Hráč Roško Luboš

Roško Luboš

User Pic
Jméno: Roško Luboš
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2300
Elo mezinárodní: 2317
ID: 13110
FIDE ID: 321192
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 GASCO Pardubice 2276 2286 Sharashenidze Akaki SK Slavoj Poruba 2367 2351 ½
2018/2019 7 GASCO Pardubice 2276 2286 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava 2146 2152 1
2018/2019 11 TJ Dvůr Králové n.L. 2305 2286 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2049 2050 1
2018/2019 9 TJ Dvůr Králové n.L. 2298 2286 Sucharda David ŠK AD Jičín B 2073 2062 ½
2018/2019 8 TJ Dvůr Králové n.L. 2276 2286 Novotný Jaroslav ŠK Lomnice n.P. 2163 2166 ½
2018/2019 4 TJ Dvůr Králové n.L. 2264 2289 Novotný Josef Panda Rychnov n.K. B 2024 2012 1
2018/2019 1 TJ Dvůr Králové n.L. 2272 2289 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2337 0 0
2018/2019 8 TJ Slavia Hradec Kralove 2276 2286 Špaček Petr SK Mesta Lysa nad Labem 2361 2353 ½
2018/2019 7 TJ Slavia Hradec Kralove 2276 2286 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2399 2348 1
2018/2019 5 TJ Slavia Hradec Kralove 2273 2286 Sharashenidze Akaki TJ Sakal Kozolupy 2375 2351 ½
2018/2019 3 TJ Slavia Hradec Kralove 2264 2289 Konopka Michal SK Zikuda Turnov B 2367 2364 ½
2017/2018 10 TJ Dvůr Králové n.L. 2285 2321 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.O. 1861 1867 1
2017/2018 8 TJ Dvůr Králové n.L. 2274 2321 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2040 2059 1
2017/2018 4 TJ Dvůr Králové n.L. 2285 2321 Vítová Anna ŠK AD Jičín B 1816 1664 1
2017/2018 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2285 2321 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2449 2421 ½
2017/2018 5 TJ Slavia Hradec Kralove 2301 2321 Voloshin Leonid TJ Neratovice B 2361 2394 0
2017/2018 1 TJ Slavia Hradec Kralove 2316 2335 Soural Jan TJ Pankrac 2177 2179 ½
2017/2018 11 Tatran Litovel 2291 2321 Miton Kamil Labortech Ostrava 2601 0 0
2017/2018 10 Tatran Litovel 2291 2321 Mišta Alexander SK Slavoj Poruba 2589 0 0
2017/2018 9 Tatran Litovel 2291 2321 Korobov Anton BSS Frydek-Mistek 2683 0 ½
2017/2018 8 Tatran Litovel 2274 2321 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2563 2582 0
2017/2018 7 Tatran Litovel 2274 2321 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2438 0 0
2017/2018 6 Tatran Litovel 2301 2321 Kempinski Robert GASCO Pardubice 2568 0 0
2017/2018 5 Tatran Litovel 2301 2321 Cyborowski Lukasz SK Zikuda Turnov 2510 0 ½
2017/2018 4 Tatran Litovel 2285 2321 Tazbir Marcin Moravska Slavia Brno 2526 0 0
2017/2018 3 Tatran Litovel 2285 2321 Huschenbeth Niclas SK DURAS BVK Kralovo Pole 2549 0 0
2017/2018 2 Tatran Litovel 2285 2321 Navara David 1. Novoborsky SK 2737 2738 0
2017/2018 1 Tatran Litovel 2285 2321 Černoušek Lukáš Unichess 2464 2444 0
2016/2017 10 TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 0
2016/2017 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 Jurčík Marián Bohemians Texbase.cz Praha 2501 2466 0
2016/2017 7 TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 Kraus Tomáš SK AD Jicin B 2426 2429 ½
2016/2017 6 TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 Voloshin Leonid TJ Neratovice 2403 2430 ½
2016/2017 5 TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 ½
2016/2017 4 TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2217 2194 0
2016/2017 2 TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2341 2327 ½
2016/2017 11 Tatran Litovel 2348 2345 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 0
2016/2017 10 Tatran Litovel 2348 2345 Burdalev Kirill Lokomotiva Brno 2351 ½
2016/2017 8 Tatran Litovel 2348 2345 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 ½
2016/2017 7 Tatran Litovel 2348 2345 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 0
2016/2017 6 Tatran Litovel 2348 2345 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 0
2016/2017 5 Tatran Litovel 2348 2345 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 0
2016/2017 4 Tatran Litovel 2348 2345 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 ½
2016/2017 3 Tatran Litovel 2348 2345 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 0
2016/2017 2 Tatran Litovel 2348 2345 Pavlidis Antonios SK AD Jicin ½
2016/2017 1 Tatran Litovel 2348 2345 Fier Alexandr SK Rapid Pardubice 2572 0
2015/2016 10 TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 ½
2015/2016 9 TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2398 2411 ½
2015/2016 8 TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 Rubeš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 1
2015/2016 7 TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 Michalík Peter Unichess 2552 2455 ½
2015/2016 6 TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2400 2414 ½
2015/2016 2 TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim 2320 2324 ½
2015/2016 6 Tatran Litovel 2348 2345 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 ½
2015/2016 5 Tatran Litovel 2348 2345 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 0
2015/2016 2 Tatran Litovel 2348 2345 Biolek Richard TŽ Třinec 2421 2409 ½
2015/2016 1 Tatran Litovel 2348 2345 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2561 0
2014/2015 10 TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2146 2158 ½
2014/2015 9 TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 Kozák Miloš Unichess B 2145 2145 ½
2014/2015 7 TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2215 2214 1
2014/2015 5 TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 Šuráň Jan ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 0
2014/2015 3 TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2330 2334 1
2014/2015 11 ŠK Karviná 2358 2338 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 ½
2014/2015 10 ŠK Karviná 2358 2338 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 0
2014/2015 9 ŠK Karviná 2358 2338 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2498 2536 ½
2014/2015 8 ŠK Karviná 2358 2338 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 ½
2014/2015 7 ŠK Karviná 2358 2338 Stachowiak Kamil Ancora Tatran Litovel 2448 2404 ½
2014/2015 6 ŠK Karviná 2358 2338 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 ½
2014/2015 5 ŠK Karviná 2358 2338 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 0
2014/2015 2 ŠK Karviná 2358 2338 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2475 2494 ½
2014/2015 1 ŠK Karviná 2358 2338 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 ½
2013/2014 11 ŠK Karviná 2350 2347 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 0
2013/2014 10 ŠK Karviná 2350 2347 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 1
2013/2014 9 ŠK Karviná 2350 2347 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 0
2013/2014 8 ŠK Karviná 2350 2347 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 0
2013/2014 7 ŠK Karviná 2350 2347 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2574 2562 0
2013/2014 4 ŠK Karviná 2350 2347 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 ½
2013/2014 3 ŠK Karviná 2350 2347 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2437 2387 ½
2013/2014 2 ŠK Karviná 2350 2347 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 2476 ½
2013/2014 1 ŠK Karviná 2350 2347 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 0
2013/2014 11 TJ Jiskra Jaroměř A 2350 2347 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Jaroměř A 2350 2347 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2055 2058 1
2013/2014 10 TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 ½
2013/2014 9 TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 Vlasák Lukáš SK OAZA Praha 2336 2341 ½
2013/2014 8 TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 ½
2013/2014 7 TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 ½
2013/2014 6 TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2318 2317 1
2013/2014 5 TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2366 2400 0
2013/2014 1 TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 ½
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 ½
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 ½
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 Svatoš Jan Sokol Praha - Vršovice 2284 2280 1
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2385 2377 ½
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 Rausis Igors ŠK AD Jičín 2512 2516 ½
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2374 0
2012/2013 8 Rapid Pardubice 2311 2303 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2257 2270 0
2012/2013 7 Rapid Pardubice 2311 2303 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 0
2012/2013 6 Rapid Pardubice 2311 2303 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2299 2283 ½
2012/2013 5 Rapid Pardubice 2311 2303 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 ½
2012/2013 2 Rapid Pardubice 2311 2303 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 ½
2012/2013 1 Rapid Pardubice 2311 2303 Schula Michal AD Mahrla Praha 2291 2286 1
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2462 2467 0
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2520 2527 ½
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 0
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2701 2613 ½
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2558 2543 ½
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 ½
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 0
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 0
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 2322 2319 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 0
2011/2012 9 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 ½
2011/2012 8 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2235 2238 ½
2011/2012 7 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2280 2287 1
2011/2012 4 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 Šuráň Jan JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 1
2011/2012 3 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 ½
2011/2012 2 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 Folk Petr Šakal Kozolupy 2238 2247 ½
2011/2012 1 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 Kubečka David OAZA Praha 2256 2269 1
2010/2011 10 2222 SK Polabiny B 2305 Tajovský Martin SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2171 1
2010/2011 8 2222 SK Polabiny B 2305 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 1
2010/2011 3 2222 SK Polabiny B 2305 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 1
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny 2305 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2471 0
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny 2305 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny 2305 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 1
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny 2305 Walek Milan TŽ Třinec 2381 ½
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny 2305 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 0
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny 2305 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 ½
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny 2305 Stehno Pavel ŠK Rapid Pardubice 2335 1
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny 2305 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 0
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny 2305 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 0
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 2305 Michálek Jan ŠK Mahrla Praha 2335 1
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny 2305 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2349 ½
2009/2010 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2313 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 ½
2009/2010 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2313 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2561 0
2009/2010 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2313 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 1
2009/2010 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2313 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny 2313 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 ½
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny 2313 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny 2313 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny 2313 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 0
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny 2313 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 1
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny 2313 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2390 ½
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny 2313 Mirumian Vigen SAGINA Pardubice 2508 1
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny 2313 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 ½
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny 2313 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 ½
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny 2313 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 1
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny 2313 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 1
2008/2009 11 RC Sport Pardubice 2347 Kocián Karel TŽ Třinec B 2219 1
2008/2009 10 RC Sport Pardubice 2347 Sikora Jan TŽ Třinec A 2241 1
2008/2009 9 RC Sport Pardubice 2347 Fiřt Stanislav ŠK GEOFIN Ostrava 2314 ½
2008/2009 8 RC Sport Pardubice 2347 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2287 0
2008/2009 7 RC Sport Pardubice 2347 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2285 0
2008/2009 6 RC Sport Pardubice 2347 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2428 1
2008/2009 5 RC Sport Pardubice 2347 Bartoš Jan Space" Poštovní spořitelna" 2203 ½
2008/2009 4 RC Sport Pardubice 2347 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2340 ½
2008/2009 3 RC Sport Pardubice 2347 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2394 0
2008/2009 2 RC Sport Pardubice 2347 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2477 ½
2008/2009 1 RC Sport Pardubice 2347 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2375 ½
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny 2347 Příborský Ivo Sokol Plzeň I 2302 ½
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny 2347 Sharashenidze Akaki Holdia DP Praha B 2294 0
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny 2347 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2308 ½
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny 2347 Jirásek Pavel Sokol Plzeň - Letná 2262 ½
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny 2347 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2288 ½
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny 2347 Kolář Pavel Výstaviště Lysá nad Labem 2143 1
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny 2347 Pešout Jan TJ Pankrác 2251 ½
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny 2347 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2354 ½
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny 2347 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2246 ½
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny 2347 Kubečka David Sokol Vršovice 2293 0
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny 2347 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna "B"" 2247 1
2007/2008 11 2222 ŠK Polabiny 2232 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2294 ½
2007/2008 9 2222 ŠK Polabiny 2232 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2273 1
2007/2008 8 2222 ŠK Polabiny 2232 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2270 ½
2007/2008 7 2222 ŠK Polabiny 2232 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2121 ½
2007/2008 6 2222 ŠK Polabiny 2232 Gregor Jiří Holdia DP Praha B"" 2248 1
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny 2232 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2291 1
2007/2008 4 2222 ŠK Polabiny 2232 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2305 1
2007/2008 3 2222 ŠK Polabiny 2232 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2265 1
2007/2008 2 2222 ŠK Polabiny 2232 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B"" 2176 1
2007/2008 1 2222 ŠK Polabiny 2232 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2267 1
2007/2008 11 2222 ŠK POLABINY C 2232 Červený Petr TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2413 1
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY C 2232 Blatný Pavel BYDO ZAKŘANY A 2474 1
2007/2008 9 2222 ŠK POLABINY C 2232 Vašut Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2172 1
2007/2008 6 2222 ŠK POLABINY C 2232 Vařejčko Josef ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 1
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY C 2232 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2217 ½
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY C 2232 Tikovský Alexandr ŠK 64 BRNO A 2229 1
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY C 2232 Červený Martin OREL OŘECHOV A 2287 1
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY C 2232 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY B 2310 1
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY C 2232 Buchníček Petr ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 1
2006/2007 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2171 ½
2006/2007 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Ringel Zbyněk Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2236 0
2006/2007 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Štursa Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2176 ½
2006/2007 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Blaháček Evžen Desko Liberec 2075 ½
2006/2007 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2072 1
2006/2007 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Pecháček Stanislav TRW Autoelektronika Vlašim 2142 0
2006/2007 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Soural Jan TJ Pankrác B 2186 0
2006/2007 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem 2220 1
2006/2007 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2203 Horák Otakar Sokol Emerge Mladá Boleslav 2114 1
2006/2007 11 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Šimek Petr ŠK ČSOB 2259 1
2006/2007 10 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2258 0
2006/2007 9 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2197 ½
2006/2007 8 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Studnička Tomáš Holdia DP Praha 2306 1
2006/2007 7 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha 2265 ½
2006/2007 6 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2303 0
2006/2007 5 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Podbrdský Pavel ŠK Dům armády Praha 2090 1
2006/2007 3 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Šott Pavel Sokol Plzeň I B"" 2121 ½
2006/2007 2 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2206 0
2006/2007 1 TJ Slavia Hradec Králové 2203 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2147 ½
2005/2006 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2151 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 1
2005/2006 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2151 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny 2062 1
2005/2006 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2151 Koubek Václav TJ Praga Praha B 2153 1
2005/2006 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2151 Karaba David TJ Synthesia Pardubice B 2002 1
2005/2006 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2151 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 1
2005/2006 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2151 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2023 1
2005/2006 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2151 Petuchov Sergej AVE-Kontakt Pardubice 2205 1
2005/2006 11 Slavia Hradec Kr. 2151 Šott Pavel Sokol Plzeň I C 2103 ½
2005/2006 10 Slavia Hradec Kr. 2151 Kokeš Bohuslav ŠO DDM Chrudim 2030 1
2005/2006 9 Slavia Hradec Kr. 2151 Novák Jiří Sokol Kolín 1869 1
2005/2006 8 Slavia Hradec Kr. 2151 Chrz Pavel ŠK ČSOB 2119 0
2005/2006 7 Slavia Hradec Kr. 2151 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 0
2005/2006 6 Slavia Hradec Kr. 2151 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň I B 2155 1
2005/2006 2 Slavia Hradec Kr. 2151 Adámek Zdeněk ŠK DP Holdia 2150 1
2004/2005 11 Sl.Hrad.Králové 2151 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad "C" 2159 0
2004/2005 10 Sl.Hrad.Králové 2151 Dvořák Jan ŠK ČSOB "A" 2259 ½
2004/2005 9 Sl.Hrad.Králové 2151 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 0
2004/2005 8 Sl.Hrad.Králové 2151 Folk Petr Sokol Plzeň I "B" 2246 ½
2004/2005 7 Sl.Hrad.Králové 2151 Voříšek Jaroslav Bohemians "A" 2232 0
2004/2005 6 Sl.Hrad.Králové 2151 Špírek Adam Loko Most 2056 ½
2004/2005 5 Sl.Hrad.Králové 2151 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 ½
2004/2005 4 Sl.Hrad.Králové 2151 Bujak Michal DA Praha 2188 0
2004/2005 3 Sl.Hrad.Králové 2151 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2166 0
2004/2005 2 Sl.Hrad.Králové 2151 Šebesta Petr Synt.Pardubice 2107 1
2004/2005 1 Sl.Hrad.Králové 2151 Petr Jan TJ Pankrác "A" 2196 1
2004/2005 11 Slavia Hradec Králové B 2151 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 1
2004/2005 10 Slavia Hradec Králové B 2151 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2175 ½
2004/2005 9 Slavia Hradec Králové B 2151 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2085 0
2004/2005 8 Slavia Hradec Králové B 2151 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2201 0
2004/2005 7 Slavia Hradec Králové B 2151 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2111 ½
2004/2005 6 Slavia Hradec Králové B 2151 Štursa Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2148 ½
2004/2005 5 Slavia Hradec Králové B 2151 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2387 ½
2004/2005 4 Slavia Hradec Králové B 2151 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2210 ½
2004/2005 3 Slavia Hradec Králové B 2151 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 0
2004/2005 2 Slavia Hradec Králové B 2151 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2313 0
2004/2005 1 Slavia Hradec Králové B 2151 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2269 ½
2003/2004 13 Jiskra Jaroměř Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 11 Jiskra Jaroměř Kořínek Ondřej Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0
2003/2004 10 Jiskra Jaroměř Juřík Zdeněk ŠK Lípa B ½
2003/2004 9 Jiskra Jaroměř Nun Jiří Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 8 Jiskra Jaroměř Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 0
2003/2004 7 Jiskra Jaroměř 2149 Novotný Jaroslav Sokol Nová Paka 2214 0
2003/2004 6 Jiskra Jaroměř 2149 Wenke Jiří DDM Lokomotiva Trutnov 2074 1
2003/2004 4 Jiskra Jaroměř 2149 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1952 1
2003/2004 3 Jiskra Jaroměř 2149 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2171 0
2003/2004 2 Jiskra Jaroměř 2149 Dostál Pavel Slovan Broumov 2036 1
2003/2004 1 Jiskra Jaroměř 2149 Červinka Michal Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2214 0
2003/2004 11 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Šebesta Petr Synthesia Pardubice B 2165 ½
2003/2004 10 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad C 2163 ½
2003/2004 9 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Špaček Libor Spartak Vrchlabí 2174 1
2003/2004 8 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 1
2003/2004 7 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2177 ½
2003/2004 6 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Jaček Miloslav Emerge Mladá Boleslav 2157 1
2003/2004 5 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Michálek František Sokol Kolín C 2130 1
2003/2004 3 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Pecháček Stanislav Spartak Vlašim 2087 1
2003/2004 2 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 1
2003/2004 1 ŠK Polabiny Pardubice 2149 Štolba Miloš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 1