Hráč Holeš Michal

Holeš Michal

User Pic
Jméno: Holeš Michal
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2121
Elo mezinárodní: 2166
ID: 26451
FIDE ID: 329142
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2151 2086 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1853 1845 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2151 2086 Uherek Jindřich AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1487 1540 1
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2138 2086 Chlebuš Miroslav Baník Habartov A 1995 1989 1
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2128 2086 Janeček Dieter TJ Tašovice A 1479 1589 1
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2151 2086 Žikavský Rudolf TJ Ostrov 1567 1599 1
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2151 2086 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 0 1441 1
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2151 2086 Nesilovský Vladimír ŠK Caissa Nová Role A 0 0 1
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2096 2066 Bršťák Ondřej Šachový klub Valdštejn Cheb A 0 1634 1
2017/2018 11 Karlovarský šachklub Tietz 2161 2086 Černý Václav ŠK Sokol Klatovy 2032 2013 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz 2138 2086 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1873 1898 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz 2138 2086 Korsa Jiří TJ Tatran Podbořany z.s. 1838 1869 1
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz 2128 2086 Pospíšil Evžen TJ Sokol Praha-Vršovice 2083 2090 1
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz 2151 2086 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 1987 2019 ½
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz 2151 2086 Kunc Jan ŠK Praha-Smíchov 1887 1881 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2057 2065 Kubánek Aleš Karlovarský šachklub Tietz C 1215 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2057 2065 Randák Richard ŠK Spartak Chodov A 1479 1517 1
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2057 2065 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1684 1622 1
2013/2014 3 ŠK Global Sokolov 2018 2036 Chlebuš Miroslav TJ Baník Habartov 2012 2006 0
2013/2014 2 ŠK Global Sokolov 2018 2036 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1727 1785 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2018 2036 Mezera Lukáš TJ ČZ Strakonice 2039 2047 1
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2018 2036 Novák Michal ŠAKAL Kozolupy 2127 2146 ½
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2018 2036 Klicnar Martin ŠACHklub Písek 2200 2187 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2018 2036 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2188 2191 ½
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz 2018 2036 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2165 2167 1
2012/2013 1 ŠK Global Sokolov 1941 1965 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2048 2011 ½
2012/2013 6 ŠK Global Sokolov 1941 1965 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2126 2120 1
2012/2013 5 ŠK Global Sokolov 1941 1965 Zikeš Václav TJ Tašovice 2086 2016 1
2012/2013 4 ŠK Global Sokolov 1941 1965 Fryč Miroslav TJ Baník Sokolov 2151 2144 0
2012/2013 3 ŠK Global Sokolov 1941 1965 Dub Miroslav Baník Habartov 1944 1948 0
2012/2013 2 ŠK Global Sokolov 1941 1965 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2048 2011 1
2012/2013 1 ŠK Global Sokolov 1941 1965 Soukup Jiří TJ Caissa Nová Role 2312 2280 0
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 1
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň-Letná 2130 2139 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 Toman Jan ŠK Tachov 2104 2063 0
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 Haman Jakub ŠK Kladno 2129 2143 0
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2228 2223 1
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 Vykouk Jan Chess Most B 1962 1985 0
2011/2012 9 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 ½
2011/2012 8 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Tomandl Vladimír TJ Ostrov A 1854 1873 1
2011/2012 7 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2091 2012 1
2011/2012 6 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Dub Miroslav Baník Habartov 1945 1983 ½
2011/2012 5 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2116 2123 ½
2011/2012 4 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2105 2148 0
2011/2012 2 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2018 2008 1
2011/2012 1 ŠK Global Sokolov A 1946 1979 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov A 2053 2009 0
2011/2012 6 ŠK Teplice 1946 1979 Bažantová Marie Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 0
2011/2012 5 ŠK Teplice 1946 1979 Papay Marek SK Děčín 1922 1949 0
2010/2011 9 ŠK Global Sokolov A 1923 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1697 1
2010/2011 8 ŠK Global Sokolov A 1923 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2141 1
2010/2011 7 ŠK Global Sokolov A 1923 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 2020 1
2010/2011 6 ŠK Global Sokolov A 1923 Chlebuš Miroslav Baník Habartov A 1991 0
2010/2011 5 ŠK Global Sokolov A 1923 Zikeš Václav TJ Tašovice 2009 1
2010/2011 4 ŠK Global Sokolov A 1923 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 2142 0
2010/2011 3 ŠK Global Sokolov A 1923 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1887 1
2010/2011 2 ŠK Global Sokolov A 1923 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz C 2152 0
2010/2011 11 TJ Baník Hexion Sokolov 1923 Papay Marek SK Děčín 2029 ½
2010/2011 10 TJ Baník Hexion Sokolov 1923 Lamser Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2191 0
2010/2011 5 TJ Baník Hexion Sokolov 1923 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1875 ½
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov 1923 Volf Jaromír ŠK Kladno 2088 0
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov 1923 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 0
2009/2010 9 ŠKGlobal Sokolov 1897 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1911 1
2009/2010 8 ŠKGlobal Sokolov 1897 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1974 0
2009/2010 7 ŠKGlobal Sokolov 1897 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1714 1
2009/2010 6 ŠKGlobal Sokolov 1897 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov 1922 ½
2009/2010 5 ŠKGlobal Sokolov 1897 Hlaváč Rudolf Baník HEXION Sokolov 2087 1
2009/2010 4 ŠKGlobal Sokolov 1897 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1791 1
2009/2010 3 ŠKGlobal Sokolov 1897 Krupař Petr TJ Tašovice 1797 1
2009/2010 2 ŠKGlobal Sokolov 1897 Skokan Zdeněk TJ Lokomotiva Cheb 2053 0
2009/2010 1 ŠKGlobal Sokolov 1897 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2106 ½
2009/2010 11 Karlovarský Tietz B 1897 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n.L. 1758 ½
2009/2010 10 Karlovarský Tietz B 1897 Jančařík Joel Sokol Praha Kobylisy 2165 0
2009/2010 9 Karlovarský Tietz B 1897 Pecka František Slovan Jirkov 2081 0
2009/2010 8 Karlovarský Tietz B 1897 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK C 1993 0
2009/2010 6 Karlovarský Tietz B 1897 Machala Vladislav TJ SSZŠ Litvínov 2067 1
2009/2010 5 Karlovarský Tietz B 1897 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2150 ½
2009/2010 3 Karlovarský Tietz B 1897 Hořínek Karel TJ Neratovice 2050 1
2009/2010 2 Karlovarský Tietz B 1897 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1999 0
2009/2010 1 Karlovarský Tietz B 1897 Tichý Štěpán Karlovarský Tietz A 2068 0
2008/2009 11 ŠK Global Sokolov B 1890 Dub Miroslav Baník Habartov B 1966 1
2008/2009 10 ŠK Global Sokolov B 1890 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2053 0
2008/2009 9 ŠK Global Sokolov B 1890 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1809 0
2008/2009 8 ŠK Global Sokolov B 1890 Maglia Pavel TJ Tašovice B 2017 0
2008/2009 6 ŠK Global Sokolov B 1890 Musil Miroslav ŠK Caissa Nová Role 1907 0
2008/2009 5 ŠK Global Sokolov B 1890 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 1959 0
2008/2009 4 ŠK Global Sokolov B 1890 Sedněv Radek ŠK Karlovy Vary C 1542 1
2008/2009 3 ŠK Global Sokolov B 1890 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1604 1
2008/2009 2 ŠK Global Sokolov B 1890 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1972 0
2008/2009 1 ŠK Global Sokolov B 1890 Koller Martin TJ Spartak Chodov 1622 1
2008/2009 9 ŠK Global Sokolov A 1890 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2005 0
2008/2009 8 ŠK Global Sokolov A 1890 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1899 1
2008/2009 7 ŠK Global Sokolov A 1890 Krupař Petr TJ Tašovice A 1766 1
2008/2009 5 ŠK Global Sokolov A 1890 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1749 0
2008/2009 4 ŠK Global Sokolov A 1890 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1769 1
2008/2009 2 ŠK Global Sokolov A 1890 Míšek Jan Lokomotiva Cheb A 1913 1
2008/2009 1 ŠK Global Sokolov A 1890 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1834 1
2007/2008 9 Global Sokolov 1741 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1784 1
2007/2008 8 Global Sokolov 1741 Leiner Raimund TJ Ostrov 1996 ½
2007/2008 6 Global Sokolov 1741 Skoupý Jiří Tietz Karlovy Vary B 1900 1
2007/2008 5 Global Sokolov 1741 Kaboň Jan AVZO Františkovy Lázně 2026 1
2007/2008 4 Global Sokolov 1741 Makaj Jiří Baník Hexion Sokolov B 2022 0
2007/2008 3 Global Sokolov 1741 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb 1
2007/2008 2 Global Sokolov 1741 Varga Ivan TJ Tašovice 1767 0
2007/2008 1 Global Sokolov 1741 Jungwirth Jindřich TJ Slavoj Kynšperk 1714 0
2007/2008 11 Global Sokolov B 1741 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1887 0
2007/2008 10 Global Sokolov B 1741 Priesol Tomáš TJ Spartak Chodov 1804 ½
2007/2008 9 Global Sokolov B 1741 Dušek Jaroslav TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 8 Global Sokolov B 1741 Toth Ludvík Baník Hexion Sokolov C 1851 ½
2007/2008 7 Global Sokolov B 1741 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary C 1646 1
2007/2008 6 Global Sokolov B 1741 Fric Pavel ŠK Caissa Nová Role 1993 0
2007/2008 5 Global Sokolov B 1741 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1852 1
2007/2008 4 Global Sokolov B 1741 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2115 0
2007/2008 3 Global Sokolov B 1741 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1541 1
2007/2008 1 Global Sokolov B 1741 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1797 1
2006/2007 11 ŠK Global Sokolov B 1871 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1969 ½
2006/2007 10 ŠK Global Sokolov B 1871 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1953 1
2006/2007 9 ŠK Global Sokolov B 1871 Zikeš Václav TJ Tašovice 1981 ½
2006/2007 8 ŠK Global Sokolov B 1871 Kvěš Martin Baník Chemacryl Sokolov C 1715 ½
2006/2007 7 ŠK Global Sokolov B 1871 Plomitzer Gustav ŠK Caissa Nová Role 1714 1
2006/2007 5 ŠK Global Sokolov B 1871 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1884 1
2006/2007 4 ŠK Global Sokolov B 1871 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1923 1
2006/2007 3 ŠK Global Sokolov B 1871 Folta Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 ½
2006/2007 1 ŠK Global Sokolov B 1871 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1755 0
2006/2007 9 ŠK Global Sokolov 1871 Hamáček Jiří AVZO Františkovy Lázně 1
2006/2007 8 ŠK Global Sokolov 1871 Husák Vasil TJ Ostrov 1562 0
2006/2007 7 ŠK Global Sokolov 1871 Dub Tomáš Baník Habartov 1870 ½
2006/2007 5 ŠK Global Sokolov 1871 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1836 0
2006/2007 4 ŠK Global Sokolov 1871 Šíbl Václav Lokomotiva Cheb 1874 ½
2006/2007 3 ŠK Global Sokolov 1871 Fuksa Miroslav Šachový klub Karlovy Vary 1923 0
2006/2007 2 ŠK Global Sokolov 1871 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1748 0
2006/2007 1 ŠK Global Sokolov 1871 Zbořil Jaroslav Baník Chemacryl Sokolov B 1967 ½
2005/2006 11 Banik Chem Sokolov 1647 Zemanová Jana SK Smichov 1782 ½
2005/2006 10 Banik Chem Sokolov 1647 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice 1492 0
2005/2006 9 Banik Chem Sokolov 1647 Kolář Daniel Spartak Usti/Lab. 1623 0
2005/2006 8 Banik Chem Sokolov 1647 Priesol Tomáš SO Spartak Chodov 1499 0
2005/2006 7 Banik Chem Sokolov 1647 Lamser Adam TJ Bohemians Praha 1329 1
2005/2006 6 Banik Chem Sokolov 1647 Alaverdyan Argam TJ Kralupy 1602 ½
2005/2006 5 Banik Chem Sokolov 1647 Palková Nikola SS Union Plzen B 1606 ½
2005/2006 4 Banik Chem Sokolov 1647 Háva Radim TJ Sokol Domazlice 1544 1
2005/2006 3 Banik Chem Sokolov 1647 Rozšafný Michal Lokomotiva Most C 1349 ½
2005/2006 2 Banik Chem Sokolov 1647 Grussová Helena Lokomotiva Most B 1534 0
2005/2006 1 Banik Chem Sokolov 1647 Charvát Jiří OAZA Praha B 1567 1
2005/2006 11 Chemacryl Sok. B 1647 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk 1744 ½
2005/2006 9 Chemacryl Sok. B 1647 Heis Vladimír Spartak Chodov 1681 0
2005/2006 7 Chemacryl Sok. B 1647 Klíma Bohumil Baník Habartov B 1000 1
2005/2006 6 Chemacryl Sok. B 1647 Novotná Kristýna DDM Kar.Vary 1
2005/2006 5 Chemacryl Sok. B 1647 Beneš Jan Tietz K.Vary C 1743 0
2005/2006 4 Chemacryl Sok. B 1647 Šott Václav ŠK Mar.Lázně 1998 0
2005/2006 3 Chemacryl Sok. B 1647 Černoch Vladislav ŠK Kar.Vary B 1614 ½
2005/2006 2 Chemacryl Sok. B 1647 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1806 0
2005/2006 7 BCH Sokolov 1647 Hladký Petr Global Sokolov 1558 0
2004/2005 7 Banik Eastman D Koblížek Lubomír AVZO Fr.Lazne B 1811 ½
2004/2005 6 Banik Eastman D Hladký Petr Global Sokolov B 1648 1
2004/2005 5 Banik Eastman D Tejček Bohumil Banik Eastman C 1673 0
2004/2005 4 Banik Eastman D Škaloud Zdeněk Sp.Chodov B 0
2004/2005 3 Banik Eastman D Mrvík Petr Jiskra As 0
2004/2005 2 Banik Eastman D Klíma Bohumil B.Habartov C 1000 ½
2004/2005 1 Banik Eastman D Dub Miroslav B.Habartov B 1789 0