Hráč Chmelík Jiří

Chmelík Jiří

User Pic
Jméno: Chmelík Jiří
Oddíl: TJ Sokol Litvínov-Lom.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1972
Elo mezinárodní: 1974
ID: 411
FIDE ID: 305723
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Slovan Jirkov "A" 2007 1968 Císař Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1866 1856 ½
2018/2019 9 Slovan Jirkov "A" 1989 1968 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1869 1845 ½
2018/2019 8 Slovan Jirkov "A" 1989 1968 Kastl Daniel CHESS Most "C" 1878 1882 ½
2018/2019 5 Slovan Jirkov "A" 1967 1955 Císař Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1874 1861 1
2018/2019 4 Slovan Jirkov "A" 1967 1955 Volf Michal ŠK Magic Žatec "A" 1975 2004 0
2018/2019 3 Slovan Jirkov "A" 1961 1955 Volák Jan CHESS Most "C" 1903 1894 ½
2018/2019 2 Slovan Jirkov "A" 1961 1955 Hrdlička Jan ŠK DDM Postoloprty "A" 1903 1877 1
2018/2019 1 Slovan Jirkov "A" 1960 1955 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice "C" 1629 1544 1
2017/2018 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2013 1996 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O 1899 1941 1
2017/2018 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2020 1996 Hula Lukáš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2085 2086 ½
2017/2018 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2020 1996 Burda Roman ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2069 2068 0
2017/2018 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2021 1996 Černý Jakub SK Děčín"B" 1964 1953 1
2017/2018 7 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2021 1996 Nudčenko Karel Slovan Jirkov"A" 2030 2029 0
2017/2018 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1999 1996 Šala Dalibor Chess Most"B" 1850 1879 1
2017/2018 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2020 1996 Král David Sportis Svádov-Olšinky"A" 2015 2006 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2020 1996 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2042 2034 ½
2017/2018 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2020 1996 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2051 2034 0
2017/2018 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2018 2010 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec"A" 1985 1949 0
2016/2017 9 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 Reitingerová Iveta ŠK UNION Louny "B" 2037 2040 ½
2016/2017 7 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1741 1758 1
2016/2017 6 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 Volák Jan CHESS MOST "C" 1838 1815 ½
2016/2017 5 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1942 1945 ½
2016/2017 3 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1868 1874 1
2016/2017 2 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 2126 2114 ½
2016/2017 1 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1983 1988 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1809 1817 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Vašíček Milan Bystransti jezdci "A" 1622 1636 1
2015/2016 10 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Kindl František Sokol Udlice "D" 1829 1841 1
2015/2016 9 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Wirkner František SO TJ Klasterec n. O. "A" 1809 1817 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Sova Ondřej SK Magic Zatec "A" 1877 1839 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Smarkoň Antonín SK DDM Postoloprty 1867 1785 0
2015/2016 6 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Majerik Vladimír SK UNION Louny "B" 1845 1841 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1687 1699 1
2015/2016 4 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Král David SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 1
2015/2016 3 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Kovář Jan Sokol Udlice "C" 2025 2017 1
2015/2016 2 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Šala Dalibor CHESS Most "D" 1815 1913 0
2015/2016 1 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 Hanzlík Tomáš TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 ½
2015/2016 11 Slovan Jirkov 1983 1988 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2028 2055 ½
2015/2016 10 Slovan Jirkov 1983 1988 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 1982 2010 ½
2015/2016 9 Slovan Jirkov 1983 1988 Pešek Radomír Chess Most"C" 2035 2027 ½
2015/2016 8 Slovan Jirkov 1983 1988 Krajíc Karel Chess Most"B" 2042 2054 0
2015/2016 7 Slovan Jirkov 1983 1988 Křehla Milan ŠK Teplice"C" 1763 1778 1
2015/2016 6 Slovan Jirkov 1983 1988 Tichý Lukáš Sokol Údlice"B" 1952 1914 1
2015/2016 5 Slovan Jirkov 1983 1988 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1954 1958 1
2015/2016 4 Slovan Jirkov 1983 1988 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2037 2040 0
2015/2016 3 Slovan Jirkov 1983 1988 Tureček Václav SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 1
2015/2016 2 Slovan Jirkov 1983 1988 Král David ŠK Teplice"B" 1965 1942 1
2015/2016 1 Slovan Jirkov 1983 1988 Horák Aleš Sokol Údlice"A" 2064 1972 1
2014/2015 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Hanzlík David CHESS Most "D" 1754 1760 1
2014/2015 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1998 1964 1
2014/2015 9 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1787 1757 1
2014/2015 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "B" 1988 1988 0
2014/2015 7 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Koblasa Josef Sokol Údlice "C" 1000 1
2014/2015 6 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 2102 2110 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 1998 2025 0
2014/2015 4 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1962 1959 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Šišák Richard ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 1
2014/2015 2 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Kadlec Daniel CHESS Most "E" 1807 1839 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 0
2014/2015 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Kreissl Čestmír Sokol Údlice "A" 1917 1917 ½
2014/2015 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1940 2013 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Klátil Karel Šachy Povrly 1949 1927 0
2014/2015 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 1
2014/2015 7 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2033 2029 1
2014/2015 6 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1922 1907 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Šura Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2104 2098 1
2014/2015 4 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany "A" 2032 2037 0
2014/2015 3 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Kudrlička Ladislav Teplice "B" 2035 2046 ½
2014/2015 2 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Hons Tomáš Union Louny "A" 1652 1709 1
2014/2015 1 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1984 1912 0
2013/2014 11 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2190 2188 ½
2013/2014 10 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1857 1866 ½
2013/2014 9 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Přibyl Jakub ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 ½
2013/2014 8 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Burda Roman TJ NERATOVICE 2116 2107 ½
2013/2014 7 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 1
2013/2014 6 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Cichý Miroslav CHESS MOST 2136 2127 1
2013/2014 5 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Matějka Petr TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2088 2083 ½
2013/2014 4 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Ta Van Duy ŠK Teplice 1968 1943 1
2013/2014 3 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2003 2016 ½
2013/2014 2 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Janda Zdeněk SK Děčín 2123 2136 0
2013/2014 1 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2029 2033 ½
2013/2014 11 Slovan Jirkov 1998 2004 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2038 2032 ½
2013/2014 10 Slovan Jirkov 1998 2004 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 ½
2013/2014 9 Slovan Jirkov 1998 2004 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "A" 2097 2126 0
2013/2014 8 Slovan Jirkov 1998 2004 Froněk Vítězslav ŠK Sj.Litoměřice "B" 2056 2072 ½
2013/2014 7 Slovan Jirkov 1998 2004 Hrbolka Ladislav Chess Most "B" 2156 2166 ½
2013/2014 6 Slovan Jirkov 1998 2004 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 ½
2013/2014 5 Slovan Jirkov 1998 2004 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2246 2241 0
2013/2014 4 Slovan Jirkov 1998 2004 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 ½
2013/2014 3 Slovan Jirkov 1998 2004 Volek Radomír ŠK Union Louny "A" 2081 2084 1
2013/2014 2 Slovan Jirkov 1998 2004 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 1
2013/2014 1 Slovan Jirkov 1998 2004 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2067 2071 0
2012/2013 11 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 1
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy 2293 2268 0
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Truksa Václav ŠK Tachov 1662 1666 1
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Šulc Jaromír ŠK Kladno 2054 2056 1
2012/2013 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Volák Jan Chess Most B 1899 1874 1
2012/2013 5 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Šlampa Jan Chess Most A 2024 2065 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 TJ Sokol Plzeň-Letná 1
2012/2013 3 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2004 2001 0
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Jenč Milan ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 1907 1944 1
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1965 1983 1
2012/2013 11 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2034 2015 0
2012/2013 10 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2057 2051 0
2012/2013 9 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"A" 2024 2065 0
2012/2013 8 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2097 2113 0
2012/2013 7 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Vykouk Jan Chess Most"D" 1962 1985 1
2012/2013 6 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2064 2071 1
2012/2013 4 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Kšána Václav Chess Most"C" 2127 2120 ½
2012/2013 3 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2017 1965 1
2012/2013 2 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 ½
2012/2013 1 Slovan Jirkov"A" 2001 1960 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2223 2219 0
2011/2012 11 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Reitinger Petr Sj.Litoměřice A 2093 2097 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Matoušek Aleš TJ Chlumec A 1679 1938 1
2011/2012 8 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Berežný Jan ŠK Teplice B 1867 1841 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1907 1921 1
2011/2012 6 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Pecka František Slovan Jirkov A 2064 2059 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Šebesta Jan Průmstav Svádov-Olšinky A 1876 1901 1
2011/2012 4 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Majerik Vladimír ŠK Union Louny A 1914 1882 1
2011/2012 3 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Magát Josef TJ Sokol Údlice 1995 1956 1
2011/2012 2 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Mikeš Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L B 1609 1
2011/2012 1 TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1991 2004 0
2011/2012 11 MARTY Baník Most 2040 2061 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2083 2091 ½
2011/2012 10 MARTY Baník Most 2040 2061 Cichý Miroslav CHESS MOST 2132 2122 ½
2011/2012 9 MARTY Baník Most 2040 2061 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2126 2099 ½
2011/2012 8 MARTY Baník Most 2040 2061 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 0
2011/2012 7 MARTY Baník Most 2040 2061 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2221 2223 0
2011/2012 6 MARTY Baník Most 2040 2061 Bargel Martin TJ Neratovice 2162 2146 ½
2011/2012 5 MARTY Baník Most 2040 2061 Růžička Václav ŠK Kladno 2065 2007 0
2011/2012 4 MARTY Baník Most 2040 2061 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2153 2168 ½
2011/2012 3 MARTY Baník Most 2040 2061 Palas Aleš ŠK Kralupy 2043 2046 1
2011/2012 2 MARTY Baník Most 2040 2061 Friml Antonín ŠK Teplice 2126 2124 ½
2011/2012 1 MARTY Baník Most 2040 2061 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Hamala Miroslav DDM Most"B" 1971 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Reitinger Petr TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Pletánek Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 0
2010/2011 7 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Vrchotka Josef ŠK Viamont Teplice"B" 2021 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Šlampa Jan Slovan Jirkov"A" 1944 0
2010/2011 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Krásný Drahomír ŠK Střelnice Kadaň 1833 1
2010/2011 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 1
2010/2011 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Horák Michal DDM Most"A" 2219 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1917 ½
2010/2011 11 MARTY BANÍK Most 2068 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2126 0
2010/2011 10 MARTY BANÍK Most 2068 Volek Radomír ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 0
2010/2011 9 MARTY BANÍK Most 2068 Nečada Martin Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2153 0
2010/2011 8 MARTY BANÍK Most 2068 Pletánek Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 0
2010/2011 7 MARTY BANÍK Most 2068 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1834 ½
2010/2011 6 MARTY BANÍK Most 2068 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2039 1
2010/2011 5 MARTY BANÍK Most 2068 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2057 ½
2010/2011 4 MARTY BANÍK Most 2068 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2060 1
2010/2011 3 MARTY BANÍK Most 2068 Papay Marek SK Děčín 2029 1
2010/2011 2 MARTY BANÍK Most 2068 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2087 ½
2010/2011 1 MARTY BANÍK Most 2068 Kotrba Matěj ŠK Viamont Teplice 1948 1
2009/2010 11 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Viták Pavel TJ Pankrác B 2231 0
2009/2010 10 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Kšána Václav MARTY Baník Most 2094 ½
2009/2010 9 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Purnoch Josef TJ Neratovice 2163 0
2009/2010 8 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Valeš Václav SK Děčín A 2173 1
2009/2010 7 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Fryč Miroslav Karlovarský Tietz A 2104 0
2009/2010 6 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Musil Miroslav Karlovarský Tietz B 1918 ½
2009/2010 5 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Bělaška Přemysl Sokol Praha Kobylisy 2256 ½
2009/2010 4 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Rajnyš Vladimír Slovan Jirkov 2056 1
2009/2010 3 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Černý Martin 1. Novoborský ŠK C 2175 ½
2009/2010 2 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Gutman Petr ŠK Kladno A 2120 ½
2009/2010 1 TJ SSZŠ Litvínov 2104 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 1
2009/2010 10 ŠK Union Louny"A" 2104 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 1
2009/2010 9 ŠK Union Louny"A" 2104 Vavruška David ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2261 0
2009/2010 8 ŠK Union Louny"A" 2104 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 ½
2009/2010 7 ŠK Union Louny"A" 2104 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1894 1
2009/2010 6 ŠK Union Louny"A" 2104 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2135 ½
2009/2010 5 ŠK Union Louny"A" 2104 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2246 0
2009/2010 4 ŠK Union Louny"A" 2104 Havránek Tomáš Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 0
2009/2010 3 ŠK Union Louny"A" 2104 Kurka František ŠK Teplice"B" 2095 ½
2009/2010 2 ŠK Union Louny"A" 2104 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2153 ½
2008/2009 9 ŠK Union Louny"A" 2117 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2165 ½
2008/2009 7 ŠK Union Louny"A" 2117 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1995 1
2008/2009 6 ŠK Union Louny"A" 2117 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 ½
2008/2009 5 ŠK Union Louny"A" 2117 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany"A" 2253 ½
2008/2009 4 ŠK Union Louny"A" 2117 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 ½
2008/2009 3 ŠK Union Louny"A" 2117 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí"B" 2084 ½
2008/2009 2 ŠK Union Louny"A" 2117 Lácha Jan Sj.Litoměřice"B" 1971 ½
2008/2009 1 ŠK Union Louny"A" 2117 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 1
2008/2009 11 TJ SSZŠ Litvínov 2117 SZIRMAI Emil TJ Bohemians Praha"B" 2060 ½
2008/2009 10 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Vojtěch Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2170 0
2008/2009 8 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Plíva Vojtěch ŠK Kladno"A" 2025 0
2008/2009 7 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Krajíc Karel Marty Baník Most 2049 ½
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Bláha Jiří ŠK Teplice 2226 ½
2008/2009 5 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1958 ½
2008/2009 3 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz"A" 2155 0
2008/2009 2 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2057 ½
2008/2009 1 TJ SSZŠ Litvínov 2117 Baran Peter TJ Neratovice 2121 ½
2007/2008 10 Slovan Jirkov A 2109 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 ½
2007/2008 9 Slovan Jirkov A 2109 Bezpalec Vratislav ŠK Sp.Ústí n.L.B 2051 ½
2007/2008 8 Slovan Jirkov A 2109 Kudrlička Ladislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 ½
2007/2008 7 Slovan Jirkov A 2109 Janda Zdeněk SK Děčín A 2072 ½
2007/2008 6 Slovan Jirkov A 2109 Hlavatý Radek TJ Svádov-Olšinky A 1842 1
2007/2008 5 Slovan Jirkov A 2109 Nováček Jan TJ Sj.Litoměřice A 2071 ½
2007/2008 4 Slovan Jirkov A 2109 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 2022 1
2007/2008 3 Slovan Jirkov A 2109 Hamala Miroslav ŠK Most A 1961 ½
2007/2008 2 Slovan Jirkov A 2109 Volek Radomír ŠK Louny A 2056 1
2007/2008 1 Slovan Jirkov A 2109 Nejedlo Josef SK Děčín B 1935 1
2007/2008 10 TJ SSZŠ Litvínov Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 9 TJ SSZŠ Litvínov Mašek Miroslav ŠK DA Praha A 0
2007/2008 8 TJ SSZŠ Litvínov Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 7 TJ SSZŠ Litvínov Bicek Richard ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 6 TJ SSZŠ Litvínov Spilka Jiří ŠK Rakovník 1
2007/2008 5 TJ SSZŠ Litvínov Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 1
2007/2008 4 TJ SSZŠ Litvínov Schauer Jiří TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 2 TJ SSZŠ Litvínov Krajíc Karel Marty Baník Most ½
2007/2008 1 TJ SSZŠ Litvínov Routner Jakub TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2006/2007 11 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Lácha Josef ČSOB"B" 2090 ½
2006/2007 10 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 1
2006/2007 9 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Erneker Josef Bohemians Praha "B" 2168 1
2006/2007 8 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Burda Roman TJ Neratovice 2015 ½
2006/2007 7 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Nový Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 ½
2006/2007 6 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 ½
2006/2007 5 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Vrchotka Josef Bonex Teplice"A" 2065 1
2006/2007 4 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 1
2006/2007 1 TJ SSZŠ Litvínov 2030 Klátil Karel SK Děčín "A" 2017 1
2006/2007 11 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice "B" 2060 ½
2006/2007 10 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 2010 ½
2006/2007 7 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 1984 ½
2006/2007 6 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2129 0
2006/2007 5 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Mrnka Jan Marty Baník Most 2096 ½
2006/2007 4 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov 1900 ½
2006/2007 3 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Volek Radomír TJ Lokomotiva Most "A" 2031 0
2006/2007 2 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Černík Vladimír Lokomotiva Most "B" 1822 1
2006/2007 1 ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1777 1
2005/2006 11 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Volák Jan TJ Loko MostA"" 1966 1
2005/2006 10 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2081 1
2005/2006 9 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Nejedlo Josef SK Demas DěčínA"" 1916 ½
2005/2006 8 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Šura Jaroslav ŠK ČSOBB"" 2132 ½
2005/2006 7 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Jínová Lucie 1.Novoborský B"" 2082 0
2005/2006 6 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Drábek Jiří Marty Most 1651 1
2005/2006 5 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Fric Pavel KŠT K.VaryA"" 1916 ½
2005/2006 4 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Král David TJ Bonex Teplice 1956 1
2005/2006 3 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Müller Jan ŠK Rakovník 1821 ½
2005/2006 2 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Majerik Vladimír ŠK Louny 2085 ½
2005/2006 1 TJ SSZŠ Litvínov 2043 Šnajdr Tomáš ŠK Kladno 2019 ½
2005/2006 11 CHP Litvínov 2043 Magát Josef Sokol Údlice 1934 ½
2005/2006 10 CHP Litvínov 2043 Šulc František Sj.LitoměřiceB"" 1712 ½
2005/2006 9 CHP Litvínov 2043 Čížek Martin Sj.LitoměřiceA"" 2052 1
2005/2006 8 CHP Litvínov 2043 Rouč Michal Sp.Ústí n.LC"" 1837 ½
2005/2006 7 CHP Litvínov 2043 Chochol Libor Sp.Ustí n.L.B"" 2137 ½
2005/2006 6 CHP Litvínov 2043 Volek Radomír Union LounyB"" 1988 1
2005/2006 5 CHP Litvínov 2043 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2066 ½
2005/2006 4 CHP Litvínov 2043 Francl Zdeněk Slávia DěčínA"" 1874 1
2005/2006 3 CHP Litvínov 2043 Klátil Karel SK Demas DěčínB"" 2101 0
2005/2006 2 CHP Litvínov 2043 Budil Zdeněk Loko MostB"" 1933 1
2005/2006 1 CHP Litvínov 2043 Vrchotka Josef Bonex TepliceB"" 2074 0
2004/2005 11 Marty Baník Most 2057 Blaháček Evžen TJ Krásná Lípa 2057 ½
2004/2005 10 Marty Baník Most 2057 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2174 1
2004/2005 9 Marty Baník Most 2057 Pokorný Milan TJ Bohemians B" 2202 0
2004/2005 8 Marty Baník Most 2057 Hála Martin TJ PankrácB" 2164 ½
2004/2005 7 Marty Baník Most 2057 Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice A 1985 ½
2004/2005 6 Marty Baník Most 2057 Bargel Martin Neratovice Nazguls 2136 1
2004/2005 5 Marty Baník Most 2057 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2133 0
2004/2005 4 Marty Baník Most 2057 Pletánek Jan ŠK ČSOBB" 2191 1
2004/2005 3 Marty Baník Most 2057 Vaculík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2252 ½
2004/2005 2 Marty Baník Most 2057 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2195 0
2004/2005 1 Marty Baník Most 2057 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1995 ½
2004/2005 11 CHP Litvínov 2057 Trojáček Otakar Sj.Litoměřice "A" 2171 0
2004/2005 9 CHP Litvínov 2057 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2086 ½
2004/2005 8 CHP Litvínov 2057 Magát Josef Sokol Údlice "A" 1918 ½
2004/2005 7 CHP Litvínov 2057 Líbal František SK Demas Děčín "B" 2009 ½
2004/2005 6 CHP Litvínov 2057 Vaněk Tomáš Bonex Teplice "B" 2060 ½
2004/2005 5 CHP Litvínov 2057 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2092 ½
2004/2005 4 CHP Litvínov 2057 Krsek Tomáš Sp.Ústí n.L. "B" 2157 ½
2004/2005 3 CHP Litvínov 2057 Švarc Roman Union Louny "A" 2133 0
2004/2005 2 CHP Litvínov 2057 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín "A" 1879 1
2004/2005 1 CHP Litvínov 2057 Volák Jan Loko Most "B" 2005 ½
2003/2004 11 Marty Baník Most 2066 Buriánek Tomáš Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 ½
2003/2004 10 Marty Baník Most 2066 Hála Martin TJ Pankrác B" 2161 ½
2003/2004 9 Marty Baník Most 2066 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 ½
2003/2004 8 Marty Baník Most 2066 Švasta Lukáš ŠK Čes.LípaA" 1852 ½
2003/2004 7 Marty Baník Most 2066 Novák Zbyněk Bonex TepliceA" 1955 0
2003/2004 6 Marty Baník Most 2066 Klátil Karel SK Demas DěčínA" 2042 0
2003/2004 5 Marty Baník Most 2066 Petrák Robert ŠK SmíchovA" 2012 1
2003/2004 4 Marty Baník Most 2066 Šimek Petr Sokol KobylisyA" 2155 ½
2003/2004 3 Marty Baník Most 2066 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2176 ½
2003/2004 2 Marty Baník Most 2066 Maršálek Luboš TJ Spol.Neratovice 1957 1
2003/2004 1 Marty Baník Most 2066 Laštovka Jan Desko LiberecA" 2143 1
2003/2004 11 CHP Litvínov 2066 Šlangal Lukáš Bonex Teplice 2029 ½
2003/2004 10 CHP Litvínov 2066 Ráliš Petr Tatran Podbořany 2252 ½
2003/2004 9 CHP Litvínov 2066 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. 2066 1
2003/2004 8 CHP Litvínov 2066 Pecka František Slovan Jirkov 2070 ½
2003/2004 7 CHP Litvínov 2066 Havránek Tomáš SK Demas Děčín 2083 ½
2003/2004 6 CHP Litvínov 2066 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2193 ½
2003/2004 5 CHP Litvínov 2066 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny 1974 ½
2003/2004 4 CHP Litvínov 2066 Kunc Karel Loko Ústí n.L. 1952 1
2003/2004 3 CHP Litvínov 2066 Magát Josef Sokol Údlice 1951 ½
2003/2004 2 CHP Litvínov 2066 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2101 ½
2003/2004 1 CHP Litvínov 2066 Lácha Josef Sj.Litoměřice 2070 ½