Hráč Klíma Matěj

Klíma Matěj

User Pic
Jméno: Klíma Matěj
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1990
Elo mezinárodní: 2019
ID: 34257
FIDE ID: 23709022
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 Unichess Reserve 2035 1996 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2048 2062 ½
2019/2020 10 Unichess Reserve 2035 1996 Hák David Sokol Tábor 2190 2062 0
2019/2020 8 Unichess Reserve 2035 1996 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha 2051 2086 ½
2019/2020 7 Unichess Reserve 2038 1996 Štufka Karel Šachový klub Příbram-Baník 1825 1816 ½
2019/2020 6 Unichess Reserve 2038 1996 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians 2144 2162 ½
2019/2020 5 Unichess Reserve 2026 1961 Vašek Jan TJ Pankrác "B" 2134 2123 ½
2019/2020 4 Unichess Reserve 2010 1961 Jonáš Václav Šachklub Klatovy 1991 1995 1
2019/2020 3 Unichess Reserve 2010 1961 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad "B 2014 2013 1
2019/2020 2 Unichess Reserve 2010 1961 Kovář Petr ČZ Strakonice 1864 1861 1
2019/2020 1 Unichess Reserve 2001 1961 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim "B" 1980 1964 1
2019/2020 8 Unichess D 2019 1990 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2056 2067 0
2019/2020 7 Unichess D 2019 1990 Franěk Jan TJ Bohemians C 1919 1943 1
2019/2020 6 Unichess D 2019 1990 Růžička Zdeněk ŠK Loko Praha A 2156 2159 0
2019/2020 4 Unichess D 2019 1990 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1913 0
2019/2020 2 Unichess D 2019 1990 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 2062 2051 1
2018/2019 8 Unichess Underground 1921 1896 Kracík Dobroslav Šachový klub Líně 1972 1995 1
2018/2019 6 Unichess Underground 1928 1896 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2033 2042 0
2018/2019 4 Unichess Underground 1937 1889 Janeba Petr ČZ Strakonice 1805 1853 ½
2018/2019 2 Unichess Underground 1932 1889 Pták Pavel ŠACHklub NN Písek 2112 2118 ½
2018/2019 11 Unichess D 2019 1990 Dolínek Vladimír Dukla D 1927 1924 1
2018/2019 10 Unichess D 2019 1990 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1999 2000 ½
2018/2019 9 Unichess D 2019 1990 Čermák Jan ŠK Smíchov A 1971 1970 ½
2018/2019 8 Unichess D 2019 1990 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla B 1761 1781 1
2018/2019 7 Unichess D 2019 1990 Bražina David TJ Bohemians Praha E 1924 1917 1
2018/2019 5 Unichess D 2019 1990 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1873 1889 ½
2018/2019 2 Unichess D 2019 1990 Pazdera Tomáš Sokol Praha Vršovice C 1905 1872 ½
2018/2019 1 Unichess D 2019 1990 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1832 1826 1
2017/2018 11 Unichess D 2019 1990 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice C 1884 1916 0
2017/2018 10 Unichess D 2019 1990 Martirosyan Ara ŠK Aurora 1809 1903 1
2017/2018 9 Unichess D 2019 1990 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1815 1678 1
2017/2018 8 Unichess D 2019 1990 Školoud Barnabáš ŠK Praha - Smíchov A 1876 1819 ½
2017/2018 7 Unichess D 2019 1990 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1880 1875 ½
2017/2018 6 Unichess D 2019 1990 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1842 1818 0
2017/2018 5 Unichess D 2019 1990 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy D 1848 1856 1
2017/2018 4 Unichess D 2019 1990 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1
2017/2018 3 Unichess D 2019 1990 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1924 1900 1
2017/2018 2 Unichess D 2019 1990 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1902 1882 ½
2017/2018 1 Unichess D 2019 1990 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1710 1767 1
2017/2018 8 Unichess G 2019 1990 Havrlík Pavel ŠO Praga Praha D 1840 1842 ½
2017/2018 1 Unichess G 2019 1990 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1588 1592 1
2017/2018 10 Unichess Vyletna 1909 1857 Vičar Petr TJ Pankrac B 2135 2131 ½
2016/2017 8 Unichess G 2019 1990 Kaličiak Jozef Kbel.�ach. reprezentace C 0 1248 1
2016/2017 6 Unichess G 2019 1990 Bíkl Radek SK Lokomotiva Radlice D 0 1379 1
2016/2017 5 Unichess G 2019 1990 Varhulík Martin �O TJ Dukla Praha F 0 1090 1
2016/2017 3 Unichess G 2019 1990 Vokůrka František GROP E 0 1551 1
2016/2017 1 Unichess G 2019 1990 Krajl Zdeněk �K Loko Praha C 0 1663 1
2016/2017 11 Unichess E 2019 1990 Karkuš Dušan Sokol Praha Vr�ovice D 1718 1816 1
2016/2017 9 Unichess E 2019 1990 Kalvach Ladislav �K Mahrla Praha B 1761 1781 0
2016/2017 5 Unichess E 2019 1990 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1820 1762 1
2009/2010 2 Sokol Rudice B 1000 Čermák Tomáš MKS Vyskov B 1746 0
2009/2010 1 Sokol Rudice B 1000 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice A 1923 0
2008/2009 7 Sokol Rudice "B" 1000 Brichta Pavel SK GARDE Lipovec "C" 1468 0
2008/2009 4 Sokol Rudice "B" 1000 Novák Jaromír SK Lokomotiva Brno "E" 1888 1
2007/2008 10 Sokol Rudice C 1000 Němec Karel TJ Sloup 1694 0
2007/2008 8 Sokol Rudice C 1000 Šmíd Tomáš SK KME-DDM Kurim B 1754 0
2007/2008 5 Sokol Rudice C 1000 Doškař Miloslav SK Lokomotiva Brno E 1723 0
2007/2008 4 Sokol Rudice C 1000 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1842 0