Hráč Kulhánek Tomáš

Kulhánek Tomáš

User Pic
Jméno: Kulhánek Tomáš
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2274
Elo mezinárodní: 2314
ID: 547
FIDE ID: 309656
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Sokol Praha-Vršovice 2302 2262 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2211 2198 1
2017/2018 10 Č TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 Simet Martin ŠK Sokol Klatovy 2175 2212 ½
2017/2018 9 B TJ Sokol Praha-Vršovice 2301 2262 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2254 2255 ½
2017/2018 8 Č TJ Sokol Praha-Vršovice 2301 2262 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2212 2189 1
2017/2018 7 B TJ Sokol Praha-Vršovice 2301 2262 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2206 2197 1
2017/2018 6 Č TJ Sokol Praha-Vršovice 2301 2262 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2361 2370 0
2017/2018 5 Č TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 Čáp Adam ŠK Kladno 2227 2201 1
2017/2018 4 B TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 Sharashenidze Akaki TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 ½
2017/2018 3 Č TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2351 2358 0
2017/2018 2 B TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 Kourousis Epaminondas ŠK Praha-Smíchov 2403 2418 ½
2017/2018 1 Č TJ Sokol Praha-Vršovice 2317 2277 Horák Michal CHESS Most 2324 2306 0
2015/2016 9 Č 1. Novoborský ŠK B 2367 2371 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 1
2015/2016 7 Č 1. Novoborský ŠK B 2367 2371 Volák Michal Spartak Vlašim 2154 2163 1
2015/2016 6 B 1. Novoborský ŠK B 2367 2371 Umanec Filip GROP Praha 2249 2252 0
2015/2016 2 Č 1. Novoborský ŠK B 2367 2371 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 1
2014/2015 5 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2341 2334 Kučera Petr TJ Lokomotiva Liberec 2252 2252 ½
2014/2015 11 Č 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 ½
2014/2015 10 B 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0
2014/2015 9 Č 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2330 2334 ½
2014/2015 8 B 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Kočiščák Jiří ŠK AD Jičín 2439 2429 ½
2014/2015 7 Č 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 ½
2014/2015 6 B 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 ½
2014/2015 5 Č 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2146 2158 1
2014/2015 4 B 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 ½
2014/2015 3 Č 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2303 2312 ½
2013/2014 11 B ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2481 2464 0
2013/2014 10 Č ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 ½
2013/2014 9 B ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 ½
2013/2014 8 Č ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 1
2013/2014 7 B ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 0
2013/2014 6 Č ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Jansa Vlastimil ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 0
2013/2014 5 B ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2453 2428 1
2013/2014 4 Č ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 0
2013/2014 3 B ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 0
2013/2014 2 Č ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Kočiščák Jiří AD Mahrla 2435 2424 0
2013/2014 1 Č ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 Vlasák Lukáš SK OAZA Praha 2336 2341 ½
2013/2014 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2345 2311 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 ½
2013/2014 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2345 2311 Rodshtein Tereza A64 VALOZ Grygov 2245 2270 ½
2012/2013 11 B 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2516 2514 ½
2012/2013 10 Č 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 ½
2012/2013 9 Č 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2457 ½
2012/2013 7 Č 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2334 2354 ½
2012/2013 6 B 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 0
2012/2013 5 Č 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 0
2012/2013 4 B 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Štoček Jiří JOLY Lysá nad Labem B 2557 2541 0
2012/2013 3 Č 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Svatoš Jan Sokol Praha - Vršovice 2284 2280 ½
2012/2013 2 B 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 1
2012/2013 1 Č 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2385 2377 ½
2012/2013 11 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2245 2197 ½
2012/2013 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Plachetka Ján AD Mahrla Praha 2355 2350 ½
2012/2013 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2292 2296 ½
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel 2397 2408 0
2012/2013 6 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2257 2270 ½
2012/2013 5 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 0
2012/2013 3 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2434 2463 0
2012/2013 2 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2299 2283 ½
2012/2013 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 ½
2011/2012 10 Č 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 ½
2011/2012 9 B 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Sodoma Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 ½
2011/2012 8 Č 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Turner Jan Šakal Kozolupy 2395 2392 ½
2011/2012 7 B 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Svoboda Václav OAZA Praha 2321 2327 1
2011/2012 6 Č 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 ½
2011/2012 4 Č 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 ½
2011/2012 2 Č 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2466 2458 ½
2011/2012 1 B 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 0
2011/2012 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Kašpárek Ivo Slavoj Ostrava - Poruba 1744 1
2011/2012 10 B ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2239 2253 1
2011/2012 9 B ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2518 2539 ½
2011/2012 8 B ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 0
2011/2012 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 1
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Krčál Michal ŠK Zlín 2130 2129 1
2011/2012 5 B ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 ½
2011/2012 4 B ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 ½
2011/2012 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 1
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2357 2322 ½
2011/2012 1 B ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 1
2010/2011 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2391 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2538 ½
2010/2011 10 B ŠK Zikuda Turnov 2391 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 0
2010/2011 9 B ŠK Zikuda Turnov 2391 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 ½
2010/2011 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2391 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 1
2010/2011 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2391 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 ½
2010/2011 6 B ŠK Zikuda Turnov 2391 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2499 0
2010/2011 5 B ŠK Zikuda Turnov 2391 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 0
2010/2011 4 B ŠK Zikuda Turnov 2391 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2452 ½
2010/2011 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2391 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 ½
2010/2011 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2391 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 ½
2010/2011 1 B ŠK Zikuda Turnov 2391 Krejčí Jan Tatran Litovel 2454 0
2010/2011 10 Č 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2410 ½
2010/2011 9 B 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha Kobylisy 2383 0
2010/2011 8 Č 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2467 1
2010/2011 7 B 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 1
2010/2011 6 Č 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2332 ½
2010/2011 5 Č 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2475 0
2010/2011 3 Č 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna 2490 ½
2010/2011 2 B 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2335 ½
2010/2011 1 Č 1. Novoborský ŠK "B" 2391 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 ½
2009/2010 11 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2343 1
2009/2010 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 ½
2009/2010 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 1
2009/2010 8 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 0
2009/2010 7 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 0
2009/2010 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 1
2009/2010 5 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 0
2009/2010 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 0
2009/2010 3 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2235 0
2009/2010 2 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 0
2009/2010 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 1
2008/2009 11 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2332 1
2008/2009 10 B 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Fiala Robert Sokol Plzeň - Letná 2335 1
2008/2009 9 B 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2347 ½
2008/2009 8 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2423 ½
2008/2009 7 B 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2451 ½
2008/2009 6 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2277 ½
2008/2009 5 B 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2299 ½
2008/2009 4 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Cléry Nicolas Sokol Vršovice 2349 ½
2008/2009 3 B 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Sochor Jiří Space" Poštovní spořitelna "B"" 2325 1
2008/2009 2 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2235 1
2008/2009 1 B 1. Novoborský ŠK B"" 2409 Přibyl Josef Holdia DP Praha B 2343 ½
2008/2009 11 B ŠK Zikuda Turnov 2409 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 1
2008/2009 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2409 Tukmakov Vladimir ŠK Mahrla Praha 2551 0
2008/2009 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2409 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 1
2008/2009 8 B ŠK Zikuda Turnov 2409 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 1
2008/2009 7 B ŠK Zikuda Turnov 2409 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2415 ½
2008/2009 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2409 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2394 ½
2008/2009 5 B ŠK Zikuda Turnov 2409 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 ½
2008/2009 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2409 Jaworski Miroslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2360 1
2008/2009 3 B ŠK Zikuda Turnov 2409 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½
2008/2009 2 B ŠK Zikuda Turnov 2409 Vávra Pavel Space" Poštovní spořitelna" 2299 0
2008/2009 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2409 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2485 1
2007/2008 11 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2244 ½
2007/2008 10 B 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Sabol Marian TJ Sokol Zaječice 2333 ½
2007/2008 9 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 ½
2007/2008 8 B 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2546 ½
2007/2008 7 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 0
2007/2008 6 B 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 0
2007/2008 5 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2164 1
2007/2008 4 B 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 1
2007/2008 3 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½
2007/2008 2 B 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Šimek Petr ŠK ČSOB 2226 1
2007/2008 1 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2410 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2358 1
2007/2008 9 Č 1. Novoborský ŠK 2410 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 ½
2007/2008 8 B 1. Novoborský ŠK 2410 Krejčí Jan Tatran Litovel 2067 ½
2007/2008 4 Č 1. Novoborský ŠK 2410 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2298 ½
2007/2008 1 B 1. Novoborský ŠK 2410 Sosna Jan ŠK Zlín 2352 1
2006/2007 11 B 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2356 0
2006/2007 10 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Orság Milan ŠK Dům armády Praha 2423 ½
2006/2007 9 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2245 ½
2006/2007 8 B 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2334 0
2006/2007 7 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny 2275 1
2006/2007 6 B 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2256 1
2006/2007 5 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Přibyl Josef Holdia DP Praha 2400 ½
2006/2007 4 B 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Zvára Petr Bohemians Praha 2417 1
2006/2007 3 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2278 ½
2006/2007 1 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2457 Pešout Jan TJ Pankrác 2247 1
2006/2007 11 B 1. Novoborský ŠK 2457 Krčál Michal ŠK SK Zlín 2243 1
2006/2007 10 B 1. Novoborský ŠK 2457 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 ½
2006/2007 9 Č 1. Novoborský ŠK 2457 Žilka Štěpán A64 Valoz Grygov 2373 1
2006/2007 8 Č 1. Novoborský ŠK 2457 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2224 ½
2006/2007 7 Č 1. Novoborský ŠK 2457 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2276 ½
2006/2007 6 B 1. Novoborský ŠK 2457 Sikorová Olga TJ TŽ Třinec 2259 1
2006/2007 5 B 1. Novoborský ŠK 2457 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2336 ½
2006/2007 4 Č 1. Novoborský ŠK 2457 Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad 2207 ½
2006/2007 3 Č 1. Novoborský ŠK 2457 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2306 1
2006/2007 2 B 1. Novoborský ŠK 2457 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2273 ½
2006/2007 1 B 1. Novoborský ŠK 2457 Michálek Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2362 ½
2005/2006 11 Č Novoborský ŠK 2392 Jaček Martin Sokol Vyšehrad B 2194 1
2005/2006 8 Č Novoborský ŠK 2392 Folková Martina Sokol Plzeň I C 2180 1
2005/2006 7 B Novoborský ŠK 2392 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2274 1
2005/2006 4 Č Novoborský ŠK 2392 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá n.L. 2210 1
2005/2006 3 B Novoborský ŠK 2392 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B 2197 1
2005/2006 2 Č Novoborský ŠK 2392 Orságová Silvie ŠK Dům armády 2217 1
2005/2006 11 B TJ Zikuda Turnov 2392 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2476 ½
2005/2006 10 B TJ Zikuda Turnov 2392 Antoniewski Rafal ŠK Sokol Vyšehrad 2498 ½
2005/2006 9 Č TJ Zikuda Turnov 2392 David Pavel ŠK SK Zlín 2398 0
2005/2006 8 Č TJ Zikuda Turnov 2392 Vesselovsky Serguei A64 Hagemann Opava 2409 ½
2005/2006 7 Č TJ Zikuda Turnov 2392 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2635 ½
2005/2006 6 B TJ Zikuda Turnov 2392 Holemář David Lokomotiva Brno B 2287 1
2005/2006 5 B TJ Zikuda Turnov 2392 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 1
2005/2006 4 Č TJ Zikuda Turnov 2392 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2383 ½
2005/2006 3 Č TJ Zikuda Turnov 2392 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2276 1
2005/2006 2 B TJ Zikuda Turnov 2392 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2425 1
2005/2006 1 B TJ Zikuda Turnov 2392 Jacková Jana TŽ Třinec 2389 ½
2004/2005 11 Č TJ Zikuda Turnov 2370 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2421 ½
2004/2005 10 Č TJ Zikuda Turnov 2370 Biolek Richard SC A64 Grygov 2443 ½
2004/2005 9 B TJ Zikuda Turnov 2370 Kalod Radek Loko Brno-Slezan 2492 0
2004/2005 8 B TJ Zikuda Turnov 2370 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2374 0
2004/2005 7 Č TJ Zikuda Turnov 2370 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2381 ½
2004/2005 6 Č TJ Zikuda Turnov 2370 Mudrák Josef Slavoj Ostrava 2318 1
2004/2005 5 B TJ Zikuda Turnov 2370 Šuráň Jan Sokol Kolín-Abner 2394 1
2004/2005 4 B TJ Zikuda Turnov 2370 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2400 1
2004/2005 3 B TJ Zikuda Turnov 2370 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 0
2004/2005 2 B TJ Zikuda Turnov 2370 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2499 ½
2004/2005 1 B TJ Zikuda Turnov 2370 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad 2383 ½
2004/2005 3 B Sl.Hrad.Králové 2370 Sabol Marian ŠO DDM Chrudim 2347 ½
2004/2005 2 Č Sl.Hrad.Králové 2370 Láznička Viktor Synt.Pardubice 2478 0
2004/2005 1 B Sl.Hrad.Králové 2370 Doležal Radoslav TJ Pankrác "A" 2420 ½
2003/2004 11 B Slavia Hr.Králové 2362 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 ½
2003/2004 10 B Slavia Hr.Králové 2362 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2442 ½
2003/2004 9 Č Slavia Hr.Králové 2362 Timoscenko Gennadij TŽ Třinec 2512 0
2003/2004 8 Č Slavia Hr.Králové 2362 Sergeev Vladimir TJ Jakl Karviná 2447 1
2003/2004 7 B Slavia Hr.Králové 2362 Přibyl Josef Sokol Kolín 2372 ½
2003/2004 6 B Slavia Hr.Králové 2362 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2455 0
2003/2004 5 Č Slavia Hr.Králové 2362 Votava Jan Bauset Pardubice 2506 ½
2003/2004 4 Č Slavia Hr.Králové 2362 Voloshin Leonid Visus Vyšehrad 2503 0
2003/2004 3 Č Slavia Hr.Králové 2362 Ftáčník Ľubomír ŠK Mahrla Praha 2585 ½
2003/2004 2 B Slavia Hr.Králové 2362 Cicak Slavko IPM Color Ostrava 2530 ½
2003/2004 1 B Slavia Hr.Králové 2362 Macieja Bartolomiej Hagemann Opava 2635 0
2003/2004 8 Č ŠO+DDM Chrudim 2362 Hausner Ivan TJ Pankrác 2408 ½
2003/2004 7 B ŠO+DDM Chrudim 2362 Neuman Petr Sokol Plzeň I B 2455 ½
2003/2004 6 Č ŠO+DDM Chrudim 2362 Lechtýnský Jiří TJ Slávie Turnov 2452 ½
2003/2004 5 B ŠO+DDM Chrudim 2362 Kotek Daniel ŠK ČSOB A 2300 ½
2003/2004 4 Č ŠO+DDM Chrudim 2362 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2371 ½
2003/2004 3 B ŠO+DDM Chrudim 2362 Jedlička Aleš Sokol Kolín B 2310 1
2003/2004 2 Č ŠO+DDM Chrudim 2362 Láznička Viktor TJ Synthesia Pard. 2437 0
2003/2004 1 B ŠO+DDM Chrudim 2362 Studnička Tomáš ŠK Dům armády 2320 ½