Hráč Zimák Karel

Zimák Karel

User Pic
Jméno: Zimák Karel
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1736
Elo mezinárodní: 1785
ID: 7190
FIDE ID: 312231
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Koršinskij Marek SK OAZA Praha G 1378 1453 1
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Kovář Zdeněk Unichess G 1716 1
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 ½
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Brndiar Pavel Viktoria Žižkov D 1727 0
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Brejcha Blahomír Sokol Praha-Kobylisy F 1605 ½
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1375 ½
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1762 1762 ½
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 Růžička Filip ŠK PORG Praha 1431 1
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 1789 1771 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 0
2014/2015 10 Holdia DP Praha D 1928 1908 Joza Tomáš TJ Praga Praha G 1536 1
2014/2015 8 Holdia DP Praha D 1928 1908 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 1567 1
2014/2015 7 Holdia DP Praha D 1928 1908 Teiml Albert ŠK PORG A 1319 1
2014/2015 6 Holdia DP Praha D 1928 1908 Král Vratislav ŠK Smíchov D 1597 0
2014/2015 5 Holdia DP Praha D 1928 1908 Turner Oldřich SK Loko Praha D 1774 ½
2014/2015 4 Holdia DP Praha D 1928 1908 Pokorný Jiří SK Újezd nad Lesy A 1391 1
2014/2015 2 Holdia DP Praha D 1928 1908 Fryš Jiří ŠK Praha 4 B 1507 0
2014/2015 11 DDM Písek B 1785 1736 Hašek Václav Sokol Tábor 1929 1921 0
2014/2015 8 DDM Písek B 1928 1908 Maryška Václav ŠK Český Krumlov 1913 1807 1
2014/2015 7 DDM Písek B 1928 1908 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2014 2011 ½
2014/2015 6 DDM Písek B 1928 1908 Šourek Vladimír Spartak Soběslav 1745 1668 1
2014/2015 5 DDM Písek B 1928 1908 Pikhart Miroslav Sokol Tábor B 1864 1881 0
2014/2015 4 DDM Písek B 1928 1908 Zeman Matyáš ČZ Strakonice A 1649 1839 0
2014/2015 3 DDM Písek B 1928 1908 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1868 1909 0
2014/2015 1 DDM Písek B 1928 1908 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1926 1907 0
2014/2015 11 ŠK Holdia DP Praha 1928 1908 Husák Antonín ŠK Tachov 1994 1999 0
2014/2015 10 ŠK Holdia DP Praha 1928 1908 Chmel Kristián Sokol Praha - Kobylisy 2068 2073 0
2014/2015 9 ŠK Holdia DP Praha 1928 1908 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 0
2014/2015 4 ŠK Holdia DP Praha 1928 1908 Janočko Petr ŠK Líně 2039 2035 ½
2013/2014 9 Holdia DP Praha D 1918 1901 Petras Milan SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 ½
2013/2014 8 Holdia DP Praha D 1918 1901 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2041 2026 0
2013/2014 7 Holdia DP Praha D 1918 1901 Šenkýř Petr ŠK Bohnice D 1449 1
2013/2014 6 Holdia DP Praha D 1918 1901 Hamral Čestmír TJ Praga Praha D 1745 ½
2013/2014 5 Holdia DP Praha D 1918 1901 Přibylová Sofie ŠK PORG E 1487 1635 1
2013/2014 4 Holdia DP Praha D 1918 1901 Koper Štefan ŠK Praha 4 A 1968 1947 ½
2013/2014 3 Holdia DP Praha D 1918 1901 Sargsyan Karen ŠK Aurora A 1969 0
2013/2014 2 Holdia DP Praha D 1918 1901 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 1577 1
2013/2014 1 Holdia DP Praha D 1918 1901 Daňhel Lukáš Bohemians Praha G 1670 1692 1
2013/2014 11 DDM Písek B 1918 1901 Mindl Josef Sokol Tábor B 2069 2064 ½
2013/2014 9 DDM Písek B 1918 1901 David Karel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1893 1908 1
2013/2014 8 DDM Písek B 1918 1901 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1921 1951 1
2013/2014 7 DDM Písek B 1918 1901 Absolon Václav Šs Reality Horňák Bechyně A 1979 1961 1
2013/2014 6 DDM Písek B 1918 1901 Petkov Andon Traxler Veselí nad Lužnicí A 1806 1743 0
2013/2014 5 DDM Písek B 1918 1901 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1946 1921 0
2011/2012 11 ŠK Holdia DP Praha B 1996 1959 Černý Martin 1. Novoborský ŠK B 2193 2171 0
2011/2012 9 ŠK Holdia DP Praha B 1996 1959 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 0
2011/2012 6 ŠK Holdia DP Praha B 1996 1959 Duczynski Martin ŠK AD Jičín 2139 2134 0
2008/2009 9 Holdia DP Praha B 2081 Onderek David TJ ŠO Chrudim 2171 ½
2008/2009 7 Holdia DP Praha B 2081 Erban Tomáš Sokol Vršovice 2142 0
2008/2009 6 Holdia DP Praha B 2081 Šura Jaroslav Space" Poštovní spořitelna "B"" 2128 0
2008/2009 5 Holdia DP Praha B 2081 Sokol Plzeň I 1
2008/2009 4 Holdia DP Praha B 2081 Petr Jan TJ Pankrác 2199 0
2007/2008 9 Holdia DP Praha B"" 1946 Jelínek Milan TJ Sokol Zaječice 2100 1
2006/2007 10 Holdia DP Praha 1936 Lněničková Gabriela Bohemians Praha 2174 1