Hráč Nguyen Thai Dai Van

Nguyen Thai Dai Van

User Pic
Jméno: Nguyen Thai Dai Van
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2496
Elo mezinárodní: 2537
ID: 36305
FIDE ID: 358878
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2539 2454 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborsky SK 2744 0 ½
2017/2018 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2539 2454 Michalík Peter Unichess 2563 2454 1
2017/2018 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2509 2454 Fedorov Aleksei BSS Frydek-Mistek 2564 0 1
2017/2018 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2509 2454 Šorm Daniel Tatran Litovel 2312 2331 1
2017/2018 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2510 2454 Miton Kamil Labortech Ostrava 2585 0 ½
2017/2018 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2510 2454 Mišta Alexander SK Slavoj Poruba 2582 0 ½
2017/2018 2 Č SK mesta Lysa nad Labem 2517 2454 Balogh Csaba Moravska Slavia Brno 2631 0 0
2017/2018 1 B SK mesta Lysa nad Labem 2517 2454 Sadzikowski Daniel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2583 0 ½
2016/2017 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Vitiugov Nikita 1. Novoborsky SK 2725 2709 0
2016/2017 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Černoušek Lukáš Prestige Photo Unichess 2466 2458 1
2016/2017 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2618 ½
2016/2017 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Rodshtein Maxim SK Rapid Pardubice 2680 ½
2016/2017 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Oleksiyenko Mykhaylo SK AD Jicin 0
2016/2017 4 Č SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno 2268 2248 ½
2016/2017 3 B SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 ½
2016/2017 2 B SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Štohl Igor Labortech Ostrava 2494 2510 ½
2016/2017 1 Č SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2573 2502 0
2015/2016 11 B ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 1
2015/2016 10 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 ½
2015/2016 9 B ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 1
2015/2016 8 B ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 ½
2015/2016 6 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Pisk Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 1
2015/2016 5 B ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½
2015/2016 4 B ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 1
2015/2016 3 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 1
2015/2016 2 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2533 ½
2015/2016 1 B ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 1
2014/2015 11 B Unichess A 2256 2266 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 0
2014/2015 10 Č Unichess A 2256 2266 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2373 2371 ½
2014/2015 9 B Unichess A 2256 2266 Šuráň Jan ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 ½
2014/2015 7 Č Unichess A 2256 2266 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 0
2014/2015 5 Č Unichess A 2256 2266 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 ½
2014/2015 4 B Unichess A 2256 2266 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 0
2014/2015 3 Č Unichess A 2256 2266 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 0
2014/2015 2 B Unichess A 2256 2266 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 ½
2013/2014 11 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Janeba Petr TJ ČZ Strakonice 1890 1906 1
2013/2014 10 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Matras Ondřej Sokol Praha Vršovice 2224 2248 1
2013/2014 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 1
2013/2014 7 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2082 2079 1
2013/2014 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2104 2113 0
2013/2014 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Toman Jan ŠK Tachov 2108 2071 1
2013/2014 3 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Freisler Pavel ŠK Kladno 2357 2385 1
2013/2014 1 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 Blecha Miroslav TJ Sokol Plzeň Letná 2222 2218 0
2012/2013 10 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2058 2053 ½
2012/2013 9 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 1
2012/2013 8 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 0
2012/2013 7 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2049 2058 ½
2012/2013 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 1
2012/2013 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Maršálek Luboš Káva Longberry Kralupy 2043 2037 1
2012/2013 4 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Kánský Pavel SK Děčín 2080 2087 1
2012/2013 2 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 ½
2012/2013 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 ½
2012/2013 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 1
2012/2013 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 0
2012/2013 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 1
2012/2013 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 0
2012/2013 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 ½
2012/2013 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Zeman Radek ŠK Duras BVK - Královo Pole 1796 1931 0
2012/2013 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 0
2012/2013 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1815 1890 1
2012/2013 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 ½
2012/2013 5 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2069 2141 Plešek Jiří TJ Pankrác 2130 2142 0
2012/2013 4 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2069 2141 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2132 2118 ½
2011/2012 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 1794 1862 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1701 1785 1
2011/2012 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 1794 1862 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 1
2011/2012 7 B ŠK Praha-Smíchov 1794 1862 Zima Jan Desko Liberec B 1874 1939 1
2011/2012 6 Č ŠK Praha-Smíchov 1794 1862 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1763 1768 ½
2011/2012 3 Č ŠK Praha-Smíchov 1794 1862 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1508 1
2011/2012 2 Č ŠK Praha-Smíchov 1794 1862 Pražák Matouš Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 1
2011/2012 1 B ŠK Praha-Smíchov 1794 1862 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1714 1778 1
2010/2011 11 Č ŠK Praha - Smíchov A 1721 Tůma Jan Jiskra Havlíčkův Brod 1661 1
2010/2011 10 B ŠK Praha - Smíchov A 1721 Jiroušek Tomáš PROTECT.CZ Humpolec 1305 1
2010/2011 9 B ŠK Praha - Smíchov A 1721 Knotek Petr ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 8 Č ŠK Praha - Smíchov A 1721 Zvára Filip Spartak Vlašim B 1511 1
2010/2011 7 Č ŠK Praha - Smíchov A 1721 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 ½
2010/2011 6 B ŠK Praha - Smíchov A 1721 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 B 1541 ½
2009/2010 11 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Doležalová Lada ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 1
2009/2010 10 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Rozhoň Václav QCC České Budějovice 1000 0
2009/2010 9 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Kolínková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2009/2010 8 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Richterová Nataša ŠK Duras BVK Brno A 1713 ½
2009/2010 7 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Mentzl Leonard Biomedica Říčany C 1100 1
2009/2010 6 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Müllerová Kateřina Biomedica Říčany A 1315 ½
2009/2010 5 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Štastný Miroslav Biomedica Říčany B 1250 0
2009/2010 4 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1367 0
2009/2010 2 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Krčil Tomáš Jiskra Humpolec 1250 1