Hráč Pokorný Zdeněk

Pokorný Zdeněk

User Pic
Jméno: Pokorný Zdeněk
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2221
Elo mezinárodní: 2215
ID: 65
FIDE ID: 300799
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Slavia Hradec Kralove 2211 2222 Matras Ondřej TJ Pankrac 2221 2232 1
2018/2019 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2217 2222 Hollan Martin SK OAZA Praha 2363 2406 0
2018/2019 7 TJ Slavia Hradec Kralove 2210 2222 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2269 2238 1
2018/2019 6 TJ Slavia Hradec Kralove 2215 2222 Dočekal Jan SK Sokol Vysehrad 2254 2270 0
2018/2019 5 TJ Slavia Hradec Kralove 2215 2222 Turner Jan TJ Sakal Kozolupy 2336 2308 ½
2018/2019 4 TJ Slavia Hradec Kralove 2220 2255 Rubeš Jan TJ Neratovice 2332 2296 0
2018/2019 3 TJ Slavia Hradec Kralove 2246 2255 Liška Jiří SK Zikuda Turnov B 2245 2261 0
2018/2019 2 TJ Slavia Hradec Kralove 2246 2255 Novák Petr SO TJ Dukla Praha 2233 0 0
2018/2019 1 TJ Slavia Hradec Kralove 2255 2255 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2346 2341 0
2018/2019 11 TJ Slavia Hradec Kralove B 2217 2222 Voloshin Leonid Sokol Bakov nad Jizerou 2372 2411 0
2018/2019 9 TJ Slavia Hradec Kralove B 2210 2222 Urban Zdeněk SK AD Jicin 2141 2142 ½
2018/2019 8 TJ Slavia Hradec Kralove B 2210 2222 Munk Petr SK JOLY Lysa nad Labem D 2115 2109 ½
2018/2019 6 TJ Slavia Hradec Kralove B 2215 2222 Svatoš Jan Sokol Praha Vrsovice 2256 2256 ½
2018/2019 5 TJ Slavia Hradec Kralove B 2220 2255 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2223 2215 ½
2018/2019 4 TJ Slavia Hradec Kralove B 2220 2255 Schula Michal TJ Neratovice B 2283 2311 ½
2018/2019 3 TJ Slavia Hradec Kralove B 2246 2255 Horák Otakar Sokol Mlada Boleslav 2109 2108 1
2018/2019 2 TJ Slavia Hradec Kralove B 2246 2255 Kučera Petr TJ Desko Liberec 2166 2178 0
2018/2019 1 TJ Slavia Hradec Kralove B 2255 2255 Šeleljo Daniel SK Mahrla Praha 2209 2203 ½
2017/2018 11 TJ Slavia Hradec Kralove 2249 2260 Hollan Martin SK OAZA Praha 2298 2198 ½
2017/2018 10 TJ Slavia Hradec Kralove 2254 2260 Schula Michal TJ Neratovice A 2313 2289 1
2017/2018 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2254 2260 Filipi Štěpán SK Sokol Vysehrad 2199 2197 0
2017/2018 8 TJ Slavia Hradec Kralove 2269 2260 Bernášek Jan Bartos Unichess 2477 2463 0
2017/2018 7 TJ Slavia Hradec Kralove 2269 2260 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2233 2239 ½
2017/2018 6 TJ Slavia Hradec Kralove 2256 2260 Nídl Petr QCC Ceske Budejovice 2170 2172 1
2017/2018 5 TJ Slavia Hradec Kralove 2256 2260 Drábek Vojtěch TJ Neratovice B 2123 2121 1
2017/2018 4 TJ Slavia Hradec Kralove 2254 2260 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2201 2224 1
2017/2018 3 TJ Slavia Hradec Kralove 2254 2260 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2362 2370 ½
2017/2018 2 TJ Slavia Hradec Kralove 2254 2260 Neckář Lubomír SK JOLY Lysa nad Labem C 2281 2282 0
2017/2018 1 TJ Slavia Hradec Kralove 2227 2239 Vokoun Jan TJ Pankrac 2172 2161 1
2017/2018 11 TJ Slavia Hradec Kralove B 2249 2260 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2052 2019 1
2017/2018 10 TJ Slavia Hradec Kralove B 2254 2260 Malivánek Jiří Eurobit 2059 2065 ½
2017/2018 9 TJ Slavia Hradec Kralove B 2269 2260 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2302 2315 0
2017/2018 7 TJ Slavia Hradec Kralove B 2256 2260 Hámorník Jozef TJ Zdar nad Sazavou 2104 0 ½
2017/2018 6 TJ Slavia Hradec Kralove B 2256 2260 Stratil Ladislav SK Velke Losiny 2350 2348 ½
2017/2018 5 TJ Slavia Hradec Kralove B 2254 2260 Jedlička Luboš SK Lipa 2153 2156 1
2017/2018 3 TJ Slavia Hradec Kralove B 2254 2260 Čechura Petr TJ Snezka Nachod 2170 2168 1
2017/2018 2 TJ Slavia Hradec Kralove B 2254 2260 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2150 2151 ½
2017/2018 1 TJ Slavia Hradec Kralove B 2227 2239 Macháň Jan 2222 SK Polabiny C 2294 2286 ½
2016/2017 11 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Petrán Peter SK Sokol Vysehrad 2342 2325 0
2016/2017 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 ½
2016/2017 7 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Olšarová Karolína SK AD Jicin B 2234 2226 0
2016/2017 6 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Havelka Jan TJ Neratovice 2167 2117 ½
2016/2017 5 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 0
2016/2017 4 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Richtrová Eliška QCC Ceske Budejovice 2179 2226 0
2016/2017 2 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Vokoun Jan TJ Pankrac 2098 2122 ½
2016/2017 1 TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 Kovář Josef SK AD JC Smichov 2018 2028 1
2016/2017 10 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2211 2173 ½
2016/2017 9 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 1
2016/2017 8 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2165 2069 ½
2016/2017 7 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Grundman Václav SK Usti nad Orlici 2033 2046 1
2016/2017 6 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 ½
2016/2017 5 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Hlavnička Jiří SK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2016/2017 2 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2053 2048 1
2016/2017 1 TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 Škoda Martin Gambit Jihlava 2153 2155 ½
2015/2016 11 TJ Slavia Hradec Králové 2279 2293 Vltavský Vladimír 1. Novoborský ŠK B 2214 2198 ½
2015/2016 10 TJ Slavia Hradec Králové 2279 2293 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2093 2117 0
2015/2016 9 TJ Slavia Hradec Králové 2279 2293 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2144 2118 ½
2015/2016 7 TJ Slavia Hradec Králové 2279 2293 Vávra Pavel Unichess 2352 2345 ½
2015/2016 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2279 2293 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 0
2015/2016 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2279 2293 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 1
2015/2016 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2279 2293 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 1
2015/2016 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2279 2293 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 2055 2019 1
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim 2261 2274 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 ½
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim 2261 2274 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2303 1
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim B 2261 2274 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E 1969 1978 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim B 2261 2274 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1940 1942 1
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 ½
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1959 2012 1
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 1
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1877 1888 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny E 1832 1838 ½
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 1
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička D 1978 1962 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 1
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1945 1950 1
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2042 2041 1
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 0
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Mrva Marek TJ Ostrava 2188 2189 0
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Kriebel Tadeáš SK Slavia Orlová “A“ 2381 2359 0
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 1
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 ½
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Zeberski Jakub TJ Tatran Litovel “B“ 2348 2386 0
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Adámek Jiří Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 ½
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 0
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim 2275 2296 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny “A“ 2343 2332 1
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim 2274 2300 Baláček Tadeáš ŠK Vysoké Mýto 2217 2235 0
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2274 2300 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 0
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim 2274 2300 Neoral Antonín Agentura Garde Calcio Olomouc 2171 2167 1
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim 2274 2300 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 1
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim B 2274 2300 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2157 2172 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim B 2274 2300 Blaško Štěpán ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 1
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim B 2274 2300 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2131 2134 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim B 2274 2300 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 1
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2293 2327 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 ½
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim 2293 2327 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 0
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2293 2327 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 ½
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2293 2327 Bernard Borek AKIS Pardubice 2341 2341 ½
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim 2293 2327 Kantorík Marián ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2320 2379 ½
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto C 1967 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 Kastner Oldřich Rapid Pardubice C 2137 2134 ½
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 1
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2080 2112 ½
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2188 2241 0
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 ½
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "B" 2286 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 1
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "B" 2286 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 1
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 2286 Kraus Ondřej Rapid Pardubice 1973 1
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 2286 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 1
2010/2011 11 SK Chrudim 2286 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 ½
2010/2011 9 SK Chrudim 2286 Ciešlak Leszek SK Caissa Trebic B 1970 1
2010/2011 6 SK Chrudim 2286 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2046 1
2010/2011 5 SK Chrudim 2286 Hurt Lukáš Jiskra Usti nad Orlici 2095 1
2010/2011 3 SK Chrudim 2286 Nehybka Jiří SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2237 0
2010/2011 1 SK Chrudim 2286 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 ½
2009/2010 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Kučera Jan Spartak Choceň 1943 1
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Vobořil Pavel ŠK Rapid Predators 2023 1
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Šťulík Jiří ŠO DDM Hlinsko 1778 1
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Režný Zdeněk ŠK Rapid Rangers 1791 1
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny E"" 1999 1
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice 1902 1
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1635 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 2003 1
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1645 1
2009/2010 11 TJ ŠO Chrudim 2335 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 0
2009/2010 10 TJ ŠO Chrudim 2335 Řehořek Martin Poštovní spořitelna A"" 2342 1
2009/2010 9 TJ ŠO Chrudim 2335 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2299 ½
2009/2010 7 TJ ŠO Chrudim 2335 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2247 1
2009/2010 6 TJ ŠO Chrudim 2335 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2270 ½
2009/2010 5 TJ ŠO Chrudim 2335 Česal Jaroslav Holdia DP Praha B"" 2297 0
2009/2010 3 TJ ŠO Chrudim 2335 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2260 0
2009/2010 2 TJ ŠO Chrudim 2335 Dvořák Jan Poštovní spořitelna B"" 2174 0
2008/2009 8 TJ Sokol Zaječice A 2319 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Zaječice A 2319 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Zaječice A 2319 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 ½
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1647 1
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1411 1
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1984 1
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2005 1
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 1
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1989 1
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Provazník Jiří ŠK Rapid Teenagers 1891 1
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1904 ½
2006/2007 10 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Podbrdský Pavel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 ½
2006/2007 9 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Sekanina Jiří ŠK GARDE LIPOVEC 2131 1
2006/2007 7 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Petuchov Sergej EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 1
2006/2007 6 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2188 1
2006/2007 4 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Siebenbürger Vlastimil TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2109 1
2006/2007 3 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Markovič Ivan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 1
2006/2007 2 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 1
2006/2007 1 TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 Skřenek Jiří TJ ZNOJMO A 2080 1
2006/2007 10 TJ ŠO Chrudim 2276 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2278 0
2006/2007 8 TJ ŠO Chrudim 2276 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2291 0
2006/2007 7 TJ ŠO Chrudim 2276 Příborský Jan Sokol Plzeň I B"" 2368 1
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim 2276 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2245 ½
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2276 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2266 1
2005/2006 5 SOKOL ZAJEČICE 2311 Dobeš Dušan SOKOL RUDICE 2062 ½
2005/2006 4 SOKOL ZAJEČICE 2311 Malá Anna HPM TEC HUSTOPEČE 1983 ½
2005/2006 3 SOKOL ZAJEČICE 2311 Molík Zdeněk SPgŠ+G ZNOJMO 2153 ½
2005/2006 2 SOKOL ZAJEČICE 2311 Řehůřek Lukáš LOKOMOTIVA BRNO C 2186 0
2005/2006 1 SOKOL ZAJEČICE 2311 Čáp Martin ŠK 64 BRNO 2082 1
2005/2006 11 ŠO DDM Chrudim 2311 Muroň Miroslav ŠK Dům armády 2207 ½
2005/2006 4 ŠO DDM Chrudim 2311 Beneš Petr Sokol Kolín 2109 1
2005/2006 2 ŠO DDM Chrudim 2311 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2168 ½
2005/2006 1 ŠO DDM Chrudim 2311 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B 2197 0
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 2299 Doležal Radoslav TJ Pankrác "A" 2420 ½
2004/2005 8 ŠO DDM Chrudim 2299 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad "C" 2232 ½
2004/2005 6 ŠO DDM Chrudim 2299 Lechtýnský Jiří ŠK ČSOB "A" 2476 0
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2299 Freisler Pavel ŠK Holdia DP B 2324 1
2004/2005 2 ŠO DDM Chrudim 2299 Příborský Jan Sokol Plzeň I "B" 2318 1
2004/2005 1 ŠO DDM Chrudim 2299 Petr Martin Synt.Pardubice 2278 ½
2004/2005 11 Sokol Zaječice 2299 Hejkrlík Filip Synpo Pardubice 2058 1
2004/2005 3 Sokol Zaječice 2299 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1678 1
2003/2004 11 Slavia Hr.Králové 2331 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2403 ½
2003/2004 9 Slavia Hr.Králové 2331 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 0
2003/2004 7 Slavia Hr.Králové 2331 Jedlička Aleš Sokol Kolín 2310 1
2003/2004 4 Slavia Hr.Králové 2331 Netušil Miloslav Visus Vyšehrad 2289 1
2003/2004 2 Slavia Hr.Králové 2331 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2363 0
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim 2331 Pick Štěpán TJ Pankrác 2205 ½
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim 2331 Fiala Robert Sokol Plzeň I B 2331 0
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim 2331 Blecha Martin TJ Slávie Turnov 2309 0
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim 2331 Kozák Miloš ŠK ČSOB A 2208 1
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim 2331 Jaček Martin Sokol Vyšehrad B 2191 0
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim 2331 Efler David Sokol Kolín B 2199 1
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim 2331 Šťastný Jan TJ Synthesia Pard. 2260 0
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim 2331 Soukal Rudolf ŠK Dům armády 2197 1