Hráč Stluka Petr

Stluka Petr

User Pic
Jméno: Stluka Petr
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2179
Elo mezinárodní: 2177
ID: 342
FIDE ID: 307246
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Šachový klub Příbram-Baník 2177 2179 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2219 2214 ½
2019/2020 2 Šachový klub Příbram-Baník 2177 2179 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha 2210 2185 ½
2019/2020 1 Šachový klub Příbram-Baník 2183 2179 Tričkov Vasil TJ Bohemians 2318 2310 0
2018/2019 11 Šachový klub Příbram-Baník 2186 2176 Kuba Jindřich Unichess Underground 2305 2310 ½
2018/2019 10 Šachový klub Příbram-Baník 2186 2176 Hausner Ivan ŠACHklub NN Písek 2338 2304 0
2018/2019 9 Šachový klub Příbram-Baník 2181 2176 Rolinek Dominik KŠ Říčany 1925 „B“ 1980 1951 1
2018/2019 7 Šachový klub Příbram-Baník 2179 2176 Juřek Josef ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2273 2273 ½
2018/2019 6 Šachový klub Příbram-Baník 2179 2176 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2144 2199 ½
2018/2019 5 Šachový klub Příbram-Baník 2165 2158 Bujak Michal Šachový klub Líně 2182 2184 1
2018/2019 4 Šachový klub Příbram-Baník 2165 2158 Zeman Matyáš Sokol Tábor 2290 2194 ½
2018/2019 3 Šachový klub Příbram-Baník 2153 2158 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2139 2135 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram-Baník 2153 2158 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2223 2216 1
2018/2019 1 Šachový klub Příbram-Baník 2153 2158 Spal Milan ČZ Strakonice 2163 2156 ½
2017/2018 11 Příbram Baník A 2155 2160 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice A 2092 2083 ½
2017/2018 10 Příbram Baník A 2151 2160 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2041 1983 ½
2017/2018 9 Příbram Baník A 2151 2160 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 C 2065 2090 1
2017/2018 8 Příbram Baník A 2154 2160 Vevera Radek Caissa Roztoky A 2049 2038 ½
2017/2018 6 Příbram Baník A 2154 2160 Vrabec Miloš Kostelec nad Černými lesy A 2118 2117 ½
2017/2018 5 Příbram Baník A 2154 2160 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2005 2001 ½
2017/2018 4 Příbram Baník A 2151 2160 Žamboch Roman ŠK Kralupy A 2030 2042 ½
2017/2018 3 Příbram Baník A 2151 2160 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 0
2017/2018 1 Příbram Baník A 2157 2163 Moravec Michal Sokol Nymburk A 2214 2228 ½
2017/2018 10 Sokol Kolin 2151 2160 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2138 2116 ½
2017/2018 7 Sokol Kolin 2154 2160 Hausner Ivan SACHklub Pisek 2330 2284 ½
2017/2018 5 Sokol Kolin 2151 2160 Hrdina Robin TJ Spartak Vlasim 2170 2147 ½
2017/2018 2 Sokol Kolin 2151 2160 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2062 2079 1
2016/2017 10 Příbram Baník A 2187 2184 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 Příbram Baník A 2187 2184 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1816 1
2016/2017 6 Příbram Baník A 2187 2184 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1939 1952 1
2016/2017 5 Příbram Baník A 2187 2184 Černík Lukáš TJ Neratovice C 2161 2152 ½
2015/2016 11 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 0
2015/2016 10 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Federič Pavol Šachový klub Zdice 2143 2190 1
2015/2016 9 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 ½
2015/2016 8 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 1
2015/2016 7 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2116 2109 ½
2015/2016 6 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2262 0
2015/2016 5 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 ½
2015/2016 4 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2074 2054 ½
2015/2016 3 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 0
2015/2016 2 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Havelka Jan ŠK Řevnice 2167 2117 0
2015/2016 1 Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav B 2045 2058 ½
2014/2015 11 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2066 2054 ½
2014/2015 10 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2166 2154 ½
2014/2015 9 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Vlach Karel Caissa Úholičky 2128 2135 1
2014/2015 8 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 ½
2014/2015 7 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Postupa Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2255 0
2014/2015 6 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem D 2217 2214 ½
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 ½
2014/2015 4 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 2113 2101 1
2014/2015 3 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Umanec Filip Cayman Pharma Neratovice B 2290 2286 ½
2014/2015 2 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2035 2020 1
2014/2015 1 SK Pyrit Příbram 2198 2198 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1929 1922 1
2013/2014 11 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2182 2234 1
2013/2014 10 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2133 2137 ½
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2315 2326 ½
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2277 2314 ½
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Postupa Pavel Šachklub města Dobrovice 2237 2239 ½
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Jandourek Lukáš TJ Neratovice B 2239 2232 1
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2070 2072 ½
2013/2014 4 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2155 2142 ½
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 ½
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 0
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram 2201 2200 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2122 2124 0
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2222 2255 ½
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Vevera Radek Caissa Úholičky 2109 2108 ½
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Evan Jan TJ Sokol Struhařov 2116 2050 1
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 0
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Štolba Miloš Sokol Kolín A 2149 2155 1
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2035 2008 ½
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2110 2111 ½
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 1
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1989 2003 ½
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1910 1910 1
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram 2199 2200 Crha Ondřej Šachklub města Dobrovice 2123 2130 1
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 ½
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2144 2181 0
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2087 2139 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Vlach Karel Caissa Úholičky 2183 2169 0
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Hostička František JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2100 2051 1
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Seifert Milan TJ Sokol Nymburk 2145 2147 ½
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Beneš Petr Sokol Kolín B 2166 2169 ½
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 1
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram 2209 2211 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2236 0
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram 2217 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 A 2150 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram 2217 Bargel Martin ŠK Kralupy nad Vltavou 2179 0
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram 2217 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2186 ½
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram 2217 Beneš Petr Sokol Kolín B 2159 ½
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram 2217 Růžička Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 0
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram 2217 Růžička Václav Klub šachistů Říčany 1925 B 2030 1
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram 2217 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2205 ½
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram 2217 Fiala Robert JOLY Lysá nad Labem C 2287 1
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram 2217 Vávra Jan JAWA Brodce 2074 ½
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram 2217 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2085 1
2009/2010 11 Pyrit Příbram 2183 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2159 ½
2009/2010 9 Pyrit Příbram 2183 Sokol Roman ŠK Kladno B 2003 1
2009/2010 8 Pyrit Příbram 2183 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2117 1
2009/2010 7 Pyrit Příbram 2183 Šperlich Antonín Kralupy n.Vltavou B 1680 1
2009/2010 6 Pyrit Příbram 2183 Pospěch Roman Biomedica Říčany C 1954 1
2009/2010 5 Pyrit Příbram 2183 Volf Jaromír Rakovník 2105 1
2009/2010 4 Pyrit Příbram 2183 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1900 1
2009/2010 3 Pyrit Příbram 2183 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2146 1
2009/2010 2 Pyrit Příbram 2183 Slapnička Karel Kralupy n.Vltavou A 2043 1
2009/2010 1 Pyrit Příbram 2183 Malý Filip Biomedica Říčany B 1986 1
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Tupý Martin QCC České Budějovice A 2244 0
2008/2009 10 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Erban Tomáš Sokol Platan Písek A 2142 1
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2104 ½
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Pick Štěpán TJ Pankrác Praha B 2149 ½
2008/2009 7 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 B 2149 ½
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Kracík Dobroslav Šakal Kozolupy A 2028 1
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Soukal Rudolf TJ DUKLA Praha A 2115 1
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Ptáčník Stanislav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2091 ½
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Dvořák Jan TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 ½
2008/2009 2 ŠK Pyrit Příbram A 2168 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2038 1
2007/2008 11 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Šott Pavel ŠK Sokol Klatovy A 2134 0
2007/2008 10 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Soukup Alois Sokol Plzeň 1 C 2091 ½
2007/2008 9 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Klicnar Martin Viktoria Žižkov Praha A 2154 ½
2007/2008 8 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Glaser Jiří QCC České Budějovice A 2143 ½
2007/2008 6 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Šimák Pavel Sokol Tábor A 2166 ½
2007/2008 5 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Žárský Kamil Sokol Tábor B 2099 1
2007/2008 4 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Herink Miroslav Sokol Vyšehrad Praha B 2264 ½
2007/2008 3 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná A 2149 ½
2007/2008 2 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2094 ½
2007/2008 1 ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2071 ½
2006/2007 11 Alva Pb Příbram A 2181 Krischke Arnold Praga Praha A 2079 1
2006/2007 10 Alva Pb Příbram A 2181 Cuhra Martin QCC Č.Budějovice A 2045 0
2006/2007 9 Alva Pb Příbram A 2181 Mařík Jiří Lokomotiva Plzeň A 1974 1
2006/2007 8 Alva Pb Příbram A 2181 Brom Jiří Sokol Tábor A 2101 1
2006/2007 7 Alva Pb Příbram A 2181 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2100 0
2006/2007 5 Alva Pb Příbram A 2181 Melich Jindřich Praga Praha B 2081 ½
2006/2007 4 Alva Pb Příbram A 2181 Savkov František Sokol Plzeň 1 C 2121 0
2006/2007 3 Alva Pb Příbram A 2181 Tochor Jiří Sokol Domažlice A 2101 1
2006/2007 2 Alva Pb Příbram A 2181 Paulovič Martin Sokol Kobylisy A 2186 1
2006/2007 1 Alva Pb Příbram A 2181 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2211 0
2005/2006 11 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Blažek Jiří Sokol Tábor 2207 0
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Pták Pavel Sokol Písek 2130 ½
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Bostl František QCC DKV České Budějovice 2193 0
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 0
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Nový Václav Šachklub Sokol Klatovy 2088 1
2005/2006 6 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Janočko Petr ŠAKAL Kozolupy 2105 1
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 0
2005/2006 4 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Vanka Miloslav Bohemians Praha 2247 1
2005/2006 3 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Hrubant Ivan TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 ½
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice 2130 0
2005/2006 1 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Illetško Jaroslav Praga Praha 2148 ½
2004/2005 11 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2150 ½
2004/2005 10 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 ½
2004/2005 9 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Císler Petr Sokol Domažlice 2196 1
2004/2005 8 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Jaroš Martin Sokol Plzeň I C 2180 0
2004/2005 7 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Krejčík Jiří Baník Habartov 2062 ½
2004/2005 6 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2255 0
2004/2005 5 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Janeček Josef Sokol Tábor B 2123 ½
2004/2005 4 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2118 ½
2004/2005 2 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Kratochvíl Miloš Sokol Rekol Písek 2128 1
2004/2005 1 ŠK Alva Pb Příbram 2204 Orság Miroslav Šachklub Sokol Klatovy 2121 1
2003/2004 11 ŠK Alva Příbram 2224 Hausner Ivan DP Holdia Praha B 2408 0
2003/2004 10 ŠK Alva Příbram 2224 Novák Pavel Sokol Klatovy 2319 ½
2003/2004 9 ŠK Alva Příbram 2224 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 0
2003/2004 8 ŠK Alva Příbram 2224 Doležal Jiří Sokol Tábor B 2202 0
2003/2004 7 ŠK Alva Příbram 2224 Hlaváč Rudolf Baník Eastman Sokolov 2192 ½
2003/2004 6 ŠK Alva Příbram 2224 Švarc Roman ŠK Kladno 2141 ½
2003/2004 5 ŠK Alva Příbram 2224 Spal Milan Sokol Písek 2308 ½
2003/2004 4 ŠK Alva Příbram 2224 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2311 ½
2003/2004 3 ŠK Alva Příbram 2224 Vanka Miloslav Bohemians Praha B 2260 ½
2003/2004 2 ŠK Alva Příbram 2224 Soukup Jiří ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 1
2003/2004 1 ŠK Alva Příbram 2224 Galíček Stanislav Sokol Domažlice 2156 ½
2003/2004 7 Sokol Kolín B 2224 Petuchov Sergej TJ Synthesia Pard. 2268 0
2003/2004 5 Sokol Kolín B 2224 Blažek Jiří Sokol Tábor 2214 ½
2003/2004 3 Sokol Kolín B 2224 Němec Pavel ŠO+DDM Chrudim 2324 ½
2003/2004 1 Sokol Kolín B 2224 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B 2175 0