Hráč Kvěš Martin

Kvěš Martin

User Pic
Jméno: Kvěš Martin
Oddíl: TJ Baník Sokolov ŠO
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1811
Elo mezinárodní: 1893
ID: 15962
FIDE ID: 324710
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 9 Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1795 1761 1 soutěž
2015/2016 8 Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 0 soutěž
2015/2016 6 Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 ½ soutěž
2015/2016 5 Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 Tomášek Radek TJ Spartak Horní Slavkov 1715 1710 ½ soutěž
2015/2016 4 Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1866 1840 1 soutěž
2015/2016 2 Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1843 1806 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 1893 1830 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1893 1830 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1912 1876 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 1893 1830 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov B 1798 1805 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Baník Sokolov ŠO A 1862 1812 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1879 1809 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Baník Sokolov ŠO A 1862 1812 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov A 1781 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Baník Sokolov ŠO A 1862 1812 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz C 1645 1685 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Baník Sokolov ŠO A 1862 1812 Müller Vladimír TJ Tašovice 1680 1659 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Baník Sokolov ŠO A 1862 1812 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary A 1734 1679 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1862 1812 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1720 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1862 1812 Most Zdeněk Baník Habartov B 2047 2042 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1862 1812 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1796 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1862 1812 Maglia Pavel TJ Tašovice B 2014 1953 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 1862 1812 Skokan Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Baník Sokolov 1853 1781 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov 1751 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Baník Sokolov 1853 1781 Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 1481 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Baník Sokolov 1853 1781 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1667 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov 1853 1781 Grieč Milan ŠK Caissa Nová Role 1694 1655 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Baník Sokolov B 1853 1781 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1839 1874 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Baník Sokolov B 1853 1781 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1929 1903 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Baník Sokolov B 1853 1781 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1852 1738 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Baník Sokolov B 1853 1781 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1807 1771 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Baník Sokolov B 1853 1781 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1935 1971 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov B 1853 1781 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1956 1952 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov 1859 1758 Krupař Petr TJ Tašovice 1765 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Baník Sokolov 1859 1758 Kasal Radek Baník Habartov 1606 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Baník Sokolov 1859 1758 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary 1694 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov 1859 1758 Tichý Josef Spartak Horní Slavkov 1420 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Baník Sokolov B 1859 1758 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1683 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Baník Sokolov B 1859 1758 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Baník Sokolov B 1859 1758 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1637 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Baník Sokolov B 1859 1758 Kasal Radek Baník Habartov B 1606 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Baník Sokolov B 1859 1758 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1875 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov B 1859 1758 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1714 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov B 1859 1758 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1707 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 1859 1752 Latislav Martin TJ Ostrov A 1545 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov ŠO B 1859 1752 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary A 1629 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1859 1752 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 1655 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov C 1859 1752 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov C 1859 1752 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov B 2003 1990 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov C 1859 1752 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2030 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov C 1859 1752 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1901 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1817 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1678 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2095 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1846 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Dub Miroslav Baník Habartov B 1938 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 1970 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1822 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1927 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 Srba Stanislav Spartak Chodov 1769 0 soutěž
2009/2010 11 Baník Hexion Sokolov B 1819 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1676 1 soutěž
2009/2010 10 Baník Hexion Sokolov B 1819 Latislav Milan TJ Ostrov B 1621 ½ soutěž
2009/2010 9 Baník Hexion Sokolov B 1819 Kasal Radek Baník Habartov B 1579 1 soutěž
2009/2010 8 Baník Hexion Sokolov B 1819 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1928 0 soutěž
2009/2010 7 Baník Hexion Sokolov B 1819 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary C 1801 0 soutěž
2009/2010 6 Baník Hexion Sokolov B 1819 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1782 1 soutěž
2009/2010 4 Baník Hexion Sokolov B 1819 Kaboň Jan ŠK Mariánské Lázně 2035 0 soutěž
2009/2010 3 Baník Hexion Sokolov B 1819 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1328 ½ soutěž
2009/2010 2 Baník Hexion Sokolov B 1819 Kopecký František TJ Tašovice B 1520 0 soutěž
2009/2010 1 Baník Hexion Sokolov B 1819 Končil Albert Baník Hexion Sokolov C 1 soutěž
2008/2009 9 Baník Hexion Sokolov B 1745 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz B 1685 1 soutěž
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov B 1745 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov A 1862 1 soutěž
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov B 1745 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary A 1770 0 soutěž
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov B 1745 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1644 1 soutěž
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov B 1745 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 1878 0 soutěž
2008/2009 2 Baník Hexion Sokolov B 1745 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1634 1 soutěž
2008/2009 11 Baník Hexion Sokolov C 1745 Cee Josef TJ Spartak Chodov 1716 0 soutěž
2008/2009 10 Baník Hexion Sokolov C 1745 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1717 ½ soutěž
2008/2009 9 Baník Hexion Sokolov C 1745 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1855 1 soutěž
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov C 1745 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1734 1 soutěž
2008/2009 6 Baník Hexion Sokolov C 1745 Varga Ivan TJ Tašovice B 1756 ½ soutěž
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov C 1745 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1685 1 soutěž
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov C 1745 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1770 ½ soutěž
2008/2009 3 Baník Hexion Sokolov C 1745 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1524 ½ soutěž
2008/2009 2 Baník Hexion Sokolov C 1745 Škríba Matúš TJ Sokol Teplá 1557 1 soutěž
2008/2009 1 Baník Hexion Sokolov C 1745 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1841 1 soutěž
2007/2008 8 Baník Hexion Sokolov B 1672 Bouzek Tomáš TJ Slavoj Kynšperk 1447 1 soutěž
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov B 1672 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1665 ½ soutěž
2007/2008 1 Baník Hexion Sokolov B 1672 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1875 ½ soutěž
2007/2008 11 Baník Hexion Sokolov C 1672 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1830 0 soutěž
2007/2008 10 Baník Hexion Sokolov C 1672 Firýt Lukáš TJ Jiskra Aš 1783 1 soutěž
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov C 1672 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1924 0 soutěž
2007/2008 6 Baník Hexion Sokolov C 1672 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary C 1646 ½ soutěž
2007/2008 4 Baník Hexion Sokolov C 1672 Fric Pavel ŠK Caissa Nová Role 1993 ½ soutěž
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov C 1672 Hroch Jiří ŠK Mariánské Lázně 2063 0 soutěž
2007/2008 2 Baník Hexion Sokolov C 1672 Dub Miroslav Baník Habartov B 1925 0 soutěž
2007/2008 1 Baník Hexion Sokolov C 1672 Priesol Tomáš TJ Spartak Chodov 1804 0 soutěž
2006/2007 11 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1885 0 soutěž
2006/2007 8 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Holeš Michal ŠK Global Sokolov B 1871 ½ soutěž
2006/2007 7 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Latislav Milan TJ Ostrov B 1786 ½ soutěž
2006/2007 6 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary C 1931 1 soutěž
2006/2007 5 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1784 0 soutěž
2006/2007 4 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Maglia Pavel TJ Tašovice 1963 0 soutěž
2006/2007 2 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1720 1 soutěž
2006/2007 1 Baník Chemacryl Sokolov C 1715 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1732 0 soutěž
2006/2007 9 Baník Chemacryl Sokolov B 1715 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1783 ½ soutěž
2006/2007 8 Baník Chemacryl Sokolov B 1715 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1854 0 soutěž
2006/2007 7 Baník Chemacryl Sokolov B 1715 Lusk Jiří Šachový klub Karlovy Vary 1662 ½ soutěž
2006/2007 4 Baník Chemacryl Sokolov B 1715 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1804 1 soutěž
2006/2007 3 Baník Chemacryl Sokolov B 1715 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1765 ½ soutěž
2006/2007 2 Baník Chemacryl Sokolov B 1715 Dub Miroslav Baník Habartov 1797 0 soutěž
2006/2007 1 Baník Chemacryl Sokolov B 1715 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1787 0 soutěž
2005/2006 11 Banik Chem Sokolov 1643 Vandas Jakub SK Smichov 1745 ½ soutěž
2005/2006 10 Banik Chem Sokolov 1643 Kindl Jan TJ Bonex Teplice 1727 ½ soutěž
2005/2006 9 Banik Chem Sokolov 1643 Buchar Jiří Spartak Usti/Lab. 1742 0 soutěž
2005/2006 8 Banik Chem Sokolov 1643 Vlasák Lukáš SO Spartak Chodov 1875 0 soutěž
2005/2006 7 Banik Chem Sokolov 1643 Brabenec Jan TJ Bohemians Praha 1381 ½ soutěž
2005/2006 6 Banik Chem Sokolov 1643 Slapnička Karel TJ Kralupy 1719 ½ soutěž
2005/2006 5 Banik Chem Sokolov 1643 Švarc Karel SS Union Plzen B 1402 1 soutěž
2005/2006 4 Banik Chem Sokolov 1643 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domazlice 1516 0 soutěž
2005/2006 3 Banik Chem Sokolov 1643 Derner Adam Lokomotiva Most C 1372 ½ soutěž
2005/2006 2 Banik Chem Sokolov 1643 Körschner Miroslav Lokomotiva Most B 1715 0 soutěž
2005/2006 1 Banik Chem Sokolov 1643 Tyle Petr OAZA Praha B 1593 1 soutěž
2005/2006 9 BCH Sokolov 1643 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1893 1 soutěž
2005/2006 5 BCH Sokolov D 1643 Škaloud Zdeněk Spartak Chodov B 1561 ½ soutěž
2005/2006 4 BCH Sokolov D 1643 Vachulka Jiří Baník Habartov C 1 soutěž
2005/2006 3 BCH Sokolov D 1643 Hlaváč František Global Sokolov B 2037 0 soutěž
2005/2006 2 BCH Sokolov D 1643 Firýt Lukáš TJ Jiskra Aš ½ soutěž
2004/2005 7 Banik Eastman D 1497 Růžek René AVZO Fr.Lazne B 1 soutěž
2004/2005 5 Banik Eastman D 1497 Zoufalý Petr Banik Eastman C 1697 ½ soutěž
2004/2005 4 Banik Eastman D 1497 Priesol Tomáš Sp.Chodov B 1410 ½ soutěž
2004/2005 3 Banik Eastman D 1497 Bajcár Tomáš Jiskra As 0 soutěž
2004/2005 2 Banik Eastman D 1497 Vachulka Miloslav B.Habartov C 1665 0 soutěž
2004/2005 1 Banik Eastman D 1497 Pokora Lubomír B.Habartov B 1989 0 soutěž
2004/2005 11 Spartak Chodov 1497 Hrnčíř Petr Spartak Ústí n.L. 1434 0 soutěž
2004/2005 10 Spartak Chodov 1497 Rybka Jakub Bohemians Praha 1464 1 soutěž
2004/2005 9 Spartak Chodov 1497 Nersisyan Telman Easy Engl.Kralupy 1595 0 soutěž
2004/2005 8 Spartak Chodov 1497 Chramosta Alexandr Desko Liberec C 1506 ½ soutěž
2004/2005 7 Spartak Chodov 1497 Škopan Martin Desko Liberec B 1606 1 soutěž
2004/2005 6 Spartak Chodov 1497 Škoda Adam DDM Karlovy Vary 1 soutěž
2004/2005 5 Spartak Chodov 1497 Řehák Jakub Lokomotiva Most A 1554 ½ soutěž
2004/2005 4 Spartak Chodov 1497 Körschner Miroslav Lokomotiva Most B 1 soutěž
2004/2005 3 Spartak Chodov 1497 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 1 soutěž
2004/2005 2 Spartak Chodov 1497 Slanec Jan ŠK Kladno 1661 1 soutěž
2004/2005 1 Spartak Chodov 1497 Jodas Jan Bonex Teplice 1 soutěž
2003/2004 11 Tietz Karlovy Vary 1608 Lon Miroslav ŠK Kladno 1 soutěž
2003/2004 10 Tietz Karlovy Vary 1608 Vojta Jakub Easy Engl.Kralupy 1376 1 soutěž
2003/2004 9 Tietz Karlovy Vary 1608 Slažanský Martin Desko Liberec B" 1330 ½ soutěž
2003/2004 8 Tietz Karlovy Vary 1608 Kalužný Michal Sokol Údlice 1381 0 soutěž
2003/2004 7 Tietz Karlovy Vary 1608 Tyle Petr SK OAZA Praha B" 1354 ½ soutěž
2003/2004 6 Tietz Karlovy Vary 1608 Vlček Jan Biomedica Říčany A 1530 1 soutěž
2003/2004 5 Tietz Karlovy Vary 1608 Kolář Daniel Spartak Ústí n.L. 1 soutěž
2003/2004 4 Tietz Karlovy Vary 1608 Rubeš Jan Bonex Teplice 1 soutěž
2003/2004 3 Tietz Karlovy Vary 1608 Vancl Jakub Desko Liberec A" 1576 0 soutěž
2003/2004 2 Tietz Karlovy Vary 1608 Wágner Václav Sokol Vyšehrad B" 1491 0 soutěž
2003/2004 1 Tietz Karlovy Vary 1608 Šolar Petr Biomedica Říčany B 1 soutěž
2003/2004 3 B Eastman SokolovC 1608 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 0 soutěž
2003/2004 2 B Eastman SokolovC 1608 Pošvář Jiří Caissa Nová Role 1594 0 soutěž
2003/2004 3 Baník Eastman D 1608 Novomestský Miloš Slavoj Kynšperk 0 soutěž
2003/2004 1 Baník Eastman D 1608 Valečka Karel Sokol Teplá 1538 0 soutěž