Hráč Pilík Jaroslav

Pilík Jaroslav

User Pic
Jméno: Pilík Jaroslav
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1533
Elo mezinárodní: 1531
ID: 12050
FIDE ID: 356123
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1531 1538 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1655 1561 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1531 1538 Skála Miroslav TJ Olympie Hroznětín B 0 1326 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1531 1538 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov A 1272 1454 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1531 1538 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1579 1542 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1531 1538 Husák Vasil TJ Ostrov 0 1518 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1531 1538 Mikuš Vladimír TJ Sokol Teplá 0 0 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1531 1538 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Valdštejn Cheb C 1531 1538 Majstrová Jana ŠK Karlovy Vary C 0 0 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštejn Cheb C 1531 1538 Vrba Eduard TJ Jiskra Aš 0 0 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštejn Cheb C 1531 1538 Zrůst Aleš TJ Spartak Chodov B 0 1087 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštejn Cheb C 1531 1538 Rozlivek Adam KŠ Tietz E 0 1061 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb C 1530 1537 Choma Jan ŠK Spartak Chodov B 0 1065 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb C 1530 1537 Unger Kurt KŠ Tietz E 0 1101 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1530 1537 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1530 1537 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1575 1552 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1530 1537 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 0 1651 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1530 1537 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 0 1656 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1530 1537 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1437 1450 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1530 1537 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 0 1296 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1534 1535 Mazura Karel TJ Sokol Teplá 0 0 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Valdštejn Cheb C 1534 1535 Beňa David KŠ Tietz E 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Valdštejn Cheb C 1534 1535 Wildhaber Tomáš ŠK Spartak CHodov B 1266 1195 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Valdštejn Cheb C 1534 1535 Vaníček Jiří TJ Olympie Hroznětín B 0 0 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1534 1535 Doležálek Čestmír Baník Habartov A 1755 1815 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1564 1548 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb C 1564 1548 Železník Ondřej Karlovarský šachklub Tietz F 1125 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb C 1564 1548 Špok Vojtěch TJ Aš B 1000 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb C 1564 1548 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1000 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb C 1564 1548 Wildhaber Tomáš ŠK Spartak Chodov C 1349 1349 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1564 1548 Kaválek Jiří TJ Ostrov B 1422 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1564 1548 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov B 1866 1840 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb C 1564 1548 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1000 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb B 1544 1544 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO C 1725 1701 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb B 1544 1544 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov C 1204 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb B 1544 1544 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1355 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb A 1544 1544 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1668 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK K-servis Cheb 1448 Janeček Dieter TJ Tašovice B 1629 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK K-servis Cheb 1448 Želechovský Petr TJ Ostrov B 1541 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK K-servis Cheb 1448 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Cheb 1449 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov B 1634 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Cheb 1449 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1605 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Cheb 1449 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov C 1250 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Cheb 1449 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín C 1000 0 soutěž
2011/2012 7 Lokomotiva Cheb 1463 Rezek Jan Karlovarský šachklub Tietz D 1100 1 soutěž
2011/2012 4 Lokomotiva Cheb 1463 Stuška Jan Spartak Chodov C 1250 1 soutěž
2011/2012 3 Lokomotiva Cheb 1463 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1627 0 soutěž
2011/2012 1 Lokomotiva Cheb 1463 Zícha Radoslav Spartak Chodov B 1372 0 soutěž
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb A 1478 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz B 1562 0 soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb B 1478 Harašta Ivan Spartak Chodov B 1100 1 soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb B 1478 Tejkal Václav ŠK Karlovy Vary C 1000 1 soutěž
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb B 1478 Srba Michael Spartak Chodov C 1250 1 soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva Cheb B 1470 Škríba Matúš TJ Sokol Teplá 1537 ½ soutěž
2009/2010 5 Lokomotiva Cheb B 1470 Frai Patrik TJ Spartak Chodov C 1250 ½ soutěž
2009/2010 3 Lokomotiva Cheb B 1470 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 1563 0 soutěž
2009/2010 2 Lokomotiva Cheb B 1470 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1598 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Lokomotiva Cheb 1470 Zbořil Jaroslav Baník HEXION Sokolov 1952 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Cheb 1470 Brož Jakub ŠK Karlovy Vary B 1100 ½ soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva Cheb A 1463 Hatala Robert AVZO Františkovy Lázně 0 soutěž
2008/2009 7 Lokomotiva Cheb A 1463 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1988 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1463 Frai Patrik TJ Spartak Chodov "C" 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1463 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary "D" 1611 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1463 Lipták Zdeněk Baník Hexion Sokolov "D" ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1463 Mestl Martin TJ Spartak Chodov "B" 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1463 Žikavský Rudolf TJ Ostrov "B" 1583 1 soutěž
2007/2008 8 Lokomotiva Cheb 1424 David Ladislav TJ Tašovice 1689 1 soutěž
2007/2008 4 Lokomotiva Cheb 1424 Tomaščín Petr Baník Habartov 1726 1 soutěž
2007/2008 3 Lokomotiva Cheb 1424 Lusk Miloslav Global Sokolov 1774 1 soutěž
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb B 1426 Klepal Martin Sokol Teplá 1546 ½ soutěž