslav 2254 Fiala Jaroslav Spartak Vrchlabí 2272 0
2003/2004 2 Emerge Mladá Boleslav 2254 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2372 1
2003/2004 1 Emerge Mladá Boleslav 2254 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2281 1
2003/2004 7 ŠK ČSOB A 2254 Blažek Jiří Sokol Tábor 2214 ½
2003/2004 5 ŠK ČSOB A 2254 Němec Pavel ŠO+DDM Chrudim 2324 ½
2003/2004 4 ŠK ČSOB A 2254 Pick Štěpán TJ Pankrác 2205 1
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2254 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2271 1
2003/2004 2 ŠK ČSOB A 2254 Kopal Josef TJ Slávie Turnov 2291 ½
2003/2004 1 ŠK ČSOB A 2254 Šura Jaroslav ŠK čSOB B 2103 1