Hráč Erban Dušan

Erban Dušan

User Pic
Jméno: Erban Dušan
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2035
Elo mezinárodní: 2022
ID: 846
FIDE ID: 327778
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2042 Chaloupka František ŠK Sj.Litoměřice"B" 1977 2004 ½
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2029 2042 Černíková Alena Šachy Povrly 1991 1970 ½
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2029 2042 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"B" 1835 1864 ½
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2030 2042 Papay Marek SK Děčín"B" 1985 1962 ½
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2041 2049 Tureček Václav SK Šachy Chlumec"A" 1845 1909 ½
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2041 2049 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1797 1769 ½
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2038 2049 Carboch Ladislav Sportis Svádov/Olšinky"A" 1727 1727 1
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2050 2058 Jareš Jiří ŠK SLAVIA Liberec 1985 1980 0
2017/2018 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2038 2058 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2095 2085 ½
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2038 2058 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2124 2065 0
2017/2018 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2052 2059 Koníček Petr ŠK Viktoria Žižkov 1991 1996 1
2016/2017 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2046 2042 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 ½
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2046 2042 Průdek Jiří SK Děčín 2000 2027 ½
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2046 2042 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2054 2032 1
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2046 2042 Berežný Jan ŠK Teplice"B" 1837 1821 1
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2046 2042 Bublík František ŠK Teplice"C" 1882 1878 1
2015/2016 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2046 2042 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1890 1889 1
2015/2016 9 SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 Weiss Petr TJ CSAD Libouchec 1846 1821 1
2015/2016 8 SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 Mittelbach Zdeněk SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 1
2015/2016 7 SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 Brejník Gustav SK Slavoj Litomerice "B" 1854 1851 ½
2015/2016 2 SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 Zaťko Michal SK Slavie Decin 1848 1841 0
2015/2016 1 SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 Hrdina Stanislav SK Mosad Ceska Kamenice 1623 1650 1
2013/2014 9 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 Vykouk Jan Chess Most "B" 2051 2078 0
2013/2014 8 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 0
2013/2014 6 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 ½
2013/2014 4 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 Horák Aleš Slovan Jirkov 1989 2043 0
2013/2014 2 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2123 2136 0
2013/2014 1 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 1
2012/2013 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2074 2096 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2021 2017 0
2012/2013 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Lácha Josef Slavoj Litoměřice"A" 2050 2054 ½
2012/2013 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2017 1965 0
2012/2013 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Valenta Petr Chess Most"D" 1968 1977 ½
2012/2013 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1879 1894 ½
2012/2013 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1972 1978 1
2012/2013 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice"A" 1905 1970 ½
2012/2013 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Papay Marek SK Děčín"B" 1942 1957 ½
2012/2013 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2052 2075 1
2011/2012 11 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Matějka Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2128 2110 1
2011/2012 9 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Volák Jan Chess Most B 1969 1933 1
2011/2012 8 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Tureček Václav Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 1
2011/2012 7 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Kšána Václav Sj.Litoměřice A 2136 2126 ½
2011/2012 6 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Volek Radomír ŠK Union Louny A 2066 2072 0
2011/2012 4 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2008 1990 ½
2011/2012 3 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 0
2011/2012 2 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Hrbolka Ladislav TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 ½
2011/2012 1 ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2020 1943 0
2010/2011 5 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2098 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 1
2010/2011 3 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2098 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2047 ½
2010/2011 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Volek Radomír ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 0
2010/2011 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Pecháček Stanislav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2131 ½
2010/2011 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Vozka Pavel ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 0
2010/2011 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 ½
2010/2011 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Kameník Martin MARTY BANÍK Most 2013 ½
2010/2011 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 ½
2010/2011 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Hrbolka Ladislav SK Děčín 2159 0
2010/2011 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 ½
2009/2010 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2100 ½
2009/2010 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Soukal Vladimír TJ Chlumec"A" 2012 1
2009/2010 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2085 1
2009/2010 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2305 ½
2009/2010 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 ½
2009/2010 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Hozda David ŠK Most"A" 2039 1
2009/2010 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň 2005 ½
2009/2010 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 Janda Zdeněk Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 1
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 2097 Haman Jakub ŠK Kladno A 2146 1
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 0
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany"A" 2253 0
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 ½
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2165 ½
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Hoke Petr Sj.Litoměřice"B" 1860 1
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 ½
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Machala Vladislav ŠK Teplice"B" 2014 0
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2117 ½
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Hula Lukáš Sj.Litoměřice"A" 2099 ½
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"B" 2084 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí"C" 1979 1
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2084 Reitinger Petr TJ SSZŠ Litvínov 2115 ½
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2084 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2040 ½
2007/2008 11 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2076 ½
2007/2008 10 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Valeš Václav SK Děčín A 2170 ½
2007/2008 9 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2211 ½
2007/2008 7 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2106 ½
2007/2008 5 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Švarc Roman ŠK Louny A 2116 0
2007/2008 4 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Havránek Tomáš SK Děčín B 1976 1
2007/2008 3 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Kurka František TJ Bonex Teplice B 2115 ½
2007/2008 2 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2270 ½
2007/2008 1 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 Sochor Jiří TJ Svádov-Olšinky A 2271 0
2007/2008 8 ŠK Ústí n.L Reitinger Jan Marty Baník Most 1
2006/2007 11 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 Řehák Jakub ŠK Most"A" 1861 ½
2006/2007 9 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 Klakurka Stanislav TJ Lokomotiva Most "A" 2028 1
2006/2007 8 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 Kšána Václav Marty Baník Most 2063 0
2006/2007 7 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 Jeníček Emil TJ Slovan Jirkov 2070 ½
2006/2007 6 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 Reitinger Petr ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 1
2006/2007 5 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 Volák Jan Lokomotiva Most "B" 1992 ½
2006/2007 1 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 Filip Stanislav TJ Lovochemie Lovosice 1618 1
2005/2006 10 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Vágner Tomáš Loko MostB"" 2237 ½
2005/2006 9 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Paganik Pavel Sokol Údlice 2307 0
2005/2006 8 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Nováček Jan Sj.LitoměřiceA"" 2117 ½
2005/2006 7 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Friml Antonín CHP Litvínov 2189 0
2005/2006 5 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Kánský Pavel SK Demas DěčínB"" 2136 ½
2005/2006 4 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Kovář Vojtěch Bonex TepliceB"" 2151 0
2005/2006 3 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Košek Martin Sj.LitoměřiceB"" 1598 1
2005/2006 1 Sp.Ustí n.L.B"" 2061 Louček Vlastimil Union LounyB"" 2192 0
2004/2005 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2054 Reitinger Petr TJ SSZŠ Litvínov 2114 0
2004/2005 8 Sp.Ústí n.L. "B" 2054 Vrchotka Josef Bonex Teplice "B" 2095 ½
2004/2005 7 Sp.Ústí n.L. "B" 2054 Horák Jiří Slovan Jirkov 2292 ½
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L. "B" 2054 Jedlička Jan Slavia SČE Děčín "A" 1994 1
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L. "B" 2054 Louček Vlastimil Union Louny "A" 2247 0
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L. "B" 2054 Friml Antonín CHP Litvínov 2174 0
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L. "B" 2054 Dlouhý Martin Loko Most "B" 2056 1
2004/2005 1 Sp.Ústí n.L. "B" 2054 Acs František Bystřanští jezd "A" 2029 ½
2003/2004 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2066 Bargel Martin TJ Spol.Neratovice 2116 0
2003/2004 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2066 Mühl Josef Sok.Emer.Ml.BolB" 1851 ½
2003/2004 11 Sp.Ústí n.L. 2066 Horák Michal SSZŠ Litvínov 2316 ½
2003/2004 10 Sp.Ústí n.L. 2066 Louček Vlastimil ŠK Union Louny 2154 ½
2003/2004 9 Sp.Ústí n.L. 2066 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2066 0
2003/2004 8 Sp.Ústí n.L. 2066 Paganik Pavel Sokol Údlice 2219 0
2003/2004 7 Sp.Ústí n.L. 2066 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2105 ½
2003/2004 6 Sp.Ústí n.L. 2066 Trojáček Otakar Sj.Litoměřice 2166 ½
2003/2004 5 Sp.Ústí n.L. 2066 Kurka František Bonex Teplice 2138 ½
2003/2004 4 Sp.Ústí n.L. 2066 Balín Jan Tatran Podbořany 2147 ½
2003/2004 3 Sp.Ústí n.L. 2066 Bezpalec Vratislav Loko Ústí n.L. 2005 1
2003/2004 2 Sp.Ústí n.L. 2066 Horák Jiří Slovan Jirkov 2284 0
2003/2004 1 Sp.Ústí n.L. 2066 Kánský Pavel SK Demas Děčín 2171 ½