Hráč Jánská Jitka

Jánská Jitka

User Pic
Jméno: Jánská Jitka
Oddíl: ŠK Sokol Klatovy
Výkonnostní třída / Titul: WFM
Elo národní: 2130
Elo mezinárodní: 2146
ID: 30002
FIDE ID: 345563
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Plzeň - Letná A 2145 2124 Houška Jiří SK Petřín 2170 2188 ½
2018/2019 10 Sokol Plzeň - Letná A 2146 2124 Kupka František ŠK Líně B 2115 2110 ½
2018/2019 7 Sokol Plzeň - Letná A 2143 2124 Klement Lukáš ŠK 64 Plzeň A 2238 2241 ½
2018/2019 2 Sokol Plzeň - Letná A 2144 2125 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2096 2082 ½
2017/2018 6 Sokol Plzeň Letná A 2138 2117 Turner Jan ŠK Tachov 2368 2358 ½
2017/2018 3 Sokol Plzeň Letná A 2144 2117 Racek Jiří SK Petřín 2004 2011 1
2017/2018 2 Sokol Plzeň Letná A 2144 2117 Jaroš Martin ŠAKAL Kozolupy B 2219 2240 0
2017/2018 3 ŠK Sokol Klatovy 2144 2117 Pokrupa Marek TJ Tatran Podbořany z.s. 2172 2177 ½
2016/2017 11 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Burda Otto Šachový klub Líně B 1886 1943 1
2016/2017 9 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Sládek Jaroslav SK Petřín 1919 1945 1
2016/2017 8 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Král Petr SŠK HeřNýř A 1948 1950 ½
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2019 2039 1
2016/2017 6 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1924 1876 1
2016/2017 5 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Nový Daniel Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 1
2016/2017 4 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Jakl Aleš ŠK Tachov 1972 1953 0
2016/2017 2 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Štaif Martin Sokol Plzeň "Letná" - A 2068 2050 1
2016/2017 1 Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 Čečil Pavel Loko Plzeň - A 1937 1930 1
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 1
2016/2017 5 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 ½
2016/2017 4 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1848 1895 1
2016/2017 3 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 ½
2016/2017 2 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Rastočný Josef Klub šachistů Říčany 1925 1943 1906 1
2016/2017 1 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy 1636 1647 1
2016/2017 6 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1783 1825 1
2016/2017 5 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1957 1969 1
2016/2017 4 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 ½
2016/2017 3 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Hradecký Ondřej Desko Liberec 1570 1603 1
2016/2017 2 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Rastočný Josef Klub šachistů Říčany 1925 1943 1906 1
2016/2017 1 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1
2016/2017 11 Sokol Domažlice 2144 2117 Plischki Sebastian ŠK DP Praha 2414 0 0
2016/2017 9 Sokol Domažlice 2144 2117 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2027 2065 1
2016/2017 8 Sokol Domažlice 2144 2117 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2254 2255 0
2016/2017 7 Sokol Domažlice 2138 2117 Novák Petr TJ DUKLA Praha 2227 0 0
2016/2017 6 Sokol Domažlice 2138 2117 Formánek Martin Sokol Praha Kobylisy 2286 2264 0
2016/2017 5 Sokol Domažlice 2144 2117 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2293 0 0
2016/2017 4 Sokol Domažlice 2144 2117 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 1
2016/2017 2 Sokol Domažlice 2144 2117 Freisler Pavel ŠK Kladno 2265 2242 ½
2015/2016 10 Sokol Plzeň - Letná "A" 2066 2043 Česal Jaroslav ŠAKAL KOZOLUPY B 2200 2214 1
2015/2016 9 Sokol Plzeň - Letná "A" 2066 2043 Galíček Stanislav ŠK Tachov A 2094 2126 1
2015/2016 8 Sokol Plzeň - Letná "A" 2066 2043 Muk Ivo ŠK Přeštice A 1977 1986 1
2015/2016 7 Sokol Plzeň - Letná "A" 2066 2043 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2121 2140 ½
2015/2016 5 Sokol Plzeň - Letná "A" 2066 2043 Racek Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2010 1998 1
2015/2016 4 Sokol Plzeň - Letná "A" 2066 2043 Hubka Roland Kšice 1923 1957 1
2015/2016 2 Sokol Plzeň - Letná "A" 2066 2043 Kříž Daniel SŠK HeřNýř A 1989 2036 1
2015/2016 5 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2214 2171 0
2015/2016 4 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 0
2015/2016 3 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2015/2016 2 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 0
2015/2016 1 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 1
2015/2016 11 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Kuba Jindřich Unichess C 2264 2249 0
2015/2016 10 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Soukup Alois TJ Plzeň Košutka 2157 2133 1
2015/2016 9 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Folk Petr Šakal Kozolupy 2214 2211 ½
2015/2016 8 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2281 2269 ½
2015/2016 7 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Čáp Adam ŠK Kladno 2346 2302 ½
2015/2016 5 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary 1995 1956 ½
2015/2016 4 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2153 2174 ½
2015/2016 2 ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 Novák Michal ŠK Líně 2156 2188 0
2015/2016 7 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 0
2015/2016 6 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 ½
2015/2016 5 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Havelka Ondřej SK Slavia Orlová A 1911 1863 0
2015/2016 4 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 0
2015/2016 3 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2214 2171 0
2015/2016 2 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 0
2015/2016 1 Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2014/2015 7 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 0
2014/2015 6 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 0
2014/2015 5 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 0
2014/2015 4 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 3 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 1
2014/2015 2 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2118 2111 0
2014/2015 1 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 0
2014/2015 11 Košutka A 2077 2066 Švec Jan Kšice A 1800 1781 1
2014/2015 10 Košutka A 2077 2066 Budka Jan TJ Sokol Domažlice A 2199 2199 1
2014/2015 9 Košutka A 2077 2066 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 2035 2013 1
2014/2015 8 Košutka A 2077 2066 Racek Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2058 2054 1
2014/2015 4 Košutka A 2077 2066 Muk Ivo ŠK Přeštice A 2020 1991 ½
2014/2015 2 Košutka A 2077 2066 Janeček Pavel ŠK Kdyně 1899 1926 1
2014/2015 1 Košutka A 2077 2066 Mařík Jiří Loko Plzeň A 2079 2021 ½
2014/2015 7 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 1
2014/2015 6 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Havelka Jan Sokol Buštěhrad 2034 2019 1
2014/2015 5 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1754 1774 1
2014/2015 4 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Zahálka Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1878 1907 ½
2014/2015 3 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2118 2111 0
2014/2015 2 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 0
2014/2015 1 Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 Pajerský Michal Desko Liberec 1915 1931 1
2014/2015 11 ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2112 2111 ½
2014/2015 10 ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 Truksa Václav ŠK Tachov 1873 1864 1
2014/2015 7 ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2132 2139 0
2014/2015 5 ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 Volf Jaromír ŠK Kladno 2058 2067 1
2014/2015 4 ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2200 2206 1
2014/2015 3 ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 Mařík Petr ŠK Líně 2142 2134 ½
2014/2015 1 ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2000 2015 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 6 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Fusková Martina BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 0
2013/2014 5 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 1
2013/2014 4 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 1
2013/2014 3 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2040 2064 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Kuchař Tomáš Chess Most 1802 1791 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1837 1987 ½
2013/2014 11 ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2159 2166 ½
2013/2014 9 ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad B 2108 2103 0
2013/2014 8 ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 Pokrupa Marek ŠAKAL Kozolupy 2183 2186 1
2013/2014 7 ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 Husák Antonín ŠK Tachov 1978 1983 0
2013/2014 5 ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2215 2210 0
2013/2014 3 ŠK Sokol Klatovy 1931 2020 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň Letná 2117 2124 1
2013/2014 11 TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 Gadževský Štefan Košutka B 1602 1
2013/2014 8 TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 Palková Hana Sokol Plzeň 1 1974 1953 0
2013/2014 7 TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 Bujak Michal Šachový klub Líně 2145 2140 0
2013/2014 5 TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 Mařík Jiří Loko Plzeň A 2098 2047 1
2013/2014 4 TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 Vošahlík Jiří Plzeň - Letná B 1780 1758 ½
2013/2014 2 TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1942 1930 ½
2013/2014 1 TJ Dynamo ZČE Plzeň 1931 2020 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř A 2006 1982 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2040 2064 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1809 1810 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1837 1987 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1985 1979 1
2013/2014 3 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Kuchař Tomáš Chess Most 1802 1791 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Pajerský Michal Desko Liberec 1837 1849 1
2013/2014 1 TJ Sokol Klatovy 1931 2020 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1760 1904 1
2012/2013 7 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová 2161 0
2012/2013 6 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1815 1890 0
2012/2013 5 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 0
2012/2013 4 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Blahynka Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 0
2012/2013 3 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 0
2012/2013 2 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Khamidov Komil Desko Liberec 2099 0
2012/2013 1 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Sion David TJ Štefanydes Polička 1841 1914 0
2012/2013 11 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1897 1958 Vašíček Martin Domažlice A 2153 2158 ½
2012/2013 10 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1897 1958 Chlad Lukáš SŠK HeřNýř A 1955 1944 ½
2012/2013 8 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1897 1958 Hladík Pavel Košutka A 1901 1918 1
2012/2013 7 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1897 1958 Mařík Jiří Loko Plzeň A 2094 2055 1
2012/2013 4 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1897 1958 Kracík Dobroslav Šachový klub Líně B 2059 2054 1
2012/2013 7 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2007 1988 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Sion David TJ Štefanydes Polička 1841 1914 0
2012/2013 5 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 0
2012/2013 4 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2101 2164 0
2012/2013 3 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Mikeš Jan Chess Most 2102 2135 0
2012/2013 2 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Khamidov Komil Desko Liberec 2099 0
2012/2013 1 TJ Sokol Klatovy 1897 1958 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1976 1974 1
2012/2013 10 ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 Hamala Miroslav Chess Most B 2000 2006 0
2012/2013 8 ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2005 1991 0
2012/2013 7 ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1658 1
2012/2013 6 ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 Vaindl Jaroslav ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2123 2140 1
2012/2013 5 ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 Bayer Radek ŠK Teplice 2072 2081 1
2012/2013 2 ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2176 2163 1
2012/2013 1 ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 Hubka Roland ŠK Tachov 1999 1998 ½
2011/2012 10 Šachklub Sokol Klatovy 1704 1945 Tužil Vítězslav Sokol Plzeň 1 2078 2097 0
2011/2012 8 Šachklub Sokol Klatovy 1704 1945 Olejníček Jiří QCC České Budějovice 2005 2003 0
2011/2012 4 Šachklub Sokol Klatovy 1704 1945 Grill Roman ŠACHklub Písek 2134 2130 ½
2011/2012 3 Šachklub Sokol Klatovy 1704 1945 Hrubý Milan Sokol Tábor 2107 2097 1
2011/2012 1 Šachklub Sokol Klatovy 1704 1945 Vohnout Pavel Šachový klub Viktoria Žižkov 2057 2042 0
2011/2012 11 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Hánl František ŠK Kralupy 1913 1852 1
2011/2012 10 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad 1531 1
2011/2012 9 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Ullmann Adam Chess Most D 1250 1
2011/2012 8 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Bruna Martin ŠK Tachov 1449 1
2011/2012 7 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Kopřiva Martin TJ Sokol Domažlice 1736 1751 ½
2011/2012 6 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Kastl Daniel Chess Most B 1640 1646 1
2011/2012 5 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Štich Jan Chess Most C 1489 1532 1
2011/2012 2 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Bartoš Václav ŠK Teplice 1804 1776 1
2011/2012 1 ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 Mikeš Jan Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 0
2011/2012 9 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1704 1945 Janeček Pavel ŠAKAL Kozolupy B 1862 1891 ½
2011/2012 8 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1704 1945 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1935 1919 1
2011/2012 6 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1704 1945 Husák Antonín ŠK Tachov A 1936 1964 1
2011/2012 5 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1704 1945 Pelnář Jan Sokol Domažlice B 1336 1
2011/2012 2 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1704 1945 Milota Radek Kšice A 1605 1
2011/2012 1 TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1704 1945 Holý Filip Sokol Plzeň - Letná B 1578 1578 1
2010/2011 9 TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1846 Souček Jiří TJ Staňkov A 1509 1
2010/2011 8 TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1846 Orlíček Karel ŠK Líně D 1864 ½
2010/2011 7 TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1846 Švec Jan Kšice A 1840 ½
2010/2011 3 TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1846 Hataj Tomáš Slavoj Dvorec A 1627 0
2010/2011 1 TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1846 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1936 1
2010/2011 11 ŠK Sokol Klatovy 1846 Mazur Dominik DDM Most B 1537 1
2010/2011 10 ŠK Sokol Klatovy 1846 Papay Marek DDM Most A 2029 0
2010/2011 9 ŠK Sokol Klatovy 1846 Brož Jiří Spartak Chodov 1740 1
2010/2011 8 ŠK Sokol Klatovy 1846 Kubal Ondřej TJ Sokol Domažlice B 1000 1
2010/2011 7 ŠK Sokol Klatovy 1846 Kopřiva Martin TJ Sokol Domažlice A 1668 0
2010/2011 6 ŠK Sokol Klatovy 1846 Říha Jaroslav Spartak Ústín.L. 1912 0
2010/2011 5 ŠK Sokol Klatovy 1846 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 0
2010/2011 4 ŠK Sokol Klatovy 1846 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 1
2010/2011 3 ŠK Sokol Klatovy 1846 Hemr Adam ŠK DDM Planá 1100 1
2010/2011 2 ŠK Sokol Klatovy 1846 Štich Jan DDM Most C 1340 1
2010/2011 1 ŠK Sokol Klatovy 1846 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 1
2010/2011 10 ZČE Plzeň D 1846 Šefrna František Loko Plzeň C 1706 1
2010/2011 9 ZČE Plzeň D 1846 Janoušek Miroslav Rokycany 1617 1
2010/2011 8 ZČE Plzeň D 1846 Česal Václav Dvorec B 1570 1
2010/2011 7 ZČE Plzeň D 1846 Bouše Vladimír Košutka D 1655 0
2010/2011 6 ZČE Plzeň D 1846 Podhorec Petr HeřNýř C 1536 1
2010/2011 5 ZČE Plzeň D 1846 Vaněk Jiří HeřNýř D 1585 1
2010/2011 4 ZČE Plzeň D 1846 Dvořák Jan Union Plzeň 1662 1
2010/2011 3 ZČE Plzeň D 1846 Lešetický Vladimír Přeštice B 1628 1
2010/2011 1 ZČE Plzeň D 1846 Dvořák Miloslav ZČE Plzeň C 1695 ½
2009/2010 7 ŠK Sokol Klatovy 1457 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1725 0
2009/2010 6 ŠK Sokol Klatovy 1457 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1830 0
2009/2010 5 ŠK Sokol Klatovy 1457 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 1786 1
2009/2010 4 ŠK Sokol Klatovy 1457 Janska Petr SK Boršice 1584 1
2009/2010 3 ŠK Sokol Klatovy 1457 Němcová Eva SK OAZA Praha 1100 1
2009/2010 2 ŠK Sokol Klatovy 1457 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 ½
2009/2010 1 ŠK Sokol Klatovy 1457 Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 1
2009/2010 7 TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1457 Paukner Miroslav TJ Košutka Plzeň F 1387 1
2009/2010 6 TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1457 Mencl Filip ŠK Líně G 1250 1
2009/2010 6 Šachklub Sokol Klatovy "E" 1457 Svitalský Richard TJ Dynamo Horšovský Týn "B" 1
2009/2010 1 Šachklub Sokol Klatovy "E" 1457 Hřebec Václav Červené Poříčí 1425 1
2009/2010 7 ŠK Sokol Klatovy 1457 Rozšafný Michal TJ Sokol Údlice 1724 0
2009/2010 6 ŠK Sokol Klatovy 1457 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 ½
2009/2010 5 ŠK Sokol Klatovy 1457 Hejkal Martin TJ Union Plzeň 1482 ½
2009/2010 4 ŠK Sokol Klatovy 1457 Němcová Eva SK OAZA Praha 1100 1
2009/2010 3 ŠK Sokol Klatovy 1457 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1539 0
2009/2010 2 ŠK Sokol Klatovy 1457 Sabolová Kristýna TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1765 ½
2009/2010 1 ŠK Sokol Klatovy 1457 Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 1
2008/2009 11 Šachklub Klatovy B 1250 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary 1762 ½
2008/2009 10 Šachklub Klatovy B 1250 Hánl František Montako Kralupy 1281 1
2008/2009 9 Šachklub Klatovy B 1250 Čáp Adam ŠK Kladno 1512 0
2008/2009 8 Šachklub Klatovy B 1250 Váchal Pavel Sokol Domažlice A 1586 1
2008/2009 7 Šachklub Klatovy B 1250 Primus Tomáš Sokol Domažlice B 1250 ½
2008/2009 4 Šachklub Klatovy B 1250 Krisman Ondřej ŠK Líně 1559 1
2008/2009 3 Šachklub Klatovy B 1250 Špaček Jan Union Plzeň 1566 0
2008/2009 2 Šachklub Klatovy B 1250 Artazov Michal Spartak Ústí n.L. B 1302 0
2008/2009 1 Šachklub Klatovy B 1250 Vlasák Martin Spartak Ústí n.L. A 1734 0
2007/2008 11 ZČE Plzeň D Košan Luboš Slavoj Dvorec B 1627 0
2007/2008 9 ZČE Plzeň D Šimlová Jana ŠK Líně E 1468 0
2007/2008 7 ZČE Plzeň D Brejcha Václav Sokol Plzeň Košutka F 1326 ½
2007/2008 7 ZCE Plzeň "C" Kaše Jiří Šachový klub Líně "D" 0
2007/2008 1 ZCE Plzeň "C" Tumpach Václav Sokol Plzeň Košutka "D" 1355 ½