Hráč Vavřík Jiří

Vavřík Jiří

User Pic
Jméno: Vavřík Jiří
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2036
Elo mezinárodní: 2042
ID: 11446
FIDE ID: 304042
Rok narození: 1987
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 SK OAZA Praha C 2044 2037 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 1 soutěž
2019/2020 1 SK OAZA Praha C 2044 2037 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2023 2021 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město C 2038 2037 Pálka Bronislav ŠK Zlín-Malenovice A 1915 1921 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město C 2044 2037 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1814 1804 ½ soutěž
2018/2019 9 SK OAZA Praha C 2061 2050 Pospěch Radim Dukla C 1981 2009 1 soutěž
2018/2019 2 SK OAZA Praha C 2061 2050 Mukashev Assan ŠK AURORA 2233 2226 0 soutěž
2018/2019 1 SK OAZA Praha C 2061 2050 Matonoha Ctirad LISA A 2045 2033 1 soutěž
2018/2019 10 SK OAZA Praha B 2061 2050 Sýkora Petr Dukla B 1914 1916 1 soutěž
2018/2019 7 SK OAZA Praha B 2061 2050 Straka Jaroslav TJ Pankrác C 1884 1867 ½ soutěž
2018/2019 4 SK OAZA Praha B 2061 2050 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha C 1730 1737 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město D 2061 2050 Havránek Michal SK Boršice A 1969 1965 0 soutěž
2017/2018 10 SK OAZA Praha C 2080 2062 Novák Jindřich ŠK Mahrla Praha B 2081 2092 0 soutěž
2017/2018 7 SK OAZA Praha C 2080 2062 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1929 2032 1 soutěž
2017/2018 6 SK OAZA Praha C 2080 2062 Pokorný Petr Unichess D 2180 2160 0 soutěž
2017/2018 4 SK OAZA Praha C 2080 2062 Zanikov Konstantin ŠK Praha - Smíchov A 2069 2088 0 soutěž
2017/2018 3 SK OAZA Praha C 2080 2062 Dvořák Jan TJ Kobylisy D 2149 2164 ½ soutěž
2017/2018 2 SK OAZA Praha C 2080 2062 Jarrah Kamal ŠK DP Praha D - VŠFS II 2093 2084 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město D 2080 2062 Martinák Josef ŠO Kunovice A 0 1731 1 soutěž
2016/2017 9 SK OAZA Praha B 2044 2037 Vacek Radomír GROP D 2018 2017 ½ soutěž
2016/2017 8 SK OAZA Praha B 2044 2037 Přibyl Jaroslav Sokol Kobylisy E 1903 1892 1 soutěž
2016/2017 7 SK OAZA Praha B 2044 2037 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2040 2055 0 soutěž
2016/2017 5 SK OAZA Praha B 2044 2037 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 ½ soutěž
2016/2017 1 SK OAZA Praha B 2044 2037 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 2065 2080 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město C 2044 2037 Beneš Miroslav ŠK Holešov A 2025 2017 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město C 2044 2037 Mrkus František ŠK Staré Město D 1842 1850 0 soutěž
2015/2016 5 SK OAZA Praha B 2044 2037 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 ½ soutěž
2015/2016 3 SK OAZA Praha B 2044 2037 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2223 2226 1 soutěž
2015/2016 10 SK OAZA Praha D 2044 2037 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2152 2166 0 soutěž
2015/2016 9 SK OAZA Praha D 2044 2037 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2040 2029 1 soutěž
2015/2016 8 SK OAZA Praha D 2044 2037 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2268 2260 1 soutěž
2015/2016 6 SK OAZA Praha D 2044 2037 Macháček Otakar USK Praha A 2015 2007 1 soutěž
2015/2016 4 SK OAZA Praha D 2044 2037 Hollan Martin SK OAZA Praha C 2214 2171 ½ soutěž
2015/2016 3 SK OAZA Praha D 2044 2037 Vrbata Zbyněk Unichess D 2327 2302 ½ soutěž
2015/2016 2 SK OAZA Praha D 2044 2037 Holub Jan ŠK Loko Praha B 2083 2086 ½ soutěž
2015/2016 1 SK OAZA Praha D 2044 2037 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2017 2038 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město C 2044 2037 Ševela Vladimír ŠK Holešov A 1789 1747 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město C 2044 2037 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 1 soutěž
2014/2015 10 SK OAZA Praha D 2032 2016 Černý Josef Viktoria Žižkov C 1879 1906 1 soutěž
2014/2015 9 SK OAZA Praha D 2032 2016 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2080 2026 1 soutěž
2014/2015 7 SK OAZA Praha D 2032 2016 Gubin Oleg ŠK Smíchov B 1729 1743 0 soutěž
2014/2015 6 SK OAZA Praha D 2032 2016 Franěk Jan Bohemians Praha F 1969 1962 1 soutěž
2014/2015 5 SK OAZA Praha D 2032 2016 Tejkal Jiří SK Lokomotiva Radlice B 1967 1907 ½ soutěž
2014/2015 4 SK OAZA Praha D 2032 2016 Kříž Pavel GROP C 2012 1920 1 soutěž
2014/2015 3 SK OAZA Praha D 2032 2016 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1811 1 soutěž
2014/2015 2 SK OAZA Praha D 2032 2016 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1857 ½ soutěž
2014/2015 1 SK OAZA Praha D 2032 2016 Hykš Martin Unichess ČSOB F 1959 1929 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město C 2032 2016 Krmela Aleš Sokol Hošťálková A 2054 2040 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město C 2032 2016 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1814 1 soutěž
2013/2014 11 SK OAZA Praha D 2032 2025 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice B 1873 1889 ½ soutěž
2013/2014 9 SK OAZA Praha D 2032 2025 Brčák Marek TJ Praga Praha C 1903 1915 0 soutěž
2013/2014 8 SK OAZA Praha D 2032 2025 Novák Václav SK Loko Praha C 2062 2065 ½ soutěž
2013/2014 7 SK OAZA Praha D 2032 2025 Wiener Richard Sokol Praha-Vršovice D 2005 1885 ½ soutěž
2013/2014 6 SK OAZA Praha D 2032 2025 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi A 1848 1 soutěž
2013/2014 4 SK OAZA Praha D 2032 2025 Kusalík Roman ŠK Bohnice B 1981 2000 ½ soutěž
2013/2014 3 SK OAZA Praha D 2032 2025 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1988 1941 ½ soutěž
2013/2014 2 SK OAZA Praha D 2032 2025 Mihál Sergej ŠK PORG C 1859 1 soutěž
2013/2014 1 SK OAZA Praha D 2032 2025 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 2019 2019 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město C 1692 1768 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 2019 2019 Zavadil Michal ŠK Duras BVK B 2078 2078 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město B 1983 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1916 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město D 1960 Rojar Libor Loko Uherský Ostroh 1846 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město D 1939 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město D 1939 Vránová Jarmila ŠK Staré Město E 1808 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město D 1939 Krupa Josef TJ Rožnov pod Radh. 1829 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město D 1939 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1811 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město D 1932 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice 1582 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město D 1932 Pfeffer Erik TJ Polešovice 1701 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město D 1932 Ochotský Josef TJ Napajedla 1761 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město D 1932 Kašpárek Ondřej LOKO Uherský Ostroh B 1511 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město D 1932 Šebela Ladislav SK Boršice B 1841 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město D 1932 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1816 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město D 1932 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1610 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město D 1932 Oharek Josef TJ Vlčnov 1736 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město D 1932 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1829 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město D 1932 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2023 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Staré Město B 1902 Musil Vítězslav A64 Mipap Grygov B 2000 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Staré Město B 1902 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 1972 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Staré Město B 1902 Marek Jiří ŠK Staré Město C 1805 ½ soutěž