Hráč Janoušek Ladislav

Janoušek Ladislav

User Pic
Jméno: Janoušek Ladislav
Oddíl: ŠK Caissa Nová Role
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1683
Elo mezinárodní: 1680
ID: 8634
FIDE ID: 344443
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Caissa Nová Role B 1680 1698 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín C 1681 1646 ½
2018/2019 8 ŠK Caissa Nová Role B 1662 1698 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1651 1
2018/2019 1 ŠK Caissa Nová Role B 1653 1693 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1444 1
2018/2019 8 ŠK Caissa Nová Role A 1662 1698 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary C 2014 1920 1
2018/2019 7 ŠK Caissa Nová Role A 1656 1698 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb A 1912 1911 ½
2018/2019 6 ŠK Caissa Nová Role A 1656 1698 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1478 1
2018/2019 5 ŠK Caissa Nová Role A 1664 1698 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary A 1742 1789 0
2018/2019 4 ŠK Caissa Nová Role A 1652 1693 Tomáš Josef TJ Baník Habartov A 1711 1805 1
2018/2019 3 ŠK Caissa Nová Role A 1643 1693 Janek Drahomír TJ Sp.Horní Slavkov 1611 1620 ½
2018/2019 2 ŠK Caissa Nová Role A 1643 1693 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1639 1654 1
2018/2019 1 ŠK Caissa Nová Role A 1653 1693 Jungwirth Jindřich AVZO Frant. Lázně A 1649 1705 0
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín A 1662 1698 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1644 1670 0
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín A 1656 1698 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 0 1651 ½
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín A 1664 1698 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1797 1772 0
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín A 1652 1693 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 ½
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín A 1652 1693 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1437 1450 1
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín A 1643 1693 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1614 0
2018/2019 1 TJ Olympie Hroznětín A 1653 1693 Ježek Josef TJ Baník Habartov B 1865 1797 0
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín 1643 1685 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1731 1
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín 1649 1685 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1734 1704 ½
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín 1643 1685 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 1
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín 1643 1685 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1581 1571 1
2017/2018 9 ŠK Caissa Nová Role B 1643 1685 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 ½
2017/2018 2 ŠK Caissa Nová Role B 1643 1685 Mottl Michal KŠ Tietz E 0 1589 1
2017/2018 8 ŠK Caissa Nová Role A 1643 1685 Čornyj Milan TJ Ostrov 1662 1690 0
2017/2018 7 ŠK Caissa Nová Role A 1649 1685 Tegda Jindřich Karlovarský šachklub Tietz C 0 1437 1
2017/2018 6 ŠK Caissa Nová Role A 1649 1685 Vachulka Miloslav Baník Habartov A 1782 1789 0
2017/2018 4 ŠK Caissa Nová Role A 1643 1685 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1753 1704 0
2017/2018 3 ŠK Caissa Nová Role A 1643 1685 Koblížek Lubomír AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 0
2017/2018 1 ŠK Caissa Nová Role A 1682 1713 Kuttner Jaromír TJ Spartak Horní Slavkov 1438 1451 0
2016/2017 10 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1843 1806 0
2016/2017 9 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1688 1697 ½
2016/2017 7 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1754 1936 ½
2016/2017 6 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1000 1
2016/2017 5 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1531 ½
2016/2017 4 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1627 1
2016/2017 2 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 ½
2016/2017 1 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 David Ladislav TJ Tašovice B 1701 1748 ½
2015/2016 11 ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1776 1787 ½
2015/2016 10 ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb A 1771 1771 1
2015/2016 8 ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1778 1805 1
2015/2016 6 ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1706 1710 1
2015/2016 5 ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 0
2015/2016 3 ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov A 1703 1768 1
2015/2016 2 ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 Šetka Vlastimil TJ Ostrov A 1778 1737 1
2015/2016 9 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Cibulka Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1658 ½
2015/2016 8 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1410 1
2015/2016 6 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Maťha Josef ŠK Global Sokolov 1577 1
2015/2016 4 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 1000 ½
2015/2016 2 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 1
2015/2016 1 TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 Zbořil Petr KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 1
2014/2015 11 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary A 1657 0
2014/2015 10 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1849 1864 ½
2014/2015 9 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Kasal Radek TJ Baník Habartov A 1725 1725 ½
2014/2015 7 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1654 1634 ½
2014/2015 6 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Jirka František TJ Ostrov A 1884 0
2014/2015 5 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov A 1781 ½
2014/2015 4 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1595 1
2014/2015 3 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 0
2014/2015 2 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Pavlík Pavel TJ Tašovice 1655 1634 1
2014/2015 1 ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 0
2014/2015 9 TJ Olympie Hroznětín A 1656 1694 Krupař Petr TJ Tašovice B 1800 1795 0
2014/2015 7 TJ Olympie Hroznětín A 1656 1694 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1720 ½
2014/2015 6 TJ Olympie Hroznětín A 1656 1694 Mestl Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1830 1902 0
2014/2015 5 TJ Olympie Hroznětín A 1656 1694 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 1998 1987 0
2014/2015 4 TJ Olympie Hroznětín A 1656 1694 Most Zdeněk Baník Habartov B 2047 2042 0
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín A 1656 1694 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov B 1704 1
2013/2014 7 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1640 ½
2013/2014 6 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Hrbek Ivan TJ Baník Habartov 1459 1
2013/2014 5 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov 1997 1988 0
2013/2014 4 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Hajšman Martin Karlovarský šachklub C 1618 1672 0
2013/2014 3 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Müller Vladimír TJ Tašovice 1678 1681 0
2013/2014 2 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1855 0
2013/2014 1 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary 1000 1
2013/2014 3 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1667 1
2013/2014 2 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2032 2006 ½
2013/2014 1 ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov 1872 ½
2013/2014 11 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 1
2013/2014 9 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Janecký Jaroslav TJ Ostrov 1693 ½
2013/2014 8 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1593 1
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Janek Drahomír Spartak Horní Slavkov 1587 1
2013/2014 6 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Špererová Kateřina ŠK Spartak Chodov 1688 1703 1
2013/2014 5 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1603 1
2013/2014 4 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1872 0
2013/2014 3 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1645 1624 1
2013/2014 1 TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1577 1614 1
2012/2013 3 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Janek Drahomír Spartak Horní Slavkov 1605 1
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Polívka Jaromír ŠK Global Sokolov 1675 ½
2012/2013 1 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2014 1986 0
2012/2013 7 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary 0
2012/2013 6 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Klímek Petr TJ Baník Sokolov 1881 1880 0
2012/2013 5 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Janek Drahomír Spartak Horní Slavkov 1605 ½
2012/2013 4 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 ½
2012/2013 3 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Krupař Petr TJ Tašovice 1765 0
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Dub Tomáš Baník Habartov 1768 1885 0
2012/2013 1 TJ Caissa Nová Role 1693 1644 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1829 1844 0
2012/2013 8 TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1614 1551 ½
2012/2013 6 TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 Latislav Milan TJ Ostrov 1637 0
2012/2013 5 TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1647 ½
2012/2013 4 TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 Zalešák Karel AVZO Františkovy Lázně 1100 1
2012/2013 3 TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov B 1732 1639 0
2012/2013 2 TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1755 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1664 1673 Husák Vasil TJ Ostrov A 1608 ½
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1664 1673 Pavlík Pavel TJ Tašovice A 1675 1642 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1664 1673 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1878 1885 0
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1664 1673 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov A 1493 ½
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1664 1673 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 0
2011/2012 9 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Latislav Milan TJ Ostrov B 1608 ½
2011/2012 8 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov C 1497 1
2011/2012 7 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary B 1687 1636 ½
2011/2012 6 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1820 1693 ½
2011/2012 5 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 1641 ½
2011/2012 4 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Vlasák Marcel Spartak Chodov 1637 0
2011/2012 3 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 ŠK Mariánské Lázně 1
2011/2012 2 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1818 ½
2011/2012 1 ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1396 ½
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1679 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1714 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1679 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov A 1730 0
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1679 Zoufalý Petr TJ Baník Hexion Sokolov B 1744 0
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1679 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1754 0
2010/2011 9 ŠK Caissa Nová Role 1679 Koutecký Jiří TJ Baník Hexion Sokolov C 1787 0
2010/2011 8 ŠK Caissa Nová Role 1679 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1938 ½
2010/2011 7 ŠK Caissa Nová Role 1679 Kasal Radek Baník Habartov B 1582 0
2010/2011 6 ŠK Caissa Nová Role 1679 Latislav Martin TJ Ostrov 1539 0
2010/2011 5 ŠK Caissa Nová Role 1679 Cee Josef Spartak Chodov 1721 1
2010/2011 4 ŠK Caissa Nová Role 1679 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1657 1
2010/2011 3 ŠK Caissa Nová Role 1679 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1667 0
2010/2011 2 ŠK Caissa Nová Role 1679 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1697 1
2010/2011 1 ŠK Caissa Nová Role 1679 Kaboň Jan ŠK Mariánské Lázně 2017 ½
2009/2010 9 ŠK Caissa Nová Role 1705 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1920 0
2009/2010 8 ŠK Caissa Nová Role 1705 Maglia Pavel TJ Tašovice 1985 0
2009/2010 7 ŠK Caissa Nová Role 1705 Folta Jaroslav ŠKGlobal Sokolov 1921 0
2009/2010 6 ŠK Caissa Nová Role 1705 Tišer Jiří TJ Lokomotiva Cheb 1765 ½
2009/2010 5 ŠK Caissa Nová Role 1705 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov 1780 0
2009/2010 4 ŠK Caissa Nová Role 1705 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2017 0
2009/2010 3 ŠK Caissa Nová Role 1705 Makaj Jiří Baník HEXION Sokolov 2018 0
2009/2010 2 ŠK Caissa Nová Role 1705 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary B 1664 0
2009/2010 1 ŠK Caissa Nová Role 1705 Latislav Martin TJ Ostrov 1512 1
2008/2009 11 ŠK Caissa Nová Role 1732 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1841 0
2008/2009 10 ŠK Caissa Nová Role 1732 Cee Stanislav TJ Spartak Chodov 1812 0
2008/2009 9 ŠK Caissa Nová Role 1732 Vachulka Václav Baník Habartov B 1
2008/2009 8 ŠK Caissa Nová Role 1732 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1870 ½
2008/2009 7 ŠK Caissa Nová Role 1732 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1751 0
2008/2009 6 ŠK Caissa Nová Role 1732 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1704 ½
2008/2009 5 ŠK Caissa Nová Role 1732 Zoufalý Petr Baník Hexion Sokolov C 1750 0
2008/2009 4 ŠK Caissa Nová Role 1732 Beneš Jan TJ Tašovice B 1931 ½
2008/2009 3 ŠK Caissa Nová Role 1732 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1723 0
2008/2009 2 ŠK Caissa Nová Role 1732 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1692 1
2008/2009 1 ŠK Caissa Nová Role 1732 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1764 ½
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov B 1771 1
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 David Ladislav TJ Tašovice A 1694 0
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 Kasal Radek Baník Habartov A 1580 ½
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1878 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary A 1723 ½
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb A 1870 0
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 Janíček Josef Spartak Horní Slavkov 1770 ½
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1732 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1988 0
2007/2008 11 ŠK Caissa Nová Role 1693 Štádler Pavel ŠK Karlovy Vary B 1924 ½
2007/2008 10 ŠK Caissa Nová Role 1693 Latislav Milan TJ Ostrov B 1715 ½
2007/2008 9 ŠK Caissa Nová Role 1693 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1915 1
2007/2008 8 ŠK Caissa Nová Role 1693 Vlasák Marcel TJ Spartak Chodov 1571 ½
2007/2008 7 ŠK Caissa Nová Role 1693 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 6 ŠK Caissa Nová Role 1693 Havlíček František Global Sokolov B 1753 ½
2007/2008 5 ŠK Caissa Nová Role 1693 Roubínek David ŠK Karlovy Vary C 1552 1
2007/2008 4 ŠK Caissa Nová Role 1693 Šteinfeld Jan Baník Hexion Sokolov C 1778 0
2007/2008 3 ŠK Caissa Nová Role 1693 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1726 1
2007/2008 2 ŠK Caissa Nová Role 1693 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1950 0
2007/2008 1 ŠK Caissa Nová Role 1693 Rödig Jan TJ Olympie Hroznětín 1773 1
2006/2007 11 ŠK Caissa Nová Role 1720 Tomáš Josef Baník Habartov B 1702 ½
2006/2007 10 ŠK Caissa Nová Role 1720 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1884 0
2006/2007 9 ŠK Caissa Nová Role 1720 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1790 ½
2006/2007 8 ŠK Caissa Nová Role 1720 Kaigl Arnošt Slavoj Kynšperk nad Ohří 1840 ½
2006/2007 7 ŠK Caissa Nová Role 1720 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1737 1
2006/2007 6 ŠK Caissa Nová Role 1720 Votruba František TJ Ostrov B 1598 1
2006/2007 5 ŠK Caissa Nová Role 1720 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary C 1931 0
2006/2007 4 ŠK Caissa Nová Role 1720 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 1953 ½
2006/2007 3 ŠK Caissa Nová Role 1720 Maglia Pavel TJ Tašovice 1963 0
2006/2007 2 ŠK Caissa Nová Role 1720 Kvěš Martin Baník Chemacryl Sokolov C 1715 0
2006/2007 1 Sp.Chodov A 1720 Růžičková Helena ŠK Draci D 1522 1
2005/2006 11 Caissa Nová Role 1670 Tomáš Josef Baník Habartov B 1683 1
2005/2006 10 Caissa Nová Role 1670 Vaněk Bohuslav DDM Kar.Vary 1965 1
2005/2006 9 Caissa Nová Role 1670 Obrátil Jan Tietz K.Vary C 1738 0
2005/2006 8 Caissa Nová Role 1670 Panoš Jan ŠK Mar.Lázně 1966 ½
2005/2006 7 Caissa Nová Role 1670 Lečbych Václav ŠK Kar.Vary B 1650 1
2005/2006 6 Caissa Nová Role 1670 Husák Vasil TJ Ostrov B 1598 0
2005/2006 4 Caissa Nová Role 1670 Skokan Zdeněk Slavoj Kynšperk 2063 ½
2005/2006 3 Caissa Nová Role 1670 Janeček Dieter TJ Tašovice 1638 1
2005/2006 2 Caissa Nová Role 1670 Cee Josef Spartak Chodov 1722 ½
2005/2006 1 Caissa Nová Role 1670 Zbořil Jaroslav Chemacryl Sok. B 1966 ½
2005/2006 7 Caissa N.Role B 1670 Grieč Milan Olym.Hroznětín A ½
2005/2006 3 Caissa N.Role B 1670 Sedlák Josef Olym.Hroznětín B 1
2005/2006 2 Caissa N.Role B 1670 Kůs Antonín TJ Ostrov C 0
2005/2006 1 Caissa N.Role B 1670 Škoda Adam Sokol Teplá 1447 1
2004/2005 9 Caissa Nová Role 1669 Stehlík Jan TJ Slavoj Kynšperk ½
2004/2005 8 Caissa Nová Role 1669 Müller Miloš KŠ-Tietz C 1699 1
2004/2005 7 Caissa Nová Role 1669 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1790 0
2004/2005 6 Caissa Nová Role 1669 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1837 0
2004/2005 5 Caissa Nová Role 1669 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1858 0
2004/2005 4 Caissa Nová Role 1669 Heis Vladimír Spartak Chodov 1702 0
2004/2005 3 Caissa Nová Role 1669 Müller Vladimír TJ Tašovice 1609 1
2004/2005 2 Caissa Nová Role 1669 Makaj Jiří B Eastman SokolovB 2027 0
2004/2005 1 Caissa Nová Role 1669 Slabý Pavel Čechie Dalovice 1400 ½
2004/2005 8 TJ Caissa N.Role B 1669 Čornyj Milan TJ Ostrov C 1501 ½
2004/2005 7 TJ Caissa N.Role B 1669 Šrámek Jiří TJ Olymp.Hroznětín ½
2004/2005 6 TJ Caissa N.Role B 1669 Černohous Ondřej Draci DDM K.V.B 1485 ½
2003/2004 9 Caissa Nová Role 1691 Heis Vladimír Spartak Chodov 1699 ½
2003/2004 8 Caissa Nová Role 1691 Šott Václav Slovan Mar.Lázně 1825 0
2003/2004 7 Caissa Nová Role 1691 Janek Drahomír Spartak H.SlavkovB 0
2003/2004 6 Caissa Nová Role 1691 Maťha Josef ŠK Global Sokolov 1676 1
2003/2004 5 Caissa Nová Role 1691 David Ladislav TJ Tašovice 1694 0
2003/2004 4 Caissa Nová Role 1691 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1704 ½
2003/2004 2 Caissa Nová Role 1691 Zoufalý Petr B Eastman SokolovC 1692 ½
2003/2004 1 Caissa Nová Role 1691 Beneš Jan KŠ-Tietz C 1716 ½