Hráč Dvořák Přemysl

Dvořák Přemysl

User Pic
Jméno: Dvořák Přemysl
Oddíl: TJ Jiskra Třeboň
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1937
Elo mezinárodní: 1950
ID: 5058
FIDE ID: 341800
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Jiskra Třeboň 1950 1941 Procházka Pavel Sokol Tábor D 1682 1621 ½
2018/2019 5 TJ Jiskra Třeboň 1950 1941 Melmuk Petr Spartak Počátky 2031 2035 ½
2017/2018 7 TJ Jiskra Třeboň 1908 1938 Bureš Jiří DDM Písek 2060 2047 ½
2017/2018 6 TJ Jiskra Třeboň 1908 1938 Kotál Václav ČZ Strakonice D 1908 1887 ½
2017/2018 4 TJ Jiskra Třeboň 1908 1938 Novák Josef VŠTE České Budějovice C 1785 1811 1
2017/2018 1 TJ Jiskra Třeboň 1908 1938 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2075 2026 0
2017/2018 6 TJ Jiskra Třeboň 1934 1933 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2120 2056 0
2017/2018 5 TJ Jiskra Třeboň 1939 1933 Říha Martin SK Sezimovo Ústí 1947 1899 ½
2017/2018 2 TJ Jiskra Třeboň 1939 1933 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2027 2030 ½
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1908 1938 Mareš Daniel Šachklub Písek 2007 1981 ½
2016/2017 4 Jiskra Třeboň 1908 1938 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1745 1784 ½
2016/2017 3 Jiskra Třeboň 1908 1938 Marek Jan ŠS Bechyně B 1829 1847 ½
2016/2017 2 Jiskra Třeboň 1908 1938 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 ½
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1908 1938 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 ½
2016/2017 5 Jiskra Třeboň 1908 1938 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1914 1819 1
2016/2017 3 Jiskra Třeboň 1908 1938 Kaucký Jaroslav Spartak Počátky 1666 1588 1
2016/2017 2 Jiskra Třeboň 1908 1938 Marek Jan ŠS Bechyně B 1829 1847 ½
2015/2016 7 Jiskra Třeboň 1908 1938 Krch Lukáš Sokol Tábor C 1929 1927 0
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 1908 1938 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 ½
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1908 1938 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1863 1855 0
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 1908 1938 Šourek Martin ŠACHklub Tábor 1870 1877 0
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 1908 1938 Baloun Tomáš ŠK Týn n. Vlt. 1883 1911 0
2015/2016 7 Jiskra Třeboň 1908 1938 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1891 1913 ½
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 1908 1938 Říčař František ŠK Blanský les 1726 1726 1
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 1908 1938 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1784 1752 ½
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1908 1938 Olejníček Jiří QCC České Budějovice C 2015 2021 ½
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 1908 1938 Baloun Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1883 1911 ½
2015/2016 2 Jiskra Třeboň 1908 1938 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 ½
2014/2015 9 Jiskra Třeboň 1954 Bernáth Štefan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 0
2014/2015 8 Jiskra Třeboň 1954 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1947 1909 ½
2014/2015 6 Jiskra Třeboň 1954 Havlůj Zdeněk Silon Sezimovo Ústí 1971 1951 ½
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1954 Vacek Josef Sokol Tábor C 1802 1863 1
2014/2015 3 Jiskra Třeboň 1954 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 0
2014/2015 1 Jiskra Třeboň 1954 Žilavý Jan ŠK Týn n. Vlt. 1931 1969 0
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1954 Nagy Ladislav QCC České Budějovice D 1690 1744 ½
2014/2015 3 Jiskra Třeboň 1954 Dvořák Pavel QCC České Budějovice C 1906 1909 ½
2014/2015 2 Jiskra Třeboň 1954 Bernáth Štefan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 0
2013/2014 5 Jiskra Třeboň 1947 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1930 1902 ½
2013/2014 4 Jiskra Třeboň 1947 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1820 1
2013/2014 2 Jiskra Třeboň 1947 Hejda Martin QCC České Budějovice C 1758 1764 ½
2013/2014 1 Jiskra Třeboň 1947 Bernáth Štefan ŠS Bechyně B 1932 1952 ½
2013/2014 5 TJ Jiskra Třeboň 1947 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav A 1925 1934 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Třeboň 1947 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1931 1933 ½
2013/2014 2 TJ Jiskra Třeboň 1947 Hejda Martin QCC České Budějovice C 1758 1764 ½
2013/2014 1 TJ Jiskra Třeboň 1947 Blažek Jiří Slávia České Budějovice 1945 1935 1
2012/2013 5 QCC České Budějovice "B" 1959 Budil Miloslav Sokol Tábor "C" 1814 ½
2012/2013 3 QCC České Budějovice "B" 1959 Sýkora Ladislav Traxler Veselí nad Lužnicí 1900 1839 0
2011/2012 10 QCC České Budějovice B 1957 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 1
2011/2012 1 QCC České Budějovice B 1957 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1976 1937 ½
2010/2011 11 QCC České Budějovice B 1954 Brabec Milan Royal České Budějovice 2097 ½
2010/2011 8 QCC České Budějovice B 1954 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1852 ½
2010/2011 2 QCC České Budějovice B 1954 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Ústí 1979 ½
2009/2010 7 QCC Ceske Budejovice B 1974 Frnoch Vojtěch CZ Strakonice B 1710 0
2009/2010 4 QCC Ceske Budejovice B 1974 Straka Zdeněk Sokol Tabor C 1939 0
2008/2009 11 QCC České Budějovice B 1961 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2174 1
2008/2009 8 QCC České Budějovice B 1961 Dvořák Jan TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 ½
2008/2009 3 QCC České Budějovice B 1961 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 0
2008/2009 1 QCC České Budějovice B 1961 Vacek Miroslav QCC České Budějovice A 2019 ½
2007/2008 11 QCC Č. Budějovice B 1969 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1970 0
2007/2008 7 QCC Č. Budějovice B 1969 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1811 1
2007/2008 5 QCC Č. Budějovice B 1969 Novák Pavel Spartak MAS Sez. Ústí 1713 ½
2006/2007 11 QCC Č.Budějovice A 1979 Sokol Plzeň 1 C 1
2006/2007 11 QCC České Budějovice B 1979 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1954 ½
2006/2007 7 QCC České Budějovice B 1979 Říha Martin ŠK Týn nad Vltavou 1902 1
2006/2007 3 QCC České Budějovice B 1979 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov A 2042 0
2006/2007 1 QCC České Budějovice B 1979 Malý Pavel Reality Horňák Bechyně 1911 0
2005/2006 11 Loko DKV České Budějovice B 1960 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 1930 ½
2005/2006 9 Loko DKV České Budějovice B 1960 Brom Jiří Reality Horňák Bechyně 2123 0
2005/2006 6 Loko DKV České Budějovice B 1960 Pahorecký Jiří Koberce Kájov 1910 ½
2005/2006 5 Loko DKV České Budějovice B 1960 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2013 1
2005/2006 4 Loko DKV České Budějovice B 1960 Faifr Ladislav Sokol Písek B 2066 1
2005/2006 3 Loko DKV České Budějovice B 1960 David Karel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1862 ½
2005/2006 1 Loko DKV České Budějovice B 1960 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 2096 0
2005/2006 8 QCC DKV České Budějovice 1960 Doležal Radoslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2007 1