Hráč Bujak Michal

Bujak Michal

User Pic
Jméno: Bujak Michal
Oddíl: ŠK Líně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2168
Elo mezinárodní: 2166
ID: 8237
FIDE ID: 316318
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Šachový klub Líně 2161 2174 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2197 2162 1
2018/2019 9 Šachový klub Líně 2167 2174 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2087 0 ½
2018/2019 8 Šachový klub Líně 2167 2174 Popper Tomáš Unichess Underground 2038 2037 ½
2018/2019 7 Šachový klub Líně 2173 2174 Novotný Michal ŠACHklub NN Písek 2317 2301 0
2018/2019 5 Šachový klub Líně 2182 2184 Stluka Petr Šachový klub Příbram-Baník 2165 2158 0
2018/2019 4 Šachový klub Líně 2182 2184 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2222 2201 ½
2018/2019 3 Šachový klub Líně 2177 2184 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2348 2342 ½
2018/2019 2 Šachový klub Líně 2177 2184 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2186 2203 ½
2018/2019 1 Šachový klub Líně 2185 2184 Borkovec Milan Sokol Tábor 2247 2233 0
2018/2019 10 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2127 2123 ½
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Hostička František ŠK Mahrla B 2121 2109 1
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2299 2304 ½
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Bartoš Jan Unichess D 2138 2170 0
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 2184 2183 1
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Skřivánek Jan TJ Kobylisy E 2161 2151 0
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2137 2133 1
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha E 2166 2168 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2167 2169 ½
2017/2018 11 ŠK Líně A 2206 2192 Čekan Petr ŠK Dvorec A 1970 1959 1
2017/2018 10 ŠK Líně A 2211 2192 Holý Filip Sokol Plzeň Letná A 2017 1992 ½
2017/2018 9 ŠK Líně A 2211 2192 Kadeřávek Jan TJ Košutka A 2181 2151 0
2017/2018 8 ŠK Líně A 2201 2192 Mařík Jiří Lokomotiva Plzeň A 1999 1982 1
2017/2018 7 ŠK Líně A 2201 2192 Vlk Miloslav SK Petřín 1960 1975 1
2017/2018 6 ŠK Líně A 2200 2192 Herejk Petr ŠK 64 Plzeň A 2190 2161 0
2017/2018 4 ŠK Líně A 2211 2192 Valenz Miroslav TJ Sokol Domažlice A 2100 2100 1
2017/2018 3 ŠK Líně A 2211 2192 Tochor Zdeněk SK Kdyně 1977 2009 1
2017/2018 2 ŠK Líně A 2211 2192 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2243 2247 ½
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha "B" 2211 2192 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2215 2197 1
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha "B" 2201 2192 Ištoňa Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2267 0 0
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha "B" 2201 2192 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2193 2175 1
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha "B" 2200 2192 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2256 2230 1
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha "B" 2211 2192 Zanikov Konstantin ŠK Praha-Smíchov 2069 2088 1
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha "B" 2211 2192 Vágner Tomáš CHESS Most 2199 2194 0
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha "B" 2211 2192 Simet Martin ŠK Sokol Klatovy 2175 2212 1
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha "B" 2164 2162 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany z.s. 2262 2248 1
2015/2016 6 ŠK Líně 2161 2171 Soukal Rudolf TJ DUKLA Praha 2022 1987 0
2014/2015 8 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2163 2162 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2233 2231 1
2013/2014 7 Šachový klub Líně 2145 2140 Jánská Jitka TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 1
2013/2014 6 Šachový klub Líně 2145 2140 Šimandl Miroslav Loko Plzeň A 1945 1960 1
2013/2014 5 Šachový klub Líně 2145 2140 Eret Jaroslav Košutka A 2141 2108 ½
2013/2014 4 Šachový klub Líně 2145 2140 Reischig Tomáš SŠK HeřNýř A 2078 1965 ½
2013/2014 3 Šachový klub Líně 2145 2140 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy B 2170 2159 1
2013/2014 2 Šachový klub Líně 2145 2140 Burda Otto Sokol Plzeň 1 1966 1
2013/2014 1 Šachový klub Líně 2145 2140 Švec Jan Kšice A 1831 1814 1
2013/2014 8 ŠK Tachov 2145 2140 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 ½
2013/2014 7 ŠK Tachov 2145 2140 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2105 2110 ½
2013/2014 6 ŠK Tachov 2145 2140 Česal Jaroslav ŠAKAL Kozolupy 2246 2235 0
2013/2014 4 ŠK Tachov 2145 2140 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2138 2141 1
2013/2014 3 ŠK Tachov 2145 2140 Císler Petr Sokol Domažlice 2210 2213 1
2013/2014 1 ŠK Tachov 2145 2140 Lacina Adolf TJ ČZ Strakonice 2197 2192 0
2012/2013 11 Šachový klub Líně B 2168 2162 Šimandl Karel Loko Plzeň A 2094 2111 ½
2012/2013 10 Šachový klub Líně B 2168 2162 Vácha Jaroslav Kšice A 1962 1967 0
2012/2013 9 Šachový klub Líně B 2168 2162 Muk Ivo Přeštice A 2075 2038 1
2012/2013 8 Šachový klub Líně B 2168 2162 Černý Václav Domažlice A 2042 2059 ½
2012/2013 7 Šachový klub Líně B 2168 2162 Holý Filip Košutka B 1578 1667 0
2012/2013 6 Šachový klub Líně B 2168 2162 Maleček Jiří ŠAKAL Kozolupy B 1987 1936 1
2012/2013 4 Šachový klub Líně B 2168 2162 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2005 1991 ½
2012/2013 3 Šachový klub Líně B 2168 2162 Kříž Luboš SŠK HeřNýř A 2204 2165 1
2012/2013 2 Šachový klub Líně B 2168 2162 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 B 2210 2210 ½
2012/2013 1 Šachový klub Líně B 2168 2162 Liška Karel Košutka A 2105 2120 0
2011/2012 11 ŠK Líně 2195 2189 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2106 2105 1
2011/2012 9 ŠK Líně 2195 2189 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2268 2292 0
2011/2012 8 ŠK Líně 2195 2189 Turner Radek Sokol Domažlice 2128 2154 ½
2011/2012 4 ŠK Líně 2195 2189 Hrubý Milan Sokol Tábor 2107 2097 ½
2011/2012 3 ŠK Líně 2195 2189 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2212 2213 0
2011/2012 2 ŠK Líně 2195 2189 Koubek Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 0
2011/2012 1 ŠK Líně 2195 2189 Česal Jaroslav Sokol Plzeň 1 2211 2208 0
2010/2011 11 Šachový klub Líně B 2205 Čekan Petr Sokol Plzeň - Letná B 1965 0
2010/2011 10 Šachový klub Líně B 2205 Liška Karel Košutka A 2150 1
2010/2011 8 Šachový klub Líně B 2205 Šimandl Karel Loko Plzeň A 2139 1
2010/2011 7 Šachový klub Líně B 2205 Eretová Jana Šachklub Sokol Klatovy A 2111 1
2010/2011 5 Šachový klub Líně B 2205 Černý Václav Sokol Domažlice B 1981 0
2010/2011 4 Šachový klub Líně B 2205 Lesný Egon Šachklub Sokol Klatovy B 1908 1
2010/2011 3 Šachový klub Líně B 2205 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy B 2257 0
2010/2011 2 Šachový klub Líně B 2205 Ježek Jan Sokol Plzeň 1 B 2256 0
2010/2011 11 SK Line A 2205 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 1
2010/2011 8 SK Line A 2205 Havlůj Zdeněk Sokol Tabor A 1949 0
2010/2011 4 SK Line A 2205 Straka Vojtěch OAZA Praha 2058 1
2010/2011 3 SK Line A 2205 Riedl Max Sokol Domazlice 2038 1
2009/2010 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Wimmer Miroslav Karlovarský Tietz B 2066 1
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2286 0
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Cichý Miroslav MARTY Baník Most 2149 0
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Paganik Pavel Slovan Jirkov 2294 1
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Bargel Martin TJ Neratovice 2177 1
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK C 2156 0
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Vozka Pavel SK Děčín A 2245 1
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Soukup Jiří Karlovarský Tietz A 2332 0
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 Louček Vlastimil TJ SSZŠ Litvínov 2250 1
2009/2010 10 ŠK Teplice 2206 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2198 0
2009/2010 8 ŠK Teplice 2206 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové 2264 0
2009/2010 7 ŠK Teplice 2206 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2196 1
2009/2010 2 ŠK Teplice 2206 Šmíd Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2186 0
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Satranský Jaroslav ŠK Kladno"A" 2206 1
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Cichý Miroslav Marty Baník Most 2131 0
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Doležal Radoslav ŠK Teplice 2426 ½
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 1
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2236 0
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Daneš Jaroslav TJ Neratovice 2256 0
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Chura Jan TJ Bohemians Praha"B" 2237 ½
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2241 Vanko Jiří Baník Hexion Sokolov 2118 0
2008/2009 11 Sokol Plzeň I 2241 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2263 0
2008/2009 10 Sokol Plzeň I 2241 Kárník Pavel TJ ŠO Chrudim 2330 1
2008/2009 9 Sokol Plzeň I 2241 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 0
2008/2009 8 Sokol Plzeň I 2241 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 ½
2008/2009 6 Sokol Plzeň I 2241 Pešout Jan TJ Pankrác 2251 ½
2008/2009 3 Sokol Plzeň I 2241 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň - Letná 2159 ½
2008/2009 2 Sokol Plzeň I 2241 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 0
2007/2008 11 Sokol Plzeň I 2286 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2433 ½
2007/2008 10 Sokol Plzeň I 2286 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2534 0
2007/2008 9 Sokol Plzeň I 2286 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2433 0
2007/2008 8 Sokol Plzeň I 2286 Pisk Petr ŠK Zlín 2366 ½
2007/2008 7 Sokol Plzeň I 2286 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2396 ½
2007/2008 6 Sokol Plzeň I 2286 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 0
2007/2008 11 ŠK Ústí n.L Kuba Jindřich ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 10 ŠK Ústí n.L Plíva Vojtěch ŠK Rakovník ½
2007/2008 8 ŠK Ústí n.L Kameník Martin Marty Baník Most 1
2007/2008 6 ŠK Ústí n.L Bauma Jiří ŠK DA Praha A 1
2007/2008 5 ŠK Ústí n.L Pokrupa Marek ŠK Karlovy Vary A ½
2007/2008 4 ŠK Ústí n.L Vlasák Lukáš Baník Hexion Sokolov 0
2007/2008 3 ŠK Ústí n.L Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 1 ŠK Ústí n.L Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0
2006/2007 11 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Šťastný Petr Bonex Teplice"A" 2060 1
2006/2007 10 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2159 1
2006/2007 9 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Vanko Jiří Baník Chemakryl Sokolov 2118 1
2006/2007 8 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Vondra Zbyněk ŠK Rakovník 2142 1
2006/2007 7 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Klátil Karel SK Děčín "A" 2017 1
2006/2007 6 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Večerka Pavel ČSOB"B" 2082 1
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2058 1
2006/2007 4 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Kalous Miroslav Bohemians Praha "B" 2131 1
2006/2007 3 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Baran Peter TJ Neratovice 2166 1
2006/2007 2 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Lorenc Tomáš KŠ Tietz Karlovy Vary 2137 1
2006/2007 1 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 Čížek Martin TJ Slavoj Litoměřice"A" 1996 1
2006/2007 9 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2207 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most "A" 2076 ½
2006/2007 8 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2207 Kameník Martin Marty Baník Most 2011 0
2006/2007 7 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2207 Miškovský Pavel TJ Slovan Jirkov 2060 1
2005/2006 11 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOBB"" 2304 0
2005/2006 10 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2241 0
2005/2006 9 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Reitinger Petr Marty Most 2095 0
2005/2006 8 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Čontoš Václav KŠT K.VaryA"" 2105 0
2005/2006 7 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 2130 1
2005/2006 6 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2207 0
2005/2006 5 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Mazánek Kamil ŠK Louny 2187 1
2005/2006 4 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Jeníček Jiří ŠK Kladno 2121 1
2005/2006 3 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2164 ½
2005/2006 2 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Vaculík Martin 1.Novoborský B"" 2263 0
2005/2006 1 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA"" 2147 0
2005/2006 9 ŠK Dům armády 2198 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2267 0
2005/2006 7 ŠK Dům armády 2198 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B 2197 ½
2005/2006 5 ŠK Dům armády 2198 Kopal Josef Slavia Hradec Kr. 2308 0
2005/2006 4 ŠK Dům armády 2198 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2260 1
2005/2006 3 ŠK Dům armády 2198 Štross František ŠK DP Holdia 2288 ½
2005/2006 2 ŠK Dům armády 2198 Mužík Martin Novoborský ŠK 2251 1
2005/2006 1 ŠK Dům armády 2198 Jaroš Martin Sokol Plzeň I C 2186 0
2004/2005 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Kánský Pavel SK Demas DěčínA" 2153 0
2004/2005 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2263 0
2004/2005 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Malec Jan TJ Krásná Lípa 2063 1
2004/2005 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2208 0
2004/2005 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Kalous Miroslav TJ Bohemians B" 2100 0
2004/2005 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Horák Jiří Marty Baník Most 2292 0
2004/2005 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Hostička František Neratovice Nazguls 2138 1
2004/2005 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Schauer Jiří TJ Bonex Teplice A 2214 1
2004/2005 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOBB" 2292 0
2004/2005 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 Mužík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2293 0
2004/2005 11 DA Praha 2188 Gdovin Ján ŠK ČSOB "A" 2195 1
2004/2005 8 DA Praha 2188 Sodoma Jan Bohemians "A" 2243 ½
2004/2005 7 DA Praha 2188 Cichý Miroslav Loko Most 2086 ½
2004/2005 5 DA Praha 2188 Onderek David ŠO DDM Chrudim 2119 0
2004/2005 4 DA Praha 2188 Roško Luboš Sl.Hrad.Králové 2151 1
2004/2005 3 DA Praha 2188 Trojan Luboš Synt.Pardubice 2066 1
2004/2005 2 DA Praha 2188 Petr Jan TJ Pankrác "A" 2196 ½
2004/2005 1 DA Praha 2188 Janda Pavel Sokol Vyšehrad "C" 2150 1
2003/2004 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 ŠK SmíchovA" 1
2003/2004 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Matras Ondřej Sokol KobylisyA" 2242 1
2003/2004 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Miškovský Pavel Marty Baník Most 2084 1
2003/2004 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Burda Roman TJ Spol.Neratovice 2200 1
2003/2004 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Vacek Radomír Desko LiberecA" 2152 1
2003/2004 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Novotný Roman Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 1
2003/2004 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B" 2113 1
2003/2004 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2193 0
2003/2004 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Boreš Miroslav ŠK Čes.LípaA" 2211 0
2003/2004 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Kovář Vojtěch Bonex TepliceA" 2207 0
2003/2004 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2143 1