Hráč Maťha Josef

Maťha Josef

User Pic
Jméno: Maťha Josef
Oddíl: ŠK Global Sokolov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1535
Elo mezinárodní: 0
ID: 12065
FIDE ID: 395803
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Global Sokolov 0 1537 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1422 1436 ½
2016/2017 10 ŠK Global Sokolov 1577 Zbořil Petr Karlovarský šachklub Tietz D 1175 ½
2016/2017 7 ŠK Global Sokolov 1577 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1674 0
2016/2017 6 ŠK Global Sokolov 1577 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 ½
2016/2017 5 ŠK Global Sokolov 1577 Randák Richard ŠK Spartak Chodov 1479 1517 ½
2016/2017 4 ŠK Global Sokolov 1577 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 ½
2015/2016 10 ŠK Global Sokolov 1577 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš 1415 0
2015/2016 7 ŠK Global Sokolov 1577 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1744 0
2015/2016 6 ŠK Global Sokolov 1577 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 0
2015/2016 5 ŠK Global Sokolov 1577 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1552 1505 0
2015/2016 2 ŠK Global Sokolov 1577 Latislav Martin TJ Ostrov B 1575 0
2015/2016 1 ŠK Global Sokolov 1577 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 1
2014/2015 11 ŠK Global Sokolov A 1585 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz C 1385 0
2014/2015 10 ŠK Global Sokolov A 1585 Müller Vladimír TJ Tašovice 1680 1659 1
2014/2015 9 ŠK Global Sokolov A 1585 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov ŠO A 1906 0
2014/2015 8 ŠK Global Sokolov A 1585 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary A 1734 1679 0
2014/2015 7 ŠK Global Sokolov A 1585 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1673 1
2014/2015 6 ŠK Global Sokolov A 1585 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov A 1769 0
2014/2015 5 ŠK Global Sokolov A 1585 Tamáš Imrich ŠK Caissa Nová Role 1615 ½
2014/2015 4 ŠK Global Sokolov A 1585 Kvasňovský Pavel TJ Spartak Horní Slavkov 1000 1
2014/2015 3 ŠK Global Sokolov A 1585 Čornyj Milan TJ Ostrov A 1627 ½
2014/2015 1 ŠK Global Sokolov A 1585 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov A 1626 1605 0
2013/2014 11 ŠK Global Sokolov B 1606 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1593 0
2013/2014 10 ŠK Global Sokolov B 1606 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1510 ½
2013/2014 9 ŠK Global Sokolov B 1606 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1580 1665 0
2013/2014 7 ŠK Global Sokolov B 1606 Toncar Jan TJ Baník Sokolov B 1439 0
2013/2014 6 ŠK Global Sokolov B 1606 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1645 1624 0
2013/2014 5 ŠK Global Sokolov B 1606 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1684 1628 1
2013/2014 3 ŠK Global Sokolov B 1606 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 1
2013/2014 2 ŠK Global Sokolov B 1606 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1556 ½
2013/2014 1 ŠK Global Sokolov B 1606 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1748 0
2012/2013 9 ŠK Global Sokolov B 1614 Baník Habartov B 1
2012/2013 8 ŠK Global Sokolov B 1614 Macho Miloslav ŠK Mariánské Lázně 1702 1
2012/2013 7 ŠK Global Sokolov B 1614 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín 1000 1
2012/2013 6 ŠK Global Sokolov B 1614 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1614 1551 0
2012/2013 5 ŠK Global Sokolov B 1614 Latislav Milan TJ Ostrov 1637 ½
2012/2013 3 ŠK Global Sokolov B 1614 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1723 ½
2012/2013 2 ŠK Global Sokolov B 1614 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov B 1732 1639 0
2012/2013 1 ŠK Global Sokolov B 1614 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1755 0
2011/2012 9 ŠK Global Sokolov B 1598 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1657 1
2011/2012 8 ŠK Global Sokolov B 1598 Ornet Tomáš TJ Ostrov B 1627 0
2011/2012 7 ŠK Global Sokolov B 1598 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov C 1728 1696 0
2011/2012 6 ŠK Global Sokolov B 1598 Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 1485 1
2011/2012 5 ŠK Global Sokolov B 1598 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1678 0
2011/2012 4 ŠK Global Sokolov B 1598 Vachulka Václav Baník Habartov B 1645 1641 ½
2011/2012 3 ŠK Global Sokolov B 1598 Vávra David Spartak Chodov 1553 1
2011/2012 2 ŠK Global Sokolov B 1598 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1846 ½
2011/2012 1 ŠK Global Sokolov B 1598 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1565 1
2010/2011 9 ŠK Global Sokolov B 1619 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1729 0
2010/2011 8 ŠK Global Sokolov B 1619 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1779 0
2010/2011 7 ŠK Global Sokolov B 1619 Mestl Martin Spartak Chodov 1584 ½
2010/2011 6 ŠK Global Sokolov B 1619 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1555 0
2010/2011 5 ŠK Global Sokolov B 1619 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1667 0
2010/2011 4 ŠK Global Sokolov B 1619 Koutecký Jiří TJ Baník Hexion Sokolov C 1787 ½
2010/2011 3 ŠK Global Sokolov B 1619 Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1751 0
2010/2011 2 ŠK Global Sokolov B 1619 Beneš Jan ŠK Caissa Nová Role 1754 0
2010/2011 1 ŠK Global Sokolov B 1619 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1743 1
2009/2010 11 ŠK Global Sokolov B 1634 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1441 0
2009/2010 10 ŠK Global Sokolov B 1634 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary C 1574 ½
2009/2010 8 ŠK Global Sokolov B 1634 Kopecký František TJ Tašovice B 1520 1
2009/2010 7 ŠK Global Sokolov B 1634 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1866 0
2009/2010 5 ŠK Global Sokolov B 1634 Zoufalý Petr Baník Hexion Sokolov B 1783 ½
2009/2010 4 ŠK Global Sokolov B 1634 Lipták Zdeněk Baník Hexion Sokolov C 1250 ½
2009/2010 3 ŠK Global Sokolov B 1634 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1747 0
2009/2010 2 ŠK Global Sokolov B 1634 Máca Aleš TJ Ostrov B 1478 0
2009/2010 1 ŠK Global Sokolov B 1634 Vachulka Václav Baník Habartov B 1675 1
2008/2009 11 ŠK Global Sokolov B 1623 Přindiš Dominik Baník Habartov B 1
2008/2009 10 ŠK Global Sokolov B 1623 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1563 ½
2008/2009 9 ŠK Global Sokolov B 1623 Mastík Stanislav TJ Jiskra Aš 1
2008/2009 8 ŠK Global Sokolov B 1623 Střela Petr TJ Tašovice B ½
2008/2009 7 ŠK Global Sokolov B 1623 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1587 ½
2008/2009 6 ŠK Global Sokolov B 1623 Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 1530 1
2008/2009 5 ŠK Global Sokolov B 1623 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1611 0
2008/2009 4 ŠK Global Sokolov B 1623 Pham Hoang ŠK Karlovy Vary C 1250 1
2008/2009 3 ŠK Global Sokolov B 1623 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1273 1
2008/2009 2 ŠK Global Sokolov B 1623 Latislav Milan TJ Ostrov 1650 1
2008/2009 1 ŠK Global Sokolov B 1623 Vávra David TJ Spartak Chodov 1517 1
2007/2008 11 Global Sokolov B 1619 ŠK Mariánské Lázně 1
2007/2008 10 Global Sokolov B 1619 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov ½
2007/2008 9 Global Sokolov B 1619 Mrvík Petr TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 8 Global Sokolov B 1619 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1528 0
2007/2008 7 Global Sokolov B 1619 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary C 1469 ½
2007/2008 6 Global Sokolov B 1619 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1556 1
2007/2008 4 Global Sokolov B 1619 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1765 ½
2007/2008 3 Global Sokolov B 1619 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1
2007/2008 2 Global Sokolov B 1619 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1615 1
2006/2007 11 ŠK Global Sokolov B 1626 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1485 1
2006/2007 10 ŠK Global Sokolov B 1626 Kopš Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz C 1
2006/2007 9 ŠK Global Sokolov B 1626 Müller Vladimír TJ Tašovice 1621 ½
2006/2007 8 ŠK Global Sokolov B 1626 Kurák Josef Baník Chemacryl Sokolov C 1568 ½
2006/2007 7 ŠK Global Sokolov B 1626 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1564 1
2006/2007 6 ŠK Global Sokolov B 1626 Klíma Bohumil Baník Habartov B 1506 0
2006/2007 5 ŠK Global Sokolov B 1626 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1576 ½
2006/2007 4 ŠK Global Sokolov B 1626 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1665 0
2006/2007 3 ŠK Global Sokolov B 1626 Stehlík Jan Slavoj Kynšperk nad Ohří 1497 ½
2006/2007 1 ŠK Global Sokolov B 1626 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1456 1
2005/2006 4 Global Sokolov 1637 Hlaváček Tomáš Tietz K.Vary B 1729 0
2005/2006 5 Global Sokolov B 1637 Koutecký Jiří BCH Sokolov C 1752 0
2005/2006 4 Global Sokolov B 1637 Dušek Tomáš TJ Jiskra Aš 1
2005/2006 3 Global Sokolov B 1637 BCH Sokolov D 1
2005/2006 2 Global Sokolov B 1637 Jaroš Miroslav Spartak Chodov B 1
2005/2006 1 Global Sokolov B 1637 Jagulak Michal Baník Habartov C 1
2004/2005 7 Global Sokolov B 1650 Dub Miroslav B.Habartov B 1789 ½
2004/2005 6 Global Sokolov B 1650 Hladký Petr Banik Eastman D 1
2004/2005 5 Global Sokolov B 1650 Škaloud Zdeněk Sp.Chodov B 0
2004/2005 4 Global Sokolov B 1650 Tomáš Josef B.Habartov C 1667 0
2004/2005 3 Global Sokolov B 1650 Růžek Martin AVZO Fr.Lazne B 0
2004/2005 1 Global Sokolov B 1650 Straton Nicolae Jiskra As ½
2004/2005 8 ŠK Global Sokolov 1650 Čechie Dalovice 1
2004/2005 7 ŠK Global Sokolov 1650 Roman Jiří Caissa Nová Role 1627 0
2004/2005 5 ŠK Global Sokolov 1650 Kaboň Jan TJ Slavoj Kynšperk 1995 0
2003/2004 8 ŠK Global Sokolov 1676 Varga Ivan TJ Tašovice 1764 0
2003/2004 7 ŠK Global Sokolov 1676 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1704 ½
2003/2004 6 ŠK Global Sokolov 1676 Janoušek Ladislav Caissa Nová Role 1691 0
2003/2004 5 ŠK Global Sokolov 1676 Tejček Bohumil B Eastman SokolovC 1714 0
2003/2004 4 ŠK Global Sokolov 1676 Beneš Jan KŠ-Tietz C 1716 ½
2003/2004 3 ŠK Global Sokolov 1676 Heis Vladimír Spartak Chodov 1699 0
2003/2004 2 ŠK Global Sokolov 1676 Gondek Ondřej Slovan Mar.Lázně 0
2003/2004 1 ŠK Global Sokolov 1676 Zálišová Mája Spartak H.SlavkovB ½