Hráč Kalousek Zdeněk

Kalousek Zdeněk

User Pic
Jméno: Kalousek Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2020
Elo mezinárodní: 2013
ID: 26385
FIDE ID: 331341
Rok narození: 1982
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2079 2095 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Postupa Pavel GROP - B 2206 2198 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2014 2012 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Dvořák Jan Sokol Vršovice A 2174 2170 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Grussová Helena Unichess D 2074 2058 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Lučovník Tilen TJ Bohemians C 2086 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2184 2180 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2023 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2114 2095 1 soutěž
2019/2020 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1998 2023 Lhotský František ŠK Kladno 1942 1920 0 soutěž
2019/2020 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1998 2023 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2169 2125 0 soutěž
2019/2020 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2002 2023 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2255 2242 0 soutěž
2019/2020 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2013 2023 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2159 2175 0 soutěž
2019/2020 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2013 2023 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2221 2222 0 soutěž
2019/2020 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2036 2041 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 1840 1895 0 soutěž
2019/2020 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2043 2041 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2118 2119 0 soutěž
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2043 2041 Pokrupa Marek Český Lev Kolešovice 2169 2182 0 soutěž
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2039 2041 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2203 2184 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Krejbich Miloslav LISA A 1950 1931 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Strnad Jakub TJ Kobylisy D 2003 2013 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Strahl Jiří USK Praha A 1941 1959 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Kasalický Petr Dukla C 2037 2024 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1950 1930 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1887 1916 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Šebo Igor SK OAZA Praha C 1841 1890 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Salač Jiří TJ Pankrác E 1912 1913 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Šrol Pavel Šachový klub Bohnice - A 1872 1872 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2028 2044 Anaškin Arsenij ŠK AURORA 2201 2176 0 soutěž
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2028 2044 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha B 1877 1889 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2028 2044 Špaček Michal GROP - B 1990 2016 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2028 2044 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 1974 1988 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2028 2044 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha C 1945 1976 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2028 2044 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2114 2107 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2028 2044 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2131 2137 0 soutěž
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2021 2044 Reitinger Petr ŠK UNION Louny 1937 1982 0 soutěž
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2013 2044 Šala Dalibor CHESS Most 1931 1926 1 soutěž
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2028 2044 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2036 2038 0 soutěž
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2028 2044 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2192 2192 0 soutěž
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2036 2049 Janda Zdeněk SK Děčín 2094 2073 0 soutěž
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2038 2049 Přibylová Sofie ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1983 1974 ½ soutěž
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2034 2049 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2196 2177 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Wichs Jakub TJ Kobylisy E 2039 2025 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1996 2003 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1856 1870 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Turková Karolína ŠK DP Praha C - VŠFS I 2005 0 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2112 2105 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Petras Milan ŠK Bohnice A 2035 2016 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2068 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 Holub Jan ŠK Loko Praha B 1921 1951 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 2063 2019 Gombala Marek ŠK SLAVIA Liberec 1907 1868 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 2042 2019 Štursa Jan Sokol Bakov nad Jizerou 2080 2091 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov 2042 2019 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2037 2021 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov 2029 2019 Valeš Václav SK Děčín 2138 2121 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 2063 2019 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2034 2047 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 2063 2019 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2133 2130 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Paulovič Milan Sokol Kobylisy D 1820 1831 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Klupka Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1963 1963 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1693 1621 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2073 2076 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2087 2062 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov A 1972 1988 Ostrý Michal Sokol Kobylisy B 1636 1647 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov A 1972 1988 Vartazaryan Gor Sokol Kobylisy C 1325 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov A 1972 1988 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1897 1922 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov A 1972 1988 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov A 1972 1988 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1968 1975 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1813 1815 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 Turková Karolína ŠK DP Praha C - VŠFS I 1904 0 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2108 2095 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 Petras Milan ŠK Bohnice A 1976 1991 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2087 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 Holub Jan ŠK Loko Praha B 1838 1882 ½ soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 1972 1988 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1885 1 soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov C 1972 1988 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 1708 1 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 2065 2080 0 soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Vass Peter USK Praha A 1915 1911 1 soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Kubík Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1936 1888 ½ soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1900 1920 1 soutěž
2015/2016 6 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Hruška Jan Unichess D 2127 2109 0 soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2098 2102 ½ soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1855 1925 1 soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 0 soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 ½ soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov B 1972 1988 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1891 1908 1 soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov A 1972 1988 Žemlička Vít Sokol Praha-Kobylisy B 1970 1974 ½ soutěž
2014/2015 11 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Pospíšil Evžen Sokol Vršovice C 2090 2098 0 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad F 1907 1907 ½ soutěž
2014/2015 9 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Řehák Jiří USK Praha A 1822 1822 0 soutěž
2014/2015 8 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Staněk Václav SK Loko Praha B 1833 1893 1 soutěž
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Marek Jaromír Bohemians Praha D 1897 1951 1 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1969 1971 1 soutěž
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2022 2025 ½ soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1787 ½ soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Hruška Pavel Unichess ČSOB E 1947 1967 1 soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Felcman Jiří TJ Praga Praha B 1855 1903 1 soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov B 1946 2001 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2085 ½ soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 1946 2001 Holub Jan SK Loko Praha A 2115 2110 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice B 1873 1889 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Kubík Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1906 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Lavrinčík Pavel TJ Praga Praha C 1849 1818 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Řezanka František SK Loko Praha C 1723 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Karkuš Dušan Sokol Praha-Vršovice D 1875 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Nepožítek Svatomír Steinitz-Makabi A 1816 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1805 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1911 1896 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Růžička Václav DDM Praha 6 B 1729 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 Vavřík Jiří SK OAZA Praha D 2032 2025 ½ soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Viktoria Žižkov 1979 2008 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 0 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Viktoria Žižkov 1979 2008 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná 2127 2108 0 soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Viktoria Žižkov 1979 2008 Tužil Vítězslav Sokol Plzeň 1 2078 2097 ½ soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Viktoria Žižkov 1979 2008 Bauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 1910 1 soutěž
2010/2011 7 Sachovy klub Viktoria Zizkov 1969 Kuča Tomáš Sokol Domazlice 1642 1 soutěž
2009/2010 11 SK Viktoria Žižkov A 1977 Palková Hana Sokol Plzeň 1 A 1971 ½ soutěž
2009/2010 3 SK Viktoria Žižkov A 1977 Sedláček Jiří Sokol Plzeň Letná A 2052 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2016 Sýkora Marek Šakal Kozolupy A 1942 1 soutěž
2007/2008 4 Viktoria Žižkov Praha A 2019 Růžička Aleš Sokol Tábor B 1969 1 soutěž
2007/2008 3 Viktoria Žižkov Praha A 2019 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad Praha B 2076 0 soutěž
2007/2008 2 Viktoria Žižkov Praha A 2019 Samek Pavel Sokol Plzeň Letná A 2089 0 soutěž
2007/2008 1 Viktoria Žižkov Praha A 2019 Sýkora Robert TJ Praga Praha A 2132 1 soutěž