Hráč Hradecký Ivo

Hradecký Ivo

User Pic
Jméno: Hradecký Ivo
Oddíl: TJ Spartak Vlašim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2011
Elo mezinárodní: 2001
ID: 8627
FIDE ID: 325015
Rok narození: 1979
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Pankrác E 2021 2027 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad E 2122 2113 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Pankrác E 2021 2027 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2101 2088 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Pankrác E 2021 2027 Karas Marek ŠK DP Praha D - EA Hotels 2232 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Pankrác E 2021 2027 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2119 2110 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Pankrác E 2021 2027 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1992 1999 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Spartak Vlašim "B" 2015 2027 Hák David Sokol Tábor 2190 2062 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Spartak Vlašim "B" 2015 2027 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha 1993 2026 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Spartak Vlašim "B" 2019 2027 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians 2272 2246 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Vlašim "B" 2021 2027 Grill Roman ŠACHklub Písek 2108 2090 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Vlašim "B" 2018 2044 Táborský Rostislav TJ Sokol Domažlice 2112 2190 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Vlašim "B" 2033 2044 Juřek Josef ŠK Sokol Vyšehrad "B 2250 2242 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Vlašim "B" 2043 2044 Mach Petr Unichess Reserve 2050 2016 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Vlašim 2021 2027 Říha Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 2247 2243 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Vlašim 2033 2044 Turner Radek ŠK Líně 2009 2016 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Pankrác E 2107 2097 Matocha Pavel GROP Classical Chess 1975 1995 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Pankrác E 2107 2097 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2060 2084 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Pankrác E 2107 2097 Sedláček Tomáš LISA A 2016 2062 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Pankrác E 2107 2097 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1921 1939 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Pankrác E 2107 2097 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2124 2103 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Pankrác E 2107 2097 Musil Miroslav SK OAZA Praha C 2046 2027 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Pankrác E 2107 2097 Strahl Jiří USK Praha A 1941 1959 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Pankrác E 2107 2097 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2082 2095 0 soutěž
2018/2019 9 Spartak Vlašim B 2072 2097 Skřivánek Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2171 2156 ½ soutěž
2018/2019 8 Spartak Vlašim B 2108 2097 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 1933 0 soutěž
2018/2019 6 Spartak Vlašim B 2107 2097 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk A 2039 2038 1 soutěž
2018/2019 5 Spartak Vlašim B 2107 2097 Jandourek Lukáš Cayman Pharma Neratovice C 2243 2234 0 soutěž
2018/2019 4 Spartak Vlašim B 2119 2098 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2022 2021 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Spartak Vlašim 2072 2097 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2032 2021 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Spartak Vlašim 2072 2097 Janeba Petr ČZ Strakonice 1797 1831 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Spartak Vlašim 2108 2097 Bartoš Jan Unichess Underground 2193 2156 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Vlašim 2108 2097 Fiala Jan ŠACHklub NN Písek 1996 2009 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Vlašim 2107 2097 Doležal Radoslav KŠ Říčany 1925 „B“ 1958 1956 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Spartak Vlašim 2119 2098 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2135 2106 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Spartak Vlašim 2111 2098 Dolanský Lukáš Sokol Tábor 2040 2111 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Pankrác E 2101 2092 Vacek Radomír GROP Classical Chess 2040 2039 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Pankrác E 2101 2092 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1877 1879 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Pankrác E 2101 2092 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy D 1917 1904 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Pankrác E 2101 2092 Kučera Tomáš ŠK DP Praha D - VŠFS II 1912 1932 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Pankrác E 2101 2092 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2121 2140 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Pankrác E 2101 2092 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1738 1732 1 soutěž
2017/2018 10 Spartak Vlašim B 2097 2092 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem E 2101 2098 ½ soutěž
2017/2018 9 Spartak Vlašim B 2097 2092 Vrkota Miloš Sokol Nymburk A 2054 2076 1 soutěž
2017/2018 8 Spartak Vlašim B 2111 2092 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1984 1973 1 soutěž
2017/2018 7 Spartak Vlašim B 2111 2092 Stluka František Příbram Baník A 2107 2084 0 soutěž
2017/2018 6 Spartak Vlašim B 2101 2092 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1959 1 soutěž
2017/2018 5 Spartak Vlašim B 2101 2092 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1908 1897 1 soutěž
2017/2018 4 Spartak Vlašim B 2097 2092 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2041 1983 1 soutěž
2017/2018 3 Spartak Vlašim B 2097 2092 Plášek Zdeněk Kostelec nad Černými lesy A 2004 1995 0 soutěž
2017/2018 1 Spartak Vlašim B 2095 2089 Kučera Tomáš ŠK Kralupy A 1965 1975 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Spartak Vlasim 2098 2092 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2069 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Spartak Vlasim 2097 2092 Orságová Silvie TJ Dukla Praha 2170 2141 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Vlasim 2111 2092 Pick Štěpán TJ Pankrac B 2081 2069 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Spartak Vlasim 2111 2092 Černovský Jiří Sparta Kutna Hora 2120 2100 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Spartak Vlasim 2101 2092 Růžička Aleš Sokol Tabor 2076 2068 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Spartak Vlasim 2101 2092 Hejda Antonín Eurovia Praha 2084 2035 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Spartak Vlasim 2097 2092 Koubová Anna Marie Unichess Vyletna 1943 1885 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Spartak Vlasim 2097 2092 Grill Roman SACHklub Pisek 2086 2098 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Vlasim 2097 2092 Vystrčil Martin Klub sachistu Ricany 1925 2146 2169 ½ soutěž
2015/2016 11 Spartak Vlašim 2057 2037 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad 2168 2162 0 soutěž
2015/2016 6 Spartak Vlašim 2057 2037 Nejdl Eduard QCC České Budějovice 2002 2002 1 soutěž
2015/2016 8 Spartak Vlašim B 2057 2037 Švach Jan ŠK Řevnice 1884 1881 ½ soutěž
2015/2016 7 Spartak Vlašim B 2057 2037 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 2041 2048 1 soutěž
2015/2016 4 Spartak Vlašim B 2057 2037 Stluka František Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 1 soutěž
2015/2016 3 Spartak Vlašim B 2057 2037 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 1 soutěž
2015/2016 2 Spartak Vlašim B 2057 2037 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2087 2076 1 soutěž
2015/2016 1 Spartak Vlašim B 2057 2037 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice 2078 2052 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2217 2209 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Seifarth Robert ŠK Dopravní podnik Praha B 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Trepka Jan Sokol Tábor 2128 2144 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Kulišťák Milan TJ Pankrác B 2107 2132 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1963 1922 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 2059 2067 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Řehák Martin Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Spal Milan ŠACHklub Písek 2147 2151 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 2057 2037 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 0 soutěž
2014/2015 11 Slovan Broumov 2102 2100 Vološin Leon ŠK AD Jičín D 2387 2420 0 soutěž
2014/2015 10 Slovan Broumov 2102 2100 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2084 2092 0 soutěž
2014/2015 8 Slovan Broumov 2102 2100 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 1 soutěž
2014/2015 7 Slovan Broumov 2102 2100 Mrověc Jan TJ Hronov 2098 2101 ½ soutěž
2014/2015 4 Slovan Broumov 2102 2100 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1942 1954 ½ soutěž
2014/2015 2 Slovan Broumov 2102 2100 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1848 1851 1 soutěž
2014/2015 10 Dolní Kralovice 2102 2100 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2212 2210 0 soutěž
2014/2015 9 Dolní Kralovice 2102 2100 Hollan Martin SK OAZA Praha 2012 2006 0 soutěž
2014/2015 8 Dolní Kralovice 2102 2100 Petr Jan TJ Bohemians Praha B 2099 2183 ½ soutěž
2014/2015 7 Dolní Kralovice 2102 2100 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2216 2217 ½ soutěž
2014/2015 6 Dolní Kralovice 2102 2100 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2027 2015 ½ soutěž
2014/2015 4 Dolní Kralovice 2102 2100 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2167 2166 0 soutěž
2014/2015 2 Dolní Kralovice 2102 2100 Eisner Michal Sokol Kolín 2054 2043 0 soutěž
2014/2015 1 Dolní Kralovice 2102 2100 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Spartak Vlašim 2102 2100 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2102 2100 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem B 2154 2150 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim 2102 2100 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2213 2175 0 soutěž
2013/2014 10 Slovan Broumov 2080 2088 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 2009, o.s. 1936 1922 1 soutěž
2013/2014 7 Slovan Broumov 2080 2088 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 ½ soutěž
2013/2014 6 Slovan Broumov 2080 2088 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín C 2138 2133 0 soutěž
2013/2014 4 Slovan Broumov 2080 2088 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2042 2043 ½ soutěž
2013/2014 2 Slovan Broumov 2080 2088 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1787 1777 1 soutěž
2013/2014 11 Spartak Vlašim B 2080 2088 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 1 soutěž
2013/2014 10 Spartak Vlašim B 2080 2088 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 1994 1973 1 soutěž
2013/2014 7 Spartak Vlašim B 2080 2088 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 1 soutěž
2013/2014 6 Spartak Vlašim B 2080 2088 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2065 2097 ½ soutěž
2013/2014 5 TRW autoelektronika Vlašim 2080 2088 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha 2023 2021 0 soutěž
2013/2014 3 TRW autoelektronika Vlašim 2080 2088 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 1 soutěž
2012/2013 11 Slovan Broumov 2113 2114 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 0 soutěž
2012/2013 10 Slovan Broumov 2113 2114 Mrověc Jan TJ Hronov 2063 2066 0 soutěž
2012/2013 9 Slovan Broumov 2113 2114 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 0 soutěž
2012/2013 8 Slovan Broumov 2113 2114 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 1976 1973 1 soutěž
2012/2013 1 Slovan Broumov 2113 2114 Tázlar Petr ŠK Lípa A 2155 2221 0 soutěž
2012/2013 11 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Libich Jan SFiala Gambit Jihlava 1975 1 soutěž
2012/2013 10 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2068 2065 ½ soutěž
2012/2013 9 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha B 2050 2032 1 soutěž
2012/2013 7 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1929 1907 0 soutěž
2012/2013 6 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 1952 1923 1 soutěž
2012/2013 4 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2177 2185 0 soutěž
2012/2013 3 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2187 2193 0 soutěž
2012/2013 2 TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 Mindl Josef Sokol Tábor A 2087 2082 ½ soutěž
2011/2012 10 SLOVAN BROUMOV B 2103 2104 Steiner Pavel SLAVIA HRADEC KR. D 1904 1894 1 soutěž
2011/2012 9 SLOVAN BROUMOV B 2103 2104 Vrňata Jiří ČESKÁ SKALICE A 2094 2084 ½ soutěž
2011/2012 5 SLOVAN BROUMOV B 2103 2104 Nývlt Otto SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1986 1952 1 soutěž
2011/2012 10 Slovan Broumov 2103 2104 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 0 soutěž
2011/2012 7 Slovan Broumov 2103 2104 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 1 soutěž
2011/2012 6 Slovan Broumov 2103 2104 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 1 soutěž
2011/2012 5 Slovan Broumov 2103 2104 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 1 soutěž
2011/2012 4 Slovan Broumov 2103 2104 Tázlar Petr ŠK Polymar Lípa A 2054 2103 0 soutěž
2011/2012 3 Slovan Broumov 2103 2104 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2034 2034 ½ soutěž
2010/2011 11 Slovan Broumov 2101 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa A 2136 ½ soutěž
2010/2011 10 Slovan Broumov 2101 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2146 0 soutěž
2010/2011 9 Slovan Broumov 2101 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2163 1 soutěž
2010/2011 8 Slovan Broumov 2101 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2119 1 soutěž
2010/2011 7 Slovan Broumov 2101 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 0 soutěž
2010/2011 6 Slovan Broumov 2101 Pavlíček Miroslav ŠK Polymar Lípa B 2089 0 soutěž
2010/2011 4 Slovan Broumov 2101 Balhar Jan Sokol Hradec Králové 2242 1 soutěž
2010/2011 3 Slovan Broumov 2101 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice A 2164 1 soutěž
2010/2011 1 Slovan Broumov 2101 Macháň Jan Panda Rychnov n. Kněžnou B 1905 0 soutěž
2009/2010 11 Slovan Broumov 2130 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 ½ soutěž
2009/2010 9 Slovan Broumov 2130 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 2144 0 soutěž
2009/2010 8 Slovan Broumov 2130 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2069 ½ soutěž
2009/2010 7 Slovan Broumov 2130 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2278 ½ soutěž
2009/2010 6 Slovan Broumov 2130 Gogela Jan TJ Hronov 1863 0 soutěž
2009/2010 3 Slovan Broumov 2130 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2070 ½ soutěž
2009/2010 2 Slovan Broumov 2130 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO RnK B 2139 ½ soutěž
2009/2010 9 Slovan Broumov B 2130 Soural Karel Sokol Jukov ČK A 2075 0 soutěž
2009/2010 4 Slovan Broumov B 2130 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1988 1 soutěž
2009/2010 1 Slovan Broumov B 2130 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1905 ½ soutěž
2008/2009 11 Slovan Broumov 2115 Dvořák David ŠK Polymar Lípa B 1908 1 soutěž
2008/2009 9 Slovan Broumov 2115 Přibyl Jaroslav NIKI TJ Náchod C 1816 1 soutěž
2008/2009 8 Slovan Broumov 2115 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2068 1 soutěž
2008/2009 6 Slovan Broumov 2115 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod B 1813 1 soutěž
2008/2009 5 Slovan Broumov 2115 Hájek Jiří ŠK Lípa A 2155 ½ soutěž
2008/2009 4 Slovan Broumov 2115 Krňávek Michal Šachklub AD Jičín B 1996 1 soutěž
2008/2009 3 Slovan Broumov 2115 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2027 1 soutěž
2008/2009 2 Slovan Broumov 2115 Jecha Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1998 ½ soutěž
2008/2009 1 Slovan Broumov 2115 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2082 0 soutěž
2007/2008 9 Slovan Broumov 2136 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 0 soutěž
2007/2008 8 Slovan Broumov 2136 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1921 1 soutěž
2007/2008 7 Slovan Broumov 2136 Kracík Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 ½ soutěž
2007/2008 5 Slovan Broumov 2136 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 0 soutěž
2007/2008 4 Slovan Broumov 2136 Vondráček Jiří Sněžka TJ Náchod B 2000 1 soutěž
2007/2008 3 Slovan Broumov 2136 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1947 ½ soutěž
2007/2008 2 Slovan Broumov 2136 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2108 ½ soutěž
2007/2008 9 Sněžka TJ Náchod 2136 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2123 0 soutěž
2007/2008 8 Sněžka TJ Náchod 2136 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2098 0 soutěž
2007/2008 7 Sněžka TJ Náchod 2136 Umanec Filip TJ Neratovice 2125 ½ soutěž
2007/2008 5 Sněžka TJ Náchod 2136 Vacek Radomír TJ Zikuda Turnov B"" 2113 0 soutěž
2007/2008 4 Sněžka TJ Náchod 2136 Baláček Tadeáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1942 1 soutěž
2007/2008 3 Sněžka TJ Náchod 2136 Kojetský Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2147 ½ soutěž
2007/2008 1 Sněžka TJ Náchod 2136 Vojta Pavel TJ Stadion Kutná Hora 2161 ½ soutěž
2006/2007 7 Slovan Broumov 2135 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2159 ½ soutěž
2006/2007 6 Slovan Broumov 2135 Velecký Viktor TJ Hronov 2077 0 soutěž
2006/2007 5 Slovan Broumov 2135 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2177 0 soutěž
2006/2007 3 Slovan Broumov 2135 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 0 soutěž
2006/2007 2 Slovan Broumov 2135 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2194 0 soutěž
2006/2007 1 Slovan Broumov 2135 Bednář Jiří Sokol Náchod 2018 1 soutěž
2005/2006 9 Sněžka TJ Náchod 2028 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 1 soutěž
2005/2006 8 Sněžka TJ Náchod 2028 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny 2062 ½ soutěž
2005/2006 3 Sněžka TJ Náchod 2028 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2161 0 soutěž
2005/2006 11 Slovan Broumov 2028 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2094 1 soutěž
2005/2006 10 Slovan Broumov 2028 Rozkovec Jiří ŠK Lípa C 1860 1 soutěž
2005/2006 9 Slovan Broumov 2028 Čechura Petr Sokol Náchod 2128 ½ soutěž
2005/2006 8 Slovan Broumov 2028 Štursa Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2142 0 soutěž
2005/2006 6 Slovan Broumov 2028 Miňovský Roman ŠK Lípa B 1935 ½ soutěž
2005/2006 5 Slovan Broumov 2028 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1978 1 soutěž
2005/2006 4 Slovan Broumov 2028 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkr. 1866 1 soutěž
2005/2006 3 Slovan Broumov 2028 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1892 1 soutěž
2005/2006 2 Slovan Broumov 2028 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n.L. 1992 1 soutěž
2005/2006 1 Slovan Broumov 2028 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2064 ½ soutěž
2004/2005 10 Slovan Broumov 1947 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1887 0 soutěž
2004/2005 9 Slovan Broumov 1947 Pinkava Josef TJ Hronov 1845 1 soutěž
2004/2005 8 Slovan Broumov 1947 Portych Václav ŠK Lípa B 1853 ½ soutěž
2004/2005 7 Slovan Broumov 1947 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2056 1 soutěž
2004/2005 6 Slovan Broumov 1947 Baláž René Jiskra Hořice v P. 2021 ½ soutěž
2004/2005 5 Slovan Broumov 1947 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2151 ½ soutěž
2004/2005 4 Slovan Broumov 1947 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1915 1 soutěž
2004/2005 3 Slovan Broumov 1947 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové 2003 1 soutěž
2004/2005 2 Slovan Broumov 1947 Pražák Luděk Sokol Náchod 1923 0 soutěž
2004/2005 1 Slovan Broumov 1947 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2014 1 soutěž
2003/2004 13 Slovan Broumov Portych Václav ŠK Lípa B 0 soutěž
2003/2004 12 Slovan Broumov Nun Josef Slavia Hradec Králové B 1 soutěž
2003/2004 11 Slovan Broumov Štolc Martin ŠK AD Jičín 1 soutěž
2003/2004 10 Slovan Broumov Sucharda Jiří Sokol Nová Paka 0 soutěž
2003/2004 9 Slovan Broumov Neubauer Vilém DDM Lokomotiva Trutnov ½ soutěž
2003/2004 8 Slovan Broumov Cerha Michal Sněžka TJ Náchod ½ soutěž
2003/2004 7 Slovan Broumov 1922 Mrověc Jan Sokol Náchod 1752 0 soutěž
2003/2004 6 Slovan Broumov 1922 Miňovský Roman ŠK Lípa A 1888 0 soutěž
2003/2004 4 Slovan Broumov 1922 Pavelka Vladimír Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1857 ½ soutěž
2003/2004 3 Slovan Broumov 1922 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1 soutěž