Hráč Davídek Bohuslav

Davídek Bohuslav

User Pic
Jméno: Davídek Bohuslav
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1801
Elo mezinárodní: 1747
ID: 1500
FIDE ID: 377937
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠK Loko Praha D 1747 1799 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1472 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha D 1747 1803 Orna Jan TJ Kobylisy F 1411 1314 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha D 1747 1803 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice A 1751 1782 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha D 1747 1803 Pavelka Pavel Šachový klub Bohnice - D 1588 1524 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha C 1747 1803 Groh Ladislav ŠK Smíchov B 1699 1691 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha C 1747 1803 Němeček Jaroslav ŠO Praga Praha B 0 1642 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha C 1747 1803 Bednář Jiří Kbel.šach. reprezentace B 1872 1849 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha C 1747 1803 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1862 1790 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha C 1785 1802 Jurek František GROP E 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha C 1785 1802 Čulík Tomáš ŠK Praha - Smíchov E 1491 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha C 1785 1802 Kulhavý Boleslav ŠO Praga Praha E 1403 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1936 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Mišovič Ján SK OAZA Praha G ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1667 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Růžička Václav DDM Praha 6 C 1666 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Porteš Pavel ŠK Mlejn B 1751 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Loko Praha B 1785 1802 Černý Karel Kbelská šachová reprezentace 1762 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1645 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Šrol Pavel ŠK Bohnice D 1853 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1864 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Štola Stanislav ŠK Smíchov D 1680 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Novotný Miroslav TJ Praga Praha F 1778 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1829 1808 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Novák Václav SK Rapid Praha A 1957 1964 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha D 1785 1802 Mihál Sergej GROP E 1841 1860 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha C 1843 Veselský Jan ŠK Smíchov M 1640 1681 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha C 1843 Palatka Petr Bohemians Praha E 1707 1 soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha C 1843 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1823 1802 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha C 1843 Vítek Jan TJ Praga Praha C 1791 1734 0 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha C 1843 Bartoš Daniel GROP D 1400 1 soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha C 1843 Slovák Kilián Sokol Kobylisy D 1661 1829 0 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha C 1843 Fiala Jan Sokol Vršovice D 1828 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha D 1843 Slezák Jaroslav SK Újezd nad Lesy A 1649 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha D 1843 Spěvák Jan Bohemians Praha G 1790 1 soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha D 1843 Blažek Miroslav ŠK Praha 4 B 1755 0 soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha D 1843 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace B 1822 1860 0 soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha D 1843 Plicka Petr Holdia DP Praha D 1811 1825 1 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha D 1843 Frajt Tomáš TJ Praga Praha G 1453 1 soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha D 1843 Kříž Pavel Sokol Kobylisy F 1887 1 soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha D 1843 Schmidt Karel DDM Praha 6 C 1718 1593 0 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha D 1843 Volek Jonáš ŠK PORG A 1426 1 soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha C 1849 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1805 1 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha C 1849 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1788 1787 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha C 1849 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 0 soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha C 1849 Grasev Jan SK Lokomotiva Radlice B 1000 1 soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha C 1849 Vítek Jan TJ Praga Praha C 1791 1829 0 soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha C 1849 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi A 1848 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha D 1849 Vass Peter USK Praha B 1925 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha D 1849 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 2047 2100 0 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha D 1849 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 1999 1985 0 soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha D 1849 Lexa Václav Sokol Praha-Vršovice E 1893 1 soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha D 1849 Kočí Martin Stavby mostů Praha B 1814 1844 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha D 1849 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 0 soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha D 1849 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1900 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha D 1849 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov C 1832 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha D 1849 Rakovský Adam Sokol Praha-Vršovice C 2017 1954 ½ soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha D 1849 Pinkas Jiří SK Motorlet Praha A 1899 ½ soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha D 1849 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1871 1946 0 soutěž