Hráč Špererová Kateřina

Špererová Kateřina

User Pic
Jméno: Špererová Kateřina
Oddíl: ŠK Spartak Chodov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1737
Elo mezinárodní: 1709
ID: 27703
FIDE ID: 322423
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 ŠK Spartak Chodov A 1709 1742 Rothanzl Pavel Baník Sokolov ŠO A 1836 1876 0
2015/2016 3 ŠK Spartak Chodov A 1709 1742 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 0
2014/2015 10 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 1
2014/2015 9 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Müller Vladimír TJ Tašovice 1680 1659 ½
2014/2015 8 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO A 2027 2051 0
2014/2015 7 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary A 1657 1
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1673 1
2014/2015 5 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov A 1761 1
2014/2015 4 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1848 1848 1
2014/2015 2 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Baumann Roland TJ Ostrov A 1666 1
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1811 1812 ½
2014/2015 9 ŠK Karlovy Vary B 1691 1700 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2068 2092 0
2013/2014 7 ŠK Karlovy Vary 1688 1703 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub C 1732 1693 1
2013/2014 6 ŠK Karlovy Vary 1688 1703 Šťastný Jiří TJ Tašovice 1000 1
2013/2014 4 ŠK Karlovy Vary 1688 1703 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov 1972 1952 ½
2013/2014 3 ŠK Karlovy Vary 1688 1703 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1667 1
2013/2014 2 ŠK Karlovy Vary 1688 1703 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov 1789 1782 ½
2013/2014 3 ŠK Karlovy Vary 1688 1703 Klímek Petr TJ Baník Sokolov 1849 1862 0
2013/2014 1 ŠK Karlovy Vary 1688 1703 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1640 ½
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1879 1863 ½
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1603 1
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1776 1746 0
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1935 1971 0
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 0
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1879 1858 0
2013/2014 4 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1731 ½
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1660 1691 ½
2013/2014 2 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1748 ½
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov 1688 1703 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 0
2012/2013 2 ŠK Karlovy Vary 1675 1636 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1884 1884 0
2012/2013 1 ŠK Karlovy Vary 1675 1636 Sýkora Robert TJ Caissa Nová Role 1844 1788 0
2012/2013 7 ŠK Karlovy Vary 1675 1636 Molnár Ladislav TJ Caissa Nová Role 1830 1856 0
2012/2013 4 ŠK Karlovy Vary 1675 1636 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1884 1884 0
2012/2013 2 ŠK Karlovy Vary 1675 1636 Varga Ivan TJ Tašovice 1974 1965 0
2011/2012 6 ŠK Karlovy Vary A 1687 1636 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 0
2011/2012 4 ŠK Karlovy Vary A 1687 1636 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 0
2011/2012 3 ŠK Karlovy Vary A 1687 1636 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov A 1493 1
2011/2012 1 ŠK Karlovy Vary A 1687 1636 Zmeškal Jan TJ Ostrov A 1100 ½
2011/2012 7 ŠK Karlovy Vary B 1687 1636 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 ½
2011/2012 6 ŠK Karlovy Vary B 1687 1636 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1651 0
2011/2012 4 ŠK Karlovy Vary B 1687 1636 Drienovský Stanislav TJ Jiskra Aš 1000 1
2011/2012 3 ŠK Karlovy Vary B 1687 1636 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 1641 1
2011/2012 1 ŠK Karlovy Vary B 1687 1636 Srba Stanislav Spartak Chodov 1767 ½
2010/2011 7 ŠK Karlovy Vary A 1629 Pavlík Pavel TJ Tašovice 1646 0
2010/2011 4 ŠK Karlovy Vary A 1629 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1653 1
2010/2011 2 ŠK Karlovy Vary A 1629 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1685 0
2010/2011 1 ŠK Karlovy Vary A 1629 Tomaščín Petr Baník Habartov A 1775 ½
2010/2011 9 ŠK Karlovy Vary B 1629 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1695 1
2010/2011 8 ŠK Karlovy Vary B 1629 Cee Stanislav Spartak Chodov 1814 0
2010/2011 7 ŠK Karlovy Vary B 1629 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1657 0
2010/2011 2 ŠK Karlovy Vary B 1629 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1704 0
2009/2010 7 ŠK Sokol Klatovy 1664 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1892 ½
2009/2010 6 ŠK Sokol Klatovy 1664 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 0
2009/2010 5 ŠK Sokol Klatovy 1664 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1852 0
2009/2010 4 ŠK Sokol Klatovy 1664 Pfeffer Erik SK Boršice 1899 0
2009/2010 3 ŠK Sokol Klatovy 1664 Šebo Igor SK OAZA Praha 1731 1
2009/2010 2 ŠK Sokol Klatovy 1664 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 0
2009/2010 1 ŠK Sokol Klatovy 1664 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 0
2009/2010 9 ŠK Karlovy Vary B 1664 Gruss Horst ŠKGlobal Sokolov 2018 0
2009/2010 8 ŠK Karlovy Vary B 1664 Tomáš Josef TJ Baník Habartov 1745 ½
2009/2010 7 ŠK Karlovy Vary B 1664 Zbořil Jaroslav Baník HEXION Sokolov 1952 0
2009/2010 6 ŠK Karlovy Vary B 1664 Latislav Martin TJ Ostrov 1512 1
2009/2010 5 ŠK Karlovy Vary B 1664 Varga Ivan TJ Tašovice 1736 ½
2009/2010 3 ŠK Karlovy Vary B 1664 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 2010 0
2009/2010 2 ŠK Karlovy Vary B 1664 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1705 1
2009/2010 1 ŠK Karlovy Vary B 1664 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1793 0
2009/2010 7 ŠK Sokol Klatovy 1664 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1717 ½
2009/2010 6 ŠK Sokol Klatovy 1664 Krist Jan ŠK Most 1483 1
2009/2010 5 ŠK Sokol Klatovy 1664 Kopřiva Martin TJ Union Plzeň 1463 ½
2009/2010 4 ŠK Sokol Klatovy 1664 Šebo Igor SK OAZA Praha 1731 1
2009/2010 3 ŠK Sokol Klatovy 1664 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 1642 0
2009/2010 2 ŠK Sokol Klatovy 1664 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 0
2009/2010 1 ŠK Sokol Klatovy 1664 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 0
2008/2009 7 ŠK Karlovy Vary A 1692 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov B 1882 0
2008/2009 6 ŠK Karlovy Vary A 1692 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1634 0
2008/2009 10 ŠK Karlovy Vary C 1692 Škoda Adam TJ Sokol Teplá 1666 0
2008/2009 9 ŠK Karlovy Vary C 1692 Strejc Pavel TJ Ostrov 1696 1
2008/2009 8 ŠK Karlovy Vary C 1692 Cee Josef TJ Spartak Chodov 1716 ½
2008/2009 7 ŠK Karlovy Vary C 1692 Vachulka Jiří Baník Habartov B 1574 1
2008/2009 6 ŠK Karlovy Vary C 1692 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1870 0
2008/2009 5 ŠK Karlovy Vary C 1692 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1518 1
2008/2009 4 ŠK Karlovy Vary C 1692 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1734 ½
2008/2009 2 ŠK Karlovy Vary C 1692 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1732 0
2008/2009 1 ŠK Karlovy Vary C 1692 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1717 0
2008/2009 11 ŠK Karlovy Vary 1692 Kalista Radek Šachklub Klatovy B 1250 ½
2008/2009 10 ŠK Karlovy Vary 1692 Mikeš Jan Spartak Ústí n.L. A 1780 ½
2008/2009 9 ŠK Karlovy Vary 1692 Papay Marek Spartak Ústí n.L. B 1776 1
2008/2009 8 ŠK Karlovy Vary 1692 Haman Jakub ŠK Kladno 1878 0
2008/2009 7 ŠK Karlovy Vary 1692 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1576 1
2008/2009 6 ŠK Karlovy Vary 1692 Váchal Pavel Sokol Domažlice A 1586 ½
2008/2009 5 ŠK Karlovy Vary 1692 Faltýn Václav Sokol Domažlice B 1250 1
2008/2009 4 ŠK Karlovy Vary 1692 Palková Nikola Union Plzeň 1782 ½
2008/2009 3 ŠK Karlovy Vary 1692 Lorenc David ŠK Líně 1705 0
2008/2009 2 ŠK Karlovy Vary 1692 Rozšafný Michal ŠK Most B 1676 ½
2008/2009 1 ŠK Karlovy Vary 1692 Rubeš Jan ŠK Teplice 1937 0
2007/2008 11 Sokol Teplá 1544 Prášil Adam Auto Škoda Ml.Boleslav 1492 1
2007/2008 10 Sokol Teplá 1544 Koníček David Montako Kralupy 1250 1
2007/2008 9 Sokol Teplá 1544 Špačková Martina Sokol Klatovy B 1527 0
2007/2008 8 Sokol Teplá 1544 Bárta Tomáš DDM Praha 6 1430 ½
2007/2008 7 Sokol Teplá 1544 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1500 ½
2007/2008 6 Sokol Teplá 1544 Rozšafný Michal Šachový klub Most B 1509 0
2007/2008 5 Sokol Teplá 1544 Hájek Jiří Sokol Domažlice A 1629 ½
2007/2008 4 Sokol Teplá 1544 Kratochvíl Aleš Sokol Domažlice B 1250 1
2007/2008 3 Sokol Teplá 1544 Palková Nikola Union Plzeň 1658 0
2007/2008 2 Sokol Teplá 1544 Bartoš Patrik ŠK Spartak Ústí n.L. 1693 0
2007/2008 1 Sokol Teplá 1544 Hadraba Tomáš Šachklub Povrly 1250 1
2007/2008 11 ŠK Karlovy Vary C 1544 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1603 1
2007/2008 10 ŠK Karlovy Vary C 1544 Mitáček Josef ŠK Mariánské Lázně 1795 1
2007/2008 8 ŠK Karlovy Vary C 1544 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 0
2007/2008 7 ŠK Karlovy Vary C 1544 Benda Jindřich Global Sokolov B 1685 0
2007/2008 6 ŠK Karlovy Vary C 1544 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1628 1
2007/2008 5 ŠK Karlovy Vary C 1544 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1658 ½
2007/2008 4 ŠK Karlovy Vary C 1544 Kasal Radek Baník Habartov B 1577 0
2007/2008 3 ŠK Karlovy Vary C 1544 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz C 1510 1
2007/2008 2 ŠK Karlovy Vary C 1544 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 0
2007/2008 1 ŠK Karlovy Vary C 1544 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1711 1
2007/2008 6 ŠK Karlovy Vary D 1544 Toka Miroslav TJ Čechie Dalovice ½
2007/2008 5 ŠK Karlovy Vary D 1544 Zícha Radoslav Spartak Chodov B 1319 ½
2007/2008 4 ŠK Karlovy Vary D 1544 Přibyl Jakub TJ Sokol Teplá 1250 1
2007/2008 3 ŠK Karlovy Vary D 1544 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov D 1528 1
2007/2008 2 ŠK Karlovy Vary D 1544 Střela Petr TJ Tašovice B 0
2006/2007 11 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice A 1521 0
2006/2007 10 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n . L. 1521 0
2006/2007 9 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Bárta Tomáš DDM Praha 6 1401 ½
2006/2007 8 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Bartoš Miroslav Baník CHZ Sokolov 1409 ½
2006/2007 7 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Špačková Martina Šachklub Sokol Klatovy B 1507 1
2006/2007 6 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Kuča Tomáš TJ Sokol Domažlice 1509 0
2006/2007 5 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Klos Jiří Auto Škoda Mladá Boleslav 1479 ½
2006/2007 4 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Fedor Ondřej TJ Sokol Údlice 1489 0
2006/2007 3 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Blecha Martin TJ Sokol Kobylisy 1468 ½
2006/2007 2 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Čajka Antonín Šachový klub Most C 1250 0
2006/2007 1 ŠO DDM Karlovy Vary 1587 Rozšafný Michal Šachový klub Most B 1564 0
2006/2007 11 ŠK Karlovy Vary C 1587 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1684 1
2006/2007 8 ŠK Karlovy Vary C 1587 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1784 0
2006/2007 7 ŠK Karlovy Vary C 1587 Maglia Pavel TJ Tašovice 1963 0
2006/2007 6 ŠK Karlovy Vary C 1587 Zoufalý Petr Baník Chemacryl Sokolov C 1721 0
2006/2007 5 ŠK Karlovy Vary C 1587 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1564 1
2006/2007 4 ŠK Karlovy Vary C 1587 Dub Miroslav Baník Habartov B 1797 0
2006/2007 3 ŠK Karlovy Vary C 1587 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1624 ½
2006/2007 2 ŠK Karlovy Vary C 1587 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary B 1638 1
2006/2007 1 ŠK Karlovy Vary C 1587 Cibulka Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 1733 0
2005/2006 11 DDM Kar.Vary Šimandl Libor TJ Ostrov B 1806 0
2005/2006 8 DDM Kar.Vary Kopecký František TJ Tašovice 0
2005/2006 7 DDM Kar.Vary Cee Stanislav Spartak Chodov 1825 0
2005/2006 6 DDM Kar.Vary Klímek Petr Chemacryl Sok. B 1857 0
2005/2006 2 DDM Kar.Vary Tišer Jiří ŠK Mar.Lázně 1755 0
2005/2006 7 Draci DDM K Vary B Čejka František Olym.Hroznětín B 1
2005/2006 6 Draci DDM K Vary B Douda Čeněk TJ Ostrov C 1336 0
2005/2006 5 Draci DDM K Vary B Mach Pavel Caissa N.Role B 1
2005/2006 3 Draci DDM K Vary B Terek Zoltán ŠK Kar.Vary C 1
2004/2005 6 ŠO DDM Kar.Vary A Růžičková Helena ŠK Karlovy Vary C 1527 1
2004/2005 5 ŠO DDM Kar.Vary A Prchal Jan TJ Caissa N.Role B 1
2004/2005 4 ŠO DDM Kar.Vary A Škoda Adam TJ Sokol Teplá 0
2004/2005 1 ŠO DDM Kar.Vary A Roubínek David Draci DDM K.V.B 1577 0
2004/2005 11 DDM Karlovy Vary Rubeš Jan Bonex Teplice 0
2004/2005 10 DDM Karlovy Vary Smolíková Barbora Easy Engl.Kralupy 1423 0
2004/2005 9 DDM Karlovy Vary Michálek Jakub Bohemians Praha 1
2004/2005 8 DDM Karlovy Vary Strobach Jiří Desko Liberec B 0
2004/2005 6 DDM Karlovy Vary Koller Martin Spartak Chodov 0
2004/2005 3 DDM Karlovy Vary Mišičko Ján ŠK Kladno 1
2004/2005 2 DDM Karlovy Vary Rosenbaumová Anna Sokol Buštěhrad 0
2004/2005 1 DDM Karlovy Vary Výborný Jan Spartak Ústí n.L. 0