Hráč Fryč Miroslav

Fryč Miroslav

User Pic
Jméno: Fryč Miroslav
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2184
Elo mezinárodní: 2203
ID: 1290
FIDE ID: 312118
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2201 2176 Přibyl Martin ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2300 2345 ½
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2201 2176 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2079 2096 ½
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2185 2176 Kšána Václav ŠK UNION Louny 2088 2090 1
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2185 2176 Machala Vladislav CHESS Most 2034 2035 1
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2194 2176 Haman Jakub ŠK Kladno 2223 2225 0
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2191 2177 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2234 2228 ½
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2191 2177 Formánek Martin TJ Kobylisy 2247 2241 ½
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2192 2177 Valeš Václav SK Děčín 2152 2139 ½
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2192 2177 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2095 ½
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2196 2177 Kalousek Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz "B" 2034 2049 ½
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2201 2176 Burč Zdeněk AVZO Frant. Lázně A 1862 1897 1
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2185 2176 Panoš Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1855 1847 1
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2192 2177 Kurfürst Oldřich TJ Sp.Horní Slavkov 1929 1913 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2182 2153 Eliáš Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2039 2050 1
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2157 2153 Kurfürst Oldřich TJ Spartak Horní Slavkov 1963 1919 1
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2182 2153 Latislav Milan TJ Ostrov 1729 1799 1
2017/2018 10 Karlovarský šachklub Tietz 2182 2153 Matějka Petr TJ Bohemians Praha "B" 2090 2087 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz 2157 2153 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2126 2141 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz 2157 2153 Pokrupa Marek TJ Tatran Podbořany z.s. 2181 2177 1
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz 2167 2153 Srba Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2191 2163 0
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz 2167 2153 Gutman Petr ŠK Kladno 2147 2144 ½
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz 2182 2153 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2176 2175 ½
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz 2182 2153 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2053 2056 ½
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz 2182 2153 Zikmund Daniel ŠK Praha-Smíchov 1855 1860 1
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz 2182 2153 Reitingerová Iveta CHESS Most 2034 2005 1
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz 2153 2143 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 1991 1982 1
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz A 2200 2153 Maleček Jiří TJ Šakal Kozolupy 1900 1898 1
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz A 2182 2153 Soutner Jaroslav TJ Plzeň Košutka 1752 1734 ½
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz A 2157 2153 Nováček Josef TJ Praha - Pankrác B 2142 2159 1
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz A 2167 2153 Seifarth Robert ŠK DP Praha 2156 2143 ½
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz A 2182 2153 Hájek Jiří Sokol Domažlice 2073 2035 0
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz A 2182 2153 TJ Bohemians Praha B 1
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz A 2182 2153 Lýsek Lukáš TJ DUKLA Praha 1967 1966 1
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz A 2182 2153 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2157 2184 ½
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz A 2153 2143 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 1921 1924 1
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz C 2150 2156 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 2063 2037 ½
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2150 2156 Eliáš Miroslav Baník Sokolov ŠO A 2081 2111 1
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2150 2156 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1904 1892 1
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2150 2156 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2135 2119 0
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2150 2156 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1995 1956 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2150 2156 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1951 1958 1
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2253 2244 ½
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Novák Michal ŠK Líně 2156 2188 0
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 1
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 0
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Liška Karel TJ Plzeň Košutka 2095 2115 1
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Folková Martina Šakal Kozolupy 2009 2107 1
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Sedláček Tomáš TJ DUKLA Praha 2113 2112 ½
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Volf Jaromír ŠK Kladno 2052 2058 0
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany 2070 2080 0
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1957 1972 1
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 2153 2180 Petr Jan TJ Praha-Pankrác 2119 2132 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 2153 2180 Tázlar Petr ŠK AD Jičín 2225 2236 0
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2153 2180 Gutman Petr ŠK Kladno 2129 2125 ½
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2153 2180 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2132 2139 1
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2153 2180 Pesr Jaromír ŠK Holdia DP Praha 2042 2047 ½
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2153 2180 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 ½
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2153 2180 Klicnar Martin ŠACHklub Písek 2168 2152 1
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2165 2158 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň Letná 2056 2053 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2165 2158 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 1
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz 2165 2158 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2125 2135 0
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz 2165 2158 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2146 2151 0
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov 2151 2144 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2082 2119 ½
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov 2151 2144 Dub Miroslav Baník Habartov 1944 1948 1
2012/2013 4 TJ Baník Sokolov 2151 2144 Holeš Michal ŠK Global Sokolov 1941 1965 1
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov 2151 2144 Vanko Jiří TJ Tašovice 1972 1952 1
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2151 2144 Cichý Miroslav Chess Most A 2121 2112 ½
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2151 2144 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 1
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2151 2144 Trejbal Stanislav ŠK Teplice 2119 2105 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2151 2144 Krajíc Karel Chess Most B 2057 2048 1
2011/2012 10 TJ Baník Sokolov ŠO 2164 2157 Slapnička Karel ŠK Kralupy 1994 2004 0
2011/2012 9 TJ Baník Sokolov ŠO 2164 2157 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2265 2252 ½
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov ŠO 2164 2157 Liuba Volodymyr Sokol Praha Vršovice 2099 0
2011/2012 6 TJ Baník Sokolov ŠO 2164 2157 Horák Jiří CHESS MOST 2277 2248 1
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov ŠO 2164 2157 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2249 2231 0
2010/2011 11 TJ Baník Hexion Sokolov 2158 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 ½
2010/2011 9 TJ Baník Hexion Sokolov 2158 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 ½
2010/2011 8 TJ Baník Hexion Sokolov 2158 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2122 1
2010/2011 6 TJ Baník Hexion Sokolov 2158 Vágner Tomáš MARTY BANÍK Most 2271 0
2010/2011 4 TJ Baník Hexion Sokolov 2158 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2293 1
2010/2011 3 TJ Baník Hexion Sokolov 2158 Balín Jan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 0
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov 2158 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 0
2009/2010 10 Karlovarský Tietz A 2104 Rajnyš Vladimír Slovan Jirkov 2056 1
2009/2010 9 Karlovarský Tietz A 2104 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK C 2097 1
2009/2010 8 Karlovarský Tietz A 2104 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2042 ½
2009/2010 7 Karlovarský Tietz A 2104 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2104 1
2009/2010 5 Karlovarský Tietz A 2104 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 0
2009/2010 3 Karlovarský Tietz A 2104 Kánský Pavel SK Děčín A 2129 1
2009/2010 2 Karlovarský Tietz A 2104 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 1
2009/2010 1 Karlovarský Tietz A 2104 Musil Miroslav Karlovarský Tietz B 1918 1
2009/2010 9 ŠK Karlovy Vary B 2104 Vanko Jiří ŠKGlobal Sokolov 2062 0
2009/2010 8 ŠK Karlovy Vary B 2104 Dub Miroslav TJ Baník Habartov 1946 1
2009/2010 7 ŠK Karlovy Vary B 2104 Hlaváč Rudolf Baník HEXION Sokolov 2087 1
2009/2010 6 ŠK Karlovy Vary B 2104 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2040 1
2009/2010 5 ŠK Karlovy Vary B 2104 Postl Petr TJ Tašovice 1887 0
2009/2010 4 ŠK Karlovy Vary B 2104 Skokan Zdeněk TJ Lokomotiva Cheb 2053 1
2009/2010 3 ŠK Karlovy Vary B 2104 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz C 2163 1
2009/2010 2 ŠK Karlovy Vary B 2104 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1805 1
2009/2010 1 ŠK Karlovy Vary B 2104 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2066 ½
2008/2009 8 ŠK Karlovy Vary A 2138 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2123 ½
2008/2009 7 ŠK Karlovy Vary A 2138 Eliáš Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2068 0
2008/2009 11 Baník Hexion Sokolov 2138 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 ½
2008/2009 9 Baník Hexion Sokolov 2138 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2282 0
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov 2138 Bargel Martin TJ Neratovice 2133 0
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov 2138 Chura Jan TJ Bohemians Praha"B" 2237 0
2008/2009 6 Baník Hexion Sokolov 2138 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 ½
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov 2138 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠK"C" 2244 1
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov 2138 Satranský Jaroslav ŠK Kladno"A" 2206 0
2008/2009 3 Baník Hexion Sokolov 2138 Vágner Tomáš Marty Baník Most 2271 0
2007/2008 10 ŠK Karlovy Vary A Vágner Tomáš Marty Baník Most 0
2007/2008 8 ŠK Karlovy Vary A Muroň Miroslav ŠK DA Praha A 1
2007/2008 7 ŠK Karlovy Vary A Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 6 ŠK Karlovy Vary A Ungr Daniel Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 3 ŠK Karlovy Vary A Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½
2007/2008 1 ŠK Karlovy Vary A Plíva Vojtěch ŠK Rakovník ½
2006/2007 11 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Kánský Pavel SK Děčín "A" 2178 ½
2006/2007 10 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Kozák Miloš ČSOB"B" 2257 ½
2006/2007 9 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Neuman Petr ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2416 0
2006/2007 8 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Šmíd Miroslav Bohemians Praha "B" 2202 1
2006/2007 7 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Bargel Martin TJ Neratovice 2147 0
2006/2007 6 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Spirin Oleg KŠ Tietz Karlovy Vary ½
2006/2007 5 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Cichý Miroslav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2076 ½
2006/2007 4 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Hadraba Vladimír Bonex Teplice"A" 2220 ½
2006/2007 3 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 2239 1
2006/2007 2 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Mazánek Kamil ŠK Union Louny"A" 2149 0
2006/2007 1 Baník Chemakryl Sokolov 2151 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2158 1
2006/2007 8 Šachový klub Karlovy Vary 2151 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 1994 ½
2006/2007 6 Šachový klub Karlovy Vary 2151 Maglia Pavel AVZO Františkovy Lázně 1963 ½
2006/2007 4 Šachový klub Karlovy Vary 2151 Pokora Lubomír Baník Habartov 1982 0
2005/2006 11 DDM Kar.Vary 2147 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1764 1
2005/2006 10 DDM Kar.Vary 2147 Musil Miroslav Caissa Nová Role 1782 1
2005/2006 9 DDM Kar.Vary 2147 Kaigl Arnošt Slavoj Kynšperk 1844 ½
2005/2006 8 DDM Kar.Vary 2147 Maglia Pavel TJ Tašovice 2011 1
2005/2006 7 DDM Kar.Vary 2147 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1875 ½
2005/2006 6 DDM Kar.Vary 2147 Kratochvíl Jakub Chemacryl Sok. B 2082 ½
2005/2006 5 DDM Kar.Vary 2147 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1979 0
2005/2006 3 DDM Kar.Vary 2147 Hlaváček Tomáš Tietz K.Vary C 1729 1
2005/2006 2 DDM Kar.Vary 2147 Šíbl Václav ŠK Mar.Lázně 1921 1
2005/2006 1 DDM Kar.Vary 2147 Fuksa Miroslav ŠK Kar.Vary B 1918 1
2005/2006 9 TJ Ostrov 2147 Blodig Reinhard Baník Habartov 2189 ½
2005/2006 6 TJ Ostrov 2147 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2074 1
2005/2006 5 TJ Ostrov 2147 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2053 1
2005/2006 4 TJ Ostrov 2147 Kovář Petr Sp.H.Slavkov 2109 1
2005/2006 3 TJ Ostrov 2147 Gruss Horst Global Sokolov 1987 1
2005/2006 1 TJ Ostrov 2147 Delitzsch Juergen AVZO Fr.Lázně 2213 1
2004/2005 5 Spartak Chodov 2128 Latislav Milan Čechie Dalovice 1797 1
2004/2005 3 Spartak Chodov 2128 Tichý Štěpán KŠ-Tietz C 1914 1
2004/2005 1 Spartak Chodov 2128 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2056 0
2004/2005 8 ŠO DDM Kar.Vary A 2128 Bachratý Stanislav TJ Jiskra Nejdek 1656 1
2004/2005 7 ŠO DDM Kar.Vary A 2128 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1801 1
2004/2005 5 ŠO DDM Kar.Vary A 2128 Roman Jiří TJ Caissa N.Role B 1627 0
2004/2005 4 ŠO DDM Kar.Vary A 2128 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1573 1
2004/2005 3 ŠO DDM Kar.Vary A 2128 Čornyj Milan TJ Ostrov C 1501 1
2004/2005 2 ŠO DDM Kar.Vary A 2128 Grieč Milan TJ Olymp.Hroznětín 1
2004/2005 1 ŠO DDM Kar.Vary A 2128 Černohous Ondřej Draci DDM K.V.B 1485 1
2003/2004 11 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Mišičko Ján ŠK Kladno 2089 0
2003/2004 10 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2107 0
2003/2004 9 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Vávra Jan Sokol Vršovice 2123 1
2003/2004 7 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2170 1
2003/2004 6 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Císler Petr Sokol Domažlice 2192 0
2003/2004 5 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Štross František DP Holdia Praha B 2235 1
2003/2004 4 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Novák Michal Sokol Klatovy 2158 1
2003/2004 3 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2115 0
2003/2004 2 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Trmal Jaroslav ŠK Alva Příbram 2249 0
2003/2004 1 ŠK Tietz Karlovy Vary 2119 Kratochvíl Jakub Baník Eastman Sokolov 1995 1
2003/2004 10 KŠ-Tietz E 2119 Kandrik Antonín TJ Ostrov C 1806 0
2003/2004 6 KŠ-Tietz E 2119 Veselovský Miroslav ŠK Kar.Vary C 1631 1
2003/2004 5 KŠ-Tietz E 2119 Kandrik Antonín TJ Ostrov C 1806 1
2003/2004 4 KŠ-Tietz E 2119 Pinkas Pavel Jiskra Nejdek 1855 1
2003/2004 3 KŠ-Tietz E 2119 Votruba František TJ Ostrov B 1
2003/2004 2 KŠ-Tietz E 2119 Latislav Milan Čechie Dalovice 1791 1
2003/2004 1 KŠ-Tietz E 2119 Veselovský Miroslav ŠK Kar.Vary C 1631 1