Hráč Mundil Jindřich

Mundil Jindřich

User Pic
Jméno: Mundil Jindřich
Oddíl: TJ Sokol Plzeň-Letná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1875
Elo mezinárodní: 1884
ID: 16311
FIDE ID: 318914
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 7 Sokol Plzeň - Letná A 1884 1875 Sedlák Jakub ŠK Dvorec A 1744 1904 ½ soutěž
2021/2022 6 Sokol Plzeň - Letná A 1884 1875 Novák Michal ŠK Líně B 2119 2124 ½ soutěž
2021/2022 5 Sokol Plzeň - Letná A 1888 1875 Altman Pavel TJ Plzeň Košutka A 1744 1783 ½ soutěž
2021/2022 4 Sokol Plzeň - Letná A 1895 1875 Bartoníček Zdeněk ŠAKAL Kozolupy 1994 1983 0 soutěž
2021/2022 3 Sokol Plzeň - Letná A 1895 1875 Polomis Zdeněk Šachklub Klatovy B 1929 1811 ½ soutěž
2021/2022 1 Sokol Plzeň - Letná A 1908 1875 Chudek Lubomír SK Petřín Plzeň 1790 1824 0 soutěž
2020/2021 1 Sokol Plzeň - Letná A 1908 1873 Sláma Petr ŠAKAL Kozolupy 0 1587 1 soutěž
2019/2020 11 Sokol Plzeň - Letná A 1909 1869 Kopřiva Petr ŠK Dvorec A 2022 2046 ½ soutěž
2019/2020 10 Sokol Plzeň - Letná A 1909 1869 Blecha Miroslav ŠK Líně B 2136 2142 0 soutěž
2019/2020 9 Sokol Plzeň - Letná A 1900 1869 Daněk Václav Loko A 1820 1843 ½ soutěž
2019/2020 8 Sokol Plzeň - Letná A 1900 1869 Sunková Marie ŠK Líně C 1843 1767 ½ soutěž
2019/2020 7 Sokol Plzeň - Letná A 1900 1869 Liška Karel Košutka A 1987 2020 1 soutěž
2019/2020 6 Sokol Plzeň - Letná A 1909 1869 Lešetický Vladimír ŠK Přeštice A 1561 1604 ½ soutěž
2019/2020 5 Sokol Plzeň - Letná A 1909 1873 Danko Jiří ŠK Tachov A 1876 1892 ½ soutěž
2019/2020 4 Sokol Plzeň - Letná A 1910 1873 Maleček Jiří ŠAKAL Kozolupy 1890 1903 ½ soutěž
2019/2020 3 Sokol Plzeň - Letná A 1922 1873 Herčík Josef SK Petřín 1833 1869 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Plzeň - Letná A 1922 1873 Machalík Marek ŠK 64 Plzeň A 1921 1920 0 soutěž
2019/2020 1 Sokol Plzeň - Letná A 1921 1873 Tochor Zdeněk ŠK Kdyně 1968 1983 ½ soutěž
2018/2019 11 Sokol Plzeň - Letná A 1923 1879 Herčík Josef SK Petřín 1856 1880 ½ soutěž
2018/2019 10 Sokol Plzeň - Letná A 1929 1879 Kracík Dobroslav ŠK Líně B 1970 1995 ½ soutěž
2018/2019 9 Sokol Plzeň - Letná A 1929 1879 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice A 2047 2058 0 soutěž
2018/2019 8 Sokol Plzeň - Letná A 1933 1879 Hořický Kamil TJ Košutka A 1812 1820 ½ soutěž
2018/2019 7 Sokol Plzeň - Letná A 1933 1879 Hložek David ŠK 64 Plzeň A 1917 1867 ½ soutěž
2018/2019 6 Sokol Plzeň - Letná A 1943 1879 Daněk Václav Loko Plzeň A 1826 1857 ½ soutěž
2018/2019 5 Sokol Plzeň - Letná A 1943 1879 Nechutný Michal ŠK Dvorec A 1648 1648 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Plzeň - Letná A 1936 1863 Kastl Josef HeřNýř A 1809 1787 1 soutěž
2018/2019 3 Sokol Plzeň - Letná A 1939 1863 Muk Ivo ŠK Přeštice A 1902 1929 1 soutěž
2018/2019 2 Sokol Plzeň - Letná A 1939 1863 Bečvář Miroslav ŠK Tachov 1866 1850 0 soutěž
2018/2019 1 Sokol Plzeň - Letná A 1929 1863 Janeček Pavel ŠAKAL Kozolupy B 1916 1952 1 soutěž
2018/2019 3 Sokol Plzeň - Letná "C" 1939 1863 Seják Michal ŠACHOVÝ KLUB LÍNĚ F 1896 1950 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1922 1840 Kafka Ladislav Sokol Domažlice B 0 1930 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1926 1840 Danko Jiří ŠK Tachov B 1960 1989 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1927 1840 Rudlof Jan TJ Sokol Postřekov 0 1755 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1919 1840 Polomis Zdeněk ŠK Sokol Klatovy B 1937 1748 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1919 1840 Sedlák Jakub ŠK Dvorec B 1443 1536 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1926 1840 Hořický Kamil TJ Plzeň Košutka B 1834 1837 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1926 1840 Hodan Jiří SK Petřín Plzeň B 1933 1930 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1926 1840 Šimek Jiří HeřNýř A 0 1747 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1926 1840 Daněk Václav TJ Lokomotiva Plzeň B 1893 1894 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1919 1833 Moravec Vlastimil ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 1 soutěž
2017/2018 11 Sokol Plzeň Letná A 1922 1840 Sunková Marie ŠK Líně B 1830 1812 1 soutěž
2017/2018 10 Sokol Plzeň Letná A 1926 1840 Šimůnek Aleš ŠK Líně A 2126 2141 0 soutěž
2017/2018 9 Sokol Plzeň Letná A 1926 1840 Mráz Miloš Lokomotiva Plzeň A 1959 1931 ½ soutěž
2017/2018 8 Sokol Plzeň Letná A 1927 1840 Bechynský Jan ŠK 64 Plzeň A 1911 1942 0 soutěž
2017/2018 7 Sokol Plzeň Letná A 1927 1840 Zedník Zdeněk TJ Sokol Domažlice A 1917 1870 1 soutěž
2017/2018 6 Sokol Plzeň Letná A 1919 1840 Hudousek Vladimír ŠK Tachov 1845 1815 1 soutěž
2017/2018 5 Sokol Plzeň Letná A 1919 1840 Král Petr ŠK Dvorec A 1935 1921 ½ soutěž
2017/2018 4 Sokol Plzeň Letná A 1926 1840 Liška Karel TJ Košutka A 2008 2065 ½ soutěž
2017/2018 3 Sokol Plzeň Letná A 1926 1840 Pelikán David SK Petřín 1927 1925 0 soutěž
2017/2018 2 Sokol Plzeň Letná A 1926 1840 Paleček Jindřich ŠAKAL Kozolupy B 1777 1871 1 soutěž
2017/2018 1 Sokol Plzeň Letná A 1919 1833 Honka Kamil SK Kdyně 1909 1894 ½ soutěž
2016/2017 11 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Vaněk Miroslav SŠK HeřNýř A 1624 ½ soutěž
2016/2017 10 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Pech Václav ŠAKAL Kozolupy B 1949 1936 ½ soutěž
2016/2017 9 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Nový Jan ŠK Přeštice A 1606 1582 1 soutěž
2016/2017 7 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Truksa Václav ŠK Tachov 1876 1849 1 soutěž
2016/2017 6 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Honka Kamil ŠK Kdyně 1956 1935 ½ soutěž
2016/2017 5 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Janočko Petr Šachový klub Líně A 2040 2039 0 soutěž
2016/2017 3 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Buldra Josef Šachový klub Líně B 1986 1924 0 soutěž
2016/2017 2 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy A 2091 2094 ½ soutěž
2016/2017 1 Sokol Plzeň "Letná" - A 1884 1879 Fastová Karolína SK Petřín 2029 1900 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Moravec Vlastimil ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec A 1620 1647 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Tannenberg Jindřich ŠK Tachov B 1748 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Hodan Jiří SK Petřín Plzeň B 1783 1783 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Hájek Jiří Sokol Domažlice B 1924 1997 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Gadževský Štefan TJ Plzeň Košutka z.s. C 1604 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy B 1876 1858 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř B 1974 1977 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Kuneš Josef TJ Sokol Postřekov A 1703 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Skála Zdeněk TJ Lokomotiva Plzeň B 1865 1884 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 Šneberger Josef TJ Plzeň Košutka z.s. B 1978 1954 0 soutěž
2015/2016 11 Sokol Plzeň - Letná "A" 1884 1879 Skála Zdeněk Loko Plzeň A 1865 1884 ½ soutěž
2015/2016 10 Sokol Plzeň - Letná "A" 1884 1879 Paleček Jindřich ŠAKAL KOZOLUPY B 1785 1877 1 soutěž
2015/2016 9 Sokol Plzeň - Letná "A" 1884 1879 Truksa Václav ŠK Tachov A 1876 1849 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Plzeň - Letná "A" 1884 1879 Váchal Josef TJ Sokol Domažlice A 1970 1916 1 soutěž
2015/2016 6 Sokol Plzeň - Letná "A" 1884 1879 Háva Petr ŠK Líně B 1928 1818 1 soutěž
2015/2016 2 Sokol Plzeň - Letná "A" 1884 1879 Berka Luboš SŠK HeřNýř A 1780 1781 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Berka Luboš TJ Plzeň Košutka B 1780 1781 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Janeček Petr ŠK Přeštice B 1918 1804 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Bechynský Jan ŠK 64 Plzeň A 1879 1902 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Švec Jan ŠK DDM Planá 1740 1739 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Kupilík Jiří TJ ZČE Plzeň B 1921 1749 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Vlk Michal ŠK HeřNýř B 1783 1830 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Šimáček Václav Šachklub Klatovy B 1876 1858 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Král Petr ŠK Dvorec A 1948 1950 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Váchal Josef Sokol Domažlice B 1970 1916 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Truksa Václav ŠK Tachov B 1876 1849 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Plzeň Letná B 1884 1879 Šebek Josef Loko Plzeň B 1839 ½ soutěž
2014/2015 11 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy B 1988 1953 ½ soutěž
2014/2015 10 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Gschwendtner Stanislav ŠK Kdyně 1998 2023 0 soutěž
2014/2015 9 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Mráz Miloš Loko Plzeň A 1893 1921 0 soutěž
2014/2015 8 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Švec Jan Kšice A 1800 1781 1 soutěž
2014/2015 7 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Kopřiva Petr TJ Sokol Domažlice A 1985 2028 ½ soutěž
2014/2015 6 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Ježek Jan Sokol Plzeň 1 2222 2231 ½ soutěž
2014/2015 5 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Zdráhal Václav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1885 1933 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Špačková Martina Loko Plzeň B 1775 1802 1 soutěž
2014/2015 3 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Liška Karel Košutka A 2107 2115 0 soutěž
2014/2015 2 Sokol Plzeň - Letná B 1871 1861 Berka Luboš SŠK HeřNýř A 1768 1749 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 Seják Michal TJ Šakal Kozolupy 1659 1764 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 Kotyk Václav ŠK Kladno 1967 1964 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 Koubek Václav TJ Dukla Praha 2035 2037 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2099 2094 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 Matějka Vladimír ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy 1998 2023 0 soutěž
2013/2014 11 Plzeň - Letná B 1907 1891 Kracík Dobroslav Šachový klub Líně 2027 2038 1 soutěž
2013/2014 10 Plzeň - Letná B 1907 1891 Daněk Václav Loko Plzeň A 1966 1965 0 soutěž
2013/2014 9 Plzeň - Letná B 1907 1891 Soukup Alois Košutka A 2134 2119 0 soutěž
2013/2014 8 Plzeň - Letná B 1907 1891 Berka Luboš SŠK HeřNýř A 1817 1786 ½ soutěž
2013/2014 7 Plzeň - Letná B 1907 1891 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy B 1928 1923 ½ soutěž
2013/2014 6 Plzeň - Letná B 1907 1891 Mareš Václav Sokol Plzeň 1 2003 1995 ½ soutěž
2013/2014 5 Plzeň - Letná B 1907 1891 Kasík Miroslav Kšice A 1859 1809 0 soutěž
2013/2014 4 Plzeň - Letná B 1907 1891 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň 2020 2014 0 soutěž
2013/2014 3 Plzeň - Letná B 1907 1891 Pech Břetislav ŠK Přeštice A 1943 1911 0 soutěž
2013/2014 2 Plzeň - Letná B 1907 1891 Tyll Josef Košutka B 1570 1 soutěž
2013/2014 1 Plzeň - Letná B 1907 1891 Tochor Jiří Kdyně 2093 2091 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Plzeň Letná 1907 1891 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2160 2154 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Plzeň Letná 1907 1891 Žáček Jiří TJ ČZ Strakonice 1820 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Plzeň Letná 1907 1891 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Plzeň Letná 1907 1891 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad B 2077 2069 0 soutěž
2012/2013 7 Sokol Plzeň - Letná C 1865 1860 Brauner František TJ Košutka Plzeň G 1587 1 soutěž
2012/2013 6 Sokol Plzeň - Letná C 1865 1860 Bui Tien Long SŠK HeřNýř E 1250 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol Plzeň - Letná C 1865 1860 Kovář Václav Slavoj Dvorec C 1779 ½ soutěž
2012/2013 2 Sokol Plzeň - Letná C 1865 1860 Vaněk Miroslav SŠK HeřNýř D 1599 1 soutěž
2012/2013 1 Sokol Plzeň - Letná C 1865 1860 Krumpholc František Slavoj Dvorec D 1505 1 soutěž
2012/2013 11 Plzeň - Letná B 1865 1860 Chlad Lukáš SŠK HeřNýř A 1955 1944 0 soutěž
2012/2013 10 Plzeň - Letná B 1865 1860 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 B 2153 2168 0 soutěž
2012/2013 9 Plzeň - Letná B 1865 1860 Soukup Alois Košutka A 2160 2144 ½ soutěž
2012/2013 8 Plzeň - Letná B 1865 1860 Daněk Václav Loko Plzeň A 1953 1931 0 soutěž
2012/2013 7 Plzeň - Letná B 1865 1860 Švec Jan Kšice A 1821 1807 ½ soutěž
2012/2013 6 Plzeň - Letná B 1865 1860 Pech Břetislav Přeštice A 1975 1933 1 soutěž
2012/2013 5 Plzeň - Letná B 1865 1860 Mařík Petr Šachový klub Líně B 2164 2158 0 soutěž
2012/2013 4 Plzeň - Letná B 1865 1860 Holý Filip Košutka B 1578 1667 1 soutěž
2012/2013 3 Plzeň - Letná B 1865 1860 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy B 2293 2268 1 soutěž
2012/2013 2 Plzeň - Letná B 1865 1860 Vašíček Martin Domažlice A 2153 2158 0 soutěž
2012/2013 1 Plzeň - Letná B 1865 1860 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1944 1925 1 soutěž
2011/2012 11 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Jakl Aleš ŠK Tachov A 1974 1968 0 soutěž
2011/2012 10 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Mráz Miloš Loko Plzeň A 1962 1962 0 soutěž
2011/2012 9 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Chloupek Jaroslav Sokol Domažlice B 1839 1795 0 soutěž
2011/2012 8 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Buldra Josef Sokol Plzeň 1 B 2035 1982 ½ soutěž
2011/2012 7 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Mařík Petr Šachový klub Líně B 2153 2144 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Janeček Pavel ŠAKAL Kozolupy B 1862 1891 ½ soutěž
2011/2012 5 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Kadeřávek Jan Košutka A 2091 2061 0 soutěž
2011/2012 4 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Šíma Vladislav ŠK Přeštice A 1866 ½ soutěž
2011/2012 3 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Vácha Jaroslav Kšice A 1977 1988 0 soutěž
2011/2012 2 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Šimek Jiří SŠK HeřNýř A 1807 ½ soutěž
2011/2012 1 Sokol Plzeň - Letná B 1919 1896 Zdráhal Václav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1919 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Plzeň - Letná C 1919 1896 Vaněk Miroslav SŠK HeřNýř E 1621 0 soutěž
2011/2012 5 Sokol Plzeň - Letná C 1919 1896 Skala Vladimír TJ Košutka Plzeň F 1422 1 soutěž
2011/2012 3 Sokol Plzeň - Letná C 1919 1896 Křenek Antonín ŠK Přeštice C 1507 1 soutěž
2010/2011 11 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Šott Pavel Šachový klub Líně B 2135 0 soutěž
2010/2011 10 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Mareš Václav Šachový klub Líně C 1981 1 soutěž
2010/2011 8 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Lorenc Tomáš Šachklub Sokol Klatovy B 1778 1 soutěž
2010/2011 7 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Kvapil Vladislav ŠAKAL Kozolupy B 1765 0 soutěž
2010/2011 6 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Chlad Lukáš Sokol Plzeň 1 B 1868 1 soutěž
2010/2011 5 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Vácha Jaroslav ŠK Tachov 1958 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy A 2049 0 soutěž
2010/2011 3 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Štojdl Josef Košutka A 1961 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Pelikán David TJ Dynamo ZČE Plzeň 1896 0 soutěž
2010/2011 1 Sokol Plzeň - Letná B 1915 Daněk Václav Loko Plzeň A 2010 0 soutěž
2010/2011 9 Sokol Plzeň Letná C 1915 Vaněk Miroslav SŠK HeřNýř E 1570 1 soutěž
2010/2011 5 Sokol Plzeň Letná C 1915 Kotrba Antonín Slavoj Dvorec C 1383 ½ soutěž
2009/2010 9 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Kupilík Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1896 0 soutěž
2009/2010 8 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Kotrba Antonín Slavoj Dvorec C 1386 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Pašek Martin SŠK HeřNýř E 1832 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Krauskopfová Lenka TJ Košutka Plzeň G 1857 ½ soutěž
2009/2010 5 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Brychta Václav TJ Košutka Plzeň F 1424 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Duras Jindřich Lokomotiva Plzeň D 1625 ½ soutěž
2009/2010 3 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Šimlová Jana ŠK Líně G 1492 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Mařík Miroslav Sokol Plzeň 1 C 1829 ½ soutěž
2009/2010 1 Sokol Plzeň - Letná C 1713 Karel Václav ŠK Líně H 1250 1 soutěž
2009/2010 11 Letná B 1713 Pech Břetislav Přeštice 1896 ½ soutěž
2009/2010 10 Letná B 1713 Kratochvíl Aleš Tachov 1479 0 soutěž
2009/2010 9 Letná B 1713 Kalista Karel Lokomotiva Plzeň 1905 ½ soutěž
2009/2010 8 Letná B 1713 Gschwendtner Stanislav Klatovy B 2086 0 soutěž
2009/2010 7 Letná B 1713 Šmíd Jindřich Sokol Plzeň 1 B 1773 1 soutěž
2009/2010 6 Letná B 1713 Líně B 1 soutěž
2009/2010 5 Letná B 1713 Michal Josef HeřNýř 1900 0 soutěž
2009/2010 4 Letná B 1713 Váchal Pavel Domažlice B 1827 0 soutěž
2009/2010 2 Letná B 1713 Malý Antonín ZČE Plzeň 1796 ½ soutěž
2009/2010 1 Letná B 1713 Štich Milan Líně C 1774 0 soutěž
2008/2009 10 Letná B 1682 Váchal Pavel Domažlice B 1586 0 soutěž
2008/2009 6 Letná B 1682 Vadlejch Bohumil Sokol Plzeň 1 C 1651 1 soutěž
2008/2009 5 Letná B 1682 Václavík Václav Košutka 1936 1 soutěž
2008/2009 4 Letná B 1682 Pech Břetislav Přeštice 1893 ½ soutěž
2008/2009 3 Letná B 1682 Syrovátka Čeněk HeřNýř 1754 1 soutěž
2008/2009 2 Letná B 1682 Kazimour František Lokomotiva Plzeň 1915 ½ soutěž
2008/2009 1 Letná B 1682 Kupilík Jiří ZČE Plzeň 1875 0 soutěž
2008/2009 11 Letná "C" 1682 Vaněk Jiří HeřNýř "C" 1613 1 soutěž
2008/2009 9 Letná "C" 1682 Česal Václav Dvorec "B" 1575 ½ soutěž
2008/2009 8 Letná "C" 1682 Hořický Kamil Košutka "C" 1738 0 soutěž
2008/2009 7 Letná "C" 1682 Zach Tomáš Košutka "D" 1625 ½ soutěž
2007/2008 11 Letná B 1621 Cvikl Michal Kozolupy 2022 ½ soutěž
2007/2008 10 Letná B 1621 Jenč Milan Líně 1938 ½ soutěž
2007/2008 5 Letná B 1621 Malý Antonín ZČE Plzeň 1863 1 soutěž
2007/2008 3 Letná B 1621 Míč Miloslav Sokol Plzeň 1 D 1790 ½ soutěž
2007/2008 2 Letná B 1621 Dušek Stanislav Tachov 1955 0 soutěž
2007/2008 1 Letná B 1621 Mauerer Ferdinand Domažlice A 0 soutěž
2007/2008 11 Sokol Plzeň Letná C 1621 Herejtová Květuše ŠK Líně E 1511 ½ soutěž
2007/2008 10 Sokol Plzeň Letná C 1621 Janoušek Miroslav SKK-ZP Rokycany 1613 ½ soutěž
2007/2008 9 Sokol Plzeň Letná C 1621 Tumpach Václav Sokol Plzeň Košutka F 1355 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Plzeň Letná C 1621 Blažek Vladimír ŠK Přeštice B 1782 1 soutěž
2007/2008 6 Sokol Plzeň Letná C 1621 Nathanský Daniel ZČE Plzeň D 1853 ½ soutěž
2007/2008 5 Sokol Plzeň Letná C 1621 Vlk Michal SŠK HeřNýř E 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Plzeň Letná C 1621 Vaněk Jiří SŠK HeřNýř D 1618 1 soutěž
2007/2008 3 Sokol Plzeň Letná C 1621 Gadževský Štefan Sokol Plzeň Košutka E 1609 ½ soutěž
2007/2008 2 Sokol Plzeň Letná C 1621 Čekan Petr Slavoj Dvorec B 1681 1 soutěž
2007/2008 1 Sokol Plzeň Letná C 1621 Šmucr Radek Loko Plzeň D 1444 ½ soutěž
2006/2007 10 Letná B 1590 Řehák Michal Líně 1667 0 soutěž
2006/2007 7 Letná B 1590 Gschwendtner Stanislav Klatovy A 2048 1 soutěž
2006/2007 6 Letná B 1590 Valenz Miroslav Domažlice B 1877 0 soutěž
2005/2006 5 Letná B 1561 Polomis Zdeněk Klatovy B 1850 ½ soutěž
2005/2006 3 Letná B 1561 Zítek Svatoslav Tachov A 1942 0 soutěž
2005/2006 2 Letná B 1561 Janeček Petr Přeštice A 1792 0 soutěž
2005/2006 1 Letná B 1561 Petrová Kristýna Union Plzeň 1685 1 soutěž
2005/2006 5 Letná B 1561 Polomis Zdeněk Klatovy B 1850 ½ soutěž
2005/2006 3 Letná B 1561 Zítek Svatoslav Tachov A 1942 0 soutěž
2005/2006 2 Letná B 1561 Janeček Petr Preštice A 1792 0 soutěž
2005/2006 1 Letná B 1561 Petrová Kristýna Union Plzeň 1685 1 soutěž