Hráč Jeníček Emil

Jeníček Emil

User Pic
Jméno: Jeníček Emil
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2049
Elo mezinárodní: 2019
ID: 10815
FIDE ID: 321389
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2019 2049 Kšána Václav ŠK Union Louny"B" 2091 2090 ½
2018/2019 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2025 2049 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2089 2109 ½
2018/2019 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2039 2049 Šváb Jan Chess Most"B" 1985 1993 0
2018/2019 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2039 2049 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 2063 2053 1
2018/2019 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2033 2048 Král David Sportis Svádov/Olšinky"A" 2006 2000 1
2018/2019 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2033 2048 Šura Jaroslav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2003 2005 0
2018/2019 11 ŠK Teplice 2025 2049 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2237 2232 0
2018/2019 10 ŠK Teplice 2025 2049 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2107 2113 0
2018/2019 9 ŠK Teplice 2022 2049 Valeš Václav SK Děčín 2147 2125 ½
2018/2019 7 ŠK Teplice 2039 2049 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2082 2095 0
2018/2019 6 ŠK Teplice 2039 2049 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz "A" 2134 2140 0
2018/2019 5 ŠK Teplice 2036 2048 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2112 2093 ½
2018/2019 4 ŠK Teplice 2036 2048 Mazánek Kamil ŠK UNION Louny 2063 2090 ½
2018/2019 3 ŠK Teplice 2033 2048 Machala Vladislav CHESS Most 2047 2049 1
2018/2019 2 ŠK Teplice 2033 2048 Haman Jakub ŠK Kladno 2210 2226 0
2018/2019 1 ŠK Teplice 2038 2048 Fedorov Evgenii ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2239 0 0
2017/2018 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2047 2066 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O 2078 2092 0
2017/2018 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2055 2066 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2124 2065 0
2017/2018 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2072 2066 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2140 2103 0
2017/2018 7 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2072 2066 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2126 2141 0
2017/2018 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2059 2066 Dusbaba Karel ŠK Šachy Chlumec"A" 2115 2087 1
2017/2018 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2059 2066 Šváb Jan Chess Most"B" 1968 1980 ½
2017/2018 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2055 2066 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1970 1956 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2055 2066 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2199 2194 ½
2017/2018 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2055 2066 Sochor Jiří Šachy Povrly 2207 2205 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2055 2062 Volf Michal ŠK Magic Žatec"A" 1953 2011 1
2017/2018 7 ŠK Teplice 2059 2066 Braun Marek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2212 2207 ½
2017/2018 6 ŠK Teplice 2059 2066 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2040 2039 ½
2017/2018 3 ŠK Teplice 2055 2066 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov 2038 2014 ½
2017/2018 2 ŠK Teplice 2055 2066 Mitura Karel TJ Neratovice "C" 2175 2157 0
2015/2016 6 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2058 2083 Košťál Jindřich SK UNION Louny "B" 1903 1907 0
2015/2016 5 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2058 2083 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1868 1874 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2058 2083 Mirakjan Mikajel SK Stropnik Osek "A" 1783 1742 1
2015/2016 3 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2058 2083 Nudčenko Karel Sokol Udlice "C" 2145 2093 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2058 2083 Volák Jan CHESS Most "D" 1838 1815 ½
2013/2014 11 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 0
2013/2014 10 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK "C" 2120 2116 1
2013/2014 9 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Balín Jan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 0
2013/2014 8 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Umanec Filip TJ NERATOVICE 2244 2246 0
2013/2014 7 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 1
2013/2014 6 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Horák Michal CHESS MOST 2307 2288 0
2013/2014 5 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Constantinou Peter TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2254 0
2013/2014 4 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Ráliš Petr ŠK Teplice 2246 2241 0
2013/2014 3 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Polák Benedikt Desko Liberec 2195 2196 0
2013/2014 2 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2234 2220 0
2013/2014 1 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2265 2284 ½
2013/2014 10 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "A" 2097 2126 ½
2013/2014 9 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Chaloupka Vladimír ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 0
2013/2014 8 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Vágner Tomáš Chess Most "B" 2316 2313 0
2013/2014 7 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 ½
2013/2014 6 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2246 2241 0
2013/2014 5 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 1
2013/2014 4 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 ½
2013/2014 3 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Horák Jiří Slovan Jirkov 2175 2176 0
2013/2014 2 ŠK Union Louny "A" 2132 2139 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2277 2267 0
2012/2013 11 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2352 2400 0
2012/2013 10 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 1
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Novák Pavel ŠAKAL Kozolupy 2342 2341 0
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2154 2178 0
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2190 2246 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Vykouk Jan Chess Most B 1962 1985 1
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2039 2051 0
2012/2013 3 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2153 2168 0
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Palek Miroslav ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2250 2261 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 Ráliš Petr ŠK Teplice 2223 2219 1
2012/2013 11 ŠK Union Louny"A" 2146 2156 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2237 2239 1
2012/2013 7 ŠK Union Louny"A" 2146 2156 Vágner Tomáš Chess Most"C" 2314 2314 0
2012/2013 6 ŠK Union Louny"A" 2146 2156 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2242 2228 0
2012/2013 5 ŠK Union Louny"A" 2146 2156 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 ½
2012/2013 3 ŠK Union Louny"A" 2146 2156 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 ½
2012/2013 2 ŠK Union Louny"A" 2146 2156 Mrnka Jan Chess Most"D" 2052 2053 ½
2012/2013 1 ŠK Union Louny"A" 2146 2156 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice"A" 2267 2268 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Ta Van Duy Chess Most B 1882 2035 0
2011/2012 10 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec A 1976 2004 1
2011/2012 8 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 1
2011/2012 7 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2249 2231 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2277 2248 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Janda Zdeněk Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 1
2011/2012 4 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Volek Radomír ŠK Union Louny A 2066 2072 0
2011/2012 3 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2008 1990 1
2011/2012 2 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 1
2011/2012 1 TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2237 2234 ½
2011/2012 11 CHESS MOST 2101 2117 Gutman Petr ŠK Kladno 2122 2118 ½
2011/2012 10 CHESS MOST 2101 2117 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 2061 ½
2011/2012 9 CHESS MOST 2101 2117 Skřivánek Jan ŠK Kralupy 2117 2136 ½
2011/2012 8 CHESS MOST 2101 2117 Rubeš Jan ŠK Teplice 2116 2155 0
2011/2012 7 CHESS MOST 2101 2117 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2027 1986 1
2011/2012 6 CHESS MOST 2101 2117 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 1
2011/2012 5 CHESS MOST 2101 2117 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2153 2168 1
2011/2012 4 CHESS MOST 2101 2117 Průdek Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2062 2070 0
2011/2012 3 CHESS MOST 2101 2117 Kupšovský Václav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 1
2011/2012 2 CHESS MOST 2101 2117 Reitinger Petr SK Děčín 2093 2097 1
2011/2012 1 CHESS MOST 2101 2117 Hořínek Karel TJ Neratovice 2063 2060 1
2010/2011 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Budil Zdeněk DDM Most"B" 1971 1
2010/2011 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 1
2010/2011 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 1
2010/2011 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2047 1
2010/2011 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Král David ŠK Viamont Teplice"B" 2039 1
2010/2011 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Kovář Jan Slovan Jirkov"A" 1945 0
2010/2011 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2001 1
2010/2011 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2198 1
2009/2010 11 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2286 0
2009/2010 10 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Tuma Jakub MARTY Baník Most 2201 0
2009/2010 9 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2165 1
2009/2010 8 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Janda Zdeněk SK Děčín A 2161 0
2009/2010 7 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Čontoš Václav Karlovarský Tietz A 2106 ½
2009/2010 6 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Hüttner Miloš Karlovarský Tietz B 1985 ½
2009/2010 5 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Kopta Pavel Sokol Praha Kobylisy 2271 1
2009/2010 4 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Šišák Richard Slovan Jirkov 2060 ½
2009/2010 3 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK C 2185 1
2009/2010 2 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2056 ½
2009/2010 1 TJ SSZŠ Litvínov 2072 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L. 2182 1
2009/2010 10 ŠK Union Louny"A" 2072 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 1
2009/2010 8 ŠK Union Louny"A" 2072 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 ½
2009/2010 7 ŠK Union Louny"A" 2072 Ta Van Duy ŠK Most"A" 1704 ½
2009/2010 6 ŠK Union Louny"A" 2072 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 2016 0
2009/2010 5 ŠK Union Louny"A" 2072 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 1
2009/2010 4 ŠK Union Louny"A" 2072 Tureček Václav Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 0
2009/2010 3 ŠK Union Louny"A" 2072 Dusbaba Karel ŠK Teplice"B" 2012 0
2009/2010 2 ŠK Union Louny"A" 2072 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2062 ½
2009/2010 1 ŠK Union Louny"A" 2072 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 1
2008/2009 9 ŠK Union Louny"A" 2074 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2067 ½
2008/2009 8 ŠK Union Louny"A" 2074 Hula Lukáš Sj.Litoměřice"A" 2099 1
2008/2009 7 ŠK Union Louny"A" 2074 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí"C" 1979 1
2008/2009 6 ŠK Union Louny"A" 2074 Klement Lukáš ŠK Most"A" 2097 1
2008/2009 5 ŠK Union Louny"A" 2074 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 1
2008/2009 4 ŠK Union Louny"A" 2074 Kánský Pavel SK Děčín"A" 2162 ½
2008/2009 3 ŠK Union Louny"A" 2074 Němec Petr ŠK Sp.Ústí"B" 1953 0
2008/2009 2 ŠK Union Louny"A" 2074 Kudera Jiří Sj.Litoměřice"B" 1970 1
2008/2009 1 ŠK Union Louny"A" 2074 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 0
2008/2009 11 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha"B" 2179 0
2008/2009 10 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2051 ½
2008/2009 9 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Boreš Miroslav 1.Novoborský ŠK"C" 2205 0
2008/2009 8 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Růžička Václav ŠK Kladno"A" 2043 1
2008/2009 7 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Mrnka Jan Marty Baník Most 2076 0
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2269 0
2008/2009 5 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 0
2008/2009 3 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 1
2008/2009 2 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Mazánek Kamil Slovan Jirkov"A" 2135 0
2008/2009 1 TJ SSZŠ Litvínov 2074 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2223 1
2007/2008 11 TJ SSZŠ Litvínov Pokorný Milan Bohemians Praha B 0
2007/2008 10 TJ SSZŠ Litvínov Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 9 TJ SSZŠ Litvínov Soukal Rudolf ŠK DA Praha A ½
2007/2008 8 TJ SSZŠ Litvínov Pokorný Petr ŠK ČSOB "B" 1
2007/2008 7 TJ SSZŠ Litvínov Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 0
2007/2008 6 TJ SSZŠ Litvínov Grulich Jiří ŠK Rakovník 1
2007/2008 5 TJ SSZŠ Litvínov Hlaváč Rudolf Baník Hexion Sokolov 0
2007/2008 4 TJ SSZŠ Litvínov Dusbaba Karel TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 3 TJ SSZŠ Litvínov Toman Jaroslav ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 2 TJ SSZŠ Litvínov Mrnka Jan Marty Baník Most ½
2007/2008 1 TJ SSZŠ Litvínov Janda Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2006/2007 11 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Šura Jaroslav ČSOB"B" 2119 ½
2006/2007 10 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2129 1
2006/2007 8 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Baran Peter TJ Neratovice 2166 1
2006/2007 7 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Čontoš Václav KŠ Tietz Karlovy Vary 2165 0
2006/2007 6 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Mrnka Jan TJ Slavoj Litoměřice"A" 2096 1
2006/2007 5 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Kurka František Bonex Teplice"A" 2139 0
2006/2007 4 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2028 0
2006/2007 3 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Zbořil Jaroslav Baník Chemakryl Sokolov 1967 1
2006/2007 1 TJ SSZŠ Litvínov 2070 Janda Zdeněk SK Děčín "A" 2093 0
2006/2007 11 TJ Slovan Jirkov 2070 Liška Jiří Ing. TJ Sokol Údlice 1952 0
2006/2007 10 TJ Slovan Jirkov 2070 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1916 1
2006/2007 9 TJ Slovan Jirkov 2070 Řehák Jakub ŠK Most"A" 1861 ½
2006/2007 8 TJ Slovan Jirkov 2070 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 1984 0
2006/2007 7 TJ Slovan Jirkov 2070 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 ½
2006/2007 6 TJ Slovan Jirkov 2070 Kšána Václav Marty Baník Most 2063 1
2006/2007 5 TJ Slovan Jirkov 2070 Klakurka Stanislav TJ Lokomotiva Most "A" 2028 ½
2006/2007 4 TJ Slovan Jirkov 2070 Reitinger Petr ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 0
2005/2006 11 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Reitingerová Iveta TJ Loko MostA"" 2008 1
2005/2006 10 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Chochol Libor ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2137 ½
2005/2006 9 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA"" 2168 1
2005/2006 8 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Lamser Jan ŠK ČSOBB"" 2216 1
2005/2006 7 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Dalecký Břetislav 1.Novoborský B"" 2153 0
2005/2006 6 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Čenkovič Tomáš Marty Most 2003 0
2005/2006 5 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Surňák Peter KŠT K.VaryA"" 1973 1
2005/2006 4 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Rödl Martin TJ Bonex Teplice 2113 0
2005/2006 3 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník 2082 1
2005/2006 2 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Klakurka Stanislav ŠK Louny 1989 0
2004/2005 11 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Lhotský Michal TJ PankrácB" 2114 1
2004/2005 10 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2127 1
2004/2005 9 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Bargel Martin Neratovice Nazguls 2136 0
2004/2005 8 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2133 ½
2004/2005 7 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Trojáček Otakar ŠK ČSOBB" 2171 ½
2004/2005 6 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Boreš Roman 1.Novoborský ŠKA" 2140 ½
2004/2005 5 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA" 2072 1
2004/2005 4 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1978 1
2004/2005 3 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1935 1
2004/2005 2 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Šlangal Lukáš TJ Bonex Teplice A 2065 ½
2004/2005 1 TJ SSZŠ Litvínov 2059 Kopička Karel TJ Bohemians B" 2135 1
2004/2005 10 Slovan Jirkov 2059 Polenský Vladislav SK Demas Děčín "B" 1934 ½
2004/2005 8 Slovan Jirkov 2059 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín "A" 1879 ½
2004/2005 7 Slovan Jirkov 2059 Němec Petr Sp.Ústí n.L. "B" 2008 ½
2004/2005 6 Slovan Jirkov 2059 Klakurka Stanislav Union Louny "A" 1991 ½
2004/2005 5 Slovan Jirkov 2059 Mrnka Jan CHP Litvínov 2021 1
2004/2005 4 Slovan Jirkov 2059 Šebl Jan Loko Most "B" 1783 0
2004/2005 3 Slovan Jirkov 2059 Chaloupka František Sj.Litoměřice "A" 1948 1
2004/2005 1 Slovan Jirkov 2059 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2018 ½
2003/2004 11 Bonex TepliceA" 2040 Herskovič Radek TJ Loko MostA" 2151 ½
2003/2004 10 Bonex TepliceA" 2040 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 1
2003/2004 7 Bonex TepliceA" 2040 Krajíc Karel Marty Baník Most 1969 ½
2003/2004 6 Bonex TepliceA" 2040 Bargel Martin TJ Spol.Neratovice 2116 0
2003/2004 4 Bonex TepliceA" 2040 Crha Josef Sok.Emer.Ml.BolB" 2148 1
2003/2004 11 SSZŠ Litvínov 2040 Přibyl Jakub Sp.Ústí n.L. 2052 ½
2003/2004 10 SSZŠ Litvínov 2040 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov 1823 1
2003/2004 9 SSZŠ Litvínov 2040 Nejedlo Josef SK Demas Děčín 1975 ½
2003/2004 7 SSZŠ Litvínov 2040 Majerik Vladimír ŠK Union Louny 1871 1
2003/2004 6 SSZŠ Litvínov 2040 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1976 1
2003/2004 5 SSZŠ Litvínov 2040 Kovář Vladimír Sokol Údlice 1881 1
2003/2004 4 SSZŠ Litvínov 2040 Köchert Bedřich Glaverbel Teplice 1752 0
2003/2004 3 SSZŠ Litvínov 2040 Čížek Martin Sj.Litoměřice 1948 0
2003/2004 1 SSZŠ Litvínov 2040 Tichý Lukáš Tatran Podbořany 1835 1