Hráč Sýkora Robert

Sýkora Robert

User Pic
Jméno: Sýkora Robert
Oddíl: ŠK Caissa Nová Role
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1741
Elo mezinárodní: 1776
ID: 626
FIDE ID: 356247
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Caissa Nová Role B 1776 1742 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín C 0 1197 1
2018/2019 8 ŠK Caissa Nová Role B 1775 1742 Kodetová Adriana ŠK Karlovy Vary C 0 1029 1
2018/2019 8 ŠK Caissa Nová Role A 1775 1742 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary C 1812 1783 ½
2018/2019 7 ŠK Caissa Nová Role A 1781 1742 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb A 1921 1904 0
2018/2019 6 ŠK Caissa Nová Role A 1781 1742 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1505 1
2018/2019 5 ŠK Caissa Nová Role A 1787 1742 Štěch Vladimír ŠK Karlovy Vary A 1928 1960 0
2018/2019 4 ŠK Caissa Nová Role A 1787 1735 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov A 1795 1899 ½
2018/2019 3 ŠK Caissa Nová Role A 1782 1735 Tichý Josef TJ Sp.Horní Slavkov 1592 1643 1
2018/2019 1 ŠK Caissa Nová Role A 1782 1735 Kaigl Arnošt AVZO Frant. Lázně A 1785 1812 ½
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín A 1781 1742 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 ½
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín A 1781 1742 Janecký Jaroslav TJ Ostrov 1573 1591 ½
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín A 1787 1735 Radics Robert ŠK Spartak Chodov A 1826 1857 ½
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín A 1787 1735 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1582 1596 1
2018/2019 3 TJ Olympie Hroznětín A 1782 1735 Kočí Vladimír KŠ Tietz Karlovy Vary D 1615 1621 1
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín A 1782 1735 Mazura Karel TJ Sokol Teplá 0 1565 1
2018/2019 1 TJ Olympie Hroznětín A 1782 1735 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1795 1899 0
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín 1784 1742 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 1
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín 1784 1742 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov 1360 1363 1
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín 1777 1742 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1747 1704 ½
2018/2019 5 TJ Olympie Hroznětín 1784 1742 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 ½
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín 1784 1742 Žemba Ladislav TJ Tašovice B 0 1652 1
2017/2018 9 ŠK Caissa Nová Role B 1784 1742 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1425 ½
2017/2018 8 ŠK Caissa Nová Role A 1784 1742 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1714 1734 ½
2017/2018 7 ŠK Caissa Nová Role A 1784 1742 Bartošová Kateřina Karlovarský šachklub Tietz C 0 1333 0
2017/2018 5 ŠK Caissa Nová Role A 1777 1742 Nouri Ali Šachový klub Valdštejn Cheb A 1652 1652 1
2017/2018 4 ŠK Caissa Nová Role A 1784 1742 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1734 1704 1
2017/2018 3 ŠK Caissa Nová Role A 1784 1742 Peuker František AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1736 1765 1
2017/2018 2 ŠK Caissa Nová Role A 1784 1742 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 0
2017/2018 1 ŠK Caissa Nová Role A 1765 1730 Koutecký Jiří TJ Spartak Horní Slavkov 1697 1657 ½
2016/2017 11 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1825 1814 ½
2016/2017 10 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1912 1876 0
2016/2017 8 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1636 1614 0
2016/2017 7 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Tomáš Josef TJ Baník Habartov B 1876 1911 ½
2016/2017 6 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1394 1394 ½
2016/2017 5 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1673 1701 0
2016/2017 4 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 1000 ½
2016/2017 2 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz D 1497 1551 1
2016/2017 1 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 1
2015/2016 11 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 1
2015/2016 10 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Panoš Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 0
2015/2016 8 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 0
2015/2016 7 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 ½
2015/2016 6 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Krupař Petr TJ Tašovice A 1894 1838 0
2015/2016 5 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 ½
2015/2016 4 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1679 1655 0
2015/2016 3 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1866 1840 ½
2015/2016 2 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1606 1788 0
2015/2016 1 ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 Šteinfeld Jan Baník Sokolov ŠO A 1783 1784 ½
2015/2016 11 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1628 1
2015/2016 10 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 ½
2015/2016 9 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1575 ½
2015/2016 8 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš 1415 1
2015/2016 7 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary E 1450 0
2015/2016 6 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1816 1779 1
2015/2016 5 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Kodet Jaroslav ŠK Karlovy Vary C 1250 1
2015/2016 3 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov B 1575 1523 1
2015/2016 2 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1688 1697 ½
2015/2016 1 TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 1
2014/2015 11 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1804 1768 0
2014/2015 10 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1967 1946 ½
2014/2015 9 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Dub Tomáš TJ Baník Habartov A 1765 1871 ½
2014/2015 7 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1879 1809 0
2014/2015 6 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Baumann Roland TJ Ostrov A 1666 1
2014/2015 5 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1811 1812 ½
2014/2015 4 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov A 1719 1
2014/2015 3 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 ½
2014/2015 2 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Šťastný Jiří TJ Tašovice 1559 0
2014/2015 1 ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 1998 1987 ½
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 Dub Miroslav Baník Habartov B 1917 1956 ½
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1686 1679 ½
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1796 1818 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 David Ladislav TJ Tašovice B 1721 1756 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 Skokan Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 ½
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1849 1790 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1738 0
2013/2014 7 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1667 1
2013/2014 6 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov 1789 1782 ½
2013/2014 5 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov 2065 2050 0
2013/2014 4 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Beneš Jan Karlovarský šachklub C 1771 1715 1
2013/2014 3 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Krupař Petr TJ Tašovice 1780 1780 0
2013/2014 2 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1831 1800 ½
2013/2014 1 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1926 ½
2013/2014 3 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1868 ½
2013/2014 1 ŠK Caissa Nová Role 1848 1784 Bechynský Jan TJ Baník Sokolov 1879 1910 1
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1807 1771 ½
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov B 1776 1746 ½
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1751 0
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1694 1655 1
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Jirka František ŠK Karlovy Vary B 1886 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Rangl Zdeněk TJ Jiskra Aš 1725 0
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1839 1874 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1954 1954 1
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1790 1794 ½
2012/2013 3 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1487 0
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1802 1745 ½
2012/2013 1 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1675 1636 1
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1844 1788 Turner Radek ŠAKAL Kozolupy 2099 2147 0
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1844 1788 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2126 2130 0
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1844 1788 Folková Martina ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2167 2182 0
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1844 1788 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 0
2012/2013 7 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2014 1986 0
2012/2013 6 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov 1965 1945 ½
2012/2013 5 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1674 1685 1
2012/2013 4 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 0
2012/2013 3 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 David Ladislav TJ Tašovice 1677 0
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Pokora Lubomír Baník Habartov 1918 1894 ½
2012/2013 1 TJ Caissa Nová Role 1844 1788 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1879 1838 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 Šetka Vlastimil TJ Ostrov A 1710 1
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1679 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 Tomaščín Petr Baník Habartov 1766 1
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1813 1814 0
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1924 1886 1
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov A 1660 1658 1
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 0
2011/2012 9 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Hujsl Jan TJ Ostrov B 1609 ½
2011/2012 8 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov C 1780 1753 ½
2011/2012 7 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1769 ½
2011/2012 6 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov B 1754 ½
2011/2012 5 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Dub Tomáš Baník Habartov B 1768 1868 0
2011/2012 4 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Vávra David Spartak Chodov 1553 1
2011/2012 3 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1539 0
2011/2012 2 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1901 ½
2011/2012 1 ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1836 0
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1891 ½
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Kasal Radek Baník Habartov A 1582 1
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1901 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 David Ladislav TJ Tašovice 1680 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Makaj Jiří TJ Baník Hexion Sokolov B 2042 0
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1652 1
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz C 1928 ½
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Šebo Vitalij Lokomotiva Cheb A 1718 1
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1817 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1550 ½
2010/2011 9 ŠK Caissa Nová Role 1817 Kvěš Martin TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 ½
2010/2011 8 ŠK Caissa Nová Role 1817 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2095 ½
2010/2011 7 ŠK Caissa Nová Role 1817 Dub Miroslav Baník Habartov B 1938 0
2010/2011 6 ŠK Caissa Nová Role 1817 Šimandl Libor TJ Ostrov 1911 0
2010/2011 5 ŠK Caissa Nová Role 1817 Heis Vladimír Spartak Chodov 1691 ½
2010/2011 4 ŠK Caissa Nová Role 1817 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1678 0
2010/2011 3 ŠK Caissa Nová Role 1817 Štádler Pavel ŠK Karlovy Vary B 1933 0
2010/2011 2 ŠK Caissa Nová Role 1817 Gruss Horst ŠK Global Sokolov B 2016 0
2010/2011 1 ŠK Caissa Nová Role 1817 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1927 0
2009/2010 9 ŠK Caissa Nová Role 1714 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1974 ½
2009/2010 8 ŠK Caissa Nová Role 1714 Zikeš Václav TJ Tašovice 2001 0
2009/2010 7 ŠK Caissa Nová Role 1714 Holeš Michal ŠKGlobal Sokolov 1897 0
2009/2010 6 ŠK Caissa Nová Role 1714 Šulc Jiří TJ Lokomotiva Cheb 1913 ½
2009/2010 5 ŠK Caissa Nová Role 1714 Chlebuš Miroslav TJ Baník Habartov 1993 1
2009/2010 4 ŠK Caissa Nová Role 1714 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz C 2068 0
2009/2010 3 ŠK Caissa Nová Role 1714 Přibyl Jaroslav Baník HEXION Sokolov 2005 0
2009/2010 2 ŠK Caissa Nová Role 1714 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary B 1650 ½
2009/2010 1 ŠK Caissa Nová Role 1714 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1987 0
2008/2009 11 ŠK Caissa Nová Role 1685 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1698 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Nová Role 1685 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 0
2008/2009 8 ŠK Caissa Nová Role 1685 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1855 1
2008/2009 7 ŠK Caissa Nová Role 1685 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1518 ½
2008/2009 6 ŠK Caissa Nová Role 1685 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1734 1
2008/2009 5 ŠK Caissa Nová Role 1685 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov C 1745 0
2008/2009 4 ŠK Caissa Nová Role 1685 Varga Ivan TJ Tašovice B 1756 ½
2008/2009 3 ŠK Caissa Nová Role 1685 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1717 ½
2008/2009 2 ŠK Caissa Nová Role 1685 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1524 1
2008/2009 1 ŠK Caissa Nová Role 1685 Škoda Adam TJ Sokol Teplá 1666 1
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov B 1745 0
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Varga Ivan TJ Tašovice A 1756 ½
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Tomaščín Petr Baník Habartov A 1717 ½
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1581 1
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov A 1862 0
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary A 1762 0
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb A 1776 ½
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1644 1
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1685 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1980 ½
2007/2008 11 ŠK Caissa Nová Role 1659 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1786 ½
2007/2008 10 ŠK Caissa Nová Role 1659 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1639 1
2007/2008 8 ŠK Caissa Nová Role 1659 Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1602 ½
2007/2008 7 ŠK Caissa Nová Role 1659 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1798 0
2007/2008 6 ŠK Caissa Nová Role 1659 Kornel Vlastimil Global Sokolov B 1726 ½
2007/2008 5 ŠK Caissa Nová Role 1659 Sedněv Radek ŠK Karlovy Vary C 1434 1
2007/2008 4 ŠK Caissa Nová Role 1659 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov C 1731 ½
2007/2008 3 ŠK Caissa Nová Role 1659 Tomáš Josef Baník Habartov B 1706 1
2007/2008 2 ŠK Caissa Nová Role 1659 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1
2007/2008 1 ŠK Caissa Nová Role 1659 Šrámek Jiří TJ Olympie Hroznětín 1536 ½
2006/2007 11 ŠK Caissa Nová Role 1638 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1732 0
2006/2007 10 ŠK Caissa Nová Role 1638 Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1762 ½
2006/2007 9 ŠK Caissa Nová Role 1638 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1828 ½
2006/2007 8 ŠK Caissa Nová Role 1638 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 0
2006/2007 7 ŠK Caissa Nová Role 1638 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1687 0
2006/2007 5 ŠK Caissa Nová Role 1638 Roubínek David ŠK Karlovy Vary C 1640 1
2006/2007 4 ŠK Caissa Nová Role 1638 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1784 ½
2006/2007 3 ŠK Caissa Nová Role 1638 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1794 ½
2006/2007 2 ŠK Caissa Nová Role 1638 Šteinfeld Jan Baník Chemacryl Sokolov C 1825 1
2006/2007 8 Sp.Chodov A 1638 Friesecký Tomáš Ol.Hroznětín A 1605 1
2006/2007 6 Sp.Chodov A 1638 Baník Habartov C 1
2006/2007 5 Sp.Chodov A 1638 Dušek Jaroslav Jiskra Aš 0
2006/2007 3 Sp.Chodov A 1638 Zoufálek Klaus Ol.Hroznětín B 1754 1
2005/2006 11 Caissa Nová Role 1697 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1880 0
2005/2006 10 Caissa Nová Role 1697 Lorencová Věra DDM Kar.Vary 1946 0
2005/2006 9 Caissa Nová Role 1697 Müller Miloš Tietz K.Vary C 1670 ½
2005/2006 8 Caissa Nová Role 1697 Šulc Jiří ŠK Mar.Lázně 1944 ½
2005/2006 7 Caissa Nová Role 1697 Košek Lubomír ŠK Kar.Vary B 1795 0
2005/2006 6 Caissa Nová Role 1697 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1605 0
2005/2006 4 Caissa Nová Role 1697 Folta Václav Slavoj Kynšperk 2053 0
2005/2006 3 Caissa Nová Role 1697 Müller Vladimír TJ Tašovice 1614 ½
2005/2006 1 Caissa Nová Role 1697 Kratochvíl Jakub Chemacryl Sok. B 2082 0
2005/2006 7 Caissa N.Role B 1697 Rödig Jan Olym.Hroznětín A ½
2005/2006 6 Caissa N.Role B 1697 Otmar Bedřich ŠK Kar.Vary C 1683 ½
2005/2006 5 Caissa N.Role B 1697 Černohous Ondřej Draci DDM K Vary B 1538 ½
2005/2006 4 Caissa N.Role B 1697 Benda Petr Čechie Dalovice 1581 ½
2005/2006 3 Caissa N.Role B 1697 Kriegel Karel Olym.Hroznětín B ½
2005/2006 2 Caissa N.Role B 1697 Kandrik Antonín TJ Ostrov C 1583 0
2005/2006 1 Caissa N.Role B 1697 Klepal Martin Sokol Teplá 1529 1
2004/2005 9 Caissa Nová Role 1760 Jungwirth Jindřich TJ Slavoj Kynšperk ½
2004/2005 8 Caissa Nová Role 1760 Hajšman Ladislav KŠ-Tietz C 1749 0
2004/2005 7 Caissa Nová Role 1760 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1832 0
2004/2005 6 Caissa Nová Role 1760 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1762 ½
2004/2005 5 Caissa Nová Role 1760 Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1736 0
2004/2005 4 Caissa Nová Role 1760 Cee Josef Spartak Chodov 1706 ½
2004/2005 3 Caissa Nová Role 1760 Varga Ivan TJ Tašovice 1801 ½
2004/2005 1 Caissa Nová Role 1760 Slabý Jiří Čechie Dalovice 1
2004/2005 9 TJ Caissa N.Role B 1760 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1573 1
2004/2005 7 TJ Caissa N.Role B 1760 Grieč Milan TJ Olymp.Hroznětín 1
2004/2005 5 TJ Caissa N.Role B 1760 Pokrupa Marek ŠO DDM Kar.Vary A 2151 ½
2004/2005 4 TJ Caissa N.Role B 1760 Pinkas Pavel TJ Jiskra Nejdek 1817 ½
2004/2005 3 TJ Caissa N.Role B 1760 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1801 0
2004/2005 2 TJ Caissa N.Role B 1760 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1604 ½
2003/2004 9 Caissa Nová Role 1782 Cee Josef Spartak Chodov 1699 0
2003/2004 8 Caissa Nová Role 1782 Rangl Zdeněk Slovan Mar.Lázně 1751 0
2003/2004 7 Caissa Nová Role 1782 Kacr Zbyněk Spartak H.SlavkovB 1680 ½
2003/2004 6 Caissa Nová Role 1782 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1757 1
2003/2004 4 Caissa Nová Role 1782 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1757 0
2003/2004 2 Caissa Nová Role 1782 Tejček Bohumil B Eastman SokolovC 1714 1
2003/2004 1 Caissa Nová Role 1782 Bicek Richard KŠ-Tietz C 1773 0