Hráč Šimůnek Aleš

Šimůnek Aleš

User Pic
Jméno: Šimůnek Aleš
Oddíl: ŠK Líně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2118
Elo mezinárodní: 2118
ID: 365
FIDE ID: 313149
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Líně 2121 2130 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2083 2090 0
2018/2019 10 Šachový klub Líně 2121 2130 Kopřiva Martin ŠK Sokol Klatovy 2046 2068 1
2018/2019 9 Šachový klub Líně 2123 2130 Novák Václav ČZ Strakonice 1824 1850 ½
2018/2019 8 Šachový klub Líně 2123 2130 Šplíchal Petr Unichess Underground 1951 1960 1
2018/2019 7 Šachový klub Líně 2132 2130 Grill Roman ŠACHklub NN Písek 2092 2085 0
2018/2019 6 Šachový klub Líně 2132 2130 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 „B“ 1776 1763 1
2018/2019 5 Šachový klub Líně 2138 2130 Hlaváček Jiří Šachový klub Příbram-Baník 2062 2065 1
2018/2019 4 Šachový klub Líně 2138 2130 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 1969 1957 0
2018/2019 3 Šachový klub Líně 2138 2130 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2134 2047 ½
2018/2019 1 Šachový klub Líně 2129 2130 Růžička Aleš Sokol Tábor 2085 2079 1
2017/2018 11 ŠK Líně A 2126 2141 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec A 1798 1770 1
2017/2018 10 ŠK Líně A 2126 2141 Mundil Jindřich Sokol Plzeň Letná A 1926 1840 1
2017/2018 9 ŠK Líně A 2126 2141 Hladík Pavel TJ Košutka A 1921 1963 ½
2017/2018 8 ŠK Líně A 2143 2141 Daněk Václav Lokomotiva Plzeň A 1871 1894 0
2017/2018 6 ŠK Líně A 2141 2141 Randa Miroslav ŠK 64 Plzeň A 2043 1983 1
2017/2018 5 ŠK Líně A 2141 2141 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy B 1940 1926 ½
2017/2018 4 ŠK Líně A 2126 2141 Ptáčník Stanislav TJ Sokol Domažlice A 2019 2059 1
2017/2018 3 ŠK Líně A 2126 2141 Vrána Petr SK Kdyně 1903 1924 1
2017/2018 2 ŠK Líně A 2126 2141 Vácha Jaroslav ŠK Tachov 2003 2009 1
2017/2018 1 ŠK Líně A 2131 2133 Buldra Josef ŠK Líně B 1967 1909 1
2017/2018 4 ŠK Sokol Klatovy 2126 2141 Špička Jan TJ Baník Sokolov ŠO 2014 1919 ½
2017/2018 1 ŠK Sokol Klatovy 2131 2133 Cako Laszlo TJ Sokol Údlice 2122 0
2016/2017 11 Šachový klub Líně A 2153 2160 Bechynský Jan Šachový Klub 64 Plzeň A 1879 1902 1
2016/2017 10 Šachový klub Líně A 2153 2160 Havlík Jindřich Šachklub Sokol Klatovy A 2081 2113 0
2016/2017 9 Šachový klub Líně A 2153 2160 Vácha Jaroslav ŠK Tachov 2007 1976 ½
2016/2017 7 Šachový klub Líně A 2153 2160 Honka Kamil ŠK Kdyně 1956 1935 1
2016/2017 6 Šachový klub Líně A 2153 2160 Král Petr SŠK HeřNýř A 1948 1950 ½
2016/2017 5 Šachový klub Líně A 2153 2160 Vošahlík Jiří Sokol Plzeň "Letná" - A 1795 1784 1
2016/2017 4 Šachový klub Líně A 2153 2160 Kvapil Vladislav ŠAKAL Kozolupy B 1841 1806 1
2016/2017 2 Šachový klub Líně A 2153 2160 Muk Ivo ŠK Přeštice A 1977 1986 0
2016/2017 1 Šachový klub Líně A 2153 2160 Mička Vladislav Šachový klub Líně B 2004 1993 1
2015/2016 11 ŠK Líně 2153 2160 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2184 2196 ½
2015/2016 10 ŠK Líně 2153 2160 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 ½
2015/2016 9 ŠK Líně 2153 2160 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 0
2015/2016 8 ŠK Líně 2153 2160 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2017 1999 1
2015/2016 7 ŠK Líně 2153 2160 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2200 2214 0
2015/2016 6 ŠK Líně 2153 2160 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2281 2269 ½
2015/2016 5 ŠK Líně 2153 2160 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2183 2147 0
2015/2016 3 ŠK Líně 2153 2160 Eliáš Miroslav ŠK Karlovy Vary 2081 2111 0
2015/2016 2 ŠK Líně 2153 2160 Kuba Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2151 2127 0
2015/2016 1 ŠK Líně 2153 2160 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2253 2244 0
2014/2015 10 ŠK Líně 2184 2172 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2106 2115 1
2014/2015 9 ŠK Líně 2184 2172 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2225 2226 0
2014/2015 8 ŠK Líně 2184 2172 Kadeřávek Jan ŠK Tachov 2106 2100 1
2014/2015 7 ŠK Líně 2184 2172 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2283 2275 0
2014/2015 6 ŠK Líně 2184 2172 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 1
2014/2015 5 ŠK Líně 2184 2172 Kubečka David TJ Sokol Praha-Vršovice 2258 2262 0
2014/2015 4 ŠK Líně 2184 2172 Turková Karolína ŠK Holdia DP Praha 1970 1
2014/2015 3 ŠK Líně 2184 2172 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2153 2140 1
2014/2015 2 ŠK Líně 2184 2172 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2260 2253 0
2014/2015 1 ŠK Líně 2184 2172 Haman Jakub ŠK Kladno 2179 2169 1
2013/2014 11 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Hladík Pavel Košutka A 1908 1948 1
2013/2014 10 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Berka Luboš SŠK HeřNýř A 1817 1786 ½
2013/2014 9 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy B 2170 2159 1
2013/2014 8 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň 2020 2014 1
2013/2014 7 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Vácha Jaroslav Kšice A 1952 1944 1
2013/2014 6 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Klíma Miloslav Plzeň - Letná B 1963 2003 0
2013/2014 5 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Muk Ivo ŠK Přeštice A 2034 1999 1
2013/2014 4 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Šneberger Josef Košutka B 1716 0
2013/2014 3 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Tochor Zdeněk Kdyně 2070 1
2013/2014 2 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Turner Radek Šachový klub Líně 2085 2084 ½
2013/2014 1 Sokol Plzeň 1 2183 2178 Kopřiva Martin Loko Plzeň A 1832 1897 1
2012/2013 11 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Toman Jan ŠK Tachov 2104 2063 ½
2012/2013 9 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Vykouk Jan Chess Most B 1962 1985 0
2012/2013 6 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2126 2130 1
2012/2013 5 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1763 ½
2012/2013 4 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Ráliš Petr ŠK Teplice 2223 2219 1
2012/2013 3 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2082 2119 0
2012/2013 2 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 0
2012/2013 1 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 Česal Jaroslav ŠAKAL Kozolupy 2199 2200 0
2011/2012 11 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 1
2011/2012 10 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2106 2105 0
2011/2012 9 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Grill Roman ŠACHklub Písek 2134 2130 0
2011/2012 8 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Muk Ivo ŠK Český Krumlov 2111 2061 1
2011/2012 7 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Borkovec Milan Sokol Tábor 2188 2213 0
2011/2012 6 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2268 2292 ½
2011/2012 5 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná 2093 2083 1
2011/2012 4 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2096 2105 0
2011/2012 3 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Koubek Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 1
2011/2012 2 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1960 1934 1
2011/2012 1 Sokol Plzeň 1 2225 2227 Herejk Petr ŠK Líně 2169 2154 ½
2010/2011 11 Sokol Plzen 1 2202 Křížová Veronika SSK HerNyr 1250 1
2010/2011 10 Sokol Plzen 1 2202 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor A 2105 1
2010/2011 9 Sokol Plzen 1 2202 Grill Roman Sokol Platan Pisek 2125 1
2010/2011 8 Sokol Plzen 1 2202 Pirklová Hana OAZA Praha 2148 0
2010/2011 7 Sokol Plzen 1 2202 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2156 1
2010/2011 6 Sokol Plzen 1 2202 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 1
2010/2011 5 Sokol Plzen 1 2202 Janočko Petr Sokol Plzen Letna A 2087 1
2010/2011 4 Sokol Plzen 1 2202 Pikhart Miroslav Sokol Tabor B 1806 1
2010/2011 3 Sokol Plzen 1 2202 Filipi Štěpán Sokol Vysehrad B 2100 ½
2010/2011 2 Sokol Plzen 1 2202 Mauerer Ferdinand Sokol Domazlice 2100 ½
2010/2011 1 Sokol Plzen 1 2202 Mařík Petr SK Line A 2134 1
2009/2010 11 Sokol Plzeň 1 A 2190 Soukup Václav SK Viktoria Žižkov A 2124 ½
2009/2010 10 Sokol Plzeň 1 A 2190 Hadžala Daniel TJ Spartak Žebrák A 2099 1
2009/2010 9 Sokol Plzeň 1 A 2190 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 2016 1
2009/2010 8 Sokol Plzeň 1 A 2190 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy A 2297 1
2009/2010 7 Sokol Plzeň 1 A 2190 Budka Jan TJ Sokol Domažlice A 2178 0
2009/2010 5 Sokol Plzeň 1 A 2190 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha B 2186 1
2009/2010 4 Sokol Plzeň 1 A 2190 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2190 0
2009/2010 3 Sokol Plzeň 1 A 2190 Loskot Petr Sokol Tábor A 2025 1
2009/2010 2 Sokol Plzeň 1 A 2190 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov A 2018 0
2009/2010 1 Sokol Plzeň 1 A 2190 Mařík Petr ŠK Líně A 2139 1
2008/2009 11 Sokol Plzeň 1 B 2176 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 ½
2008/2009 10 Sokol Plzeň 1 B 2176 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1665 1
2008/2009 9 Sokol Plzeň 1 B 2176 Vacek Miroslav QCC České Budějovice A 2019 ½
2008/2009 8 Sokol Plzeň 1 B 2176 Loskot Petr Sokol Tábor A 2014 1
2008/2009 7 Sokol Plzeň 1 B 2176 Soukal Roman ŠK Pyrit Příbram A 1914 ½
2008/2009 6 Sokol Plzeň 1 B 2176 Šiktanc Petr TJ DUKLA Praha A 2153 0
2008/2009 5 Sokol Plzeň 1 B 2176 Čihák Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2133 1
2008/2009 4 Sokol Plzeň 1 B 2176 Palková Kateřina Sokol Klatovy A 2050 1
2008/2009 3 Sokol Plzeň 1 B 2176 Matějka Radek Sokol Platan Písek A 1951 1
2008/2009 2 Sokol Plzeň 1 B 2176 Melich Jindřich TJ Pankrác Praha B 2091 1
2008/2009 1 Sokol Plzeň 1 B 2176 Cvikl Michal Šakal Kozolupy A 2007 1
2008/2009 5 Sokol Plzeň I 2176 Rous František Holdia DP Praha B 2077 1
2008/2009 4 Sokol Plzeň I 2176 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2311 ½
2008/2009 1 Sokol Plzeň I 2176 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 0
2007/2008 11 Sokol Plzeň I B"" 2210 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2305 0
2007/2008 10 Sokol Plzeň I B"" 2210 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2267 0
2007/2008 3 Sokol Plzeň I B"" 2210 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2277 0
2007/2008 11 Sokol Plzeň 1 C 2210 Janeček Josef Sokol Tábor B 2071 ½
2007/2008 10 Sokol Plzeň 1 C 2210 Pinc Miroslav ŠK ALVA Pb Příbram A 2207 1
2007/2008 9 Sokol Plzeň 1 C 2210 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad Praha B 2265 0
2007/2008 8 Sokol Plzeň 1 C 2210 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov Praha A 2219 1
2007/2008 7 Sokol Plzeň 1 C 2210 Jirásek Pavel Sokol Plzeň Letná A 2251 0
2007/2008 6 Sokol Plzeň 1 C 2210 Richtrová Eliška QCC České Budějovice A 2279 ½
2007/2008 5 Sokol Plzeň 1 C 2210 Gregor Jiří TJ Praga Praha A 2248 0
2007/2008 4 Sokol Plzeň 1 C 2210 Havlík Jan Sokol Platan Písek A 2278 0
2007/2008 3 Sokol Plzeň 1 C 2210 Schula Michal TJ Pankrác B 2265 0
2007/2008 2 Sokol Plzeň 1 C 2210 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2251 0
2007/2008 1 Sokol Plzeň 1 C 2210 Novák Michal ŠK Sokol Klatovy A 2215 0
2006/2007 11 Sokol Plzeň 1 C 2198 Nídl Petr QCC Č.Budějovice A 2217 ½
2006/2007 10 Sokol Plzeň 1 C 2198 Kupka František Lokomotiva Plzeň A 2060 1
2006/2007 9 Sokol Plzeň 1 C 2198 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2213 0
2006/2007 8 Sokol Plzeň 1 C 2198 Grill Roman Sokol Tábor B 2130 1
2006/2007 7 Sokol Plzeň 1 C 2198 Houška Jiří Sokol Plzeň LetnáA 2205 1
2006/2007 6 Sokol Plzeň 1 C 2198 Fišer Jiří Praga Praha B 2144 1
2006/2007 5 Sokol Plzeň 1 C 2198 Vašíček Martin Sokol Domažlice A 2120 0
2006/2007 4 Sokol Plzeň 1 C 2198 Pinc Miroslav Alva Pb Příbram A 2192 1
2006/2007 3 Sokol Plzeň 1 C 2198 Bělaška Přemysl Sokol Kobylisy A 2272 1
2006/2007 2 Sokol Plzeň 1 C 2198 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2211 1
2006/2007 1 Sokol Plzeň 1 C 2198 Procházka Dalibor Praga Praha A 2145 0
2006/2007 10 Sokol Plzeň I B"" 2198 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2061 1
2006/2007 3 Sokol Plzeň I B"" 2198 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2217 0
2006/2007 1 Sokol Plzeň I B"" 2198 Krutina Ivan ŠK Dům armády Praha 2076 0
2005/2006 11 Sokol Plzeň I B 2226 Novák Jiří Sokol Kolín 1869 ½
2005/2006 10 Sokol Plzeň I B 2226 Šimek Petr ŠK ČSOB 2225 0
2005/2006 9 Sokol Plzeň I B 2226 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2068 1
2005/2006 8 Sokol Plzeň I B 2226 Kourek Josef Synthesia Pardub. 2290 ½
2005/2006 7 Sokol Plzeň I B 2226 Bauma Jiří ŠK Dům armády 2166 0
2005/2006 6 Sokol Plzeň I B 2226 Hála Bohumil Slavia Hradec Kr. 2235 0
2005/2006 5 Sokol Plzeň I B 2226 Dočekal Jan Sokol Vyšehrad B 2183 0
2005/2006 4 Sokol Plzeň I B 2226 Fraas Martin ŠK DP Holdia 2209 ½
2005/2006 3 Sokol Plzeň I B 2226 Mužík Martin Novoborský ŠK 2251 0
2005/2006 2 Sokol Plzeň I B 2226 Bartoníček Zdeněk Sokol Plzeň I C 2112 1
2005/2006 1 Sokol Plzeň I B 2226 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2247 ½
2004/2005 11 Sokol Plzeň I C 2235 Grill Roman Sokol Rekol Písek 2170 0
2004/2005 10 Sokol Plzeň I C 2235 Novák Michal Šachklub Sokol Klatovy 2191 0
2004/2005 9 Sokol Plzeň I C 2235 Klicnar Martin Viktoria Žižkov 2170 1
2004/2005 7 Sokol Plzeň I C 2235 Císler Petr Sokol Domažlice 2196 ½
2004/2005 6 Sokol Plzeň I C 2235 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 ½
2004/2005 5 Sokol Plzeň I C 2235 Krejčík Jiří Baník Habartov 2062 ½
2004/2005 4 Sokol Plzeň I C 2235 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2197 ½
2004/2005 3 Sokol Plzeň I C 2235 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2100 1
2004/2005 2 Sokol Plzeň I C 2235 Plíva Vojtěch ŠK Kladno 2118 1
2004/2005 1 Sokol Plzeň I C 2235 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2289 0
2004/2005 10 Sokol Plzeň I "B" 2235 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad "B" 2179 ½
2004/2005 5 Sokol Plzeň I "B" 2235 Domlátil Jiří Sokol Vyšehrad "C" 2107 1
2004/2005 3 Sokol Plzeň I "B" 2235 Tocháček Michal ŠK Holdia DP B 2177 1
2004/2005 1 Sokol Plzeň I "B" 2235 Voříšek Jaroslav Bohemians "A" 2232 0
2003/2004 10 Sokol Plzeň I C 2176 Racek Jiří Spálené Poříčí 2129 1
2003/2004 8 Sokol Plzeň I C 2176 Kracík Dobroslav Líně B 1986 ½
2003/2004 7 Sokol Plzeň I C 2176 Přeštice A 1
2003/2004 5 Sokol Plzeň I C 2176 Kupka František Loko Plzeň 1992 ½
2003/2004 4 Sokol Plzeň I C 2176 Toman Jaroslav Tachov 2159 0
2003/2004 6 Sokol Plzeň I B 2176 Pešout Jan TJ Pankrác 2270 ½
2003/2004 3 Sokol Plzeň I B 2176 Dvořák Jan ŠK ČSOB A 2247 0
2003/2004 2 Sokol Plzeň I B 2176 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2258 1
2003/2004 1 Sokol Plzeň I B 2176 Šenkýř Vladimír Sokol Kolín B 2230 0